BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #860555 przez Kiniaczek
Vika ja jak pracowałam w żłobku to miałam 15 takich krzeselek z obszyciem materiałowym ktore musialam dzień w dzień pucować... nuczona dowiadczeniem kupiłam plastik fantastik bo sobie powiedziałam nigdy więcej :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860563 przez agat
Oto Mikołajek, synek Suzi :)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860566 przez Suzi
Hej :)
Nalatalam sie dziś,ze uffff :P
A Mikuś dziś pospał do 10.30 :cheer: w zw z czym plan dnia się rypnąl :P
Teraz jeszce dremią z tatusiem więc chyba zaraz w to wkroczę zeby wiecor jednak miał koniec :silly:

vika, no to teraz rozumiem ocb z tym śledziem :silly: , slowo "woda" mnie intrygowało :blink:

Alex :cheer: , no to juz przegięcie!!!! Zeby sie do domu policjanta wlamywać???? To sie chyba kwalifikuje na szczyt bezczelności!! :angry:
Coś niesamowitego!

Annabelle, ja nie mam żadnego doświadczenia z poronieniami, nie zdarzylo mi się na szczescie, ale trzymam kciuki za jak najmniej skomplikowane zakonczenie tej sprawy, oby moze nie bylo to jednak TO :(
A tak w ogole to całusy dla ANTONIA BŁĘKITNOOKIEGO Z OKAZJI 11miesięcznicy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

kiniaczek, mega przystojniak z Hugusia :lol: , te oczyska.....

Darika, chylę czola przed Twoim kunsztem... Czy Ty masz coś wspolnego z cukiernictwem czy to hobby i wrodzone zdolności? Przepiękny tort! juz podziwialam ten ostatni, chyba dla teściow.... :)

Poprosilam Agat żeby Wam tu wkleila mojego Mikolajka, ale sie rozpedzila i wkleila na kwietniowkach :lol: :silly: :lol: więc jak chcecie to mozecie go obejrzeć tu

www.zapytajpolozna.pl/121-iv-vi/407337-m...-2013/Page-1296.html

Edit: jednak i tu są :lol: :blink:
Dzięki Agat :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860586 przez tysiiiak
Kiniaczek moja modyfikacja była niewielka bo z warzywek dałam tylko marchewkę, pietruszkę i ziemniaczka :)

Daarika MArnujesz się. Otwórz cukiernię ! :D

Suzi Mikuś jest bardzo do Ciebie podobny :D bossski słodziaczek :) jaki uśmiechnięty :laugh:

Agat Adamson król placu zabaw :D Cudny :) :kiss:

Vika ojj ja też przeklinam to krzesełko czasami. Mam jasno zielone a szelki z białych są... nie białe :P Poza tym że kiepsko się czyści to niewiem z kąd mnóstwo okruchów tam jest zawsze :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860590 przez agat
Moje krzesełko też całe umorusane :/ Najlepszym rozwiązaniem byłob y je chyba zabrać na myjnię samochodową :P :P Albo karcherem przeciągnąć :P Zaschnięte resztki zupek są na każdym możliwym elemencie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860596 przez Anabelle
Kiniaczek ;D
To jak mi się już fundusze skończą, to załatwisz mi zniżkę? :P

Sevilla napisał:

Bella mam nadzieję, że dla Ciebie skończy się to wszystko pomyślnie. Rozumiem Twoje lęki, bo nie raz ja je przeżywałam. To chyba normalne w niepewnych sytuacjach.

Niestety :( Już chyba lepiej wiedzieć że jest źle, ale wiedzieć, niż nie wiedzieć czy jest źle, czy tylko kiepsko -.-

Przeleję Wasze życzenia 11 miesięczniowe Antkowi z mlekiem jak się obudzi :P

Ja mam krzesełko z materiałowym obszyciem łatwo zmywalnym dość, z możliwością prania w pralce. Przecieram raz na jakiś czas gąbką a raz prałam. Jak już wygląda jakby ktoś je zażygał to wrzucam do pralki.

Vika - niestety, nie znoszę ciąż. serio. mowiłam to szwagierce jak byłam w ciąży z Antkiem. usg fajne, ruchy fajne, warto przeżyć, ALE! ta niepewność, te nerwy. rośnie, nie rośnie, plamię w normie, czy nie. boli w normie czy nie. rusza się czy nie. ma czaszkę czy nie, ma organy czy nie, wyliczanie tej przezierności karkowej. No i wreszcie czy poród bedzie normalny czy z komplikacjami itd KATORGA! Dobrze, że nie mamy tak długiej ciąży jak słonie, bo bym oszalała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860597 przez vika
No bo już myślałam,że tylko moja taka fleja :P
a okruchów też u nas pod dostatkiem...ja je odkurzam co dzień :lol:
pokaże Wam mój BEBZOL w szoku jestem co dzien jest coraz większy a dzis waga pokazala 53 :ohmy: :ohmy: :ohmy: i co jakis czas sprawdzam czy sie nie pomylila bo dwa dni temu było 52 :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Hmmmmmmm co będzie za 7 msc :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Bella ja glośno o tym nie mówię ale mam dokladnie tak samo jak Ty z tymi obawami ...każdą z nich przechodze po kilka razy dziennie...najgorszy ten strach....pomimo,że biorę duphaston miewam kilka razy dziennie bóle takie jak ma @ i czuję jakbym za sekunde miala dostać @ wtedy robi mi się slabo ze strachu :( ale już dwa razy tak mialam więc teraz dlaczego miala bym myśleć,że będzie dobrze :ohmy: :unsure: szczerze boję się myślec pozytywnie by nic nie przeoczyć :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860609 przez Olga60
Anabelle dla mnie ciąża ostatnia była straszną męczarnią. Tak strasznie się bałam, wymyślałam przeróżne choroby, jak główka na usg wyszła dziwnie to schiza. Jak robiłam parę tyg przed porodem zakupy ciuszkowe to wracałam z płaczem, po co to, dla kogo, nie wierzyłam, że jestem w stanie urodzić zdrowe dziecko. Jesuuu jak teraz o tym myślę.... :ohmy:

Vika jaki brzuszek już duży :laugh: , a Ty szczypiorko :laugh:

Suzi Mikuś to kolejny synuś podobny do mamusi, cudny jest :woohoo:, fura od razu z górnej półki, a co, niech wyrabia sobie gust ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860619 przez tysiiiak
Ja raczej spokojna byłam w ciąży. Nie martwilam się na zapas i zalozylam ze wszystko MUSI BYC DOBRZE i nie ma innej opcji. Jedynie przed tym jak w 36 tc bolał mnie długo brzuch i twardnial to czułam niepokój i pojechałam na izbę i okazało się ze żadnych skurczy niepokojących nie ma za to były spadki tętna u Kubulka i lezalam tydzień na obserwacji.

Vika brzusio już niezły :D ahhh cudny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860620 przez creatura
Tweety, ale czad, ty się już za chwilkę 'rozpakujesz" :blink: Kwiecien piekny miesiąc na rodzenie, maj z resztą też, ja sama jestem majowa. Czyli dwa byczki będziesz mieć, w sensie znak zodiaku, czy zahaczasz o barana i bliźnięta?

Leoś się czerwieni i dziękuje za komplementy :kiss:

Daarikaa, tort bombowy, babcina ksywa też :blink:

Alex, znam ten przesąd o obcinaniu włosów, osobiście w niego nie wierzę, ale na dobrą sprawę u naszych bąbli nie ma jeszcze czego obcinać, samo się wyciera, a taki niemowlęcy nieład na głowie jest uroczy :woohoo:

Dziewczyny, o jakim krzesełku mówicie?

Vika, cudowny brzuszek i szybciutko się pokazał, może jakiś Pudzianek tam rośnie? No i Ty jaka laska, waga 53, nie pamiętam kiedy taką miałam :S

Edit:
Ja jak pierwszy raz zaszłam w ciąże rok przed Leosiem, to byłam pewna tego, że nic złego stać się nie może, bo udało się za pierwszym razem, przygotowywałam się do tej ciąży i w końcu, dlaczego mi ma się coś złego przydarzyć. Cieszyłam się na szykowanie wyprawki, snułam historie, jak to będę mojemu dziecku świat pokazywać, a los utarł mi nosa, bo długo się nie nacieszyłam - poronienie samoistne w 7 tygodniu, zero objawów przed, krwawienie i bach, po szczęściu. Nie mogłam dojść do siebie, te 3 tyg odkąd dowiedziałam się o ciąży wystarczyły, żebym oszalała z miłości do swojego dziecka i po wszystkim czułam się jak matka, której ktoś przemocą odebrał dziecko. Objawy ciąży z Leosiem odczuwałam jeszcze zanim spóźniła mi się@, ale odrzuciłam je wszystkie. Test zrobiłam w 7 tygodniu :cheer: W 8 tyg, idąc na wizytę przepraszałam męża, że znowu się nie udało. Na usg lekarz mówi "Jest dzidziuś", a ja pytam "czy ten dzidziuś wykazuje jakieś oznaki życia?" :S , wtedy usłyszałam serduszko :blink: Pomimo zapewnień, że wszystko rozwija się prawidłowo, długo bałam się tak naprawdę ucieszyć, podczytywałam Kwietniówki i bałam się zapisać, ze strachu, że pewnego dnia przyjdę ze złą nowiną :dry: Teraz wiem, że kolejna ciąża może być różna, jedna udana niczego nie gwarantuje, ale wzmocniona doświadczeniami negatywnymi i pozytywnymi nie zamierzam się już tak bronić przed poczuciem szczęścia, choć emocje pewnie będą kosmiczne :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860628 przez vika
heheee laska z bebzen na przedzie :P Pudzianek powiadasz B) hmmmm oby nie dwa :ohmy: u mnie w każdym pokoleniu są bliżniaki :ohmy: rodzeństwo tez mialam bliżniaków :ohmy:
Hmmmmmmmmmmm wiecie,że przez caly ten czas zjadlam kilka delicji jednego batonika i lody :ohmy: nie ciągnie mnie do slodkiego :ohmy: :ohmy: :ohmy: wcale B) hmmmmmmmm jakos podejrzane B) B) B)
creatura mowimy mniej więcej o tych krzesełkach archiwum.allegro.pl/oferta/krzeselko-sto...erk-i3511824611.html no ja mam dokladnie to capucino :huh:
Twenty no tak ty sie niedlugo rozpakujesz :ohmy: jej jak to juz zlecialo :ohmy: fajnie masz a ja musze jeszcze tyle czekać :laugh: A ty za chwile będziesz tulic oba maleństwa :kiss:
kurcze nie wiem dlaczego ale nie widze większości zdjęć na portalu....są puste luki i tak sie zastanawiam jakie zdjęcia komentujecie ...po jakimś czasie doszłam do wniosku,że u mnie coś jest nie tak bo wcześniejszych fotek też nie widze :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860630 przez Alex_87
Vika no no pokaźny masz już ten brzuszek, a to dopiero trzeci miesiąc? :lol: ale ponoć jak jest druga ciąża niedługo po pierwszej to brzuszek szybciej się uwidacznia :) ale i tak jestem w szoku że już aż tak widać :)

Suzi czadowego irokeza ma Mikuś :cheer:

echhh ciąża fajna rzecz, ale dla takiej panikary jak ja to tragedia, nie wiem czemu nazywają to najpiękniejszym czasem w życiu kobiety, tak na prawdę to jest początkiem najbardziej stresującego i nerwowego okresu, a nieprzespane noce wcale nie kończą się gdy dziecko zacznie przesypiać całe noce, bo przecież później zaczynają się imprezki, koncerty, dyskoteki... B)

Azja pewnie Cię nie pocieszę, ale włamanie się do bloku jest łatwiejsze niż do domu ;)

Moje krzesełko też wiecznie brudne, tylko ja mam jakiś taki ceratkowy materiał, czyszczę je raz na tydzień, bo jakoś częściej mi się nie chce :P taki leń się ze mnie zrobił :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860635 przez Kiniaczek
Suzi mały bombowy!! :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Alex
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Vika a jedną Ty masz tam tą fasoinkę ??;-) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860636 przez creatura
Aha, też mam to krzesełko Kids Play, polarek już dawno poszedł w odstawkę, a reszta jest z ceratki i ścieram to po każdym posiłku na mokro, choć plam z marchewki nie dało się uniknąć.

Oho, Vika, jak mówi Suzi i Francuzi, szansesą na bliźniaki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860639 przez Daarikaa
Dzieki dziewczyny

Mikus cudny a jakiego ma super fryca hehe :D

Suzi nie mam nic wspolnwgo z cukiernictwem :) Swieze hobby :) ( dobra masz pamiec, tamten byl dla tesciow :) )

Tysiiak lepiej nie bede otwierac cukierni bo w drzwi sie nie zmieszcze hehe:P

Vika łał jaki brzusio :) moze jednak sie tam kryje wiecej niz jedno ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl