BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 16 godzin temu #875499 przez Daarikaa
Vika z kupa nie pomoge bo u nas znowu problem w druga strone za twarda...

Tysiiak Twoj M wie ze tak moze sie przychlibic ;) i prawidlowo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 16 godzin temu #875500 przez Olga60
Vika a zrobiłaś jej tą "marchwiankę" ona naprawdę zatrzymuje i przy zatruciach i jelitówce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 16 godzin temu #875503 przez vika
Azja nie pomyślalam o ząbkach :huh: rzadko jej zaglądam do buzi ...hmmmmmm muszę jutro sprawdzić
Olga zrobilam jej marchewkę z gotowanym jabłkiem ale nie zjadła za dużo :dry: jutro spróbuje z ryżem ...nie miałam akurat ryżu ale już kupiłam :) kurcze obiadu też mi nie zjadła :huh: dziś dwa razy to aż w drugim pomieszczeniu słyszałam BĄKA i był mokry :ohmy: ale taki ostry odgłos popłynął :dry:
Tysiak mój M jak się za dlugo nie odzywam to radzi sobie lepiej niż ja :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 15 godzin temu #875505 przez Olga60
Vika 2 marchewnki, 1 ziemniak, ugotuj, poduś z masełkiem i powinna wcinać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 15 godzin temu #875509 przez vika
Olga dzięki chyba rzeczywiście zrobie jej jutro z ziemniaczkiem tak zje na pewno .....
Kurcze może powiecie,że zwariowałam ale od kilku dni wyczuwam ruchy dzidziusia :) jestem pewna,ze to są ruchy w końcu całkiem nie dawno to przechodziłam :lol: i z dnia na dzień wyczuwam je coraz intensywniej ...tzn dosłownie jakby mi coś pląkało w środku :lol: i to nie są gazy czy jelita to pląsające dziecie :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 15 godzin temu #875511 przez tysiiiak
Vika super :) będzie coraz lepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 15 godzin temu #875514 przez Olga60
ja Nataszę poczułam później, bo dopiero w 17 tyg, Kacpra wcześniej, ale też był bardziej ruchliwy w brzuchu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 15 godzin temu - 10 lata 14 godzin temu #875517 przez vika
Ja Tosie wyczuwałam też w 12 tyg ..pamiętam jak byłam na USG i w poczekalni mówilam Mężowi,że dziecko się chyba wierci bo czuję i z USG wyszło nici musiałam przyjść za dwa dni bo tak dziecie szlalo,że nie mogla Go zmierzyć a jak jej powiedzialam,ze czuje te ruchy to powiedziala,że to niemożliwe :ohmy: na następnej wizycie po dwóch dniach byla ta zama wytuacja ale już na siłę pomierzyła ...dala mi cukierka i odczekaliśmy chwilę :lol:
no i miałam rację bo z dnia na dzień czułam te ruchy coraz częściej a wraz r ruchami było bulgotanie w brzuszku :lol:
no a póżniej to plakałam tak mnie kopała :ohmy: najlepsza pora byla od 21-22 do 3-4 rano :) to już była rutyna :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 15 godzin temu #875534 przez Anabelle
A tam niemożliwe. Lekarze to wymyślają. Mi mówili na porodówce że nie możliwe, żeby tak szybko mi się poród ruszył, a jednak się tak szybko ruszył. Też słyszałam "niemożliwe".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 13 godzin temu #875543 przez munnecabrava
To będzie ciężka noc.... przez ostatnie 2 godziny tylko rączki i tak mnie kurczowo za szyje trzymalła.... dalam jej teraz butelkę i wyszłam żeby jej dodatkowo nie drażnić.
Dałam nasivin nurofen witaminę c, herbatke z malin dostała myślałam że mam może lipe ale niestety.....i dzwonie do męża żeby się ogarnął i szybciej z pracy wrócił bo się nie da mloda trochę waży. To jak zwykle problem.
Jak na złość jeszcze mam pierwszy dzeń okresu już dzisiaj 3 razy prawie zemdlałam... no masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 godzin temu - 10 lata 5 godzin temu #875562 przez paninka87
Blanka w miarę spała ale te 2 karmienia jeszcze utrzymujemy...
munnecabrava a jadłaś coś? skąd te omdlenia??
mnie w nocy zalało... nigdy tak nie miałam ;)
wczoraj poszliśmy spać o 21 :ohmy:

Blanka zakatarzona... opiszczona jakaś jak wróciłam z wywiadówki to nie mogłam się nigdzie ruszyć ;) rano też tylko na ręce... nie robiła tak. Tez ma dużo wrażeń :dry: Tu święta z nami, później niania, latanie do mamy po Amelie... ciągle w biegu tak jak ja :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 godzin temu #875579 przez demoniqe
m-brava jak tam Madziorek?

Coś chorują te nasze dzieciaczki ostatnio. Kubie po 3 dniach gorączka przeszła i ani śladu choroby, ale wysypki też nie miał. Może to był jakiś wirus. Ale mały coś marudzi po tej chorobie, nic mu nie pasuj, tylko na dworze by latał cały czas, jadł piasek i trawę wyrywał.
Może zęby a może skok rozwojowy....

M-brava decyzji nadal nie ma. Było 5 kandydatów. To stanowisko wiceprezesa więc jest dużo procedur wewnętrznych w grupie, więc może je realizują. Dziś mija dwa tygodnie od rozmowy. Może po rekrutacji wewnętrznej zrobią zewnętrzna jeśli maja kogoś z zewnątrz już na to stanowisko :( niestety na tych stanowiskach tak bywa że często są ustawione. Ale może po prostu jeszcze nie zdecydowali... pozostaje czekać.

Wczoraj Kuba jeżdził swoim nowym jeździkiem :) kupiłam podobny do tego tylko za 260 zł w sklepie u mnie w mieście:

allegro.pl/rowerki-kids-trike-deluxe-pom...ola-i4156044623.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 godzin temu - 10 lata 4 godzin temu #875590 przez vika
Bella masz rację dla lekarzy wiele rzeczy jest niemożliwych ;)

kurcze Tosia od 00 prawie do 2 zrobila sobie przerwę w spaniu :ohmy: na zmainę z M próbowaliśmy ją uśpić :huh: a ta warlala się po łóżeczku i ani myślała o spaniu..tylko co nam się oczy przymknęły to nas wołała :ohmy: no i 7 rano pielucha pełna kupska :ohmy: już nie wiem o co chodzi...niby nie rozwolnienie bo jest kupa papkowata i żółta i ząbków też nie widać :ohmy:
Dominiqe czy ten rowerek ma pasy zabezpieczające dziecko ??? i czy nie jest za ciężki do pchania z pompowanymi kolami??? też się za takim rozglądam tylko pamiętam jak Kinia miała na pompowanych kołach i plastikowych i zdecydowanie wolała ten na plastikowych bo był lżejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 godzin temu #875608 przez ewela86
w takim razie ja bardzo późno zaczęłam czuć ruchy bo dopiero gdzieś koło 20 tc :ohmy: wogóle Diana w brzuchu nie była dość ruchliwym dzieckiem, za to teraz nadrabia po stokroć!!!

demonique bardzo fajny rower! pompowane koła - świetna sprawa! Ja też się za czymś podobnym rozglądam bo moi rodzicą chcą coś takiego kupić na roczek.

i dzięki dziewczyny za radę. wolałabym rzeczywiście nie iść ale to też chyba mnie nie zwalnia żeby ich nie zaprosić... sama nie wiem. muszę się zastanowić. w razie czego poprosze męża żeby im wprost powiedziała że nie robimy dużej imprezy - tylko w gronie najbliższej rodziny a znajomych po prostu zaprosimy innym razem i już!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 godzin temu #875617 przez joasia10015
Hmmmmm czyżby forum ruszyło?????
Zaraz sie okaże czy mi posta nie zje :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl