BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #596416 przez moniaaak
natchnęłyście mnie swoimi zdjęciami:).
Macie i mój bębenek:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596418 przez moniaaak
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596423 przez Szarla
Kiniaczek napisał:

Mnie już ciężko się chodzi... mały napiera na krocze i cewke...takie kłucia dziwne ...tez tak macie? Dziś zapytam gina ...mam nadzeje ze sie nie rozwieram...


Też tak mam.
Wczoraj przeleżałam pół dnia bo mnie wszystko bolało.
A dziś postanowilam spac dłużej, posiedziałam troche na piłce i nie jest najgorzej.

Ostatnim razem(czyli na dzisiejszą wizyte) też musiałam pomęczyć się z lustereczkiem sama.
Ale to tak męczące, że przed porodem wykorzystam już męża! Nie widze innej opcji ;]

No i też mam zamiar opowiedzieć o moich bólach. Tylko... kurde nie wiem jak u Was ale mi.. strasznie ciężko opowiedzieć jaki to rodzaj bóli...
Niby ciągnie coś, niby coś uwiera, coś pcha.... sama nie wiem :dry: :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596433 przez Kiniaczek
Moniaaak słodki brzusio :)

Co do bóli to ja tam wale śmiało lekarzowi, mówię dokładnie co i jak ...Chyba dłużej jest ginekologiem niż ja w ciąży to raczej powinien kumać o co goł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596484 przez lania
moniaaak ,no ślicznie :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596490 przez joasia10015
Kurcze ponad 45 wiadmosci-ale fajniieee sie was czyta ;)

Dzien doberek dziewczynki w tym okropnym zimowym dniu B) Dzis czekało mnie nie zle odsnieżanie :( Męczyłąm sie chyba z godzine żeby schody i chodnik do furtki odśnieżyc :huh:
Jesli chodzi o leżaczek to też myśle o używce-i w sumie tez wpadł mi w oko ten co Kiniaczek ma ;) ALe jakos wena mnie opusciła żeby faktycznie zamówic-im wiecej czytam o tych leżaczkach tym bardziej mysle sobie że wolałabym dostac jakis od kogos i nie musiałabym decydowac jaki lepszy ;)
Achhh zapomniałabym -laseczki naprawde swietne brzusie macie .Lalka widac że ubyło ci kg.ale brzusio jak najbardziej pokazny-ale Wandzi musi byc wygodnie :woohoo:
Oczywiscie Kiniaczek -bosssko :silly: :silly: :silly:
Achhh dziewczyny na nic nie mam dzis ochoty ,pokłóciłam sie z moim M.-ręce mi opadaja czasem :S :angry: :dry: Czasem mam wrażenie że zrobił dziecko i na reszte ma wyjeb*ne -wszystko na mojej głowie .Najczesciej stac go tylko na to że spyta ,,JAK SIE CZUJESZ,,? Jak mu ostatnio pow.ze mam skurcze (Braxtona Hicksa ) to tylko odp.,,NIE STRASZ MNIE,,-i koniec tematu-kompletnie ma zlewkę.Przez te jego wyjazdy czuje że w koncu sie rozstaniemy i tyle :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Z resztą ja i tak większosc czasu żyje jak samotna matka :(
Dziewczyny doceniajcie to że macie mężów co dzien w domku :)
No to sie wyżaliłam-chociaż tyle bo mnie z nerwów aż sciska :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596515 przez demoniqe
joasia ale jakby siedział w domu bez pracy to nie byłoby lepiej kochana :( ja tak miałam z moim M. Miał pracę wyjazdową i ciężko było się dogadać po jakimś czasie. W końcu zrezygnował dla dobra związku no i siedział 3m w domu bez pracy. Noooo wtedy to mnie dopiero drażnił!!

ja wiecznie w pracy, on jak kura domowa. W końcu podjęliśmy decyzję 2 lata temu o przeprowadzce do małego miasta, naszego rodzinnego. To była najlepsza decyzja w naszym życiu.
Może szukał dłużej pracy i nie zarabiamy tak rewelacyjnie jak w wawie, ale między nami duuużo lepiej!

dziewczyny super brzuszki!!!!!1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596522 przez demoniqe
a oto i brzusio
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596523 przez demoniqe
i jeszcze jedna fotka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #596525 przez Sevilla
Monia widzę że u Ciebie aktywność pełną parą: piłka, urządzenie do brzuszków :) hihih pewnie dlatego taki śliczny brzuszek :)

Joasia powiem Ci szczerze, że miałam ostatnio to samo ze swoim, choć mój luby cały czas jest na miejscu. Przez to, że on pracuje, ja pracuje nie mieliśmy czasu porozmawiać o niczym. Kłótnie wybuchały codziennie, do momentu kiedy nie wypaliłam, że MAKS TO TEŻ JEGO DZIECKO I MÓGŁBY SIĘ CHOĆ TROCHĘ MNĄ ZAINTERESOWAĆ ZE WZGLĘDU NA NIEGO .. czułam się przemęczona, a po nim to spływało jak woda po gumowej waniennej kaczce :P Wkońcu przyznał, że przez ten natłok pracy zapomniał, że jestem w ciąży, a o Maksiu wogóle nie pomyślał ...

a mój brzuszek z boku wygląda tak:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596540 przez lalka
Laski widzę,że nie tylko ja mam starcia z M!!!!!jakaś masakra ogólnie!!!!nerwowa się zrobiłam...a leniwa jak w 1 trymestrze!!!!nic mi się nie....cały czas mogłabym lezeć...a od tego leżenia robię się zmęczona i takie oto magiczne kółko!!!!

gin wczoraj nie robił mi USG więc nie znam ani wymiarów Malutkiej!!!Kazał mi brać magnez 3 razy dziennie i juz czuję poprawę..nogi mnie nie bolą tak mocno...a cała reszta....pewnie za godzinę da mi znać!!!

mam wrażenie,że moja Maluda wcale nie śpi...nonstop się wierci...kręci wypycha wszystko co możliwe do wypchnięcia i mam takie odczucie jakby mi rączkę włożyła w"małą"i pchała się na świat już!!!!

napisała do mnie DannaJ..tzn.odpisała mi!!!!!leży cały czas plackiem już od jakiegoś czasu....dzisiaj ma wizytę i napisze mi co i jak(ma nadzieję,że wszystko ok)i kazała was pozdrowić!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #596541 przez aleksiaa88
Ah te chłopy jak są w domu to czasem wkurzają jak ich nie ma to wkurzam się, że go nie ma.
Jak jest to razem gotujemy prawie co drugi dzień. A w sobotę wykorzystuję go do sprzątania wynosi meble i dywany, a ja przelatuję podłogę mopem. No i w łóżku ma kto grzać jak wrócę zmarznięta po nocnej wycieczce do łazienki to jest gdzie nogi zapchać :blush:
Mały tak się wiercił wczoraj przyłożyłam jego rękę do brzucha i usłyszałam- jak on kopie jak się boję :laugh: a ja to kocham :kiss:
Mąż stwierdził, że on by nie mógł być w ciąży że by go to denerwowało jak się cały czas coś w środku rusza, on się boi czasem rękę przyłożyć :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596549 przez Domiś91
Witajcie :) Ale się rozpisałyście dzisiaj :) Dajcie znać co z tymi skurczami i pobolewaniem w kroczu-dopadło mnie to samo a wizyta dopiero za tydzień.

Chyba takie tygodnie do nas wszystkich przyszły! Wczoraj się też pokłuciłam z moim "skarbem" jezuu ale się darłam! A on poprostu po pracyz apytał czy odgrzeje mu obiad! :) i się zaczęło.. Dlaczego sam nie może sobie tego zrobić, czy jestem służącą!? To wstał i poprostu wyszedł, ja oczywiście w płacz.. po godzinie wrócił, ja byłam "na fochu" ale wkońcu okazałam skruche i zagrzałam mu ten obiad :) Dzisiaj coś tak czuje że go ochrzanie za nieumyte garki :D masakra..

Na polku rzeczywiście nieprzyjemnie u mnie w sumie tak nie nasypało, ale zacina deszczem ze śniegiem i straaasznie wieje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596562 przez Anabelle
ewela86 napisał:

ja też myślałam o leżaczku używanym, chyba że coś nowego się trafi w rozsądnej cenie:)

co do wózka to zamierzaliśmy kupić nowy ESPIRO MODENA ale kuzyn męża zaoferował się że odda nam wózek szwedzkiej firmy EMMALJUNGA więc chyba szykuje się oszczędność:)

u nas strasznie zasypało - ach ta wiosna!!!


oo emmaljunga, solidna firma :)

Joanna - ale miałaś przejścia, dobrze, że szybko się zregenerowałaś

Kiniaczek - ja niestety mam silny kryzys z goleniem, gole na wyczucie to co mi przeszkadza tj swędzi, nie wiem czy nie bedę musiała prosić męża lub położnej w szpitalu :/
Kłucie mam już dość długo 2-3 tygodnie, czasami bardzo mocne, ale gin badał tydzień temu - szyjka twarda zwarta i małego nie wypuszcza :)

Joasia - nie denerwuj się mężem, pewnie przeżywa na swój własny sposób - oby - mam taką nadzieję :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596585 przez lalka
mój M twierdzi,że w moim brzuchu siedzi obcy!!!!dzisiaj wymyślał imię dla córki..a jak powiedziałam,że teraz dla syna to mi powiedział,że niema czasu a po za tym to ma być córka a nie syn i on nie wymyśla dla syna...i skąd mi się wziął syn tak w ogóle?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl