BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 tydzień temu #874065 przez Alex_87
Hej :)

dziewczyny jak karmiłam piersią, a Zuza miała tak ze 2-3 miesiące, to też co chwilę mi się wydawało, że zapomniałam jej do łóżka odłożyć, albo ochrzaniałam męża, dlaczego ją zostawił na przewijaku :) ale taka gruba akcja zdarzyła mi się pierwszy raz, już byłam bliska żeby zadzwonić do mamy, że nie ma Zuzki w domu :lol:

Ja też się nie mogę doczekać mojego bidona, mąż dopiero pojechał do Wawy, mam nadzieje, że trafi do sklepu, bo jak przyjedzie i powie, że jednak nie kupił to będę zawiedziona :(

Darika bardzo mi się podoba ta czapeczka Klaudii. Kupiłaś ją gdzieś w necie czy u siebie? Ona chyba taka bardziej letnia jest?

Paninka super masz dziewczynki, jednak rodzeństwo to rodzeństwo :)


Tysiak, Vika ile dałyście za te skoczki? Bo u mnie na rynku wczoraj były po 35zł, ale biorę pod uwagę to że to okres tuż przed świętami i pewnie sobie podwyższają ceny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874084 przez tysiiiak
Nocka cała przespana :D to lubię ! :)

Alex ja dałam ok 30 zł z przesyłką kurierską ale znajdziesz taniej :)

Paninka super wycieczka :) Dziewczyny zadowolone :D

Vika Kuba usiądzie ale aż taką miłością nie pała do skoczka jak Tosia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874092 przez Daarikaa
Vika Klaudia napewno chetnie poprzytualalby sie z "naszym" Kubusiem ;) Jaka masz sliczna tę gwiazdeczke!

Alex te czapkę kupiłan na ryniaczu, ona jest fajna bo uszka dobrze chowa, a na gorze jest siateczka wiec jest taka fajna na te pore

Paninka dziewczynki cudne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874108 przez monia89
Hej :) Zdjęcia Maluchów Boskie :) Jak zwykle rozwalają mnie Nasze Księżniczki :) Przynajmniej u Was mogę się napatrzeć bo na Kwietniówkach jest deficyt :)
U nas po roczku i walczymy z choróbskiem :/ mam nadzieję że szybko minie...
Superowa ta krowa/osioł!
Tysiak trampeczki też z h%m???
A co do kuponu ja w tel pokazywałam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874115 przez vika
No właśnie Monia wczoraj szukałam tortu na kwietniówkach i nie widziałam B)
superowski :side:
Ślicznie się prezentujecie :) Antoś maly przystojniak :*:*:*
Antoś już miał urodzinki kalendarzowe ???
Alex ja dałam 29.50 z przesyłką a w pepco widziałam za 44 :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874132 przez monia89
Vika jutro mamy kalendarzowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874138 przez Anabelle
No dobra, dawno nic nie wklejałam to też się pochwalę ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874145 przez anek
witam !

normalnie brakuje mi doby...nie ogarniam juz tego wszystkiego...dzieci, praca,mąz zafochowany ..idzie oszalec brrr...to tak na dzien dobry zeby nerwy puscily ;p

Zdjecia dzieciątek cudne !piekne sa te nasze majówczątka:)

Alex ja akurat nie mam takich przygód z Leną...moze dlatego ze Ona spi od małego w swoim łozeczku.moze ze 2 razy spała z nami ale to jak była na cycku jeszcze.
Za to z Szymkiem mało na zawał nie zeszłam.do dzisiaj pamietam to uczucie..okropnosc.
Bylismy ze znajomymi na jakims festynie.Mielismy tak piknik, grila.Siedizelismy(rodziece) na kocach a dzieciaki biegaly.jak to na festynach jakies stragany, ludzi mnóstwo.szymek miał jakies 2-3latka.w pewym momencie straciłam go z oczu.patrze w kierunku dzieci gdzie sie bawili a Szymka tam nie ma.Lece do meza czy jest z nim ,ale nie ma .zaczelimy wszytscy szukac, ja w panice, w glowie ze go porwali.zaczelismy wypytywac ludzi czy nie widzieli takiego chłopczyka ale nikt nie widzial.no myslalam ze oszaleje!.po jakis 20min kolezanka przyprowadza Szymka bo wyszedł za bramę na droge(to było na stadionie a brama jakies 10m dalej i szedł sobie miedzy autami.Chyba nie musze pisac co przezylam.rozpłakałam sie , zaczełam Małego przytulac a on nie wiedział o co chodzi.nawet niechce myslec co moglo sie stac.najgorsze 20 min w moim zyciu.
Nawet jak to pisze to mało nie płacze.

Monia piękna rodzinka, piekny torcik!

Zamawiam dzisiaj tego skoczka, moze i Lene zainteresuje.super Tosia sie z nim bawi.Jakies rozmiary sa tych skoczków czy uniwersalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874153 przez vika
Anek nie ma rozmiarów tego skoczka...chyba? tak myślę :)
oj wiem co przeżyłaś z tym zniknięciem synka....ja z Tosią też nie mam takich omamów bo śpi tylko w łóżeczku a jak jest ze mną w łóżku to na chwilę nie można jej spuścić z oka :lol:
ale jak Kinia miała 6 lat zgubiła mi się nad morzem :ohmy: :ohmy: :ohmy: no....nie życzę nikomu takiego przeżycia.....na szczęście szybko ją znalazłam od razu wiedziałam gdzie mi się wymknęła ...Moja była fanką koni i krów...w ogóle wszystkiego na co można było wsiąść...no i poszła sobie do takiej krowy w Rewalu stoi taka brązowa....
hmmmmmmmm ja niemal na zawał umarłam z przerażenia a Kinia bawila się świetnie ....obserwowalam ją przez jakiś czas z ukrycia ....zero stresu ...zabawa na maxa...luz blus bez rodziców :ohmy: :woohoo: no ale miała to pewnie po mamie...jak miałam 6 lat byłam na wakacjach z młodszym bratem u moich sióstr które mieszkały w hotelu pielęgniarskim we Wroclawiu ....no i popdczas nieuwagi Martusia czuła się tak dorosła,że wzieła braciszka i poszla sobie na plac zabaw oddalony o jakieś 300 m ....cały hotel postawili na nogi :0 znależli Nas dopiero po kilku godzinach ...a my tak świetnie się bawiliśmy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874245 przez Daarikaa
Antek bardzo fotogeniczny! Duzo zmian u Was, odcyckowanie, osobne spanie ... :)

Moniaaa rodzinka jak z obrazka Pieknie wygladacie! Tort super! wyglada smacznie :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874344 przez tysiiiak
Antosinek jest taki słodziutki :) Podobny do mamusi :laugh: Jak się cieplej zrobi to tez do Zoo pójdziemy :) teraz bez sensu bo większość zwierząt jest domkach :P

Monia super wyglądacie :kiss: :kiss: :kiss: Fajnie, że urodzinki udane szkoda że jakieś dziadostwo się przypałętało :( Zdrówka :kiss: Trampki z H&M :)

Anek jest jeden uniwersalny rozmiar :)

Kubula dziś co jakiś czas stawia kilka kroczków :D a od kilku dni wiecznie chce za ręce chodzić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874353 przez Alex_87
Ależ mi się podoba to ostatnie zdjęcie Antka :cheer:

Monia fajnie, że urodziny się udały, to imprezkę macie już za sobą :)

My też się do zoo wybieramy ale w lato jakoś :)
Mąż kupił bidon Skip Hop z pandą, bo mieli tylko takie, no trudno jak już pojechał to powiedziałam, żeby kupił, najwyżej dla drugiego kupie z sówką :)

Zuza potrafi przejść już z pół pokoju sama, ale muszę stać przed nią i ją wołać, wtedy musi się zastanowić czy iść czy nie i w końcu się rozpędzi :) jeszcze trochę się boi, poza tym jest za szybka i często nie nadąża z utrzymaniem równowagi hehe
jak się urodziła to nie sądziłam, że taki szogun z niej będzie :lol: wczoraj u moich rodziców to już nikt nie miał siły żeby z nią ganiać hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874364 przez agat
Dziewczyny czytam o tych waszych schizach ze znikającymi dziećmi i aż się śmieję, bo u mnie było to samo :) Adaś z nami w nocy nie spał, czasami rano go brałam, ale i tak nie raz zrywałam się na równe nogi szukając dziecka :P U mnie jeszcze sprawę pogarszał kot, którego myliłam z Adasiem :P Kot np zeskakiwał z łóżka a ja myślałam, że dziecko spada na podłogę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874506 przez paninka87
Ale cisza wieczorna :cheer: :cheer: co to się dzieeje... !!!???

Ja musialam nagrzac bo tak zimno...

Amelia dopiero sie kapie... zadowolona z wieloryba.. testowała na Blance i wlała jej wode prosto do oczu... ale był ryk ;)
Jutro mam wolne.. M sie spina. . A szkoda gadac :angry: też się sfocham i jak się zdenerwuję to wyjade na świętaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874528 przez tysiiiak
Ja po treningu bo rano Kuba pospal tyle ze tylko pół zrobiłam ;) zaraz prysznic i spać. Jutro wizyta u kadrowej :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl