BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #591626 przez demoniqe
w Wawie wogóle się dziwili, że nikt mi u nas nie powiedział, że tej zielonej herbaty nie wolno pod żadnym pozorem. Czarną można ale rzadko. Mam pić głównie wodę.

Drugim szokiem było dla nich to, że nadal pracuję. POwiedzieli, że jak się ma pessar to w Wawie już dawno by mi się kazali położyć i na koniec stwierdzili, że u nas w mieście dziwnie leczą :)

Najważniejsze że wszystko ok, mały jest już duuuży i ciężko coś zobaczyć na USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591643 przez aleksandraludw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591644 przez Alex_87
Demonique ja jestem z okolic Wawy i przyznam się, że nic nie słyszałam na temat tej zielonej herbaty, piję 1-2 razy dziennie od początku ciąży i jak narazie jest wszystko ok. Ale za tydzień idę do gina to się dowiem dokładniej, ciekawe co powiedzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591650 przez aleksandraludw
mój brzusio
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591677 przez KaRoLiNaaaaa
No ja juz jestem w szpitalu po badaniach pokazaly sie skurcze ale na szczescie delikatne nie sadzilam ze znow tu trafie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591681 przez moniaaak
Znalazłam na grouponie taka ofertę wózka, gdyby któraś niezdecydowana była zainteresowana:)
shopping.groupon.pl/d-18969851-wozek-dzieciecy-kinderkraft

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591690 przez Daarikaa
aleksandraludw ale super brzuszek... taki szpiczasty :silly: extra

całe szczęście ja nie lubię zielonej herbaty :laugh:

ja też kupuję rzeczy używane z lumpeksów, z ogłoszeń prywatnych itp. Takie maleństwa szybko wyrastają więc po co za wszystko przepłacać. No oczywiście że czasem skuszę się na coś nowego bo te ciuszki są słitaśne :lol: ale nie ma co wariować. Ja chciaabym dostać coś po rodzienie, znajomych ale pech chciał że i ja i mąż jesteśmy z najmłodszego miotu i dzieciaczki roodzinki już dawno sie powykluwały i po wozkach, lozeczkach itp ani sladu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591691 przez Daarikaa
Zelinka przesłodziutka ta Twoja kruszynka!

Karolinaaa dobrze że poszłaś chociaż wiesz na czy stoisz i że nie musisz się martwić o maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591693 przez anek
Ewela86 zycze zdrówka, teraz taka pogoda ze nawet sie nie chce z domu wychodzic.

Joasia10015 no to niezły z Ciebie mechanik, ja to jestem zielona w takich sprawach.
Jesli Ci chodzi o te podkłady do łożeczka , to ja miałam z Szymkiem taki wiekszy z jednej strony ceratka z drugiej materiał i dawałam go do łóżeczka pod przescieradło zeby mały nie zalał mi materacyka jak mu gdzies przecieknie.jak oduczalismy sie nosic pieluche na noc to super sie sprawdzał.
Aleksandraludw oj juz pokaźny brzusio:)ale chyba tylko brzusio bo rece, nogi są masz szczuplutkie.ładnie wyglądasz.
szukam jakiegos filmu na wieczór i ie moge nic znalesc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591701 przez anek
Karolinaaa dobrze ze pojechałas, teraz lezec, lezec i lezec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591704 przez Daarikaa
Ewela życzę zdrówka.

Ja te podkłady też kupiłam właśnie z myślą że bedę wkładała do łóżeczka coby w razie W chronić materacyk.

Anek a jaki rodzaj filmów lubisz komedie, akcje??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591709 przez KaRoLiNaaaaa
Dziekuje dziewczyny za wsparcie bedzie dobrze mam nadzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591713 przez lkasiulla
Aleksandraludw piękny brzuszek :)

Zelinka śliczna malutka :)

anek ja ostatnio oglądałam Jak urodzić i nie zwariować jak dla mnie super komedia :)

Dziewczyny od dwóch dni jakoś jak tylko zjem coś słodkiego to od razu robi mi się strasznie nie dobrze słabo i bardzo brzuch mnie zaczyna boleć miała może któraś z was coś takiego?? nie wiem czy powinnam się martwić czy nie, a przez całą ciąże miałam straszny apetyt na słodycze i było wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591722 przez Sevilla
KaRoLiNaaaaa napisał:

No ja juz jestem w szpitalu po badaniach pokazaly sie skurcze ale na szczescie delikatne nie sadzilam ze znow tu trafie


Chwała za to, że poszłaś :) Tam się napewno dobrze Wami zajmą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591731 przez anek
Daarika ja uwielbiam horrory, thrillery ale teraz ich nie oglądam wiec takie lekkie komedie, dramaty,romansidła.buforuje "szczęściarza" bo ma dobre komentarze, to jest dramat.

Ikasiulla jutro pooglądam bo juz zaczelam tego buforowac a net mi kiepsko chodzi, chyba przez ta pogode(mam radiówke).

Wogole neiiwem jak u Was ale u mnie jest sniegu prawie po kolona.męża nie ma, i sąsiad mi odgartał podwórko bo chyba bym nie wyjechała.w jeden dzien tyle napadało i cały czas pada.masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl