BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #515157 przez Sysia
Witam was :) i nową koleżankę :)

Weszłam tylko na chwilkę żeby się pochwalić że moja dzidzia jest zdrowa waży 400g i będzie to DZIEWCZYNKA Lenka :))) mąż trochę zawiedziony bo chciał Kubusia ale trudno hehe może kiedyś zrobi Kubusia :) na razie ja będę miała swoją córeczkę ;)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515195 przez Anabelle
Kasia - witamy serdecznie :)

tysiak - mój sylwester też do dupy - jeśli Cię to pocieszy ;D

lalka, uśmiałam się po twoim poście ;D ale mogłabym napisać to samo ;D ja mojego męża też najchętniej wystawiłabym za drzwi z całą torbą ciuchów i żeby więcej nie wracał ;D drażni mnie, denerwuje, płacze przez niego - wystarczy jakiś jego gest, kilka słów i ja już to roztrząsam. mam go serdecznie dość! na dodatek jemu też hormony się udzieliły chyba, bo 30 minut jest wesoły i rozmowny, a później siedzi i nic się nie odzywa - obrażony, za chwile znowu rozmowny - wyprowadza mnie to z równowagi! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515197 przez Anabelle
Sysia napisał:

Witam was :) i nową koleżankę :)

Weszłam tylko na chwilkę żeby się pochwalić że moja dzidzia jest zdrowa waży 400g i będzie to DZIEWCZYNKA Lenka :))) mąż trochę zawiedziony bo chciał Kubusia ale trudno hehe może kiedyś zrobi Kubusia :) na razie ja będę miała swoją córeczkę ;)...

No i dogódź tu facetowi! ;D
My spodziewamy się syna, a mąż chciał właśnie córeczkę - Lenkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515244 przez lalka
Sysia gratuluję córeczki,,,,chyba tylko ja nie będę znała płci do samego porodu!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #515275 przez Sevilla
Mężczyźnie nigdy nie dogodzisz, choć mi może się udało, bo nie mówił głośno o oczekiwaniach związanych z płcią dziecka, lecz tylko mówił, że chciałby maleństwo :)

Sysia gratuluje córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515290 przez Sysia
Dziękuję :) ...

Lalka poznasz płeć pewnie na następnej wizycie :) !

Dokładnie facetowi nie da się dogodzić wrr ;/ ..

a co do sylwka to ja też miałam daremnego hehe ;p..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515298 przez lalka
Sysia mam nadzieję,a jak nie to przecież się nie potnę!!!!!

mój M zarówno w pierwszej ciązy jak i teraz bardzo chciałby mieć córeczkę..więc dopóki nie znamy płci to zwraca się tak bardziej jak do córki...ale żeby miał focha z powodu syna to chyba nie było czegoś takiego!!!!
najgorsze,że ja też mam przeczucie,że to będzie córa...coraz większe!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515307 przez JoannaL
Witajcie dziewczynki.

Po pierwsze witam serdecznie nową mamusię
Po drugie Sysia i Ula gratuluję córeczek :)
Po trzecie 9stycznia już blisko, tak się cieszę że zobaczę moje maleństwo :)
U mnie maluszek też daje o sobie znać bardzo często. Jak tylko usiądę czy się położę to zaraz aerobik w brzuchu odstawia. Nawet M ostatnio dostał kopniaka w ucho jak przy,łożył głowę do brzuszka.
Wzięłam się dziś za porządki, przejrzałam ubrania w których nie chodzę i na pewno już nie będę chodziła i planuję je oddać do caritasu. Kto by pomyślał że zbierze mi się cztery reklamówki ciuchów i to tylko moich :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515341 przez tweety
czesc dziewczyny,

odzywam sie po dlugiej przerwie swiateczno chorobowej. Fajnie ze u was wszystko ok.Ja mam dzisiaj wizyte - USG polowkowe na ktora ide z moim M. Wieczorem. Czemu wieczor jest tak pozno?
Mam nadzieje ze dzidzia pokaze plec, i ze to chorobsko i antybiotyk ktory bralam jej/jemu nie zaszkodzilo. To mnie chyba najbardziej martwi. bo kaszel mam od 4 tygodni i jakos wielkiej poprawy nie ma. a teraz, kiedy juz antybiotyk sie skonczyl, dostalam kataru. rano to juz z bezsilnosci sie poplakalam. trzymajcie kciuki aby dzidzia byla twarda :)

Ah te kopniaki, od mniej wiecej tygodnia juz czuje codziennie, dzidiaj drugi dzien dokazuje juz bardzo mocno i regularnie caly dzien. fajne uczucie, ale bardzo mnie rozprasza. od razu lape sie za brzuch i do niego/niej gadam. no i ten brzuch! 2 tygodnie temu zaczal rosnac i teraz juz nikt nie ma watpliwosci ze jestem w ciazy. ale to fajne, teraz przynajmniej ja tez to czuje.

uciekam pogadac z dzieckiem bo kopie.
pozdrawiam was raz jeszcze w nowym roku.

Ola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515400 przez twaardziel
Cześć Dziewczyny!

Jestem w 21 tygodniu (zupełnie bez brzucha;/)- termin mam na 14 maja 2013 roku.

Od dość dawna śledzę Wasze wpisy - muszę przyznać, ze niejednokrotnie opierałam się na Waszych pomocnych wypowiedziach!


Co do mężów - bardzo wspieram te, które mają problemy - mój mąż jest cudowny, wyrozumiały i wspierający, a jego entuzjazm nie gaśnie od początku ciąży! Na kiepskie dni - chętnie pożyczę Go tym bardziej potrzebującym ;)

Buziaki, Ciężarówki! :)

A.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515412 przez sisina
Witam Kasia87 ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515423 przez sisina
Lalka nie stresuj sie bo ja też nie znam płci jeszcze a wizyte mam dopiero 16 stycznia wiec może tedy sie dowiem ;)
Sysia gratuluje córeczki boja siostra też będzie miała Lenke w poniedziałek idzie na porodówke wszyscy sie stresujemy bo będzia miała wywoływany poród :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515424 przez ewela86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515438 przez ewela86
Witam wszystkie majowe mamusie!

Właśnie zajrzałam na forum, troszkę poczytałam i tak jakoś raźniej mi się zrobiło..., więc postanowiłam coś napisać.
Termin porodu: 20 maja 2013:)
Mimo, że jestem świeżo upieczoną mężatką (28 lipca 2012 r.) ku ogromnej uciesze nas obojga niebawem również zostaniemy rodzicami. Bardzo się denerwuję, bo to moje pierwsze maleństwo (myślę że mój mąż również choć udaję twardego:))
Od jakiegoś czasu uważnie słucham mojego brzuszka i wydaje mi się że maluszek pomału daje o sobie znać. Płeć jeszcze nieznana - mam nadzieję, że przy następnej wizycie 9 styczna się ujawni...

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki:)
Ewelina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515450 przez Anabelle
twaardziel - zazdroszczę męża ;D mój miewa przebłyski geniuszu kiedy bywa cudowny, ale większość czasu to powinien siedzieć w domku dla gości ;D ;D ;D

ewela86 - witamy serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl