BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #515468 przez JoannaL

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515476 przez Sevilla
Witam nowe mamuśki :)

Mój przyszły mąż, ma czasem przebłyski, choć awantura jaką mu urządziłam po sylwestrze, za jego bezmyślne zachowanie, chyba poskutkowała. Sam przyznał, że zapomina, iż jestem w ciąży, bo jak to określa doskonale sobie ze wszystkim radzę... no to mu przypomniałam, jakby po rosnącym brzuszku się nie zorientował...

Sisina, ja się ostatnio śmiałam, że jak mały nie będzie chciał wyjść w 40 tygodniu sam, to sama się zgłoszę, by go wyjęli, a to tylko dlatego, że jak widziałam moją kuzynkę, która 42tc jeszcze się turlała to mi się zrobiło żal mnie, że mogłoby być podobnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515478 przez Sevilla
JoannaL napisał:

Ewela86 witaj :)
widzę że już chyba we 4 mamy wizytę albo USG 9stycznia :)


hehe ja mam dość blisko, bo 10 stycznia, ale mój gin przyjmuję tylko we wtorki i czwartki ech..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515483 przez lalka
witam nowe majowe mamuśki..pisać tutaj!!!!!
właśnie JoannaL ja naliczyłam 4 laski z wizytą na 9go...ja mam gna 9-10!!!

Anabelle mój w przebłysku geniuszu to w garażu powinien siedzieć,a tak to w altanie koło stawu...!!!
mój(i tu zacytuję Shreka)Ksionże ze bajki....jest ogólnie ok...ale te moje hormony to chyba na niego przeszły!!!!a na starość to i tak dostanę medal za poświęcenie,cierpliwość i gotowośc do boju!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515487 przez Sylwia26081982
WITAM NOWE MAMUSKI !!! JAK MIŁO :)

lalka ty pewnei bedziesz miała tez córeczkę skoro lekarz nic nie widzi, bo chłopczyka szybciej rozpoznac :)

Sisina i Ula gratuluje córeczek :)


Ula co do terminu to zostań z nami :) Ja w pierwszej ciazy miałam tak: Pierwszy termin 03 pażdziernika, drugi 29 września a urodziłam 14 września :) Więc nieznane sa wyroki boskie :silly:

09 stycznia bedzie duzo nowych ciekawych wieści :) Juz sie doczekac nie moge:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515491 przez demoniqe
Buu a ja dopiero mam wizyte 21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #515503 przez Urszula
JoannaL i Sylwia26081982 dziękuję bardzo :)

Co do Mężów również mam wspaniałego. Jest bardzo rodzinny, oddany i opiekuńczy. Czuję się bardzo kochana i moim Mężem się nie podziele :P

ewela86 witamy Cię serdecznie i wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515508 przez lalka
oj żeby mój M przeczytał co tu wypisuję to na bank tekst by był,"że mi to się krzywda dzieje taka biedna jestem"!!!
a moja wina,że on akurat jest pod ręką????przecież syna nie będę maltretować...hi..hi
chyba kupię sobie worek treningowy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515547 przez ewela86
Dziękuję za miłe powitanie:)

Ja też już się nie mogę doczekać tego 9 stycznia - wręcz odliczam dni...
Mam nadzieję że wszystko ok.

Urszula dziękuję za życzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515638 przez joasia10015
Kasiu87 jestes z Gorzowa???Jaki ten świat mały-co prawda ja mieszkam bliżej POznania ,ale całą rodzine mojego M mam spod Szczecina (Chojna-nie wiem czy kojarzysz ) iiiii od pół roku planujemy zamieszkac własnie w GORZOWIE ;) Chcielibysmy sprzedac nasz domek na wsi (moze znasz kogos kto chcialby zamieszkac w ciszy i spokoju w domku z duuzą działką :blink: :silly: Żartuje,ale kurde było by super ;) )i kupic domek w Gorzowie-dla dobra dzieci(wiecej możliwosci) Może sie za jakis czas spotkamy w jakims przedszkolu (bo dzieci bedziemy miały w tym samym wieku ;) )

tysiiak śliczne nowe zdjecie :) A myślałam ostatnio o tobie-tzn.zastanawialam sie dlaczego nas nie odwiedzasz :blush:

Kiedys prosilam was o opinie ,,JAKIE ZWIERZATKO KUPIC DZIECKU ,,iiii dzis kupilismy-papużkę falistą :S Syn dał jej imię... :S :silly: ,,JÓZEK,, i w sumie póki co jest ok. :)

Nooo widze ze wasi lekarze sie zmówili i wszystkie maja terminy na 9 :blink: Ja akurat mam na 7 i mam nadzieje ze poznam płec :blush: Dzis byłam w pepco i są spore przeceny-chciałam cos kupic ale raczej ,,uniwersalnych,,nie widziałam-poczekam do poniedzialku i chociaz jakis drobiazg kupie :blink: Kurcze nawet takie fajne body z krótkim i dlugim rekawkiem mieli po 5 ,6 zł.

Dobra zmykam,bo mąż jutro do pracy wyjezdza i musze mu narobic jedzonka na miesiac :( :ohmy: ,do tego w weekend mam gosci ,szkołę (same zaliczenia :( ) wiec pewnie wpadne do was koło poniedzialku :dry: Już bym chciała żeby ten weekend minął :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515649 przez joasia10015
Ps.apropo M to mój należy raczej do tych opiekunczych,wspierajacych i kochających ....ale bywa że mam ochote go też zabic ;-P Jednak częściej mamy sielanke w domu niż wojnę ;-P Wiecie,faceci to duże dzieci aleee bez nich my nie miałybyśmy swoich brzuszków ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515656 przez ewela86
joasia10015 i Kasiu87 ja mieszkam w połowie drogi między gorzowem a szczecinem:) coś za dużo tych zbiegów okoliczności.
Pozatym też byłam w pepco i zastanawiałam się nad kupnem czegoś uniwersalnego (bardzo ładny kocyk widziałam) ale też postanowiłam wstrzymać się do 9.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515712 przez joasia10015
No prosze ,,sami swoi ,, ;-P To gdzie będziesz rodzic ewela86??? ;-)) No to czekamy do 7 i 9 i lecimy do pepco ;-PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515713 przez joasia10015
Ps.ewela86 wstaw suwaczka-bedzimy na bierząco z tygodniami ;-PPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515741 przez Kasia87
Mi się marzy taki cichutki domek na wsi;) Ale to może kiedyś (byle nie dopiero na emeryturze...;))
Chojnę kojarzę oczywiście:) a drogę Gorzów-Szczecin przemierzam co najmniej co dwa tygodnie:)

Moj M odkąd dowiedział się ze będzie syn to wszystko dla mnie robi;) Aż głupio prosić o śniadania do łóżka (przynajmniej nie codziennie;) ...no ale siła klejnotów;P

Jutro wybieram się do pepco więc i ja pewnie dorwę jakieś łupy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl