BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #504475 przez Sylwia26081982
Powodzenia Monia, życzę Ci tego z całego serca, a nawet dwóch serduszek, dołącze mojego Adrianka beda 3 serduszka:)


A ja pobawiłam się suwaczkami, widać zdjęcia maluszków obok ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504495 przez Sysia
Lania i Sylwia Dziękuję za pocieszenie :) chociaż wyczytałam że jak pojawiają się bóle przy zaparciach to powinno się skonsltować z lekarzem ! ale niechce siać paniki ! skoro wy tak miałyście i jest ok to u mnie też będzie ok !

Zuzia też mi się bardzo podoba ale wybrałam jednak Lenka a chłopiec Kubuś lub Filip lub Kacper ;p hehe ... zobaczę jaka płeć wyjdzie 3.01 to w tedy coś wybiorę ;p.

Monia ja też trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504503 przez JoannaL
Widać Sylwia, widać:)
U nas kiepskawa noc. Marcysiowi przebija się ząb i pobudki co kilka godzin, na dodatek męczy go kaszel. Mnie też chyba znowu przeziębienie łapie, gardło boli.
Co do bólu brzucha, mnie za specjalnie nic nie boli, czasem wiadomo coś dziubnie, zakuje ale ogólnie jest ok.
A jeżeli chodzi o pępek to nie zawsze musi "wyskoczyć". W pierwszej ciąży prawie mi się nie zmienił, no może ciut płytszy się zrobił, ale nie wyskoczył.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504505 przez Sysia
A właśnie TY Lalka pisałaś że też Ci się pojawiła ta linia :) mi ona teraz coraz bardziej ciemnieje...

i w ogóle ;/ too pojawiły mi się rozstępy ;(;(;( no i popękane żyłki koło brzucha :( masakraa wyglądam jak ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504512 przez MoNiaaa
dsziekuje wszystkim ktorzy nam kibicuja!!!
a moze juz moja fasolka kielkuje i sie po malu zadomawia??

sylwia widac zdjecia super to maluszka w brzuszku :)

ja odliczam do jutra bo takiego mam lenia ze szok!!jeszcze jutro i wolne!!do tego moja mama wraca(pewnie setny raz o tym mowie) ale sie ciesze bo jej nie bylo od pazdziernika

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504525 przez Sylwia26081982
Sysia Nie panikuj,dzidzia warta mankamentów :) mi sie straszne rozstępy na piersiach porobiły, ogólnie nie były zbyt duze a w ciąży przybrały na romiarze i mam efekty..
Linia to mi jeszcze nie zeszła po pierwszej ciąży ale nie zapomniałam jak jej wyczekiwałam :)

Sysia jeżeli masz obawy to idź do lekarza, ja tam zawsze chodzę jak mam jakiś problem, od tego w końcu są.


Joanna Monia dzięki za informację.

Też mam lenia, jeszcze w piżamie siedzę, ups..ale już uciekam się ogarnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504528 przez Sysia
No to Monia od jutra odpoczniesz :) i z mamusią się zobaczysz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504530 przez Sysia
Sylwuś wiem że dzidzia warta wszystkiego :)właśnie się zastanawiam czy nie iść do innego gin którego mam pare blokow dalej na NFZ bo moj to prywatnie a niechce zaś płacić tylko poto zeby sięupewnić że jest ok ! tylko nie wiem co powiedzieć jak bym poszła do tej babki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504533 przez aleksiaa88
Od razu lepiej na duszy. Znalazłam numer w internecie do gabinetu w innym mieście mojego lekarza zadzwoniłam i co się okazało, że odebrał osobiście- jego prywatny numer dla pacjentów. Ale mi się poszczęściło na dodatek zaprosił mnie do szpitala, tak akurat był. Czekałam z godzinę bo był na cesarce wyszedł i dostałam szoku taki był miły. Przebadał dzidzie pooglądał przy okazji nerki mi sprawdził. Złapał dzidzie od góry i było widać jak kończynami sobie rusza- jakie to przyjemne ten widok. Okazuje się, że mnie tak boleściwie rozciąga :laugh: Ale przynajmniej wiem, że ten ból normalny jest, że dzidzia ma się dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504538 przez Sysia
aleksia ciesze się że wszystko w porządku :)

Lania słuchałam waszego zespołu ! SUPER :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504543 przez MoNiaaa
aleksia zazdroszcze lekqarza tyle zalezy od podejscia jak pokazuja ze kazda kobieta i jej coiaza jest wazna to milo sie chodzi do takiego gina :) dobzre ze wszystko jest ok :):)

Sysia a jak chces zisc na NFZ nic nie musisz przeciez mowic chcesz sie zapisac na wizyte i tyle moze cie juz nie stac prywatnie albo zeby porownac placisz skladki to ci sie nalezy ja z Julka chodzilam na poczatku na NFZ pozniej zaczelam chodzic prywatnmie do innej babki ale do tej na NFZ dalej chodzilam i kto mi zabroni??teraz jak zajde w ciaze tez chce chodzic do 2 lekarzy

no naciesze sie mama troche pewie jakies prezenty(tzn ciuchy)przywiezie glownie dla Julki :)
wiem tez ze kupila jakies ciuszki dla malego dzidzia ktorego juz niestety nie ma i sie sama zastanawiam czy chce je widziec??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504567 przez lalka
mam nadzieje,,że to przez pogodę .....czuję się fatalnie...słabo mi...jakoś cięzko na brzuchu,kręci mi się w głowie!!!ciśnienie mierzyłam niby ok 108/76...ale długo na nogach stać nie mogę!!!!mąż niedawno zrobił sobie kawę i jak ją tylko poczułam to cofki miałam!!!!zjadłam pierniczka w czekoladzie i czuję go do teraz!!!!a mam iść dzisiaj na zakupy :blush: :blush: :blush:

za to pragnienie...nigdy mnie nie opuści!!!

dzisiaj na obiad zrobiłam żeberka...mmmmmm!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504601 przez joasia10015
MoNiaa ale to chyba dobrze wróżt że kolor włosów wyszedł nie taki :P Bo z tego co slyszalam ,z reszta uczylam sie o tym w mojej szkole kosmetycznej że baardzo czesto kobieta w ciazy farba do włosów nie przyjmuje sie tak jak powinna ;-P Może już w ciazy jestes ;) :) :laugh: Ja tez sobie pofarbowałam i wyszedl mi troszke za ciemny-ale licze że po paru myciach sie zmyje troszke :laugh: A wiesz-od dłuższego czasu robie sobie brwi henna-i zawsze wychodzilo mi idealnie ,a teraz w ciazy-jak by wcale henna nie chciala przyjac-tak dlugo trzymalam a prawie wcale nie wyszlo ;) Chyba cos jest z tym farbowaniem-to moze dla ciebie dobra wiadomosc :blush: Strasznie mocno trzymam kciuki za twoje dwie krechy-juz sie nie moge doczekac wiadomosci w swiata :)

Co do wychowania dziecka-to staram sie jak moge żeby nauczyc syna że życie to nie tylko cud,miód i orzeszki ;) ,Wiem że moze to wygladac na jakies oschłe wychowanie czy jak -ale to wrecz przeciwnie :kiss: Nie moge z niego robic rozpieszczucha ktory nie potrafi sam niczego zrobic.Moja siostra ma dwóch synów (12 i 9 lat)i wyobrazcie sobie że w ostatnie wakacje ,kiedy u mnie byli ten młodszy nie potrafił sobie chleba posmarowac masłem,ani złożyc nalesnika-co mój synus 3.5 letni ma opanowane :blush:(oczywiscie nie zrobi tego idealnie,ale na tyle by móc sie najesc i o to chodzi-z kazdym razem jest coraz lepiej) Najgorsze jest to ze to nie wina tego siostrzenca tylko jego mamy(mojej sis)ktora we wszystkim go wyrecza... Jestem za tym co MoNiaa -jesli dziecko nie zalozy rekawiczek-to w koncu jak mu raczki zmarzna-sam przyjdzie i sie nauczy że trzeba je zakladac :blink: Do tego moj Miłoniu to straszny niejadek-na poczatku jeszcze sie nad tym stresowalam,a teraz kiedy nie je obiadu-spokojnie mówie że ma odejsc od stołu,ale do kolacji nie dostanie nic...i co???Kolację je że aż mu sie uszy trzęsą :silly: :woohoo: To nie zawsze jest tak kolorowo-bo nie raz mi nerwy puszczaja,ale napewno nie naleze do matek ktore trzęsą sie nad każdym kichnięciem,upadkiem i strupkiem :blink: Śmieję sie czesto bo w naszym zwiazku z M.to ja jestem tym ,,złym policjantem,,a mąż tym dobrym,tym ktory z każda krostką synka by latał do lekarza :S Czasami nawet mu nie mówie,kiedy jest w pracy że Miłosz nabił sobie guza ,czy ma kolano zdarte po uwierzcie że nie spał by pół nocy z nerwów :ohmy: Poważnie-takiego mam przewrażliwionego męża-ma to po swojej mamuni :dry: Ona do dzis do niego potrafi dzwonic (3-5 razy dziennie :ohmy: )żeby spytac jak sie czuje,czy wziął leki,co robi itp.Ostatnio na szczescie sam sie wkorzal na te telefony i powiedzial jej pare słów... :blink: No i dzwoni RAZ DZIENNIE :lol: :silly: :blink: :S
Achhh mogłabym tak pisac i pisac-wychowanie syna jest czasem trudne,czasem ręce opadaja,czasem z bezsilnosci płaczę ale myślę że jak nic na świecie-WARTO !!!!!(achhh dochodzi jeszcze wychowanie męża :S :blink: ) I jak tu nie byc ,,złym policjantem,, :P
Kurcze co tu na obiad zrobic-jakos nie mam apetytu :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504607 przez lania
lalka napisał:

mam nadzieje,,że to przez pogodę .....czuję się fatalnie...słabo mi...jakoś cięzko na brzuchu,kręci mi się w głowie!!!ciśnienie mierzyłam niby ok 108/76...ale długo na nogach stać nie mogę!!!!

lepiej sobie odpusc troche i poodpoczywaj :dry: moze dzidzia daje znaki zebys zwolnila tempo ;) zlec ile mozesz mezowi, poradza sobie z synem na zakupach...

:silly: :silly: :silly: łatwo mi mówic a w rzeczywistosci mnie szlak trafia, ze nie mogę uczestniczyc w przygotowaniach do świat, a przede wszystkim w kupowaniu prezentów :blush: :side: :blush: :side: :blush: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504616 przez joasia10015
www.facebook.com/photo.php?fbid=10151141...91764&type=1&theater

A to tak na miły poczatek dnia(upsss juz południe :laugh: )dla tych mam które już mają pociechy i dla tych które zostana mamusiami poraz pierwszy :blush:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl