BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #513176 przez MoNiaaa
wow sevilla zazdroszcze takich dziadkow:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513179 przez joasia10015
Zgadzam sie z MoNiąąą zazdroszcze takich dziadków-ja w sumie nie miałam kontaktu z dziadkami ,wiec tymbardziej zazdroszcze że nie dośc że masz z nimi kontakt to jeszcze sa tak świetni i młodzi duchem-bo chyba to jest wyznacznikiem naszego wieku ;-PPPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513182 przez joasia10015
MoNIaa a jak ty sie wogóle czujesz???? Kiedy planujesz pójśc do lekarza???Jak mąż zareagował???Oczywiscie jesli masz ochote to napisz ;-) POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513219 przez lalka
ślicznie laski wyglądacie..Sylwia,Joasia i Sisina!!!!

Joasia a ile ty masz lat,że Ci nie wypada??????z tuszą i z wiekiem to ze mną nie masz co startować!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513269 przez MoNiaaa
a co mam niemiec ochoty przeciez wy moje jestescie :):):)
mam nadzieje ze na wrzesnowkach beda rownie super babeczki co i tu :):)

maz...pierwsza reakcja...porazka wqrzyl mnie i chodzilam zla jak osa bo pytal gdzie bylam i nie chcialam mu powiedziec do poki nie bede miala wynikow a on zaczal sie obrazac to mu powiedzialam ze bylam na badaniach i chyba jestem w ciazy a on "no widzisz jak fajnie" i caly dzien mi popsul...

pozniej jak wrocilam z wynikami to zaczal podpytywac a ja polslowkami i mu dalam kartke a on sie dopytywal czy naprawde no i chyba dopiero wtedy uwierzyl i mnie przytulil i glaskal brzuszek :P
teraz tez jakos bardziej sie przytula i dotyka brzucha :)

a czuje sie tak samo jak przed tzn od jakis 4 dni glowa mnie strasznie boli nie wiem czy to objaw ciazy czy jakies przeziebienie??
po za tym narazie kilka razy mnie zemdlilo i tyle :))))

jutro powiem pewnie kolezance w pracy bo musimy zaczac kombinowac zastepstwo za mnie bo chce isc na L4 od lutego w pracy siedze przy drzwiach i ciagle chora jestem i sie troche o to martwie:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513441 przez joasia10015
lalka mam 30 lat choc czuje sie na jakies 15 ;-P Ty już nie przesadzaj kochana z tą wagą -dawaj fote i sie nie przejmuj niczym,wierzę że jesteś świetna laska!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513450 przez joasia10015
MoNiaa no to mąż bardzo ciepło sie sie zachował-nie wiedział o co chodzi na początku i sie denerwował ale widzisz jak tylko wróciłas z wynikami i sie upewnił to przytula brzusio i wierzę że on wszystko ,,przeżywa,,na swój sposób-jak to faceci ;-P NIe denerwuj sie i poprostu przyjmij zachowanie męża spokojnie i z uśmiechem na twarzy ;-P Teraz wam potrzeba wzajemnego spokoju,przeszliscie ostatnio oboje stresujace chwile-wiec teraz MoNIaa życze z całego serducha spokoju,zdrówka i dobrych myśli-pamietaj że my jestesmy cały czas z Tobą ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513483 przez lalka
dzień dobry!!!!!

nareszcie udało mi się wyspać...nie wiem kiedy taka następna noc się powtórzy,ale jestem zadowolona!!tylko musiałam wstać o siódmej ,bo syn do szkoły się szykował!!!miałam dzisiaj z M przytulańce...i wiecie co???????pierwszy raz od jakiegoś czasu sprawiło mi to przyjemność!!!miłego dnia!!!
do wizyty został mi dokładnie tydzień!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513528 przez Sevilla
Lalka, ty tu nie zamydlaj nam oczek spaniem ;), tylko fotkę wstawiaj :)

Ja zresztą też dziś sobie pospałam :) I rano seksik. Zastanawiałam się, czy tak bardzo mi brakowało seksu, czy faktycznie był taki wspaniały hihihi ... ale ja jestem okropna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513535 przez Sevilla
Dziewczyny, tak się zastanawiam, czy to jest normalne, że piersi już nie bolą??

Mam jeszcze tydzień do wizyty, a mnie to martwi ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513691 przez JoannaL
Witajcie kochane w nowym roku:)
Monia jeszcze raz gratulacje i uważaj na siebie.
Sevilla spokojnie, to zupełnie normalne :) . Mnie też piersi już nie bolą, nie masz się czym stresować :) .
My z M spędziliśmy Sylwestra w domu na igraszkach. Dla mnie właściwie to seks mógłby nie istnieć, ale widziałam jak jemu tego brakuje. Musiałam się zmusić, ale było bardzo miło. Przed północą pojechaliśmy na miasto zobaczyć fajerwerki a później poszliśmy spać.
Na początku przyszłego tyg idę zrobić badania a w środę za tydzień USG:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513702 przez MoNiaaa
dziewczyny jakies plamienie sie mi znowu pokazalo!!!!:((( boje sie ze znowu cos jest nie tak :(:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513716 przez JoannaL
MoNiaaa napisał:

dziewczyny jakies plamienie sie mi znowu pokazalo!!!!:((( boje sie ze znowu cos jest nie tak :(:(


Może skonsultuj się z lekarzem Moniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513755 przez Anabelle
Joasia, powiem Ci, ze zaskoczyłaś mnie - w życiu bym Ci po zdjęciach nie dała 30 lat :) Bardzo zgrabnie wyglądasz :)

Sevilla - zazdroszczę chęci do seksu ;D mnie całkowicie opuściły, mój M też nie wykazuje większego zainteresowania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513764 przez Sylwia26081982
Witam sie i ja

Monia idz do lekarza i powiedz wszytsko, moze da ci na podtrzymanie ciązy cos, ja w pierwszej ciąży zazywałam luteine i pomoglo, a tez miałam plamienia.

lalka nie daj sie prosic daj fotke : )

Sex hmm czasem mam napady ale ogolnie to odpuszczam, mój T tez nie wykazuje checi, ma obawy ze bedzie cos nie tak, bo w pierwszej ciąży przewaznie jakieś boleści mnie brały i chyba ma uraz... Ale jeszcze troche i nadrobimy wsyztsko :) :evil:

Piersi mnie dopiero od tygodnia zaczęły bolec, ale jak Was juz przesatły to nic strasznego, jeszcze na pewno sie odezwa :)

Joanna a Ty juz wiesz kogo nosisz pod serduszkiem?? Czekamy na USG razem z Toba :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl