BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #504248 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504251 przez joasia10015
Ha,ha,ha Anabelle przez przypadek znalazłam CIe na innym forum ;) A mówią że internet to taki ,,wieeeelki świat,,-widac nie tak wielki :P CHyba też sie tam zarejestruje :ohmy: Zawsze to wiecej informacji :S
Obejrzałam ,,PORODÓWKĘ,,(nie była dzis za optymistyczna-i znowu płakałam :( )ale mogę już zmykac spac :blush: Mam nadzieje że tej nocy sie wyśpie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504262 przez MoNiaaa
Witam dziewczynki :)

teraz mis ie wydaje ze Lena jest najbardziej popularnym imieniem mowi sie tak o Julkach a ja mam Julke i az tak czaesto sie nie spotykam z tym imieniem:P bylysly kiedys na takim spotkaniu w urzedzie miasta bo byla okragla rocznica naszego miasta w roku ktorym julka sie urodzila i dzieci dostawaly takie pamiatkowe dyplomy i albumy i co druga dziewczynka to lena ale mi sie tez bardzo podoba to imie a co do chlopaka to pustka w glowie

ja wczoraj wloski warbowalam tak sie cieszylam ale nie wyszlo tak jak chcialam:( niby taka farba jak dawniej ale juz taki kolor nie wyszedl :(

tez lubie porodowke ogladac i wtedy mis ie przypomina moj porod i czesto mam lzy w oczach

dzis mialam jakas tragiczna noc :( niby poszlam spac wczesnie bo juz o 20 w lozku bylam ale obudzialm sie o 1 i zasnac nie moglam pozniej Julka sie obudzila zasnela z nami ale tak sie wiercila z emusialam ja przeniesc pozniej znowu nie moglam zasnac a jak mis ie udalo to Julka sie obudzila 30 min przed moim budzikiem i wyspana..lezala kolo nas i sobie spiewala i gadala do siebie :side: na szczescie usnela jak wychodzilam z lozka bo jakby widziala ze ide to by znowu byla histeria :(

joasia a z cwychowaniem dziecka to mam dokladnie taka sama filozofie nigdy sie nad dzieckiem nie trzeslam i nie bylam przewrazliwiona jak upadnie albo sie stlucze to trudno nauczy sie ze nie wolno tak robic jak nie chce rekawiczek to niech jej rece zmarzna to ubierze...czasem mi sie wydaje ze moze zla mama jestem przez to ale z drugiej strony pzynajmniej nauczy sie od malego ze musi na siebie liczyc ;)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504325 przez Sevilla
Witam dziewczynki :)

Ja wczoraj praktycznie cały dzień poza domem, najpierw w pracy, bo dostawa towaru i musiałam ją wklepać do systemu. Potem szybki powrót do domu, przyrządzenie obiadku, lekko drzemka i z powrotem na zakupy, ale tym razem z Miśkiem. Kupiliśmy resztę prezentów, tylko zostaje mi ich zapakowanie :)

Annabele co do bóli w dole brzucha po jedzeniu, albo jak mocno chce się siku ... mam tak samo ...

Chyba poczułam pierwsze ruchy przedwczoraj. Myślałam, że to nie to, ale wczoraj się też w ciągu dnia powtarzały i dziś z rana lekkie kopniaczki, raz z lewej, raz od dołu, raz z prawej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504329 przez tysiiiak
Ja tez mam straszny problem z tymi imionami :( dla dziewczynki od zawsze podobala mi sie Michalina ale jak moj Michal to slyszy to az sie trzesie :P rozumiem go bo ja tez bym nie chciala dac synkowi na imie Justyn ;p i jeszcze Maja albo Oliwka mi sie podoba wiec moze to go zainteresuje :)
dla chlopca jedynie podoba mi sie Filip i to tez bez szalu. Innych pomyslow dla chloopaka nie posiadam :(

Dziewczyny mam nadzieje ze tez bede miala takie zdrowe podejscie do wychowania Dzidziusia:) chociaz jak sobie pomysle ze moj M. jak to on bedzie chcial brac dziecko na barana albo podrzucac cz coskolwiek takiego to juz trzese tylkiem :dry:

Dzis bylam pobrac krew na badania i tak mi sie wkula zołza ze cala reka mnie teraz boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504331 przez MoNiaaa
tysiiak to juz sie przyzwyczajaj do roznych wypadkow domowych:P

moj M kiedys podrzucal Julke jak jesczze mala byla(ona moglaby byc podrzucana caly dzien) i ja za wysoko podrzucil ze glowa uderzyla o sufit :blink: troche poplakala i za chwile chciala jesczze raz :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504332 przez demoniqe
już jutro wizyta... w końcu połówkowe będzie pewnie :)

Ja myślę nad Dominikiem lub Dominiką zależy co się urodzi po świętym Dominiku.

Po poronieniu napisałam list do sióstr Dominikanek z Krakowa. Przysłały mi pasek św. Dominika i modlitwę. Od tamtej pory zaszłam w ciążę w miesiąc i wszystko jest na dobrej drodze.

Wierzę, że to dzięki św Dominikowi. Paska nie zdejmuję do spania nawet jedynie do kąpieli.

Podoba mi się także imię Aleksandra i Aleksander, Ada i Gabrysia :)

Lenek mamy 3 w rodzinie, Julków i Julek podobnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504340 przez Sysia
Dzień dobrerek :)

Ja o imionach już pisałam :)..

Kurde dziewczynki ostatnio źle się czuję tzn. nie umiem zrobić kup*i a jak już sięudało w nocy ok3 bo obudził mnie OKROPNY ból brzucha to była biegunka :( teraz zaś nić i brzusio pobolewa :( ale nie tak jak przed okresem tylko ogólnie brzuch (tak jak by faktycznie od zatwardzenia)ale jednak martwi mnie to w nocy mnie tak bolał że brałam nos pe czego nie robię! martwi mnie to ale też nie chcę panikować ... no i apetytu jakoś tak nie mam :( jem bo muszę ... a wcześniej apetyt był ! a wizyta dopiero 3.01 juz się nie mogę doczekać !!

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504370 przez lania
Sysia napisał:

Dzień dobrerek :)

Ja o imionach już pisałam :)..

Kurde dziewczynki ostatnio źle się czuję tzn. nie umiem zrobić kup*i a jak już sięudało w nocy ok3 bo obudził mnie OKROPNY ból brzucha to była biegunka :( teraz zaś nić i brzusio pobolewa :( ale nie tak jak przed okresem tylko ogólnie brzuch (tak jak by faktycznie od zatwardzenia)ale jednak martwi mnie to w nocy mnie tak bolał że brałam nos pe czego nie robię! martwi mnie to ale też nie chcę panikować ... no i apetytu jakoś tak nie mam :( jem bo muszę ... a wcześniej apetyt był ! a wizyta dopiero 3.01 juz się nie mogę doczekać !!

Miłego dnia

ja mam podobnie od soboty, cały czas jestem wzdeta, boli mnie brzuch. Ja sie chyba zablokowałam, boje sie, żeby rozwarcia nie prowokować i tylko raz miałam właśnie rozwolnienie - bolesne z resztą i też w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504375 przez lania
Nie wiedziałam, że Lena to takie popularne imię, w sumie w internacie miałam jedną Lenę, a właściwie Eleonorę i mówili na nią Lena (no ale ja nie przebywam w towarzystwie małych dzieci, a to chyba raczej moda wsród młodszych niż moja córa. Oliwia ma właśnie zatrzęsienie Julek w swoim wieku (10 lat)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504380 przez lalka
witam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

co do imion to Lena bardzo ładne imię,ale pies sąsiadki też ma tak na imię!!!!ja znam może dwóch Jędrków z moim to trzy!!!ale wszyscy pytają się czy to Jędrzej czy Andrzej???

wczoraj pochwaliłam się,że nie boli już mnie brzuch!!!!!cofam to!!!!od wczoraj boli mnie tak w pachwinie po prawej stronie....dzisiaj już trochę mniej,ale wczoraj bałam się podnieść z kanapy i leżałam na niej do 1 w nocy!!!!jak spałam to nie bolało..a dzisiaj jak wstałam znowu!!!najbardziej jak coś chcę zrobić..np podnieść się z kanapy!!!albo przesadziłam wczoraj ze sprzątaniem albo z dźwiganiem!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504403 przez Sylwia26081982
Hej dziewczyny!!

lania Stosuj sie do zaleceń i leż leż leż :) Szybko minie, urodzisz i wystartujesz z nową energia na scene :*

No to nie jestem sama z tymi boleściami.
Sysia ja zamiast mdłości miałam biegunki , to niefajne i samopoczucie kiepskie ale może Ty akurat teraz to przechodzisz, może zacznij jeść inaczej niz do tej pory i Ci troche minie.. Ja to tak mieszałam ze sie nie dziwie ze mnie goniło, co do apetytu to tez czytałam że zdarza sie ze można go stracic ale to wszystko zmiany w naszym organiźmie...ciąża to nie choroba ale czasami tak się czujemy :)


Co do imion to ja mam Adrianka :P Nie podoba Wam się??? myślę że nie jakoś oklepane specjalnie.
Też mam tak ze jak mi się imie źle skojarzy to odpada :silly:

Imie dla synka tatus wybierał, teraz mja kolej, będzie Zuzia :) bardzo podoba mi sie jak mówią Zuza:) No i ja sprawdzam znaczenie imion ;) mysle że duzo w tym prawdy co piszą o znaczeniu imion.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504416 przez MoNiaaa
Zuzia to jest to co mi sie podoba!!!!mam nadzieje ze uda mis ie miec jesczze corcie zuzie :):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504451 przez Sylwia26081982
O jak miło :)

Trzymam kciuki za Twoja Zuzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504458 przez MoNiaaa
to 3maj kazdy kciuk na wage zlota:P po swietach moze juz cos bede wiedziec teoretycznie @ wypada w 2 dzien swiat i mam zamiar zobaczyc dwie krechy!!!
juz na necie zaopatrzylam sie w testy ciazowe(byly po 1,40)kupilam 5 i z przesylka zaplacilam 10 zl tyle co normalnie za jeden :ohmy: i dzis przyszly takze moge codziennie testa walnac :blink:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl