BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #547248 przez KaRoLiNaaaaa
Hej ja tylko na chwile sie przywitac, bo jestem w szpitalu. Ciaza przebiegala ksiazkowa a tu nie wiadomo skad plamienia i szyjka zaczela sie skracac synowi spieszy sie na swiat ale caly czas dostaje leki na potrzymanie wiedz mam nadzieje ze bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #547264 przez aleksiaa88
Też zdarzyło mi się oglądać filmiki z kąpieli i znalazłam na nią sposób będę myła co drugi dzień przynajmniej na początku, a powód jest taki że nie nie ogarnę jedną ręką trzymać małego znaczy włożyć rękę pod niego i żeby jego główka leżała na moim przedramieniu, a drugą ręką myć nie ma szans, gdyż mam rączki jak patyki i bałabym się, że jak zacznie się ruszać to mi się zesunie więc będę to robić gdy mąż będzie w domu, a on co drugi dzień jest. Czyli jak będę sama to umyję małego wilgotną myjką.

P.S. ewela86muszę Ci powiedzieć, że strasznie mi się Twoja fryzurka podoba na tym foto przepiękna, tak się w nią wpatruję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547269 przez ewela86
Dzień dobry dziewczynki,

witajcie z rana, nocka przespana calusienka tyle, że sny mam zabójcze :lol: (skąd mi się takie rzeczy biorą w głowie??????? :ohmy: :ohmy: :ohmy: )

KaRoLiNaaaa no właśnie tak to jest - niby wszystko ok a w jednej chwili wszytsko może się zmienić... Życzę szybkiego powrotu do domciu i żeby wszytsko jak najszybciej wróciło do normy! Trzymaj się!!!!!!

aleksiaa88 mojego męża też często nie ma, mam nadzieję że damy radę!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547270 przez Kiniaczek
KaRoLiNaaaaa napisał:

Hej ja tylko na chwile sie przywitac, bo jestem w szpitalu. Ciaza przebiegala ksiazkowa a tu nie wiadomo skad plamienia i szyjka zaczela sie skracac synowi spieszy sie na swiat ale caly czas dostaje leki na potrzymanie wiedz mam nadzieje ze bedzie dobrze


KaroliNaaaaa trzymaj się cieplutko, jesteśmy z Tobą ! Każdej z nas może to się przytrafić także tym bardziej Cię wspieramy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547274 przez Kiniaczek
U mnie noc w miarę przespana, tylko jakiś niekontrolowany krwotok z nosa nad ranem, ale opanowany :) Pogoda ....... masakra, leje u mnie od rana... właśnie jemy jajecznicę z cebulką mniiamm:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547276 przez tweety
KaRoLiNaaaaa napisał:

Hej ja tylko na chwile sie przywitac, bo jestem w szpitalu. Ciaza przebiegala ksiazkowa a tu nie wiadomo skad plamienia i szyjka zaczela sie skracac synowi spieszy sie na swiat ale caly czas dostaje leki na potrzymanie wiedz mam nadzieje ze bedzie dobrze


Trzymaj sie. W szpitalu napewno masz dobra opieke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547302 przez sisina
Karolina trzymaj sie wszystko będzie dobrze :) a mi udało sie wypróznic po tygodniu dziewczyny ale ulga tylko coś mnie brzuch pobolewa chyba od tego naciskania kurde bo jak nie przejdzie to na szpital bede musiała śmigać boje sie troche wczoraj też troche przeforsowałam bo sprzątałam ale dziś daje na luz leże w łóżku nie ma dupy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547303 przez sisina
A mam pytanie czy można brać No-spe :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547308 przez tweety
sisina napisał:

A mam pytanie czy można brać No-spe :unsure:


tak, ja dostalam taki przykaz od Pani ginekolog jak mialam ten kaszel i katar i brzuch sie meczyl. mowila zeby brac regularnie 3 razy dziennie. i tak bralam przez caly tydzien. wszystko ok z synkiem, brykal bez zmian wiec nospa jak najbardziej jest bezpieczna.
zreszta teraz jak mnie cos bardzo ciagnie to tez sobie lykne, bo zmeczony brzuszek pewnie nie sluzy naszym dzieciom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547326 przez Urszula
Witam


KaRoLiNaaaaa trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie....oby Synus urodził się w terminie.
Daj koniecznie znać co i jak trzymamy za Ciebie kciuki Kochana!!!

sisina z wypróżnieniami i z oddawaniem moczu nie ma żartów musi odbywać sie regularnie. Zgłoś się do lekarza...

Joasia Ty pisałaś o problemach z hemoroidami....ja miałam zaraz poa porodzie :cheer: straszne :) :) :) poszłam do apteki i kupiłam maść i przeszło prawie od razu moze i u Ciebie by poskutkowało..

Miłego dnia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547334 przez sisina
Urszula ja z wypróznieniem nigdy nie miałam problemow to pierwszy raz tak mi zrobiło bo siuski normalnie oddaje z tym nie mam problemów,a przecież zaparcia w ciąży to normalna sprawa tak mówiła mi położna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547336 przez Kiniaczek
sisina napisał:

Urszula ja z wypróznieniem nigdy nie miałam problemow to pierwszy raz tak mi zrobiło bo siuski normalnie oddaje z tym nie mam problemów,a przecież zaparcia w ciąży to normalna sprawa tak mówiła mi położna


sisina a kawa z mlekiem ni pomaga????/

ja wczoraj tez sie trochę przeforsowałam tym sprzątaniem ... Dziś idę kupić nospę bo nawet nie mam w domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547343 przez Olka!
Ja brałam no-spę na początku ciąży bardzo często, lekarz mówił,że mogę. Pewnie, że znajdzie się ktoś kto powie, że absolutnie zabronione już to słyszałam od jejdnej z moich koleżanek, tylko trzeba wyważyć co lepsze jakieś silne skurcze czy negatywny wpływ nos-spy. Jak by nie było mój lekarz mówił, że jest całkowicie bezpieczna a ja mu ufam :-)
Moja nocka dzisiaj masakraaaa jakas pobudka o 2 :-( i do 5 nie spałam włączyłam tv myślałam, że muże usnę-nic, zrobiłam sobie ciepłe mleko-nic i zaczęłam się błąkać jak głupia po mieszkaniu coś układać i tak o 5 do łóżka i dopiero sen przyszedł buuu masakra z tym spaniem :-(
Pozdrawiam Was i miłego dnia choć coś brzydki się zapowiada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547345 przez tweety
heheh a ja sprzatam dzisiaj. na przybycie gosci. ale nie forsuje sie. przynajmniej tak mi sie wydaje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547351 przez Kiniaczek
tweety napisał:

heheh a ja sprzatam dzisiaj. na przybycie gosci. ale nie forsuje sie. przynajmniej tak mi sie wydaje...


Tez mi się wydawało że się nie forsowałam:) ale mały szybko dał mi do zrozumienia że jednak troche przesadziłam ... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl