BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

9 lata 11 miesiąc temu #875178 przez Olga60
demoniqe napisał:

Vika tormentiol albo Sudocrem :) Kuba jeszcze mi nigdy pupy nie odparzył bo sudocremujemy cały czas.


Właśnie napisałaś, że cały czas :laugh: stąd moja reakcja ;)

Fajne chłopaki :woohoo: i widzę, że okolica przyjemna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #875179 przez tysiiiak
Miałam ten linomag różowy ale był jak dla mnie za bardzo perfumowany ;)

Kuba z Jasiem tworzą super duet :D tak sobie pomagają :) Fajnie mieć w rodzinie jakieś dzieciątko zbliżone do naszego wiekiem. My nie mamy :(
A Kubuś podobny do tatusia strasznie :)

I tak jak myślałam cały dzień rozwalony. Kuba pospał 5 minut może ;) Zaraz idziemy na spacerosa to może pośpi coś.
A ja jestem najleeeepsza po prostu :P Kuba stękał więc go szybko na nocnik. W locie go rozbieram i z pampersa wprost na dywan wypadła jego duuuuuuuuuuuża zawartość :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: Chyba było już za późno :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875238 przez paninka87
Ale ładne chłopaki :side:

czy u Was też tak pada??? Raz słonko, ciepło za chwile oberwanie chmury ;)

Odczuwam skutki niejedzenia... ale dam radę... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875241 przez Daarikaa
Demoniqe super synus i jaki zadowolony :)

Vika fajnie ze Tosi juz lepiej

Moja pannica drzemie, a przed chwila owczarek sasiadow przeskoczyl ogrodzenie do nas i pogryzl naszego psa :( takie ma wielkie dziury na grzbiecie i klatce ze maż pojechal z nia do weterynarza... masakra jestem wsciekla - nienawidze jak ktos wezmie psa i ma w du..ie zeby zabezpieczyc podoworko :angry: :angry:

Paninka od kiedy dieta? ja na swieta troszke pofolgowalam ale wracam na wlasciwe tory ;) dzis kupilam truskawki to zrobie sobie z jogurtem i bede miala na kolacje ;) a na łobiad filet z grila z wazrywami na parze

My uzywamy zamiennie nivea, linomag, ziajke, sudocrem i wszystkie Pysce pasuja ;)
odparzenia miala tylko odrazu po urodzeniu

dziewczyny jakie kupy robia wasze dzieci? chodzi o konsystencje bardziej miekkie czy twarde bo Klaudia prawie zawsze musi ostro cisnac, a czasami wali takie jakby kozie bobki ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875261 przez vika
Tysiak to u Nas z tą kupką dziś było podobnie :laugh: leżała sobie w łóżeczku i nagle wstala i krzyk,że chce wyjść ja ją biorę pod dupkę a tam taki miękki kulfon wisi :) dodam,że była bez pieluszki i tyle co siku na nocnik zrobiła :laugh: rozbieram ją w łazience a tu wszystko wypadło ubrudziło mi podlogę i nocnik bo tam namierzałam :laugh:
no i właśnie przed chwilą drugi kupsztal był :huh: czyli jednak nie przeszło ale jest lepiej bo są takie gęstsze :lol:
Darika u Nas z kupami różne ale z tego co zaobserwowalam jak przerzuciłam Tośkę na bebiko kupy były dużo twardsze ...właśnie takie boby ciężkie ...wróciliśmy do Nan i znów są lżejsze kupki :)
a z tym psem to jakaś masakra :ohmy: i co sąsiedzi na to??? czy oni nie zdają sobie sprawy,że Wy macie dziecko ??? niech zamkną psa skoro jest taki agresywny....ja pewnie zaraz zrobiła bym awanture i nie wiem czy bym tego nie zgłosiła :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875279 przez paninka87
Generalnie dieta od dziś....
zero smażonego, warzywka, owoce, koktajle... później detoks tygodniowy i zdrowe nawyki :side:
mniej kawy, zielona herbata... itp.
Słodkie ograniczone do zera... nie wiem jak to przeżyję :blink: ale staram się :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875281 przez ewela86
olga sukienki prześliczne!!! a nataszka cudna po prostu :)

demonique ale łobuzy małe:) co to będzie jak dorosną :silly:

my do pupki użwywamy penaten ale tylko po kąpieli na noc. Z 2 razy zdażyło się lekkie zaczerwienienie ale wtedy ratowałam się sudocremem i przechodziło.

Dianka zaczyna stawiać pierwsze kroczki ale to takie bardziej wymuszone przeze mnie a nie przez świadome :silly: zaczęcam ją usilnie ale jak wyczuje że jej nietrzymam natychmiast kuca i pędzi na czterech :lol:

ja mam kolejną rozkminkę bo znajomi zaprosili nas na roczek. w sumie to nie wiem z jakiej racji bo ani to rodzina ani jacyś bliscy znajomi, nawet się nie spotykamy na żadne imprezki itp tylke tylko że mamy dzieci w podoobnym wieku i czasem pogadamy przy jakiś okazjach (np u mojej kuzynki bo to właśnie jej rodzina). i teraz mam dylemat bo ja nie robię jakiejś tam hucznej, nie wiadomo jakiej imprezy tylko zwykłe spotkanie w gronie najbliższej rodziny i żadnych znajomych nawet moich bliskich nie ma na liście gości :dry: i co tu teraz robić :unsure: zaprosić ich jako jedynych, nie iść na ich roczek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875282 przez demoniqe
paninka dołączam od jutra :) ja dziś zjadłam olbrzymia ciepłą drożdżówkę z kruszonka i szklankę mleka :) mniaaam

ale od jutra powrót do szpinaku i jogurtów :)

tysiiiak między Kubą a Jasiem jest tylko miesiąc różnicy, ale widać ja gołym okiem. Kuba biega z mamą, Jasiek stawia pierwsze długaśne kroki z mamą, Kuba wsadza Jaśkowi palce do buzi, do oka, Jasiek zanim zareaguje to mija 10 minut :) fajnie tak przypomnieć sobie jak to było miesiąc temu.


Kupiłam dziś Kubie na urodziny rower trzykołowy z daszkiem, zabezpieczeniem przed wypadnięciem i rączką do prowadzenia, na gumowych kołach. Ma taki stary po siostrzeńcu i go uwielbia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875335 przez Alex_87
A moja naszczała dzisiaj na dywanik w łazience, jak ją przebierałam właśnie z kupy. Najlepsze jest to, że i na siku i na kupę woła "sisi", ale na kupę dopiero jak ją zrobi, w sumie dobre i to, przynajmniej czai, że trzeba ją przebrać :lol:

Kuba rzeczywiście podobny do taty :) a miesiąc dla takich dzieci to przepaść w umiejętnościach, ale na przyszły rok nikt nie zauważy różnicy wieku :)

Ewela ja bym chyba nie poszła, skoro piszesz, że to tacy dalsi znajomi, tym bardziej, że później wypadałoby też ich zaprosić. No chyba, że zaprosicie ich na kawę już po urodzinach, ale może czuliby się ominięci jakbyś ich nie zaprosiła na główną imprezę :S nienawidzę takich sytuacji :P

Ja dzisiaj kupiłam Zuzce taczkę z Biedronki, jak je zobaczyła w sklepie to aż piała z zachwytu hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #875354 przez Daarikaa
Vika sasziedzi przylecieli i przepraszali, ale co mi po ich przeprosinach. pies 2h spedzil u weterynarza.. ma dwie rany szyte i zalozone 2 sączki :( zaplacilismy 115 zl za tę "przyjemnosc" :/ g.wno mnie obchodzi zaniesiemy im rachunek i niech zwracaja skoro nie umieja psa upilnowac

Musze sprobowac dawac Klaudii jakies inne mleko, moze bedzie miala luzniejsze kupki tylko nie wiem jakie ...?Vika jakie dokladnie mleko pije Tosia? Nan jakie?

Ewela ja raczej nie poszlabym, bawo za kroczki Dianki!

Alex to fajnie ze Zuza wola siku, moja kiwa glowa ze tak jak ja pyta czy chce siku i zazwyczaj wtedy robi, a jak sadzam ja jak mowi nie nic nie zrobi, nie wiem czy ona to rozumie... hmmm

Pauluska jak tam udal sie roczek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875402 przez vika
Ewela gdybym nie chciała iść pewnie wymyśliła bym jakąś wymówkę :)
Darika moim zdaniem powinnaś wręczyć sąsiadom rachunek za leczenie psa...w końcu to ich wina więc sami powinni się poczuć do tej odpowiedzialności
ja podaję mleko Nan 2 mam zapas jak mi się skończy przechodzę na Nan 3 na dwa msc przeszlam na bebiko i miałam cały czas problemy z kupką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875479 przez tysiiiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875483 przez vika
Widzę,że dziewczyny przerzuciły się na FB....
kurcze Tośka dziś wymordowana...caly dzień spacery do tego wizyta kawalera ;) do niedawna tylko na siebie patrzeli a teraz wkładają sobie palce do oczu,karmią się, wymieniają smoczkami ,kopią itd itp :ohmy: :lol: juz mam przedsmak tego co mnie czeka za jakiś rok :ohmy: i mam pietra :ohmy: No a jak się dzisiaj uplakała..próbowala wejść na pufę i jak się nie udawalo to ryk :ohmy: a na kanapę wchodzi w sekundzie i to tak złośliwie co chwilę :ohmy: a najlepsze bo dziś zadzierała nogę na parapet i też się denerwowała,ze jej nie wychodzi :huh: czuję,że da mi popalić :lol:
no i dzisiaj prowadzała psa na smyczy :lol: a jaka dumna z tego byla ...co chwile zaliczała czrną glebę ale ostro wstawała i dalej go ciągla :lol: :lol: :lol:
padam ledwo ogarnęłam dom...Tośka dwa razy jeszcze walnęła mi kupsztala w bodziaki :ohmy: ja jej wietrze dupsko a ona w tym czasie sra :unsure: :woohoo:
kurcze nie wiem co myśleć o tych kupach B) są barwy bardziej żółtej i nie są lejące tylko takie bardziej papkowate :unsure: nie wiem czy to jakaś jelitówka czy tylko zatrucie :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875485 przez munnecabrava
Ehhh a moja pysia przeziebiona... albo alergia.... albo uporczywy zab...
Z nosa leci z oczu leci z japska cieknie. Budzi sie co 15 minut. Ehhh tak mi jej szkoda :(.


Demonique i co masz już jakieś info o tym nowym stanowisku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #875495 przez Azja
Vika a moze jakis ząbek idzie Tosi i stąd te luźne kupki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl