BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #590848 przez pauluska
Daarikaa mogłabyś podać link do soku buraczanego z hortexu ?(chciałabym zobaczyć o jaki konkretnie chodzi) Bo znalazłam różne i barszcze jakieś a jak masz sprawdzony chciałabym zakupić bo mam niestety też anemie :( A codziennie robienie soku z buraka jest męczące a nie mam sokowirówki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590857 przez ewelcia
Witam was ja bylam wczoraj ogladac sale porodowe z tym ze juz raz rodzilm ale chcialam sobie przypomniec i jak weszlam to wszystko do mnie wrocilo dziwnie sie czulam ogarnol mnie lek jak to bedzie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51519 [/url]






http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51522

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590889 przez Daarikaa
ja piłam ten trochę słodkawy ale daje radę :) www.hipernet24.pl/nowy/prodinfo.php?item_id=7522

No ja też muszę wybrać się zobaczyć porodówkę, żebym wiedziała co mnie czeka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590912 przez Szarla
Ja podchodziłam do tego jeszcze niedawno tak, że nie jestem pierwsza i nie ostatnia...
Ale jak zobaczyłam porodówkę... wyszłam przerażona!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Jakbym mogła to uciekłabym.... ale chcąc nie chcąc na tej czy na innej porodówce się znajde :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590935 przez Alex_87
ja też miałam jechać do siebie do szpitala obejrzeć jak to wygląda, ale później pomyślałam, że skoro i tak chce tam rodzić to pojadę na żywioł. Inaczej gdybym miała kilka szpitali do wyboru, a tak pojadę i się tylko nakręcę niepotrzebnie, jak to ze mną bywa. Muszę tylko podjechać i się spytać czy mają jakąś swoją listę, co trzeba ze sobą zabrać.

Ja przez jakiś czas jadłam barszcz czerwony i same buraki, ale raz mnie tak obrzydziły, że teraz mam jakiś wstręt. Do tej pory miałam dobre wyniki, ciekawe co wyjdzie na przyszłej wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590978 przez Sevilla
Zelinka to teraz najważniejsze by mała się dobrze chowała :)

Co do porodówki, ja we wtorek byłam zobaczyć miejsce, gdzie chciałabym rodzić. W sumie fajnie, nowoczesne łożko - fotele (nie wiem jak to nazwać precyzyjniej), piłki, drabinki i co najważniejsze sale jednoosobowe. Ja może nie byłam aż tak przerażona do momentu, kiedy lekarz na dyżurce nie powiedział, ale państwo zadowoleni (6 par) i tak niedługo uśmiech zniknie z Waszych twarzy. Chciał niby zażartować, ale jakoś słabo mu to wyszło :dry:

lania pościel piękna i gdyby nie to, że mam 6 kompletów to pewnie i na ten bym się skusiła :)

Ja ogólnie problemu z anemią nie mam, mój organizm jakoś szybko się przystosował do nowych wymagań. Po chorobie spadła mi nieco hemoglobina, ale 4 tygodnie później na badaniach wróciła do normy sprzed ciąży. Za 1,5 tyg. robię badania i zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590989 przez anek
oj ja barszcz robie raz w tyg, juz sie wszystkim przejadl. sprobuje ten sok jeszcze pic.biore raz dziennie zelazo,zobacze za 3 tyg czy troszke sie polepszy morfologia.
lozeczka sliczne,widze ze wszystkie kupujecie drewniane.chyba i ja kupie drewniane. ja chce takie allegro.pl/lozeczko-biale-z-szuflada-mat...tis-i3095979106.html
lub takie
allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-ki...-65-i3027788640.html
posciel mam.
ja mialam cesarke wczesniej i nawet milo wspominam:)na 2 czy trzeci dzien poszlam sama sie wykapac.oby teraz tez tak bylo.
dacie dziewczyny rade.
ja tez musze podjechac do szpitala i zapytac co mam wziasc ze soba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591036 przez lkasiulla
Hej mamusie :)

Ostatnio trochę mnie nie było bo na parę dni byłam u siostry żeby pomóc jej z jej córeczką ja też chce już swojego maluszka mieć przy sobie :)

Zelinka Gratuluje :):) I dużo zdrówka dla malutkiej :):*

Witam nową mamusie:)

Co do wózków najważniejsze żeby miały dużą gondole bo w większości są takie małe że na krótko starczają, i polecam na nasze polskie drogi koła pompowane i ważne by przednie koła były skrętne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591059 przez lkasiulla
a co do rzeczy które trzeba zabrać do szpitala to lepiej sie dowiedzieć u mnie w mieście w jednym z tego co słyszałam to trzeba mieć wszystko dla siebie i dziecka a w drugim gdzie rodziła moja siostra i ja tez chce rodzic nic praktycznie nie potrzebujesz wszystko dają:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591106 przez Alex_87
A moja mama się mnie pyta po co biorę ubranka do szpitala dla dziecka i czy w szpitalu nie dają ;) mówiła, że kiedyś to dawali ubranka na pobyt w szpitalu, może w niektórych szpitalach właśnie dają jakieś tam rzeczy, ale ja zawsze słyszałam od znajomych, że normalnie trzeba mieć swoje rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591118 przez lkasiulla
wszystko zależy od szpitala ale ja i tak wezmę ubranka dla dziecka wole żeby w swoich był dzidziuś :) jutro usg mam nadzieje że w końcu dowiem się czy dziewczynka czy chłopczyk:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591128 przez pauluska
U nas dają ubranka jeżeli któraś mama chce ale ja biorę swoje, nie chciałabym aby Mała była w tych szpitalnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591134 przez Sylwia26081982
Hej Mamusie, zaglądam czasami poczytac co u Was no i dzis przeczytałam że jest juz pierwsza dzidzia,

Życzę zdrówka i ogromne gratulacje!!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591142 przez anek
u nas ubieraja w rzeczy szpitalne , tylko na wyjscie trzeba miec swoje ubranka.na wszelki wypdek wezme jakies spioszki, kaftanik itp.
dziewczyny poleccie jakis film,cos bym fajnego poogladala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591185 przez pauluska
Kurde pół dnia spędziłam szukając stanika :D obejrzałam dwa
allegro.pl/do-karmienia-antybakteryjny-mizet-i3041393128.html
allegro.pl/ciazowy-do-karmienia-biustono...5-e-i3101605549.html
hmm a teraz jaki rozmiar :D a ile bierzecie koszuli do szpitala ? Mam 3 i zastanawiam się czy dokupić jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl