BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #514749 przez Anabelle
Idę się poobijać ;)
Pooglądam panele, które widzieliśmy dzisiaj w sklepie, oglądnę sobie troszkę odcinków bing bang theory żeby się troszkę pośmiać i pewnie za godzinkę, dwie trzeba będzie się kąpać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514761 przez lalka
ja jestem dzisiaj sama..M niedługo wróci...syna od rana niema...wynudziłam się dzisiaj jak nigdy!!!!papy niema do kogo otworzyć!!!

wiecie co???chyba z wody mineralnej zrobię sobie kroplówkę!!!!!!ile można pić????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514844 przez Kasia87
Witam:) Chciałabym dołączyć do Majowych Mam;)

Czytam Was już od paru dni, ale dopiero teraz odważyłam się napisać;) Chociaż wasze wpisy juz parę razy mnie uspokajały, jak coś tam pobolewało czy strzykało w kościach;)

Termin na 22 maja:) Dzisiaj Nasz Synek pokazał nam swoje klejnoty;)

Witam serdecznie:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514849 przez joasia10015
Witamy Kasia87 -im wiecej nas tym ciekawiej ;-P
Rozgośc sie i pisz o wszystkim co cie trapi,śmieszy ,denerwuje itp.-pisz o wszystkim ;-P Oczywiscie mile widziane zdjęcie -czekamy ;-)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514859 przez Sevilla
Cześć Kasiu!!! Super kolejna babeczka, która będzie miała syneczka :)

No właśnie mile widziane zdjęcia. Lubimy wiedzieć z kim piszemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514866 przez tysiiiak
czesc dziewczynki :*

Witaj Kasiu :D napisz cos wiecej o sobie :)

u mnie sylwester do dupy ... ;/ nie chce mi sie wchodzic w szczegoly wole o nim zapomniec ;/ jedynie fajerwerki mi sie podobaly :)

no i jeszcze po sylwestrze obudzilam sie z goraczka :( dopiero teraz usiadlam do lapka bo tak to w wyrku grzalam tylek. Na szczescie juz lepiej :)

Ja wizyte z USG mam dopiero za 2 tygodnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514867 przez rybka19834
Hej dziewczynki...weszlam niechcący na wasze forum:) i troche was podczytalam...i tak sobie pomyślałam ze jeszcze niedawno my z mamuskami czerwiec 2012 tak pisaliśmy sobie i miło sie wspomIna a jutro moj synus kończy juz pól roku:) zycze wam bezproblemowej ciazy i zdrowych dzieciaczkow:) buziaczki dla was;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514879 przez aleksiaa88
Dzień dobry z rańca! Nie dość, że poszłam spać przed 22 i smacznie zaspałam to jak zawsze pobudka przed 2:00 żeby zaliczyć łazienkę, znowu smacznie zaspałam i pobudka 5:00 leżę i leżę zbliża się 5:30 panuje cisza trzymam rękę na brzuchu gadam sobie z małym a tu nagle czuje pukanie parę sekund przerwy i znowu takie ciche delikatne, nie to musi być synuś :kiss: chce w to wierzyć z resztą takie coś odczuwam dopiero od niedawna, a burczenie i chlupotanie w brzuchu rozróżniam. Jeśli to On to piękna pobudka :kiss: . Miłego dnia wizyta 9-tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514909 przez lalka
Dzień dobry!!!!

witaj Kasiu....mieszkamy nie ta daleko od siebie!!!a mój M pochodzi z Gorzowa...a dokładniej spod Gorzowa!!!

chce któraś hormony?????mam nadwyżkę i to sporą...proszę zabierzcie troszkę chociaż.....
jeżeli przeczytacie o morderstwie w Wielkopolsce to ja...zamordowałam męża!!!!!
żadnego zrozumienia..nic

u nas pogoda do d...y!!!depresyjna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #514914 przez Kasia87
Dzień dobry z rana;) oj tak, jakoś tak bedąc w ciaży godzina 9 to dla mnie wczesne rano;P

Wrzuciłam zdjęcie;) poproszę męza o zrobienie zdjęcia brzucha to tez wrzuce;) (ale z niego taki fotograf ze nie wiem kiedy się doproszę;))

Synuś to nasze pierwsze malenstwo:) Bedzie Jasiek- marzenie mojego meza:), bo ja mogłabym też i kiteczki czesac;) tfu tfu Jasiek nie rozrabia więc i ciaża jest calkiem przyjemna:)

aaa i czuje kopniaczki od ok 2 tygodni:) Teraz siedzimy i sluchamy jakis muzyczki dla dzieciaczkow (takie smety ze zaraz zasne :silly: ) no ale synkowi chyba się podoba;)


o jak fajnie:) ktoś z bliska:) Ja pochodzę ze Szczecina, ale juz od prawie 2 lat mieszkam w Gorzowie i nawet mi się tu podoba, wszędzie trochę bliżej;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514922 przez lalka
Kasia cała rodzina mojego M pochodzi właśnie z tych stron..Szczecin..Gorzów!!!
gratuluję synka....ja jeszcze nie znam płci.....nie chce mi powiedzieć konował!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514925 przez Kasia87
Też nam wczesniej nawet nie probowal sprawdzac... ale teraz ukazał nam się obraz "zabich" udek z siusiaczkiem, to musial potwierdzic;)

Ale jak nie jest pewny to lepiej niech nie mowi, moj duzo młodszy brat (więc dobrze to pamietam) miał być dziewczynką... w czasie porodu mama dowiedziala sie ze chlopak (4 z rodzenstwa, pierwszy chlopak, więc tata wymodlił;)) Maciuś chodzil poł roku w rozowych spiochach i kombinezonie, sukienki mu odpuściłyśmy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514928 przez lalka
dobre!!!!


jak byłam na wizycie w 20 t.c to powiedział,że......za wcześnie!!!!można się uśmiać!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514953 przez Urszula
Witam!!!!

Przepraszam za moją nieobecność ale byłam bardzo zajęta a potem nie miałam nie miałam komputera. W dodatku rodzina z drugiej półkuli zawitała do nas na swieta więc miałam zwariowany czas...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU KOCHANE!!!!!

MoNiaa i co ja widzę :) :) :) GRATULUJĘ!!!! i dbaj o siebie Kochana. Skoro pojawiły sie plamienia pójdz natychmiast do lekarza!!! Trzymam kciuki z całego serca. DBAJ O SIEBIE!!!

My przed świętami byliśmy na USG i spodziewamy się kolejnej dziewczynki :) :) :) :) jesteśmy przeszczęśliwi :) :) :) będzie Amelia, Elżbieta :) :) :)

Dowiedziałam się też, że mój termin to 30 kwietnia :ohmy: :ohmy: :ohmy: czyli już chyba nie jestem majówką. Chociaż z moich obliczeń powinien być ten maj właśnie. Cóż natura jest niepojęta :) :) :) czas pokaże :) :) :)

Miłego dnia!!!!

Ps. witam nowe mamusie :) :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515124 przez Sevilla
Witam dziewczynki :)

Kasia fajnie, że napisałaś o sobie :) i miło Cię poznać. Nie martw się mój narzeczony też specjalnie dobrym fotografem nie jest :P

A ja starałam się i starałam się nie dać przeziębieniu, ale ono zmogło mnie i od dziś do końca następnego tygodnia jestem na L4 ... do dupy ... o ile pierwsze 3 dni fajnie, bo wygrzeje się w łóżku, wybiorę leki .... to kolejne dni będą dla mnie masakrą :( Zanudzę się!!!! Plus jest tego taki, że będąc dziś w przychodni lekarz zmierzył mi ciśnienie (110/60) i mnie zważył 64,5kg, czyli w ciągu 3tyg nic nie przytyłam, czy to dobrze??

Maks chyba wyczuwa, że mamusia chora, bo rzadko daje o sobie znać, aż trochę się tym martwię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl