BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #546466 przez Kiniaczek
Kasia87 napisał:

Tu obiecane zdjęcia :)

plus.google.com/photos/11292089277659494...hkey=CPaDhvrdjbP1kQE


nie umiem tego wrzucić inaczej;) mam nadzieje ze tak przejdzie;) Jak nie to czekam na męża i on to wrzuci, bo jak to mówiłyście mozg w ciąży się obkurcza;)



Kasia spoko luzik, widoczne jest także nic się nie martw, jakbyś chciała wrzucić w poście to było by bardzo małe i mało czytelne także w takiej opcji jest jak najbardziej dobrze:) Ja idę w pon na badania, zobaczymy czy będą mi potrzebne te obostrzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546482 przez tweety
co za dzien.w ramach narzekania powiem wam jeszcze ze oprocz zmywarki mam inne przygody dnia. siedze i rycze, bez zartow, z samej bezsilnosci. w garazu podziemnym gdzie stoi moje auto trwaja prace. a panownie sobie robia kiedy chca, gdzie chca i jak chca. i jak im przychodzi robic i kuc kolo mojego samochodu to zakladaja sobie na niego folie i tyle. folia jest jednym wielkim syfem a samochod i tak wyglada pod nia masakrycznie. do tego helllo - jak zalozysz folie na samochod pokryty juz wczesniej warstwa pylu to jak na to zareguje lakier? jak panowie skoncza to ide zdokumentowac to na zdjeciach. Moje skargi w administracji nie pomagaja i naprawde nie wiem juz co robic - to jest druga taka sytuacja chociaz nie jezdze samochodem codziennie wiec poprzednim razem nie wiem ile dni stal pod folia. No dziewczyny, moj syn sie wkurzyl na emocje mamy ale nie umiem sie opanowac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546503 przez Orihime
Jej dziewczyny fajnie tu dzięki za miłe przywitanie, ciesze sie że tu trafiłam :)

Co do cukrzycy to na szczęście ja wyniki miałam dobre bo naczczo miałam78,4 a po 75g glukozy po 2h miałam 98,4:)
Ale muszę przyznać że bałam się wyników bo niczego sobie nie odmawiam :laugh:

Co do obiadku to zupełnie dziwne połączenie ale zrobiłam barszcz biały z kiełbaska i jajkiem i na drugie spaghetti- ostatnio włączyło mi się "ssanie" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546514 przez Kiniaczek
Orihime witamy witamy:) Fajnie że jest nas coraz więcej :)

Ja sprzątam i sprzątam, teraz przerwa na inkę korzenną z domieszką zwykłej kawuni bo troche męczące to przątanie :) Syn śpi ,ostatnimi czasy straszny leniuch z niego ;)

U mnie dziś na obiad łosoś z warzywami , mąż w pracy do późna więc jem sama z synem:) Zresztą mąż ryb nie lubi a my owszem bardzo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #546644 przez aleksiaa88
:) :( Przyszła paczka no i humor mi się poprawił rozpakowałam i nie mogę uwierzyć, że za parę miesięcy będzie w tym mały leżał. Wzięłam rożek w ręce i tak stałam i patrzyłam, że będę go w tym nosić :kiss:
Cyku pyku słońce się schowało i humor się zmienił :dry:
Mały od rana od czasu do czasu się wierci może pogoda na niego działa
Czytałam listę produktów na cukrzycę i masakra, tego nie tamtego nie. Warzyw teraz nie za dużo jak coś to mrożone, a chleb tylko ciemny dozwolony czyli trzeba oddzielnie kupować. Za tydzień wizyta mam nadzieję, że moje wyniki będą dobre. Bo nie chciałabym tego pilnować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546788 przez JoannaL
ja właśnie zupkę grzybową zjadłam. Marcyś usnął, a M dopiero za jakąś godz wróci do domu więc mam chwilę dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546832 przez Anabelle
Lalka bardzo współczuję cukrzycy. Dbajcie o siebie z Wandzią! :)

Ja nie wiem jak to zrobiłam, bo słodycze pochłaniam, a cukier na czczo wyszedł mi minimalnie poniżej normy... ok 4. Po 2h ok 5 z hakiem. Mocz ładny... niestety jednak mała anemia.
Dostałam żelazo na receptę i zaczynam się martwić zaparciami i hemoroidami :)
Na szczęście kawa z mlekiem zawsze wysyła mnie do toalety w trybie błyskawicznym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546836 przez ewela86
Hej dziewczynki:)
ja na obiadek - barszczyk czerwony z ziemniaczkami:) jak dla mnie pychotka!

idę chwilę poleżeć bo niedawno z pracy wróciłam tylko obiad zdążyłam zjeść, a coś mnie kimka bierze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546848 przez Kiniaczek
Anabelle napisał:

Lalka bardzo współczuję cukrzycy. Dbajcie o siebie z Wandzią! :)

Ja nie wiem jak to zrobiłam, bo słodycze pochłaniam, a cukier na czczo wyszedł mi minimalnie poniżej normy... ok 4. Po 2h ok 5 z hakiem. Mocz ładny... niestety jednak mała anemia.
Dostałam żelazo na receptę i zaczynam się martwić zaparciami i hemoroidami :)
Na szczęście kawa z mlekiem zawsze wysyła mnie do toalety w trybie błyskawicznym:)


Anabelle ja łykam Sorbifer od miesiąca i różnie z zaparciami bywa... czasem kawa nie pomaga ;-) Ale źle nie jest ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546856 przez sisina
Kurde dziewczyny piszecie o tej cukrzycy ciekawe jak tam mój wynik dowiem sie dopiero 13 lutego bo wyniki które robie trafiaja do teczki położnej i przy wizycie bede wiedziała ale jakby było coś nie tak to pewnie by dzwonili :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546929 przez ewela86
ja też się stresuję tą cukrzycą, bo jeszcze nie miałam wyników, dopiero po 11 lutego! Dziewczyny trzymajcie się z tymi waszymi dolegliwościami, mnie (odpukać) jak narazie nic nie dopada, chociaż szybko to się może zmienić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546991 przez lalka
hej Laski z ta cukrzyca to niema tragedii!!!rozmawiałam z laską ,która tez miała cukrzycę i to sporą..bo wynik 230!!!!!mówiła,że trzymać się diety!!zresztą zobaczymy co mi powiedzą w Poznaniu!!!

Kiniaczek czy ty wiesz,że ja też mogę rodzic na Polnej????hi..hi..a my mamy ten sam termin!!!wymienimy się numerami tel.....ale by była jazda!!!!
a co do miłosci na Polnej..to mnie na dzień dobry baba w rejestracji zaje...ała tekstem!!!!masakra!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #547018 przez Kiniaczek
lalka napisał:

hej Laski z ta cukrzyca to niema tragedii!!!rozmawiałam z laską ,która tez miała cukrzycę i to sporą..bo wynik 230!!!!!mówiła,że trzymać się diety!!zresztą zobaczymy co mi powiedzą w Poznaniu!!!

Kiniaczek czy ty wiesz,że ja też mogę rodzic na Polnej????hi..hi..a my mamy ten sam termin!!!wymienimy się numerami tel.....ale by była jazda!!!!
a co do miłosci na Polnej..to mnie na dzień dobry baba w rejestracji zaje...ała tekstem!!!!masakra!!


No to moja droga jest szansa że będziemy razem rodzić:)))))))) Wymienimy się telefonami koniecznie:) Myślę że się na tej Polnej spotkamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #547041 przez lalka
kasia87 dzięki za info...przyda się i wszystko widać.....super rozpiska!!!

siedzę na kanapie...uczę syna Pod Twoją obronę...z wody mineralnej zrobię sobie chyba kroplówkę...i tak mi się oczy zamykają..tak mi błogo!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #547149 przez ewela86
Właśnie oglądam filmiki z pierwszej kąpieli :dry: matko jak ja się boję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl