BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #547819 przez lalka
sisina to wpadaj na tą kawę do mnie...u mnie tez nudy ,siedzę sama!!!!mam ochotę na coś..np.na kaszkę...ale muszę przeczytać w necie co mogę...bo z tą znajomością jeszcze u mnie krucho!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547867 przez joasia10015
Hej dziewczynki moje kochane :)
Wracając do tematu hemoroidów to dzidostwo mam chyba genetycznie-bo mój ojciec to musiał miec nawet wycinane chirurgicznie-tak dokucza diabelstwo.Ja mam od baaardzo dawna,ale bywa lepiej i bywa gorzej-teraz mam chyba najgorzej.Aż krew sie leje.I w sumie czopki mi zawsze pomagały-tyle tylko że nie wiem czy mogę je brac w ciąży.Jutro w aptece zapytam,choc wolałabym mojego gina.Achhhh z tym dupskiem :lol: :silly:
marynarka trzymaj sie -poleż,odpocznij -jakos po malu dasz rade :blink:
WIdzę że masz identyczną sytuację z mężem jak ja-wyjezdza do pracy,do tego też do Norwegi-i też na statki :) Może sie nawet znają ;) (choc to mało prawdopodobne bo M.mówił że tam jest masa polaków)A na ile mąż wyjeżdża?Mój na 4 tyg.czasem na 3 - i wtedy musze sobie sama radzic -w ciąży i jeszcze z 3,5 letnim synkiem ;) Czasem nie jest łatwo :dry: :S :huh: :ohmy: :(
Dziewczynki miałam kiepską noc,a teraz ledwo łażę...Trochę ogarnęłam chatynkę,obiadek za mną ,a teraz mam czas dla siebie -hmm powiedzmy bo muszę synka ,,kontrolowac,,-taki 3,5 latek to ma 100 pomysłów na minutę :blush: Aaa wczoraj dał taki popis że aż kare dostał-odwiedziłą mnie przyjaciółka ze Szkocji ze swoje 2-letnią córeczką a Miłek pokażał swoje najgorsze strony-od popychania Blanki,zabierania zabawek,złości po popisy ,płacz i nawet bicie...tak mi głupio było-bo on normalnie sie tak nie zachwuje.Tłumaczyłam mu,nie krzyczałam (choc miałam na to ochote)i zagroziłam że jak nie przestanie to nie pojedziemy na (obiecany) basen.No i co-skonczyło sie płaczem i karą-zero basenu.NIe wiem czy dobrze zrobiłam,ale jak sie teraz wycofam to będzie mógł mi na głowe włazic bo będzie wiedział że ,,mama tak tylko sobie gada,,.Achhh dziewczynki wychowanie dziecka to nie prosta sprawa...Czasem ręce opadają :S Uffff wyrzaliłam sie :blush: :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547910 przez lania
joasia, musisz byc konsekwentna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547954 przez joasia10015
Dziekuje lania-wiem,wiem o tym-czasem to nie łatwe ale jakos daje radę;-) Miałam tylko różne myśli czy dobrze zrobiłam-wiem że jego zachowanie bylo spowodowane zazdroscią i nie wiem czy to nie za duza kara.Ale cóż musze zostac przy swoim ;-P
Laseczki czy słyszłyście może o kosztach porodu w prywatnych szpitalach?
Tak sie zastanawiam czy to spory koszt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547969 przez lalka
joasia nie wiem jaki jest koszt w prywatnych szpitalach!!!!a chcesz rodzić w prywatnym????to już nie na Polnej?????ja tam prawdopodobnie też będę rodziła dużo wcześniej...więc przygotuję Ci drogę..jakby co to powiem,że mają być mili dla Ciebie..bo jak nie to bęcki!!!
a może wystarczy żebyś wzięła tylko swoją położną..taką prywatnie!!!ja miałam przy pierwszym porodzie zapłaciłam ok 300zł(nie pamiętam dokładnie)i byłam mega zadowolona!!!teraz też chciałam..ale jest nowa oddziałowa i jest zakaz!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548029 przez joasia10015
lalka nie,nie ja nie rezygnuje z POlnej -poprostu spytałam czy któras cos wie na temat kosztów bo wczoraj rozmawiałam z przyjacółą i włąsnie taki temat poruszyłyśmy-i poprostu z czystej ciakawości ...Ciakawe czy to rzędu 1000,2000 czy 5000 czy jeszcze więcej ??? Hmmm...Fajnie-ty i Kiniaczek rodzicie przedemna wiec dacie cynka co i jak-kogo sie bac a kogo wołac w razie w. ;-))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548046 przez Kiniaczek
joasia10015 napisał:

Dziekuje lania-wiem,wiem o tym-czasem to nie łatwe ale jakos daje radę;-) Miałam tylko różne myśli czy dobrze zrobiłam-wiem że jego zachowanie bylo spowodowane zazdroscią i nie wiem czy to nie za duza kara.Ale cóż musze zostac przy swoim ;-P
Laseczki czy słyszłyście może o kosztach porodu w prywatnych szpitalach?
Tak sie zastanawiam czy to spory koszt?


10 tysięcy to koszt porodu i 3 dób opieki w szpitalu ... każda następna doba płatna dodatkowo ale ile to nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548139 przez sisina
Lalka wpadlabym na kawke z przyjemnoscia gdyby nie te kilometry;) najgorzej wieczorem..;(
Ale w sobote ide na babski wieczór ploteczki i robimy sobie kolacyjke no i może lampeczke szampana;) do tego....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548189 przez joasia10015
O w morde Kiniaczek-10 tysiecy????? masakra!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548295 przez Kiniaczek
joasia10015 napisał:

O w morde Kiniaczek-10 tysiecy????? masakra!!!!


Znajoma koleżanki rodziła jakieś 6 miesięcy temu, stąd wiem... :huh: :huh: :huh: :huh:
Kasa straszliwa :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548327 przez Urszula
10 tys!!!! Też się przeraziłam :-\ toż to kradzież w biały dzień. Ja mam właśnie relaks w pracy :-)


Kiniaczek nie ma problemu :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548336 przez Gusia
Witajcie majowe mamusie :)
Czytam Was od dłuższego czasu i nadeszła pora żeby dołączyć do Was.
U mnie w brzuszku wymarzona corcia, będzie Juleczka :side:
Termin mamy na 29 maja, chociaż po cichu liczę na 30 bo to dzień 10 urodzin naszego synka Aleksandra :)
Olus nie może sie doczekać siostry i już planuje ze co roku będzie jeden tort dzielony na pól :woohoo:
Ja w poniedziałek mam badanie glukozy i troszke sie boje,,ze coś będzie nie tak, robią mi ze względu na to ze mała szybko rośnie, a i Oles urodził sie duży bo 4100. Ciekawa jestem czy tu w uk tez te badanie tak wyglada jak piszecie, zobaczymy :unsure:
Ja przybrałam 5 kg a w obwodzie równa 100 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548342 przez sisina
Witam Gusia :laugh: rozgość się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548345 przez Sevilla
Witamy Gusia :)

Joasia co do kary i konsekwencji w 100% zgadzam się z Tobą. Choćby to nawet była zazdrość, ale synek musi wiedzieć, że zazdrość nie jest dobra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548403 przez ewela86
Witaj Gusia! Fajnie Cię widzieć, super że ciąża przebiega pomyślnie. Ja też jeszcze przed glukozą. Najwcześniej dop. za tydzień idę :P

10 tysięcy to masakra jakaś :ohmy:

Z nocy na noc moje sny są coraz ciekawsze... Dzisiaj mi się śniło, że karmiłam moje maleństwo pierśią i nie chciało jeść, a na dodatek noworodek ze mną rozmawiał i w końcu go przekonałam że jednak mleczko mamusi dobre jest :S Ciekawe jaka przygoda czeka mnie dzisiejszej nocy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl