BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #875035 przez Olga60
Kubuś świetnie sobie już radzi :woohoo:

Dziewczyny, czy Wasze dzieci łapią się za głowę??? Natasza robi to często i nie sądzę żeby coś ją bolało. Dźwięk jaki przy tym wydaje to jak do tulimy :huh: :huh: :huh:

I jeszcze jedno, po jakim czasie od momentu raczkowania Wasze dzieci zaczęły chodzić????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #875037 przez tysiiiak
Olga może Nataszka robi sobie cacy cacy :D Kuba ostatnio kładzie i tuli się do podłogi :cheer:
Czasem się złapie za głowę ale nie żeby to było coś niepokojącego tylko tak po prostu :)

Co do raczkowania to miał 8-9 mscy a zaczął stawiać kroczki tydzień temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875059 przez lili91
Witam.tez poprosze o link do fb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875081 przez demoniqe
Vika tormentiol albo Sudocrem :) Kuba jeszcze mi nigdy pupy nie odparzył bo sudocremujemy cały czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875091 przez Olga60
Dzień dobry :)

demoniqe na codzień go stosujesz jak nic się nie dzieje :cheer: przecież w ten sposób możesz uzależnić skórę od tego specyfiku, sudocrem zawiera cynk, więc wysusza, co zastosujesz w razie odparzenia przy biegunce, to wtedy jest masakra. Ja od urodzenia Nataszy tylko nawilżam balsamem po kąpieli ii pupcia jest piękna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875094 przez vika
Suzi dzięki no właśnie coś mi się obilo o uszy z tym tormentiolem wiedzialam,że w jakiś sposób jest szkodliwy...
ja od początku nie użyłam nawet jednego malutkiego sudocremu ...w ogóle już dłuższy czas nie smarujemy dupska i nie mamy żadnych problemów a jak smarowałam to tylko linomagiem lub alantanem plus ...te maście nawilżają skórę ...gdyby nie ta biegunka pewnie nic by się nie stało ....za to Kinia do 1.5 rż miała dupsko smarowane :ohmy: taka księżniczka była ...wiecznie odparzona :ohmy: :ohmy: :ohmy:
dziś już lepiej...wietrzymy pupsko Tosia poszła do Kini do pokoju i na środku podłogi jak kotek narobiła siku i uciekła :lol: A Kinia oczywiście w krzyk :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875102 przez Alex_87
Nataszka śliczności :cheer: i rzeczywiście jakby jej włoski urosły :)

Zuza miała odparzoną pupę raz, tylko jak wróciliśmy ze szpitala, wtedy stosowałam Sudocrem przez jeden dzień, ale później przerzuciłam się na Linomag zielony i do tej pory jak ma zaczerwienioną pupę to pomaga od razu. ogólnie też nie smarujemy niczym, jedynie na noc.
Ostatnio też byłam na warsztatach i tam mówili właśnie żeby stosować minimum kosmetyków, smarować tylko miejsca suche lub zaczerwienione.

U nas zaczęła raczkować jak skończyła równo 8 miesięcy, pierwsze pojedyncze kroczki jak skończyła 10 miesięcy, i potem coraz więcej i więcej i od kilku dni już chodzi dość długie dystanse, oczywiście raczkowanie i tak rządzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875113 przez vika
Tosia pierwsze raczki robiła jak miała 6 msc a kroczki dopiero od jakichś dwóch tygodni zaczela stawiać ...i do tej pory jest tak,że przejdzie 4-5 kroków a dalej na czworaka ....w ogóle jak ma mały dystans do przejścia to na nóżkach a jak chce iść dalej to zaraz na czworaka leń mały ;)
za to nauczyla się wchodzic na kanapę :ohmy: no meksyk ...nie da sie ją na sekundę zostawić w pokoju...zaraz się wspina na kanapę i co najgorsze tsaje na niej i się buja :ohmy: ...ni mówiąc juz o tym że chyba telewizor damy na stół bo jest nie do wytrzymania...włazi na szklany stolik i maca telewizor :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875118 przez paninka87
Olga moja się łapie za włosy, za tył głowy... ale to chyba nie jest niepokojące??
Dzisiejsza nocka ok.
Ale jestem nabuzowana... od rana ciuchy fruwały :P heh ale @ przyszła... spóźniona całe 16 dni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875126 przez Alex_87
Paninka spóźniona 16 dni? I nie korciło Cię żeby zatestować? :cheer:

To moja wczoraj mi się schowała na podwórku, wieszałam pranie w altance a ta stała obok, obejrzałam się na chwilę a tej już nie ma, poleciała za kotem w róg podwórka.

W Pytaniu na śniadanie będzie o nocnikowaniu dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875133 przez paninka87
Alex jasne że był test :lol:
ale sama nie wiem po co :P w marcu dostałam pierwszy po ciąży i jeszcze się nie unormowało choć myślałam ze już będzie ok, a teraz ledwo odchodzimy od cyckowania to od razu się pojawiła :angry:

Myślę o rowerówce- majówce 20 km trasy ale nie wiem czy moje dziecko usiedzi... jeszcze musielibyśmy dojechać na start ok 7 km no i później wrócić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875135 przez Olga60
paninka nam 13km zajęło ok 1, 5h , pod koniec Natasza zaczynała marudzić, więc do domu wróciła z tatusiem i dziadkiem samochodem. Dużo macie do zrobienia w sumie tych km, więc myślę, że tylu godzin córcia nie wytrzyma w foteliku :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875149 przez tysiiiak
Hej ;*
Kuba wstał o 6 dostał mleko, godzinkę się pobawił i zasnął. Pospaliśmy do 9 :) Teraz niewiem jak nam się dzień potoczy :P

Ja jak nic się nie dzieje to nie smaruje wogóle a jak już coś jest zaczerwienione to Alantan albo Linomag zielony :) Sudocremu zużyłam tylko próbkę ze szpitala i jakoś nam nie podpasował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875171 przez vika
Ja używam różowego linomagu bobo A E
A co do sudocremu pomógł nam bardzo na opryszczke noworodkową i to mnie utwierdziło w tym,że bardzo wysusza skórę ....
właśnie znalazłam fajną stronę z dokładnym opisem linomagu
www.srokao.pl/2012/06/seria-linomag-analiza.html
Tosia chyba już srańsko ustało :) od wczoraj zero kupy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875172 przez demoniqe
Olga60 nie smaruję cały czas :) jak widzę jakieś zaczerwienienie, ale rzadko się pojawia. Taki słoiczek Sudocremu mam od urodzenia Kuby i jest zużyty może w 1/3 :)

wklejam zdjęcie Kuby z Jasiem (Kuba po prawej). wczoraj Kuba zrywał trawe i dawał ją do buzi Jasiowi :) oglądali kury dziadka i zrywali wszystkie kwiatki z grządek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl