BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #506140 przez lalka
no właśnie Anabelle miałam się ograniczać ..a tu dupa ...w maju na porodówkę będą musieli mnie przez okno wnosić,bo drzwiami sie nie zmieszczę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506143 przez lalka
ja rano nie mam aż tak dużego brzucha...ale jest wystający!!!!i wystarczy,że wypiję rano tylko kawę i się robi Obelix!!!ale co tam...dzidzia ma być zdrowa i szczęśliwa...a ja?no cóż 2 miesiące i znowu będzie 60kg...no teraz to może potrwać dłużej....ale będzie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506160 przez lalka
no dobranoc Laski,bo widzę że sama tu jestem!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506164 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506227 przez Sysia
Witam dziewczynki :) jak tam humorki ?? ja dziś jadę z M na zakupy :D mam sobie coś pod choinkę wybrać ;p . ah w końcu udało mi się że tak napiszę ,,wypróżnić " uf uf uf ulgaaaa !!...

Moja dzidzi zaczęła się o 5 wiercić i tak już nie śpię jestem megaaaaa nie wyspana.

Lalka fajny brzuszek :).

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506229 przez Sysia
Hexia również życzę Ci wesołych świąt :) i doskonale Cię rozumiem bo ja czasem też w ogóle nie zaglądnę bo się boję że się coś złego wydarzyło a ja się potem zamartwiam i szukam u siebie objawów i STRES !!...a Ty się nie martw będzie wszystko ok :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506230 przez lania
A ja mówię dzień dobry ;) bo chyba dziś pierwsza jestem :laugh:
Pewnie teraz tłumów tu nie będzie bo weekend i to jaki gorrrreący :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:ohmy: :ohmy: W samo południe mam połówkowe :ohmy: :ohmy: lekki stresik, mąż mnie wczoraj wystraszył, że jest możliwość, że mnie gin do szpitala da na święta :( oby nieeeeee :ohmy: :ohmy: z resztą czuję się lepiej niż tydzień temu więc, będzie dobrzeboję się o szyjkę no i o wynik badania połówkowego (nie wiem o co bardziej)


PS. Wczoraj dzwonił do mnie Mikołaj (jakaś aplikacja telefoniczna)i pytał co bym chciała, więc powiedziałam, że kilkanaście milimetrów szyjki macicy dodatkowo by się przydało ;) ..zobaczymy czy był prawdziwy :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506231 przez lania
Witaj Sysia, jednak mnie wyprzedziłaś :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506232 przez Sysia
Lania będzie dobrze :) a do szpitala na święta nie pójdziesz nie martw się:*...

a pierwsza JA byłam hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506234 przez Sysia
widzisz,a jadnak :D

Daj znać jak po wizycie :) trzymam mocno kciuki :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506237 przez lania
Sysia napisał:

widzisz,a jadnak :D

Daj znać jak po wizycie :) trzymam mocno kciuki :)..

dzięki, na pewno się odezwę.... :unsure: :unsure: :unsure: teraz muszę wymyślić co na siebie włożyć, bo przez tydzień leżenia brzusio zrobił się na tyle okazały, że tylko w dresy go mieszczę (spodnie się nie dopinają, a nie mam nic ciążowego) :side: :side: :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506248 przez Sevilla
lania Wszystko będzie w porządku na badaniu, więc się nie martw :) Daj znać, jak tam po wizycie :)

Co do ubrań to fakt, sama zauważam jak brzusio robi się większy, okrąglejszy :) i największy problem będzie się zapiąć w kurtkę zimowa, a przecież zima dopiero się zaczęła i nawet dobrze nie rozhulała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506261 przez JoannaL
Witajcie dziewuszki. My sobie pospaliśmy dziś do 8. Noc była w miarę spokojna. Zawiozłam męża do pracy na 9, a potem pojechałam do sklepu kupić sobie nowe buty. Poprzednie zaczęły mi się psuć i strasznie marzłam. Teraz ledwo co mówię tak mnie gardło boli i chrypę mam. Będę później na zakupach, zafunduję sobie cytrynę i miód do herbaty. Pewnie przez najbliższe kilka dni nie będę tu zbytnio zaglądać, dlatego chciałam Wam wszystkim życzyć WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Mnóstwo szczęścia, radości, miłości i kopniaków :) .Aby każda z Was przeżyła te święta spokojnie, bez stresów i zmartwień o maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506314 przez lania
Witajcie ponownie, już po wizycie :) :) :) :) :) :) :)
Mikołaj był prawdziwy ;) ;) , lekarz mówi że leżenie się opłaciło, szyjka zyskała kilka milimetrów, ma 36mm-jest ok...co prawda dalej mam leżeć, ale jest poprawa :silly: :silly: :blink: :blink: :woohoo: :woohoo:

Igor będzie, widzieliśmy wszyscy jajeczka... nie ma wątpliwości :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Przytyć, to jednak nie przytyłam, waże niecałe 54kg (czyli od 11 tc przytyłam raptem 2kg), gin mówi, że to nic :huh: dzidzia sie rozwija prawidłowo :lol:

cieszę się :lol: :lol: :lol: mimo, że już leżę w domu a mąż z córką na zakupach (moich ulubionych-prezentowych)

Wszystkiego Najlepszego Waszym Brzuszkom i Wam życzę, zdrowych :silly: wesołych :lol: spokojnych :) rodzinnych :kiss: wymarzonych :side: Świąt Bożego Narodzenia!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506329 przez Sevilla
Ooooo super!!! Kolejny chłopak :) Cudnie, że u Was wszystko w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl