BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #504660 przez Sylwia26081982
[b[/b]

Joasia to prawda :) Ojej a jak całuśnie :) A to ja też :)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

lalka to napewno dzidzia daje znac "mamo wrzuć na luz, zbieraj siły żeby mnie urodzić ;) " " :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504661 przez lania
pozytywna.pl/obrazek/3718/ a to dla mam po raz wtóry :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504663 przez Sylwia26081982
lania Extra!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504681 przez lania
i jeszcze
pozytywna.pl/obrazek/3711/

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504747 przez Anabelle
joasia10015 napisał:

Ha,ha,ha Anabelle przez przypadek znalazłam CIe na innym forum ;) A mówią że internet to taki ,,wieeeelki świat,,-widac nie tak wielki :P CHyba też sie tam zarejestruje :ohmy: Zawsze to wiecej informacji :S
Obejrzałam ,,PORODÓWKĘ,,(nie była dzis za optymistyczna-i znowu płakałam :( )ale mogę już zmykac spac :blush: Mam nadzieje że tej nocy sie wyśpie :unsure:

Hej ;)
Tak - jestem tutaj i na mamazone ... no i facebooku u mamusi kwietniowych 2013 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504748 przez Sysia
mam pytanko do tych ktore poczuły ruchy ;> czy macie także też takie cisze dni ??

Monia dziękuję za odpowiedź:*:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504754 przez Anabelle
Sysia napisał:

mam pytanko do tych ktore poczuły ruchy ;> czy macie także też takie cisze dni ??

Monia dziękuję za odpowiedź:*:)

Tak :)
Mój buszował czw, pt, potem sob, nd i pon miał leniwe - tylko kilka ruchów, a wt i śr tak napiernicza przez większość dnia, że nie daje mi chwili wytchnienia. Nawet mojego M skopał, bo tak mocno walił po brzuchu :) Zwariował ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504867 przez JoannaL
Sysia napisał:

mam pytanko do tych ktore poczuły ruchy ;> czy macie także też takie cisze dni ??

Monia dziękuję za odpowiedź:*:)


Jak najbardziej, to zupełnie normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #505015 przez tysiiiak
kurde dziewczyny niewiem jak to jest ale chyba telepatycznie przezywamy to samo :P
dzis mam tak jakby ciezki brzuch nawet nie to ze bardzo boli ale jest strasznie napięty. Czuje sie troche tak jakbym byla glodna ale nic w siebie nie wcisne i niewygodnie mi sie siedzi :( niewiem czy to dlatego ze rosnie czy cos mam z zoladkiem no niewiem :(

Ale za to coraz czesciej czuje maluszka jak puka mamusi w brzuszku i laskocze :) :laugh: az mnie czasem ciarki przechodza :P chyba ze szczescia :P

Robi mi sie juz naprawde dorodna pileczka :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #505237 przez lalka
joasia10015 co do wychowania syna masz rację...i rację ma ten kto mówi..małe dziecko mały problem,duże dziecko duży problem!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P
ja z tym moim przewrażliwieniem nie przesadzam..na pewno nie w praktyce...ale moja psychika dostaje kopa!!!
mój syn np.potrafi przez cały tydzień chodzić do szkoły ze wszystkimi książkami...a ja twardo...nie spakuję go!!!!nasz syn niema podane wszystkiego na tacy...nauczony jest szacunku ...wie,że na wszystko trzeba sobie zasłużyć a czasem zapracować(np.kosząc trawę koło domu)!!!chociaż czasami ma zapędy jedynaka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ale u nas to ojciec jest tym złym policjantem(hi..hi strażnikiem)a ja tym dobrym!!!
przez ponad 10 lat miałam jego jedynego(straciłam w ogóle nadzieję,że będę miała kiedykolwiek drugie dziecko)i czasami rozpieszczałam go :) :) :) :)

brzuch trochę przestał boleć..ale przy kichaniu ciągnie!!! :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
ja poprostu nie potrafoę sobie zorganizować pracy!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
albo nie robię nic albo wszystko od razu!!! :S :S :S :S :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #505333 przez joasia10015
Ha,ha,ha lalka ktoś tym złym (a raczej gorszym-po co zaraz złym) policjantem musi byc ;-))) Mój mąż rozpieszcza syna,mały może mu wejśc na głowe(dosłownie i w przenosni)a on nawet krzyczec nie potrafi- bo zaraz sie śmieje ;-P Tylko raz ,albo dwa widzialam męża naprawde wkór**onego na syna,ale po za tym to ja jestem od dawania kar,zakazów itp.-NO KTOŚ MUSI !!! Od kilku dni Miłuś dostaje jakis głupich zachowan-chyba zaczyna nam pyskowac i wtedy nic na niego nie działa...Musze poczytac ,,mądrych rad,,bo szczerze nie wiem jak reagowac...A może własnie nie reagowac i samo mu przejdzie???? Kurcze,ciężko czasem bywa-chce sie dobrze ,ale nie zawsze wychodzi... Bardzo podoba mi sie twoje podejscie lalka,i ja mam podobnie-musze byc twarda,czesto sie NIE ugnę,ale moja psychika często ,,sie poddaje ,,;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #505339 przez joasia10015
Achaaaa zapomniałąm sie pochwalic-upiekłam dzis sama ,pierwszy raz w życiu CHLEB !!!!!!
Tak naprawde tylko na drożdzach (nie na rozczynie :( )ale i tak jestem z siebie dumna-bo byłam jakos dziwnie przekonana że mi sie NIE uda.... :angry:
A upiekłam na samą kolację i było pychaaaaaaaaa....cieplutki,pachnący,z chrupiaca skórka-achhhhhh....Może to dla niektorych z was rzaden wyczyn ale dla mnie WIELKA SPRAWA!!!Zawsze chciałam miec taka ,,maszyne,,do pieczenia chleba (niestety chyba nawet nie miałabym gdzie jej ustawic,nie wspomne że troszke drogie,a wydatków zawsze sporo i wszystko ważniejsze jak maszyna do wypieku chleba :S )a ten chlebek upiekłam w piekarniku,w keksówce -pychaaa!! Jutro sie biore z synkiem za ciasteczka i pierniczki,no i za keksa wiec jak zdąrze wkleje wam fotke ;) Jesli bedzie czym sie chwalic :silly:
Hmmmm cóż jeszcze-aaa w koncu zapakowalam prezenty na swieta,powiesiłam jemiołe w domku,troche ogarnęłam chałupe :silly: i jakos dzien minął :S
Mój M.chory-pozwoliłam mu dzis cały dzien leżec-po za wyjsciem do pieca :silly: ,synek też z wirusem jakis lekko przymulony ,wiec wszystko na mojej głowie :dry: Ale miałąm małego powera to dałam rade :blush: :silly: :woohoo:
Nooo dosc chwalenia,weszlam żeby zobaczyc co sie dzieje na forum ale widze ze cisza....chyba wszystkie pochłonięte SZAŁEM ŚWIĄTECZNYM :blink:


Ps.dziewczyny z OKAZJIIIIIIII............... KOŃCA ŚWIATA ŻYCZĘ NAM ŻEBY WSZYSTKIE CIĘŻARNE JAKO ,,WYBRANE,,JEDNAK JAKIMŚ CUDEM SIE ,,UCHOWAŁY,, :S :blink: :blush:
NO I PO TYM SPRZATNIECIU BAŁAGANU ,ŻEBYŚMY SIE SPOTKAŁY GDZIES W MIŁYM ZAKĄTKU ŚWIATA I BY NASZE PRZYSZŁE POCIECHY NA NOWO ZALUDNIAŁY ŚWIAT :blink: :silly: :P :laugh: :angry: A MY BĘDZIEMY SOBIE ,,KAWKOWAC,,I ZAMIAST SIEDZIEC NA NECIE ,BEDZIEMY MOGŁY PLOTKOWAC I GADAC DO WOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: ;) :P :angry: :ohmy: :unsure: :dry: :silly: :blush: :side: :S
Ha,ha który to już KONIEC ŚWIATA w NASZYM ŻYCIU???? :unsure: :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #505358 przez MoNiaaa
melduje ze mojego miasta jeszcze nie wciagnela zadna czarna dziura itp ZYJE!!

joasia dobrze gadasz!!ja staram sie julke krotko 3mac i czasem i klapsa dostanie(wiem ze to nie wychowawcze)moj M moze az tak miekki nie jest ale pamietam jak byla mala i sie uderzyla grzechotka to on od razu jej wzial i na mnie nakrzyczal czemu dziecku takie twarde zabawki daje :ohmy: i powiedzial ze wsyztskie pochowa hehehe a ja mowie ze kaleki nie chce z dziecka wychowac i jak sobie guza nabije to nie pierwszy i nie ostatni raz
czaem tez sily nie mam i najchetniej bym uciekla albo Julke gdzies zamknela zeby miec chwile spokoju ale jak przyjdzie i sie przytuli to od razu przechodzi:)

od paru dni SAMA zaczyna przychodzic i mowi "kolam cie mamusia" jakie to slodkie :kiss: :kiss: do tej pory mowila tylko jak ja spytalam wczoraj spalysmy razem bo moj M mial nocke i mowie jej na dobranoc kocham cie a ona "tez kolam cie" :kiss:
macierzynstwo to najwspanialsze doswiadczenie w zyciu :)))i teraz najwazniejsze zeby z dzieckiem bylo ok gdzies czytalam ze jak sie ma dziecko i slyszy sie o jakis wypadkach np z dziecmi to matka od razu zeby mojego dziecka nigdy cos takiego nie spotkalo i tak jest!

joasia tez bym byla jakbym chleb upiela..ba ja zrobilam wczoraj pierniczki i jestem mega dumna ze wogole cos mi wyszlo...co prawda chyba ciasto za twarde mi wyszlo ale zabawa byla:) a jak pizze ostatnio zrobilam to juz wogule szacun

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #505359 przez MoNiaaa
melduje ze mojego miasta jeszcze nie wciagnela zadna czarna dziura itp ZYJE!!

joasia dobrze gadasz!!ja staram sie julke krotko 3mac i czasem i klapsa dostanie(wiem ze to nie wychowawcze)moj M moze az tak miekki nie jest ale pamietam jak byla mala i sie uderzyla grzechotka to on od razu jej wzial i na mnie nakrzyczal czemu dziecku takie twarde zabawki daje :ohmy: i powiedzial ze wsyztskie pochowa hehehe a ja mowie ze kaleki nie chce z dziecka wychowac i jak sobie guza nabije to nie pierwszy i nie ostatni raz
czaem tez sily nie mam i najchetniej bym uciekla albo Julke gdzies zamknela zeby miec chwile spokoju ale jak przyjdzie i sie przytuli to od razu przechodzi:)

od paru dni SAMA zaczyna przychodzic i mowi "kolam cie mamusia" jakie to slodkie :kiss: :kiss: do tej pory mowila tylko jak ja spytalam wczoraj spalysmy razem bo moj M mial nocke i mowie jej na dobranoc kocham cie a ona "tez kolam cie" :kiss:
macierzynstwo to najwspanialsze doswiadczenie w zyciu :)))i teraz najwazniejsze zeby z dzieckiem bylo ok gdzies czytalam ze jak sie ma dziecko i slyszy sie o jakis wypadkach np z dziecmi to matka od razu zeby mojego dziecka nigdy cos takiego nie spotkalo i tak jest!

joasia tez bym byla jakbym chleb upiela..ba ja zrobilam wczoraj pierniczki i jestem mega dumna ze wogole cos mi wyszlo...co prawda chyba ciasto za twarde mi wyszlo ale zabawa byla:) a jak pizze ostatnio zrobilam to juz wogule szacun

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #505360 przez MoNiaaa

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl