BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #860192 przez tysiiiak
Kuba dopiero padł :dry: Muszę mu jakoś poprzestawiać dzień żeby szybciej chodził spać i szybciej wstawał ;)

Witam kolejne kwietnióweczki :laugh: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860197 przez Dave
Ja wpadlam wczesniej ale bez przywitania,ale wtopa.
No wiec kolejna kwietniowka sie wita. Choc poki co to dobranoc zyczy bo pozno juz.

Tysiak masz drugozmianowe dziecie. Nie zazdroszcze. Choc moj to czasem zrobi pobudke w nocy I cala zarwana.

Dobra uciekam. Pa



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860209 przez creatura
Miała iść spać, ale plan uległ zmianie.

Tysiak, zupełnie jak u naszej Suzi. Jej Miqś i Twój Jakoobson - Władcy Nocy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860211 przez tysiiiak
Creo Też już zauważyłam to podobieństwo chłopaków :P W zasadzie to spanie to jest jedyne co Kuba ma po mnie :) Jednak dla wolnego wieczoru chyba byłabym w stanie wstawać wcześniej ;) :D Zazwyczaj śpimy do 9 :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860212 przez vika
Tysiak budz Kubala rano i nie pozwalaj na drzemkę póżniej niż 15 -stej
po kąpieli sam powienien paść i z mężulkiem będziecie mieć długi wieczorek tylko dla siebie :laugh:
ja czekam na pieluchy aż się wypiorą ....mąż wywiesi a ja polecę pod prysznic :laugh: :laugh: :laugh:
do dziewiątej...WoW nie pamiętam kiedy Tośka tyle spała :ohmy: u Nas musi być 6 na zegarku choćby już przed 7 ale jednak 6 :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860218 przez tysiiiak
Vika trzeba jeszcze się zmusić żeby wstać przed nim :D :side: W niedzielę spróbuje bo jutro zburzy to mój plan na dzień :P Chodź w wekend jak zobaczy eMka rano przez przypadek to potrafi się i o 6 obudzić i tak późno idzie spać. Chyba muszę po prostu jakoś go przetrzymać bez drugiej drzemki po 15-tej niewiem jak to zrobię bo jest nie do życia wtedy ale może się uda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860221 przez joasia10015
Majówki czy wyście oszalały???wiosna czy jak?nie ma mnie dwa dni a tu taaaaakie zmiany i miliony postów :laugh: ;)

Witam kwietniówki,baaardzo sie ciesze na wspolny wątek ,szczególnie ze względu na moją kochaną SUZI :) Uwielbiam czytać jej posty

Kiniaczek MIkuś tez nie spał całej nocy od urodzenia-nasze noce są....ciężkie.Mój mąz mówi że jestem ROBOCOP -nie śpie, a jeszcze cały dzień łążę jak nakręcona :S

Dziś M.pojechał do pracy -musiał wyjechac wcześniej i po prostu nie umiem funkcjonować -znowu sama z dwójką dzieci :dry: Ojjjj czasem mam wszystkiego dość B)

Laseczki ale temat cięzki z czerwcówkami -ja nawet nie zaczynam ,bo mam dość adrenaliny w swoim życiu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860222 przez vika
Tośka wstaje po 6 przed 9 już pada ma godz drzemke i drugą około 13 góra 14 póżniej już jej nie kładę ....jeśli już wstanie po 7 bliżej 8 cały dzień jest rozregulowany :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860227 przez agat
Chyba jednak na razie będziemy działać na 2 fronty bo nam szkoda naszego wątku ;)

Mój Adaś wstaje ok 7 (choć i o 6 mu się zdarzy, kilka razy do 8 spał). Drzemki ma dwie, o 11 i 16, ok godziny śpi za każdym razem. O 20 się kąpie i najpóźniej o 21 już śpi (choć zazwyczaj o 20.40 już chrapie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860239 przez Suzi
Ha, to witam sie oficjalnie :lol: jestem Suzi :silly: i mam Mikusia, jak moja ulubiona majoweczka joasia :kiss:

Taaa,Mikuś to Wladca Nocy, w rzeczy samej :silly: np jak naszej Azji Jasio kladzie sie spac na noc kolo 18 to moj Misio wtedy też, tyle ze na drzemkę :silly: , wstaje (lub jest budzony ) o 19 z minutami no i party time gdzieś do 22 :silly: budzi sie nad ranem wysączy dzialkę mleczka i dalej w kimonko :lol:
Wolny wieczór :cheer: a co to jest???????? :P
Ale za to sypiamy do 9 a czasem nawet dłużej :side: , coś za coś, a ze ja zdecydowanie nocny marek jestem( o 7 rano to bym musiala obcęgami sobie oczy otwierać, albo otwieraczem do konserw, i podeprzeć czymś ostrym, zeby nie opadly :P ) to w sumie nie ma sie co dziwić, zresztą wszystkie moje dzieci to nocne marki, tylko mąż na tym cierpi bo on akurat skowron sie trafił :silly: więc mu nie dajemy spać wieczorem a rano w weekendy sam do sniadania siada :silly: no pecha ma chlopina :S :side: :woohoo:

Co do chodzenia, to owszem-przy meblach lub za rączki, samodzielnie jeszcze nie. U nas (kwietniowek) narazie tylko agatowy Adamson pomyka o ile mi wiadomo, no chyba ze Jasinek Azji, ale nie jestem pewna. :blink: a moze nie pamietam, bo mi juz niemiec z racji podeszlego wieku w glowie miesza :silly:

Olga, to widzi mi sie, ze Wy juz i tak więcej wiecie niż policja.....moze faktycznie zlapcie go i za ucho na komisariat dostarczcie a oni go juz tylko zamkną ( jesli im nie ucieknie :silly: :silly: :silly: )
A tak serio, to po prostu masakroza....bezczelność i bezkarność ze rece opadają! :angry:

tysiak, dobrze żes cala i zdrowa, psa wzielaś na bieganko? :blink:

vika a co to jest woda ze śledziem/ na śledziu/ ze śledzia jakoś tak :silly: ?????? Wspomnialas ze na obiad..... :cheer: w zyciu o takiej potrawie nie slyszalam B)

Dobra, spadam, bo i tak pewnie juz śpicie, ze mnie taki nocny stróż, zamykam i gaszę światło :silly: :lol: :blink:
Pa :kiss:
Edit: o, znalazlam -woda ze śledziami :cheer: :cheer: :cheer: , vika, przybliżysz temat?? :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860240 przez KarinaM
Całuski dla Zuzki, Dianki, Gabrysi i Kubunia.
Ja szybko mija ten czas.

Irina usnęła około 18:30 a o 00:30 stwierdziła że trzeba zjeść.
Lecę spać bo o 5 trzeba wstać.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860258 przez munnecabrava
Dzięki demonique ;) trzymam kciuki za Ciebie. monnari.strefamarek.allegro.pl/elegancka-torebka-z-kokard.html taaa ;)
masz super podejście z kościołeem też tak kiedyś miałam, od roku mi jakoś nie po drodze...i aż jestem na siebie zła bo tez nie uznaje powiedzenia wierząca niepraktykująca bo to zwykłe lenistwo...kryzys wiary?

Sevi ja byś potrzebowała pomocy daj znać z tym CV:) ja prowadzę z tego szkolenia ;) Mogę Ci poprawić :)

Olka teście nawt słowa ne powiedzieli... olali bo przecież nic się nie stało..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860271 przez linda
Witam
Jestem początkującą kwietniówką,do Was też chętnie zajrzę :) Mam córeczkę Tosię.
Moja mała zasypia na noc ok 19:30,20 a pobudki ostatnio ok 5,6,niestety w nocy przebudzeń sporoo.Drzemka w ciągu dnia albo jedna ok 2h albo dwie po godzince.Toska jeszcze nie chodzi,dopiero zaczyna łapać równowagę stojąc chwilkę samodzielnie.

Anabelle bardzo mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860282 przez Daarikaa
Dzisiaj Klaudia tez zarzadzila pobudke o 6:30 OMG co ona wyprawia gdzie moja dziecina ktora spala do 9 :ohmy: :ohmy: :unsure: :unsure: Podejrzewam ze głod ja budzi, bo jak w nocy jadla to wstawla duuuzo pozniej ale jednak wole zeby nie jadla w nocy bo poznije moze byc problem z odzwyczajeniem

Linda heloł :) To mamy druga Tosie :)
Kwietniioweczki moze podeslecie na tym forum zdjecia swoich dzieciaczkow zebysmy sie lepiej poznali :) Dawidka juz znamy :)

Suzi ja tez jestem nocny marek, a moj mąż ani to ani to on jest - SUSEŁ pospolity moglb7 spac wszedzie i o kazdje porze :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860283 przez Kiniaczek
Linda tak jakbym czytała o swoim synku :) W nocy pobudki ,jak usnie o 20 to wstaje o 5 a jak o 19 to o 4 ... :huh: :huh: to dopiero czad. Ostatnimi czasy mimo krótkich drzemek chodzi spać ok 21-22... Tyle że Hugo już biega przy meblach ,chodzi za rączki i raczkuje... Ale to wcale nie pomaga mu w lepszym śnie.... :unsure: :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl