BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 tygodni temu #863398 przez Kiniaczek
Jezusie co za straszna historia... :ohmy: :ohmy: :ohmy: jak mnie te konowały wkur.... to głowa mała...

Alexdzięki... koniecznie recepte musze zdobyć

Suzi dziś mu też nagadaj :lol: :lol: :lol: :blink: :blush: AAA i dzieki za Quqshqia -skreślam go z listy definitywnie B) B) B) B) B)

Olga mnie najbardziej podoba się ta pierwsza :lol: :lol: aż się zastanawiamczy nie kupić...tylko w sumie po co jak okazji brak :blush: chyba żeby potowarzyszyła reszcie w szafie :lol:

Sisina ja nie raczkowałam i patrz jaka fajna wyrosła ze mnie kobicina :P bez kitu sie nie przejmuj takimi bzdurami

My po spacerku troche zimnawo było ale w sloneczku spoczko B) B)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863406 przez Kiniaczek
Joasia my bynajmniej kupujemy używkę :silly: a Touran podobno super,znajomi maja i bardzo chwalą ;)

Jeny jak sie czyta te wszystkie ginekologiczne opowieści to wlosy stają dęba... przyspieszyłyście mi wizytę jak nic :huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863422 przez agat
Joasiu my się zastanawialiśmy nad Touranem, Oplem Merivą i Toyotą Corollą Verso, w końcu kupiliśmy to ostatnie auto i jak na razie jesteśmy baaaaaaardzo zadowoleni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863423 przez anek
Olga60 napisał:

anek u mnie właśnie nastąpił taki regres po ciąży. Przed miałam jakieś tam zmiany (fotki kolposkopi gin ma w komp) i po zrobił porównanie, prawie dziada nie ma.


Olga a na jakiej podstawie gin stwierdzil ze nie ma?na podst.zdj?
Moja gin tez ma zdj z wczesniejszych kolpo.ale pamietam ze pobieraøa wymaz z szyjki i wysylala do katowic i chyab 3 tyg czekalam na wynik .Chcialabym zeby teraz tez mi pobrala.
Niewiem czy dobrze pamiatam jak to bylo bo to ok 5lat temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863425 przez Olga60
anek tak, zdjecia porównywał, wymaz miał mi robić właśnie podczas tej wizyty, ale jak zobaczył że nastąpił regres to stwierdził, że nie ma sensu. Ja to niewielkie miałam, a oprócz tego zrobił mi cytologie i obejrzał pod mikroskopem stan komórek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863432 przez anek
Kurcze to musze zadzwonic i umowic sie na wizyte. Cytologie robilam u gina ktory prowadzil mi ciaze i wyszla ok wiec mam nadzieje ze tez dziada nie ma.

Lece nakarmic Lena i szykowac sie do pracy.

Spokojnej nocki dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863445 przez MINIA
Hejjj. Ile naprodukowalyscie...
Gabi ostatnio wogole nie spi w nocy, masakra... Zajrzalam jej dzis do buzki i az sie przestraszylam... Wyszly jej juz dwojki gora dol ale cale dziasla obok sa az fioletowe... Mila ktoras tez tak?

Sukienki bosskie ale ja sie nie nadaje na kiecki... Moze kiedys uda mi sie zrzucic pre kg...
Kompletnie nie potrafie sie zmobilizowac, slodycze to moj sposob ma stres..

Auta ojj temat rzeka. My wzielismy w styczniu RAV4 w leasing... Boskie auto z zadnegonigdy nie bylam tak zadowolona.
Drogie auto mamy wlasnie qashqaia ii.. Bezawaryjny to musze mu przyznac, wberw temu co ktoras pisala jest bardzo pakowny,
Jak gabinet przenosilam to przewiozlam nim na raz 3 kozetki i schodolaz, wozek z lekkim dydkiem wchodzi i jeszcze cala masa... Na 4 osoby super...Ale plastiki to niech go szlag trafi trzeszczy okropnie, detale ma stasznie.skopane... Niewiem jak ten nowy... Bo szukalismy czegos wiekszego. Hyundaja bym raczej nie kupila bo cena.podobna a brat ma ix35 i to samo plastiki tragedia... I zawieszenie stuka... Lepiej jedz na jazde probna i sprawdz wyciszenie obu aut, wyposazenie a cena.i zdecyduj ;))

To sie naprodukowalam... Okres dostalam wiec bobaska nie bedzie :( nie udalo sie rok po roku... Eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863452 przez Anabelle
karmienie wylacznie piersia - ja jak powiedzialam w szpitalu dzieciecym, ze 9 msc antek (wówczas) musi każdy posilek popic moim mlekiem, do tego moje mleko rano, na noc i w nocy to mi lekarka z gebą wyleciała (lekarz dyżurny wieczorem), że dziecku krzywde robie, że nie dostarczam mu potrzebnych składników itd -.-

darika - fotelik
ja to w ogóle jestem strasznie wyczulona na temat fotelików samochodowych i moja cała rodzina uważa że jestem na tym punkcie szalona ;) nie uznaję w ogóle fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy, skoro udowodniono że już przy zderzeniu czołowym, które stanowi 50% wypadków samochodowych ( kilkanaście procent jeden bok, drugi bok i ok 10% uderzenia w tył) już przy prędkości ok 30 km na godzinę dziecko do 3 roku życia (u którego waga głowy stanowi 20-25% masy ciała) następuje USZKODZENIE odcinka szyjnego kręgosłupa.

Sama miałam miesiac temu kolizje drogową i z dużo wiekszą prędkością niż 30 km ;)

W krajach skandynawskich zresztą są nie wolno wozic dzieci poniżej 3 roku życia przodem do kierunku jazdy, a w polsce jest już projekt ustawy one-size nakazującej wożenie dzieci tylem do kierunku jazdy przynajmniej do ukonczenia 15 msc życia.

ja ostatecznie kupilam besafe izi combi x3, porównywałam go z izi plus który jest nowszym modelem i az do 25 kg bo combi jest do 18 kg. porównałam różnice, zamontowalismy w aucie obydwa . izi plus ma wieksza mozliwosc polozenia dziecka, glebsze siedzisko, że dziecko wieksze sie zmieści, no i zagłówek wysuwa się dalej. aaa i mniejszy jest pałąk dokręcający fotel do siedzenia.. zapytałam sie jednak sprzedawcy czy szczerze - jest sens dopłacać do combi czyli do 1450 zł na izi plus do 1750 zł dla tych różnic (aa combi ma płynniejszą regulację odchylenia choć mniejszą). Sprzedawca powiedział, że on by nie dopłacał, bo to nie wpływa na bezpieczeństwo a combi jest również mega bezpiecznym fotelikiem. Wziełam więc combi - niestety mieli tylko czarny kolor, a antek płakał okropnie w starym recaro dla noworodka. tutaj siedzi na na tronie królewskim na podwyższeniu. No i super gadzet z tymi magnesami po bokach na odłożenie pasów. A zamontowany został przez sprzedawce z certyfikatem - nawet nie drgnie. Super. Sioedzi jakby z produkcji z tym fotelikiem wyjechał. Fotelik jest zamontowany na pasach, następnie dokręcony pokrętłem w siedzenie, następnie noga postawiona z tyłu do podłoża samochodu i jeszcze dodatkowo pas z tyłu montowany do fotela przedniego pasażera. Normalnie samochód by się rozpadł, a fotelik został nadal tapicerka bardzo fajna, milutka, przyjemna. Pod zasłonkami na pasy przy szyi od spodu jest podgumowanie dzieki czemu pasy nie zsuwają się z dziecka. Cena troche powala (choć poza krakowem pewnie taniej), ale ja jestem bardzo zadowolona :)

antka zdjecie juz wklejałam, ale żeby zobaczyc o jakie podwyzszenie mi chodzilo wkleje zdjecia z neta





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863457 przez Olga60
Anabelle co u lekarza, byłaś już?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863462 przez tysiiiak
Ale naskrobałyście :D My bilyśmy 4 godzinki na spacerku :) :D

Ze wszystkich wiadomości pamiętam tą straszną historię tego dzieciątka :(
i boską pastelową sukienkę, którą pokazywała Olga :)
Ja sobie kupię jakieś cudo jak schudnę ! :lol:

Coś mi śmierdzi pod nosem :X Idę zmienić smroda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863474 przez Daarikaa
O 16 polozylam u siebie na lozku Klaudie i pomyslalam sobie ze moglaby sie zdrzenac ze mna ze 30 min i tak polezalysmy sobie do 17:45 a Klaudia ani mysli o spaniu eheh ale grzecznie lezala kolo mnie , czasem sie wspinala na mnie, troche pobawila sie radiem i tak czas zlecial. Niedlugo malz wroci z pracy wykapiemy pyze i lajcik :D

Kiniaczek ale Hugus ładnie wyglada w jasnej czapce, fajnie wspolgra z jego ciemna karnacja :kiss: :kiss:

Tysiiak no to sie dotleniliscie :) Tez mialam isc dzis na spacer ale jakos tak zwlekalam ze az sie nie wybralam :/

Joasia dzien Hardcore O urzedach to nawet mi nie mow, na pozwolenie na budowe czekamy juz prawie 2 miechy :dry: :dry:

Minia sinych dziaselek nie zauwazylam ale takie jakby przekrwione i owszem , jak juz mial sie zabek przebijac u nas narazie 6 kiełków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #863476 przez pauluska
My mamy fotelik montowany tyłem ale przekładam już na przód jakoś nie mam takiej fazy aby wozić tyłem zresztą Iga ciągnie głowę do tyłu chce widzieć co się dzieje z przodu i się denerwuje jak byliśmy w Norwegii jeździła przodem i zdecydowanie jej było lepiej :)

Wózek REWELACJA niby parasolka a prowadzi się super nic nie trzeszczy pięknie się podbija płynnie jedzie, na dziurach również bo amortyzację myślę że to strzał w 10 teraz jeszcze parasolka i wkładka do kompletu :)

Edit A tutaj stronka z gadżetami na urodzinki ja już w myślach przygotowania czynię :)
partybudziki.pl/pol_m_URODZINY_Roczek-155.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863485 przez Alex_87
Kiniaczek ten lek jest bez recepty :) kosztuje coś koło 20 zł :)

Też się zastanawiałam nad fotelikiem montowanym tyłem do kierunku jazdy, też dużo czytałam że bezpieczniejsze itd. Wiadomo bezpieczeństwo NAJWAŻNIEJSZE tylko, że ciekawskie dziecko nie wytrzyma chyba tak jeździć przez dłuższy czas, chce widzieć rodziców itd. a tyłem może się za jakiś czas bardzo denerwować. Tak sobie tylko gdybam, wiem Anabelle że mnie i tak przegadasz skoro jesteś taka szalona na tym punkcie hihi
Powodzenia u gina

Ja też już myślę co tu by na roczek wymyślić :) mam nadzieje, że pogoda dopisze na nasze Garden Party, robimy 24 maja, czyli w Zuzanny imieniny imprezka 2w1, a raczej 4w1, bo 18 maja są moje imieniny, 19 maja rocznica ślubu, 22 urodziny Zuzany, a 24 jej imieniny, ale oczywiście ona będzie gwiazdą :lol:

Sorki dziewczyny, że nie odpisze wszystkim bo po pierwsze czytam i zaraz nie pamiętam co przeczytałam, a po drugie jakoś nie mam weny na pisanie :dry: ale duchowo jestem z Wami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863489 przez sisina
Dobra dobra juz nie dramatyzuje..
ja tez na roczek juz kupuje gadzety
zaproszenia juz mam z allegro
zamowilam ze zdjeciem
Fabisia
Wlasnie mama mi powiedziala
ze ja tez nie raczkowakam
tylko od razu zaczelam chodzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863513 przez paninka87
 

Tak mnie Blancia uraczyla o 17.30 ;) obudziła się po włożeniu do łóżeczka a jak rozbierałam to powiek nie mogła podnieść.

Teraz jedziemy na zakupy spożywcze ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl