BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #595886 przez anek
u ans dodatkowo jeszcze sypie, mam nadzieje ze wyjade autem pozniej, do szkoły po Szymala.

ja mam wizyte we wtorek za tydz ale w czwartek mam USg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595902 przez Kiniaczek
U nas też sypie !!!!!!!

A co do wózka to napisze wieczorem bo dopiero kolo 18 mąż jedzie zrobić rekonesans :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595908 przez Kiniaczek
Sevilla Lalka śliczne brzucholki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595914 przez Sevilla
Fajnie popatrzeć na takie brzuszki :) Ja się śmieje, że ostatnio ten brzuszek coraz bardziej mi się podoba :) Zawsze jak idę się kąpać, to żartuje do mojego, że idę kąpać Maksia :P

U nas również strasznie zasypało i cały czas sypie. Teściowa już powoli się buntuje i najchętniej zostawiłaby mnie w domu, byle bym nie musiała w taką pogodę jeździć i nie potrzebnie się narażać (chyba bardziej myśli o wnuku, niż o mnie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595932 przez Szarla
Jaaaaaak to pada?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Dodatkowo mężul pojechał w delegacje i do lekarza wieczorem musze sama jechać.
Oj będzie co odśnieżać :dry:

Wiecie co, tak wracając do tematu porodu... to jeszcze do niedawna spływało to ze mnie jak po kaczce.. aż do momentu kiedy poszliśmy na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia :P
2h opowiadanie jak to wygląda, jak kobieta musi sie namęczyć, że przychodzi kryzys 7cm i mężowie muszą być wtedy baaardzo cierpliwi :silly:
Dodatkowo położna oprowadziła nas po porodówce i...... ogarnął mnie strach! Chce stąd uciec i nie wracać :woohoo:
A tu odwrotu już nie ma, jak nie na tej to na innej porodówce się znajdę!

Ale ciesze się, że mój małż ze mną chodzi - przynajmniej dowie sie od doświadczonych osób jak to rzeczywiście wygląda :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595940 przez moniaaak
Cześć dziewczyny.. dziś to pospałam, rano o piątej wyprawiłam lubego do pracy( bo oczywiście obudziłam się jeszcze przed jego budzikiem :angry: ), ale później sobie odbiłam.
I dobrze, bo jak spojrzałam na to co się dzieje za oknem to...brak mi słów. POwaliło tę zimę????? :angry: :angry: :angry: :angry: .

Kiniaczeku mnie dziś też lekarz, więc czeka mnie ta sama misja co Ciebie, od 2 dni się nastrajam psychicznie. Ostatnio z lusterkiem dałam radę :P ;) ;) .

A za chwilę po wyniki jeszcze muszę iść. Dobrze, że to tylko kawałem po drugiej stronie ulicy, bo mogłoby być ciężko :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595955 przez Szarla
A wiecie co....

Jutro już jest wiosna! :lol: :lol: :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo:


Moniaaak, Kliniaczek
- ja też już kilka dni wcześniej działałam - jako tako dało radę - ale meczące :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595956 przez Kiniaczek
Ja na szczęście lekarza mam niedaleko więc idę pieszo :) Wyniki też muszę odebrać ale to dopiero po 12.00 i też blisko :) Ja włanie uświadomiłam sobie że nie mam lusterka przenośnego :ohmy: :ohmy: :ohmy: :huh: :huh: :huh: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: także nie wiem jak się ogolę, ale co tam...g :unsure: głową muru nie przebijesz:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595986 przez tysiiiak
Kochane ale macie piekne domki dla swoich skarbów :D
Sevilla widze nawet Twoje ulubione spodnie pizamowe :P
Lalka widac ze Ty wyszczuplałaś ale brzuszek to Ci urusł :P
Kiniaczek jak zawsze bomba i sliczna kurteczka :D

Demonique moja koleżanka ma tutka (grander zebra chyba :unsure: ) i jest bardzo zadowolona, sama nim jezdzilam i prowadzi sie swietnie :) jedyny minus jak dla mnie w nim to to, że na osłonce od gondolki zaczal sie zdzierac jakis tam napis ...
ale sama jego funkcjonalnosc jest super :)

taaaa ciekawe gdzie ta wiosna ;( u mnie w calej zimie nie bylo tyle sniegu co jest dzisiaj ;(((( w d... to mam nie ide na zakupy i obiadu tez nie bedzie :P
śnieżyca normalnie ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596008 przez Szarla
tysiiiak napisał:


taaaa ciekawe gdzie ta wiosna ;( u mnie w calej zimie nie bylo tyle sniegu co jest dzisiaj ;(((( w d... to mam nie ide na zakupy i obiadu tez nie bedzie :P
śnieżyca normalnie ;(


Ale to od jutra ;-) Jutro będziemy mogły legalnie narzekać :lol:

Obecnie u mnie tak sama pogoda - śnieeeeeeeeeeeeżyca!!!!
A w ogóle to nienawidzę zimy!!! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596019 przez moniaaak
Wróciłam. Dziewczyny u nas jest masakra!!! Wilgotno, ciągle pada, wszystko zasypane, ślisko, że zabić się można:(((.
Która nie musi to niech nie wychodzi dzisiaj:(.

Na szczęście mąż kończy dziś pracę o 14, więc spokojnie do lekarza mnie zawiezie, bo tak to nie wiem:(.

Któraś pytała chyba o ten wkład do wanienki. My kupiliśmy taki gąbkowy, generalnie nie zamierzamy go długo używać, bardziej na początek, żeby się oswoić z kąpaniem Małego, a to zawsze jakaś asekuracja będzie :) :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596038 przez anek
to chyba dzisiaj wszędzie taka pogoda, nic mi sie nie chce robic.

Ja miałam tą gąbke do wanienki i u nas sie przydała.Mały sobie na niej lezał i spokojnie kąpałam.na samym plastiku raz ze niewygodnie, drugi raz ze sie slizga.mamy jeszcze zamiast tej gąbki dają pieluszke tetrowa ale mi to nie podeszło.teraz tez kupie tą gabke.

Szukam łózka do sypialni.ma moze któras z Was łózko z IKei ?jak one sie sprawdzają, jakiej jakosci sa?mi trzeba mały wymiar a w tych firmach co patrzyłam mają same duze i nie robią na zamowienie.Ikea ma 3 rozmiary i to mi pasuje, jeszcze Vox ma taki rozmiar ale drogie są tam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596044 przez Alex_87
Hej dziewczyny :)

Ale macie fajne brzuszki :)

Ja dziś ledwie zwlekłam się z łózka, w sumie to cały dzień bym przeleżała. A mój J. ma jutro urodziny, wraca dopiero jutro po południu i zaplanowałam sobie, że na spokojnie zrobię sobie zakupy na jakiś dobry obiad i zażyczył sobie karpatkę. A tu chyba nici narazie z zakupów, bo w taką pogodę to nie chcę się wychodzić. Może później trochę przejdzie.

Ostatnio wogóle nie mam energii do czegokolwiek, czyżby wracał leń z I trymestru :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596075 przez moniaaak
Alex_87 mam to samo. Nie chce mi się wstawać z łóżka, a jak już wstanę to nic mi się nie chce robić:(. I jeszcze ostatnio w ciągu dnia też sobie ucinam drzemkę. Może jak ta wiosna przyjdzie, to zachce nam się jakoś bardziej :)

Joasia Ty wybrałaś jakiś leżaczek? Jak wybierzesz to się podziel, bo ja też muszę szukać, a mi się nie chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596107 przez Kiniaczek
Ja leżaczek mam taki, używany po chrześnicy :)

allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...-kg-i3094637586.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl