BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #863650 przez Kiniaczek
Monia będe próbowała sałatkę niebawem ;-) tylko z czym te tortellini ? Ma to znaczenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863654 przez agat
Fajna ta sałatka :) Chyba zrobię któregoś dnia i jeżeli się sprawdzi to też zrobię na roczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863655 przez Kiniaczek
Ja często robię sałatkę z feta i brokułami : Ugotowane bokuły na spodzie miski, na to pokrojona w kostkę feta, na fecie kukurydza na kukurydzy pierzynka z majonezu a na majoneziku prażony słonecznik !! Yummyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Smaczna też jest zielona sałatka z chipsami salami ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863657 przez agat
Kiniaczek to u mnie podobnie, ale trochę inaczej ;)

Ugotowany brokuł (al dente), na to feta w kostkę pokrojona, na to sos (jogurt naturalny+kilka ząbków czosnku), a na to płatki migdałów uprażone na patelni. Sałatka warstwowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #863658 przez tysiiiak
Ja robię totellini inaczej :) szynka, ser, jajko na twardo, szczypiorek, kukurydza, ogórek świeży, tortellini z szynka ugotowane, przyprawy wedle gustu, majonez i jogurt naturalny :) też pycha :)
Spróbuje któregoś razu wersji Moni :)

Agat chyba jutro zrobię twoja sałatke mniaaaaaaam :) slinka mi leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #863659 przez creatura
O ja ciebie, w końcu przeczytałam wszystko, może uda się i co popisać.

Olga, Twoja Nataszka super blondi. A małż też brunet czy blondyn właśnie? a Brysiu to ten "gigancik" obok? :laugh: :laugh:
Kupowałaś coś w mosquito.pl, jaka jakość ubrań?

Sevilla, trzymam kciuki za staranka :blink:

Majówki ostro się za rodzeństwo wzięły, super, super :side:

Daarikaa, śliczna Twoja niunia, a jaka modna :silly:

Joasia, ja też tą teorię o wyłącznym karmieniu piersią do roku słyszałam. Powiem szczerze, że jetem wielką zwolenniczką karmienia UU, Leosia będę trzymać na piersi długo, ale nie wyobrażam sobie niewprowadzania innych pokarmów, choćby z racji tego, że dziecko szuka nowych smaków i struktur. Fajny artykuł czytałam na temat długiego karmienia, jeśli miałabyś ochotę poczytać: dziecisawazne.pl/dlaczego-warto-dlugo-karmic-dziecko-piersia/

Kiniaczek, buszowanie po Primarku - <zazdrości> Jeden z pierwszych powodów, dla których wróciłabym na Wyspy :woohoo: :silly: Ależ jesteście podobni z synkiem :blink:

Mnie gin też kiedyś nieźle nastraszył HPV, po kolposkopii padło podejrzenie na zakażenie, ale w badaniu nie wyszedł żaden typ wirusa. Do dziś nie wiem, czy celowo mnie nie "nabrał", żebym badanie zrobiła :S

Monia, H&M dla dzieci, to i ja uwielbiam, ale u nas w mieście wszystko schodzi na pniu i prawie nigdy się nie łapię na rozmiary, czasem się poratuję we Wrocławiu lub na Śląsku. Dziś poszłam szukać rajstop w jednym kolorze, ciemnym. Z ledwością kupiłam coś na dziale dziewczęcym ale jak dla mnie unisex, i jakieś resztki były na spożywce w Realu. Wszystko przebrane, dawać nowe kolekcje dziady! :P

Olka!, gratulacje z okazji narodzin bratanka :side:

Jak poszłam na macierzyński mąż sprzedał drugie, starsze auto, bo stwierdził, że mi już nie trzeba - niech se nie myśli, ja się w odpowiednim momencie upomnę :woohoo: My tez mamy Mazdę i niby pakowna, ale co jest lepsze od dużego auta?większe auto, od ostatnich wakacji zmieniamy i zmienić nie możemy :laugh: :laugh: :laugh:

Anabelle, uwielbiam Antoniusza, jakie długie włoski! :kiss: :kiss:
Dla mnie fotelik też tylko tyłem. Mamy Britax Max-Way, chyba tylko ten i jeszcze jeden Britax jako fotelik nie z krajów Skandynawskich przeszedł Test Plusa :blink: Myslę, że jeśli dziecko "nie zazna" jazdy przodem, to nie będzie miało za czym płakać.

Olga, piękna ta sukienka, jak w Simple :blink: A w tytule aukcji "la włoska(...) mania" - padłam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Mosquito kids.... ta dresowa marynarka unisex rządzi.

Sisina, na raczkowanie jest jeszcze czas. A pełza, przesuwa na tyłku???? Najważniejsze, że się porusza. Mój Leoś był na samym końcu w rozwoju ruchowym z kietniowych dzieciaczkow i nadrobił :blink: Przyjdzie czas i nas Was :blink:

Mam też genialny przepis na sałatkę z brokułami surowymi, fetą i orzechami laskowymi. Brokuły marynują się w sosie chyba ze 2 dni i robia się kruche, jak znajdę przepis na tą marynatę to wrzucę, bo smak powala.

ufff, nadrobione :side: :woohoo:

Anabelle, jak po lekarzu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863660 przez Kiniaczek
agat tysiaaak wypróbuje i Wasze yummy aż mi ślinka cieknie ... :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863666 przez Anabelle
Sorki że dopiero teraz. Jak wyszłam od lekarza to się poplakalam.
Jutro rano bez picia i jedzenia jadę do szpitala. W planach są badania z krwi, histopatologia, narkoza, czyszczenie, pobieranie materiału... Nie wiadomo czy i kiedy wyjdę. Mąż za warszawa, pociągiem byłby dopiero na 16. Teściowa ma zapalenie płuc, moja mama przeziebiona.
Musi antek zostać z moją mama która widywala go raz w miesiącu po 2h i kompletnie nie zna jego zwyczajów. Do tego antek w nocy bez cyca nie zasnie. Raz Mąż próbował to po godzinie antek był cały spocony, zasmarkany, zaplakany i z trudem lapal oddech choć nadal się darl. Jestem przerażona ale na samą myśl ze mam zostawić Antka po raz pierwszy w życiu, napływają mi łzy do oczu. Jestem załamana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863672 przez tysiiiak
Bella bardzo mi przykro :( miałam nadzieję ze obejdzie się bez wizyty w szpitalu :( też bym była zalamana ale wiedz, ze Antkowi krzywda się nie stanie :* Mam nadzieję, ze szybciutko wrócisz domku :* tule mocno :* :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863685 przez creatura
Bella, przykro mi :( I dlatego, że musisz przez to przechodzić zamiast cieszyć się ciążą, i dlatego, że zostawiasz Antka. Przepraszam, że dopytam, ale to wiąże się z moją dalszą myślą: czyli gin znalazł ciążę, ktora się nie rozwija i masz zabieg łyżeczkowania. Podobno wieczorem wypisują po takim zabiegu. Tulę :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863689 przez Suzi
anabelle, współczuję serdecznie, choc nie wiem co to poronienie ( na szczeście ) to tym bardzoej wspolczuję....
Antoś da radę, wtedy pewnie czul ze jestes w domu, jak Cie rzeczywisxie nie wypuszczą, to on bedzie wiedzial ze Cie nie ma i da rade z babcią...

Hugo, Ty wiesz co...! :blink:

Dobraaaanoc wszystkim :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863697 przez KarinaM
Witam z rana.

Buziaki dla Mikiego i Kacperka.

Noc super. Cała przespana. Irinka obudziła się na mleczko o 4:30. Nakarmilam i wstalam szykować się do pracy. I mam dzięki temu czas żeby przeczytać co naskrobalyscie.

Anabelle bardzo mi przykro z powodu ciąży. Współczuję rozterek związanych z Antkiem. Miejmy nadzieję że mąż szybko wróci i będą wspierać się razem z Twoją mamą. A może wypuszcza Cię tego samego dnia? Daj znać co i jak.

Dobra lecę do pracy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863705 przez tweety
Bella, trzymaj die kochana. Nie martw sie o Antka, mama potrzebuje wiec dziecko napewno to zrozumie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863707 przez Sevilla
Bella przykro mi, że to tak się dla Ciebie skończy. Wiem, że rozstanie z maluchem jest okropne. Ja przez dwa tygodnie leżałam w szpitalu i myślałam, że zwariuje. Poszukaj jednak plusów, może Antek w końcu odzwyczai się od piersi nocnej, trochę zdystansuje się i nie będzie wisiał tylko u Twojej nogi. Wiem, że mało pocieszające jest to co piszę, ale chociaż próbuje.

Nie wiem, co Ci lekarz powiedział, ale jak jedziesz tylko na czyszczenie, to trzymają do wieczora lub góra dobę. Ja w pierwszej ciąży, zostałam przyjęta rano, o 15 miałam zabieg a o 20 wychodziłam do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863714 przez Olga60
Witam,

Anabelle przykro mi :( . W związku z sytuacją w domu, nie możesz pójść jutro do tego szpitala, to już przecież nie zrobi różnicy, a będziesz spokojniejsza??? A tam się nie bój, nic Cię nie będzie bolało :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl