BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #547428 przez DannaJ
Nospę można zażywać :)
Jak byłam w szpitalu, akurat mój gin był na ostrym dyżurze, to nawet dostałam mocniejszą - w zastrzyku.

Dziewczyny, wiadomo, że każdy lek, to chemia i nie ma się co nimi faszerować. Ale nie raz jest tak, że zażycie leku łagodzi objawy i ma większe działanie pozytywne, niż negatywne.
Zdrowy rozsądek :)

KaRoLiNaaa - powodzenia! Dużo siły fizycznej i psychicznej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547496 przez marynarka
KaRoLiNaaa nie martw się :) Na pewno szybko ustabilizują sytuację i wrócisz do domku.

Ja wczoraj u lekarza byłam... Popatrzył na zdjęcie szyjki z 15.01i na długość (2,4 cm.) Zbadał, zrobił USG dopochwowo, stwierdził, że z zewnątrz wszystko ok, ale od wewnątrz tak trochę się rozwiera :angry: no i muszę leżeć :angry: za tydzień jak przyjdą wyniki wymazu i się okaże, że nie ma żadnego zakażenia to czeka mnie założenie pessara :dry: Od początku biorę leki przeciwzakrzepowe dobrzusznie, teraz doszedł od nowa duphaston...

Dziewczyny ja nie wiem jak dam radę :( Mam leżeć i się oszczędzać, cieszę się, że mogę w domu. Tylko mój M w poniedziałek wylatuje na statek do Norwegii na miesiąc i co ja pocznę...? To moje leżenie będzie takie prowizoryczne. Bo kto mi obiad ugotuje, śniadanie zrobi? Dobrze, że po zakupy będę mogła siostrę wysłać, może mi czasami posprząta mieszkanie, ale przecież ona też ma pracę i swoje życie, do tego mieszka godzinę drogi ode mnie... A reszta rodziny 200 km dalej. Trochę się boje i martwię o Matyldę, niech skubana siedzi w brzuchu chociaż do połowy maja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547512 przez lalka
Dzień dobry dziewczynki!!!!ja dopiero się obudziłam!!!leżę w łóżku i tak mi fajnie!!!!!

ja powtórzę co mi powiedział gin o tabletach!!!!gorsza dla naszych maluchów jest jakakolwiek infekcja...choroba itp niż same tabletki!!!a nospe to mi pozwolił brać w pierwszym trymestrze(wydaje mi się,że to najgroźniejszy okres)więc pewnie jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547519 przez Kiniaczek
marynarka napisał:

KaRoLiNaaa nie martw się :) Na pewno szybko ustabilizują sytuację i wrócisz do domku.

Ja wczoraj u lekarza byłam... Popatrzył na zdjęcie szyjki z 15.01i na długość (2,4 cm.) Zbadał, zrobił USG dopochwowo, stwierdził, że z zewnątrz wszystko ok, ale od wewnątrz tak trochę się rozwiera :angry: no i muszę leżeć :angry: za tydzień jak przyjdą wyniki wymazu i się okaże, że nie ma żadnego zakażenia to czeka mnie założenie pessara :dry: Od początku biorę leki przeciwzakrzepowe dobrzusznie, teraz doszedł od nowa duphaston...

Dziewczyny ja nie wiem jak dam radę :( Mam leżeć i się oszczędzać, cieszę się, że mogę w domu. Tylko mój M w poniedziałek wylatuje na statek do Norwegii na miesiąc i co ja pocznę...? To moje leżenie będzie takie prowizoryczne. Bo kto mi obiad ugotuje, śniadanie zrobi? Dobrze, że po zakupy będę mogła siostrę wysłać, może mi czasami posprząta mieszkanie, ale przecież ona też ma pracę i swoje życie, do tego mieszka godzinę drogi ode mnie... A reszta rodziny 200 km dalej. Trochę się boje i martwię o Matyldę, niech skubana siedzi w brzuchu chociaż do połowy maja...


Kurczaki już 3 pessar w majówkach... Jesteśmy z Tobą marynarka. Jakbym mieszkała bliżej to bym pomogła ale klops daleko jak pieron... Coś te dzieciaczki się pchają na świat za wcześnie... Ja mam wizytę 19 .02, kupa czasu jeszcze, brzuch troche twardnieje, ale zwalam na to że się nie oszczedzam zbytnio... Z jednej strony fajnie że możesz leżec w domu, ale z drugiej w sytuacji jak mąż wyjeżdza bezpieczniej byłoby w szpitalu... tak źle i tak niedobrze!!!! W każdym razie trzymaj się ciepło i dzielna bądź :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547520 przez lalka
marynarka będzie ok...dasz radę!!!a skąd jesteś????
to może przeprowadź się do siostry????
sprzątaniem to ja zbytnio bym się nie martwiła!!!są ważniejsze rzeczy..


Karolina trzymaj się!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547529 przez Kiniaczek
Naczytałam się ostatnio że może pojawić się już siara w piersiach i tak z ciekawości nacisnęłam sutka.... i surprise coś mi z nich wypływa, na szczęscie nie samowolnie ( jeszcze)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547530 przez lalka
Kiniaczek mamy wizytę tego samego dnia!!mi brzuch twardniał jakieś dwa tyg temu!!!lekarz powiedział,że w tych tygodniach są już odczuwalne skurcz(zapomniałam nazwy),ale to normalne...kazał brać nospę,ale ja wolał poleżeć z nogami do góry...i przeszło!!!

w pon idę na szkołę rodzenia!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547532 przez Kiniaczek
lalka napisał:

Kiniaczek mamy wizytę tego samego dnia!!mi brzuch twardniał jakieś dwa tyg temu!!!lekarz powiedział,że w tych tygodniach są już odczuwalne skurcz(zapomniałam nazwy),ale to normalne...kazał brać nospę,ale ja wolał poleżeć z nogami do góry...i przeszło!!!

w pon idę na szkołę rodzenia!!!!


No ja też się kłade jak tylko mi twardnieje !!! ale zaraz musze iśc na pocztę i do apteki kupić glukoze na poniedziałkową ucztę w przychodni :)

Jeszcze w sobotę mamy bal u męża w pracy!!!!!! Jak mi sie nie chce to chyba nie muszę Wam mówić! Atrakcja wieczoru Kinia z brzuchem :angry: :angry: :X :evil: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547535 przez marynarka
Mieszkam w Gdańsku. Z przeprowadzką krucho, bo mam 2 koty, a moja siostra wynajmuje pokój w mieszkaniu :/ myślałam, żeby ona się do mnie wprowadziła, ale ona pracuje na 2 etaty, to i tak jej ciągle w domu nie ma. Z mamą się zawsze śmiejemy, że ona w domu to tylko nocuje... No nic. Będę musiała jakoś dać radę. Zaangażuję koleżanki i będą nade mną skakać. Mam nadzieję, że jakoś te 4 tygodnie wytrzymam bez M. a w kwietniu jak poleci to się chyba ugadam z moją mamą, żeby ze mną zamieszkała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547556 przez lalka
marynarka...trochę daleko...a chętnie bym pomogła!!!!zaangażuj koleżanki albo sąsiadkę jakąś!!!!powiedz im,że dobre uczynki wracają!!!

Kinia a ten bal to przebierańców???ja przeszłabym się gdzieś na imprezę...ale zostaje mi chyba tylko balik dla dzieci..bo w tych godzinach to mnie nogi nie szarpią i spać mi się jeszcze nie chce!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547559 przez Urszula
Sisina u mnie na każdej wizycie lekarz się pyta czy nie mam p :) roblemów z kupą i siku. Chyba bym oszalała gdybym przez tydzień miała problem z kupą :lol: póki co na szczęście nie mam z tym problemów



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547563 przez sisina
Kiniaczek nie pomaga ale już jest ok zeszło wszystko godzine czasu na kibelku spedziłam i jestem happy;) ale brzuszek kłuje po co ja wczoraj tyle sprzątałam musze porzadnie odpocząć chciałam isc na spacer ale daruje sobie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547594 przez tweety
A ja wlasnie skonczylam sprzatanie i biore sie za jedzenie obiadu. Mam nadzieje ze nie bede jutro tak jak wy zalowac forsowania sie. staralam sie wszystko robic wolniutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547597 przez lania
KaRoLiNaaaaa napisał:

Hej ja tylko na chwile sie przywitac, bo jestem w szpitalu. Ciaza przebiegala ksiazkowa a tu nie wiadomo skad plamienia i szyjka zaczela sie skracac synowi spieszy sie na swiat ale caly czas dostaje leki na potrzymanie wiedz mam nadzieje ze bedzie dobrze

Trzymaj się cieplutko :kiss: , powiedz synowi, że nie ma do czego się spieszyć, niech jak najdłużej korzysta z błogiego i bezpiecznego mieszkanka jakim jest brzunio mamuni :blink: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547625 przez Kiniaczek
lalka napisał:

Kinia a ten bal to przebierańców???ja przeszłabym się gdzieś na imprezę...ale zostaje mi chyba tylko balik dla dzieci..bo w tych godzinach to mnie nogi nie szarpią i spać mi się jeszcze nie chce!!!!


Kochana gdyby to był bal pzebiereńaców to przebrałabym się za Dynię:D brzuszek już jest:) Bal karnawałowy zwykły nie przebierany! Ledwie znalazlam sukienkę w sklepie w którą mogę władować brzuch i wyglądam jako tako heh:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl