BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #863275 przez paninka87
Witajcie!!!

Chyba nic nie gryzmoliłam dziś... totalnie nie mam czasu tak dużo pracy :P :woohoo:

Jeju sukienki boskie ale ceny też bombowe :blink: :blink: :side:

Blanka w nocy 2 krótkie tankowania... spała nawet jak ją rozbierałam żeby pobrać mocz... jutro wyniki odbieram. Przebudziła się dopiero jak ją obmywałam.

Polecam Toyotę są niezawodne... ja mam stary model, ale nic przy nim nie robię tzn mechanicy :silly: pół rodziny ma i też się nic nie dzieje :P ja chyba pod tym kontem patrzę nie na wygląd :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863285 przez monia89
Anabel jaki Antoś słodziak! My po zakupach Antoś śpi ja pije kawke. Jak sie obudzi to jedzonko i spacerek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863298 przez paninka87
monia89 pochwal się co kupiłaś :silly:

Ciary mnie przeszły...
wiadomosci.onet.pl/bialystok/smierc-11-d...w-prokuraturze/9bwc3

Nie wyobrażalne to dla mnie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863304 przez monia89
paninka87 napisał:

monia89 pochwal się co kupiłaś :silly:

Ciary mnie przeszły...
wiadomosci.onet.pl/bialystok/smierc-11-d...w-prokuraturze/9bwc3

Nie wyobrażalne to dla mnie :ohmy:

Masakra nie mogę takich rzeczy czytać...
Antosiowi kupiłam 2 pary spodenek i 2 koszulki oczywiście h&m czapki balony girlandy talerxyki kubeczki serwetki. I dla siebie sukienke i taki zestaw bluza i spdnica Marcinowi koszulki 2.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863314 przez Olga60
zrobiłam 5 min rozgrzewkę z Mel B i 60 brzuszków :P :P :P wiecie, jak bardzo "wciągnę" brzuch to i tak mi wystaje kupa tłuszczu :( idę robić dalej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863316 przez Daarikaa
Moniaa jaki temat przewodni urodzin i kiedy dokladnie bo nie widze suwaczka :)

Sisina przstan! Ja wcale sie nie martwie ze moja Pysia nie raczkuje: ja i moj mąż tez nie raczkowalismy wiec i Pysia pewnie od razu pojdzie na noagch :) Glowa do gory :) Byla tylko ciekawa ile dzieci nie raczkuje :)

Paulsuka kreacja na roczek bombowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863317 przez KarinaM
paninka87 napisał:

monia89 pochwal się co kupiłaś :silly:

Ciary mnie przeszły...
wiadomosci.onet.pl/bialystok/smierc-11-d...w-prokuraturze/9bwc3

Nie wyobrażalne to dla mnie :ohmy:


Ja bym chyba się załamała. Nie umię sobie wyobrazić co czują rodzice.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863330 przez monia89
Kurcze co się stało z suwaczkiem???
Antoś urodził się 15.04 a urodzinki robimy 12 tematem jest zygzak :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863347 przez agat
No nie masz Moniu suwaczka, masz tylko Tosika zębosika :)

My po spacero-zakupach, coś się zachmurzyło, a rano takie śliczne słonko było. Ciekawe czy Adaś uda się na drugą drzemkę, bo pierwsza trwała 2 godziny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863348 przez ewela86
monia a zamawiałaś wszystko przez internet? bo jeśli tak to zapodaj linki - pooglądamy co wybrałaś :) a torcik już zamawiałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863359 przez KarinaM
A u Iriny włączyła się maruda. Nie wiem czy się nie wyspala? Spała godzinę a potem cały czas na nogach (1,5h). A posiedzieć nie chce. Odrazu płacz.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863365 przez anek
Witam popoludniowo!

Kiniaczku slicznas! Juz wiadomo po kim Hogo takie oczyska ma :)

Sevi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olka kiecki swietne.Ja raczej nie chodze w sukienkach ale na swieta przydalaby sie jakas :) .

Anabell synus miodzio :kiss:

Dzien beznadziejny.Tak sie pozarlam z mézem ze masakra.Poszedl do pracy wkurzony.Ja jade na noc i tez humor kiepski.oczywiscie poszlo o glupoty. :( :(

Dzisiaj Szymo juz nie goraczkuje.Bylam na pobraniu badan z nim(morf, crp, mocz).jutro dopiero odbiore.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863375 przez Suzi
hej :)

A ja smarcze nadal :( i niestety u Misia tez juz sie zaczyna, a to mu "prezent" sprawilam na 11miesięcznice :( :( :( :angry:

kiniaczek :lol: , no widzisz, przejął sie chłopak, z ciotką Suzi nie ma to tamto,,posluch musi być :silly: :blink: :side: jeszcze tylko joasia nie zameldowala czy Mikus tez sobie wziąl do serca ;) , a moze jeszcze spią.... :lol: :side:

Ja popieram wersję Hyundaya, tez sa niezawodne, a o Toyotach roznie sie ostatnio slyszalo, jakis model byl wzywany do serwisu, bo mial powazny defekt hamulcow!!! :cheer:
Mialam daewoo lanosa, mamy Hyundaya Santa Fe i git koreańczyki jezdzą, bezawaryjnie, dolewasz paliwka i jedziesz :blink:
Ktoś, nie pamietam kto, rozwaza Nissana qashqaya, nie poexam ze względu na ciasnotę bagażnika, z pewnością wiele sie tam nie zapakuje, glownie ze względu na skos, chyba ze jak wozek -to parasolka, no i malo pozostalych akcesoriow w malych pakunkach zeby "po dziurkach"poupychać....ale chyba nie o to chodzi....wizualnie jest super, ale na prawdziwie rodzinny sie średnio nadaje.....a jeszcze biorac pod uwagę "rozwojowość"rodziny, to juz zupelnie niewypal, wg mnie.
Sukienki wypas...ale to trzeba szczuplymmimwysokim byc do tych "dzwonkow", a ja ani jedno ani drugie.... :dry:

Ta stonka z ddziecięcymi ciuszkami Mosquito -cudenka :lol: takie trampy bym wzięla, czarne :lol:

Pauluska, bierz siwą lub czerwoną, na pewno nie czarną bo bedzie karawan :silly:

Monia, super te fury dla Tosika wynalazlaś!
A jakie menu skomponowalaś?

sisina, nie dramatyzuj kobieto! Dobrze Ci Darika mowi, nie wszystkie dzieci raczkują!!! Podpytaj rodzicow jednych i drugoch czy Ty i Twoj M raczkowaliście, a nawet jesli tak, to on nie musi, spoko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863382 przez Olga60
anek u mnie właśnie nastąpił taki regres po ciąży. Przed miałam jakieś tam zmiany (fotki kolposkopi gin ma w komp) i po zrobił porównanie, prawie dziada nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863393 przez joasia10015
Hejjjooo laskii :)
Ale mam dziś dzień -masakrejszyn :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Wstałam z bólem głowy,MIłek do przedszkola,(wył jaj nigdy,nie wiem czy mój dól sie na niego przeniósł czy jak ) po tym z Mikim do urzędu skarbowego gdzie głupie babsko miało mi uszykować pewien papierek-ale oczywiście go nie zrobiła (przez tydzień :ohmy: )w końcu jak jej pow.do słuchu to zrobiła mi to w pół godziny :ohmy:
Potem zakupy gdzie Miksor darł sie jak głupi,poszłam odebrać prawo jazdy (dopiero wymieniałam ,a minęły 4 lata od ślubu i zmiany nazwiska :blink: )i też NIE BYŁO :ohmy: :ohmy: :ohmy: :pinch:
Jak by tego było mało Miki darł sie całą drogę powrotną do domu -aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam ochotę sie dziś pociąć :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Wyć mi sie chce,w chacie syf że tylko nas*ać na środku -nienawidzę takich dni B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)
Boże najchętniej poszłabym do fryzjerki,kosmetyczki,ubrałabym sie jak sucz :blink: ,zabrała bym jakieś laski ,napiłabym sie i poszła na zajebitą imprezkęęęę -tańczyłabym do upadłego i pewnie wtedy bym odreagowała-KTÓRA IDZIE ZE MNĄ ?????????? :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

Haha zabawne z tymi autami bo właśnie szukamy z M.auta-tzn.prawie sie zdecydowaliśmy ale kurde to nie ta półka co wy podajecie :ohmy: Auta zajebiste ale pewnie ceny zabijają :ohmy: My myślimy o VW Touranie -może któraś ma i coś moze pow.na jego temat?
Japończyka mamy teraz i tak jak mówią auta na prawde nie do zdarcia :blink: (taaa pewnie mi jutro padnie :blink: )
A wczoraj w SUPERWIZJERZE był temat odnośnie aut-używanych ,sprowadzanych -jakie ,,wałki,,robią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl