BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #513818 przez joasia10015
MoNiaa idz do lekarza -nie ma z czym zwlekac...
lalka dawaj fote predziutko.....
CO do nocy to miałam okropna-musialam przespac wiekszosc nocy na plecach bo jak sie obudzial w tej pozycji to myslalam ze umre-tak mnie plecy na wysokosci nerek bolało...Nie moglam sie obrócic -Masakra jakas :( :ohmy:
Co do sexiku to dawkujemy sobie z mężem w sumie co dziennie,raz rano ,raz go budze w nocy :silly: Ale on baaardzo lubi te pobudki nocne :blush: :S
Tylko przyznam sie że robi sie coraz bardziej niewygodnie-brzuszek zaczyna ograniczac ruchy :blink: :silly: :lol: :S Ale dajemy rade :silly:
Oooo wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka (z któą leżałam po pierwszym porodzie w szpitalu :blink: )urodzila dzis synka-MAURYCY...jak wam sie podoba imie???Jak to zdrabniac :)
ps.Anabelle dziekuje za komplement-no jeszcze 3 msc.i stuknie mi 31 lat ,ale faktycznie mało kto daje mi ,,moje lata ,,Zazwyczaj nie dostaje wiecej jak 27 lat ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513819 przez aleksiaa88
Witam do wizyty jeszcze tydzień, teraz mnie wzięło na orzechy ziemne i laskowe. Leń postępuje nie wiem jak go zwalczyć chyba pójdę się zdrzemnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513833 przez Sevilla
To mnie trochę uspokoiliście z piersiami :)

Monia biegem do lekarza, a nie się zastanawiasz. Ja miałam plamienia i dostałam luteinę, ustały, ale że to zagrożona ciąża była to biorę nadal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513934 przez Anabelle
Tak, z plamieniami nie ma żartów. W pierwszej ciąży miałam, ale wtedy to mi nawet luteina i duphaston nie pomogły niestety. Dzidzi nie ruszyło serducho.
Teraz nie miałam plamien, miałam jednak straszne bóle popbrzusza - aż płakałam po nocach.
Wiadomo - lekarz da któryś z powyższych leków, ale lepiej brać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513980 przez lalka
wtawę,wstawię tylko ktoś musi mi zrobić...a póki co jestem sama!!!

tak jakoś dziwnie się czuję ..bo od jakiś 3 dni częstotliwość i siła z jaką kopie i rusza się dzidzia...robi wrażenie!!!
do tej pory uaktywniał się Maluch tak po północy...a teraz raz na godzinę robi sobie aerobik i co się przekręca w trakcie spania to brzuch mi podskakuje!!!siła i "rejon"w którym kopie dzidzia wskazuje na bliźniaki...hi..hi..!!!a ruchy czuję dosłownie na całym brzuchu...od lewej do prawej!!!!!napiszcie,że to normalne...plis!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513993 przez Anabelle
Lalka :)
Mam tak samo. Na początku grudnia mały kopał tylko w dole brzucha, na dwóch usg wyszło mi, że siedzi poprzecznie. Martwiłam się, że się nie rusza. A od 2 tygodni mały wali gdzie może, od prawej do lewej, na dole, w okolicach pępka, dzisiaj rano kopnął mnie bardzo blisko żeber hmmm ;)
Czasami kopie delikatnie, czasami tak walnie, że aż się wystraszę, bo cały brzuch jakby mi kilka centymetrów w górę podskoczył. Czasem się przekręca i wypina - unosi mi się brzuch lekko i troszkę twardnieje. Za chwile kopie w to miejsce i znowu się przekręca :)

Tak jak ktoś pisał - maluszki uderzają całą powierzchnią ciała, rączkami, nóżkami. Jeśli dziecko ma teraz całe - ok 30 cm, a od głowy do pupki 20-25 cm to powierzchnia kopania jest olbrzymia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514003 przez lalka
a może dzidzia już taka duża i taka silna!!!!!może jest starsza niż na 9maja!!!!9go idę na wizytę ,ale nic się nie dowiem,bo usg nie będzie robił......

Anabelle to uspokoiłaś mnie trochę...wczoraj to już przechodziła dzidzia samą siebie....normalnie sylwester się udzielił małej...a ja ani łyka alkoholu nie dałam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514046 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514055 przez lalka
z tyłu!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #514061 przez Anabelle
A pomyliło mi sie ;D
Ja mam z przodu i powinnam czuć ruchy później.
Może dlatego twój maluch wali mocno w 23 tc, a mój zaczął rozwalać wnętrzności dopiero pod koniec 23 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514076 przez lalka
anabelle..masz rację..tylko,ze przy drugiej ciąży wszystko jest szybciej!!!a z pierwszej ciąży to ja tylko poród pamiętam!!!!

a może dlatego,że uwielbiam boks i naoglądałam się walk na początku ciąży....zresztą do teraz oglądam boks namiętnie...hi..hi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514085 przez sisina
WOW Joasia jaka laska i zajefajny strój;))) kochana powiem ci szczerze że nie wyglądasz na ten wiek co masz;)))) dawałam ci mniej;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514367 przez lalka
jaka tutaj cisza ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514631 przez Sevilla
Ja dziś w pracy do 23 :) na całe szczęście jest ze mną mój Misiak, pozakładał kamery do końca :) a ja zrobiłam inwentaryzację na papierosach i pierwszy raz jestem zadowolona, że poszła tak dobrze :)

Anabelle, dobrze, że opisałaś jak dzidzia się wypina, to przynajmniej mam świadomość, że ze mną jest wszystko ok. Już wcześniej zauważyłam, że od czasu do czasu jak leże, to napina mi się brzuszek po jednej lub drugiej stronie i w tym miejscu jest twardy, a w drugim miękki :) Teraz to już napewno wiem, że to dzidzia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514641 przez joasia10015
sisina dziekuje baaardzo-fajnie uslyszec takie słowa ;-P Czasem to czuje sie stara,gruba i do niczego (ale chyba kazda tak ma ;-P ) tymbardziej że chodze jeszcze do szkoły gdzie mam same kolezanki w wieku gdzies 20 lat-ja jestem najstrsza -wiec fajnie slyszec ze nie wygladam na swoj wiek;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl