BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #597010 przez joasia10015
Dziewczyny otwórzcie szampana (bez alkoholowego ;) ) i świetujemy ;) Mamy już ,,zapisane,,500 STRON :lol: :blink: :lol: :lol: :lol: :blink: :blink: Zapiszemy kolejne 500 do porodu,czy już będziemy miały to za sobą :unsure: :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597015 przez ewela86
Szarla same dobre wieści u Ciebie! super :)

to się rozpisałyśmy!!! 500 stron? wow :lol:

Domiś czaderskie zdjęcia! żałuję że ja takich nie robiłam :( taka pamiątka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597017 przez Alex_87
Joasia poczekaj do maja jak pierwsze dziewczyny zaczną się rozpakowywać ;) napewno się posypią posty :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597025 przez Kiniaczek
Hej Dziewuszki :kiss:

My po wizycie... Szyjka krucha i miękka ale na szczęście w miarę długa więc w przeciągu 4 tygodni nie powinnam urodzić :) Dostałam Luteinę dopochwowo na twardniejący brzuch a tak poza tym to wszystko dobrze!Bóle troche zaniepokoiły gina ale po badaniach wyszła tylko ta szyjka -ale bez dramatu :) Mały waży 1903 gr, także przez ostatnie 4 tygodnie przybrał niecałe 700 gr B) Serduszko zdrowe, 5 razy kazałam mu sprawdzać, pozostałe narządy również...Tyle że mój syn nie znosi badania usg...wali wtedy jak oszalały...w sumie co się dziwić jak go ktos tak naciska cały czas :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597034 przez ewela86
ja liczę na wasze rady i wsparcie znacznie dłużej niż do maja!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597042 przez ewela86
Kiniaczek ale Hugo z profila zapozował:) skoro nie szykuje się poród w przeciągu 4 tygodni to bardzo dobre wieści:) ło matko :ohmy: to już tak mało czasu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597048 przez Szarla
Kobietki... a zastanawiałyście sie jak będzie wyglądało Wasze życie za kilka tygodni? { to raczej pytanie do pierworódek ;) )

Czy maleństwo da w kość, czy dużo będzie przesypiało, czy będzie marudne i płaczliwe, czy dacie sobie z tym wszystkim rade?
Ja mam jeszcze schizę odnośnie tego jaki kolor oczu będzie miała nasz mała :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597053 przez Kiniaczek
ewela86 napisał:

Kiniaczek ale Hugo z profila zapozował:) skoro nie szykuje się poród w przeciągu 4 tygodni to bardzo dobre wieści:) ło matko :ohmy: to już tak mało czasu...


Ewela termin mam na 9-go maja więc jeszcze 6 tygodni z hakiem :P ale przez najbliższe 4 nie powinnam urodzić więc za 4 bede już w 38 t.c i spokojnie można przeć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597055 przez Daarikaa
Kurczę dziewczyny ja chyba zaraz urodzę z nerwów buuuu :( :( :( :( Przed chwilą leże na łóżku z komputerem a tu całe łóżko drga i tak przez jakieś 15 sekund, to było tąpnięcie pod ziemią a mój mąż akurat jest w pracy jest górnikiem....buuuuu zaraz zwariuje:(:( wyjezdza na góre dopiero okolo 2 w nocy wiec ja do tego czasu muszę siedziec, czekać i modlić sie aby nic mu się nie stało. Najgorsze ze chwilke po tapnieciu jechała karetka....ehhhhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597057 przez lalka
a mi gin powiedział,że jak brzuch się spina..stawia to pić wtedy dużo wody mineralnej wysoko zmineralizowanej...nie kazał mi brać na to żadnych tabletek!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597061 przez Kiniaczek
Daarikaa napisał:

Kurczę dziewczyny ja chyba zaraz urodzę z nerwów buuuu :( :( :( :( Przed chwilą leże na łóżku z komputerem a tu całe łóżko drga i tak przez jakieś 15 sekund, to było tąpnięcie pod ziemią a mój mąż akurat jest w pracy jest górnikiem....buuuuu zaraz zwariuje:(:( wyjezdza na góre dopiero okolo 2 w nocy wiec ja do tego czasu muszę siedziec, czekać i modlić sie aby nic mu się nie stało. Najgorsze ze chwilke po tapnieciu jechała karetka....ehhhhhh


Darika na pewno będzie dobrze zobaczysz !!!!!!!! Trzymam kciuki najmocniej na świecie !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597063 przez Kiniaczek
lalka napisał:

a mi gin powiedział,że jak brzuch się spina..stawia to pić wtedy dużo wody mineralnej wysoko zmineralizowanej...nie kazał mi brać na to żadnych tabletek!!!


No widzisz, mi powiedział że jak będzie się mocno napinał i nie przejdzie po odpoczynku to żeby sobie zaaplikować dopochwowo luteinkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597064 przez ewela86
Kiniaczekto Ty już będziesz się cieszyć maleństwem a ja (jeśli wszystko będzie ok) jeszcze ok 2 tygodni będę musiała tupać nogami:) termin mam na 20-go, chociaż z usg wyszło jeszcze dalej bo na 25-go:)

szarla takie przemyślenia spędzają mi sen z powiek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597066 przez lalka
Daarikaa nie panikuj..nie denerwuj się!!!wszystko ok bedzie!!!!a karetka moze przypadek!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597068 przez ewela86
daarikaa spokojnie pewnie wszystko ok! ciąża wzmaga niepokój!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl