BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #596594 przez Sevilla
haha dobre lalka :) a jak w razie czego urodzi się jednak synek to mąż pewnie powie, że on od początku wiedział co robił :) i imię będzie miał od razu wymyślone na poczekaniu :)

Powiem Wam szczerze, że zrobiłam sobie dziś porządny dzień lenia, aż mi się nie chce iść na szkołę rodzenia na 18. Dziś moje kochanie pomyślało, by zrobić wpłaty za mnie do banku z dwóch sklepów, a teraz się wścieka, że musi się śpieszyć do domu :), by mnie zabrać do szkoły rodzenia ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596633 przez joasia10015
Dziewczyny dzieki za wsparcie :kiss:
Ja naprawde wszystko rozumiem że gdyby siedział w domu bez pracy to brak kasy by nas tymbardziej zabiła -ale chodzi mi o to że musimy sie starac podwójnie -własnie dlatego że on wyjezdza :( Musimy pracowac nad małżenstwem bardziej jak inni bo w koncu obudzimy sie pewnego dnia jako obcy sobie ludzie :( :( :( :( :( A tego pragne najmniej w swiecie-kocham go naprawde najbardziej w swiecie i świetny z niego ojciec ,ale jesli przestaniemy sie starac i dbac o siebie to ,,po ptokach,, :dry:
Więc proszę ,staram sie ,dogadzam i rozpieszczam go jak umiem ale z jego strony to jakas rutyna i tyle :( Spyta -,,jak sie czujesz,,i tyle go obchodzi ciąża :(
A wiecie co jest najgorsze? Ze jak by usłyszał od kumpla z pracy że o małżenstwo trzeba dbac,trzeba sie starac i nie dopuscic żeby rutyna wkroczyła -to daje sobie ręke obciąc że by zmienił nastawienie(juz nie raz to przerabiałam-głupi przykład;Kiedys mu opowiadałam o jakiejs rybie-że to swinstwo ,sama chemia i cos tam a on nic na to .Minął miesiąc i słyszę że kolega mu pow.że jakas tam ryba to swinswto i żeby jej nie jesc bo to chemia-oczywiscie mówił o tej samej rybie co ja -NO ale kolega to kolega-co tam żona !!!! :ohmy: :angry: )
Ręce opadają-czasem nie mam siły poprostu :dry: :dry: :dry:

Dobra koniec narzekania Joaska bierz sie w garsc i tyle :silly:
Zupełnie z innej beczki -widziałam ostatnio w sklepie cos takiego allegro.pl/chicco-pozytywka-kolysanka-lu...457-i3111043293.html czy któras z was myslała o takim bajerze dla malenstwa? Ja widziałam używkę i miała takie fajne ciche melodyjki że myslałam że usne ;) -a chyba o to chodzi z dziecmi :blink: Myślałyscie o czyms takim ? A moze któras ma cos podobnego-co myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596644 przez sisina
Witajcie dziewczyny :)

u mnie też nasypało a jutro pierwszy dzien wiosny :silly:

Ja tez miałam problemy z goleniem bo jutro mam wizyte w wannie mi ciasno ale dobrze że mam prysznic wiec lustereczko pod p...ke :lol: :silly: i jazda :lol: jako tako ogoliłam ale może być

Cudaśne macie te domeczki :laugh: jak M zjedzie to też wstawie fotki

Ja dziś rano sie obudziłam z zakwasami ze szok tak mi mały dał popalić po żebrach az wstac z łóżka nie mogłam :huh:

Niech ten dzien nudny sie skonczy w koncu ja już z tej samotności nie moge miejsca znalezc w domu :( :(

Joasia a ty sie nie stresuj mężem te chłopy nic nie kumają czasami ja jak sie pokłóce to mówie że mam dwoje dzieci a nie jedno bo z n :S imi czasem jak z dziecmi :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596661 przez Alex_87
Joasia czasem trzeba się wygadać ;) A faceci jak to faceci, są tak samo różni jak i my :) Ja to podziwiam tych którzy decydują się na pracę wyjazdową, ja dwa razy wyjechałam i prawie rozpadł się mój związek. 3 miesiące przed ślubem nie wiedziałam co robić, ale cieszę się, że z nas nie zrezygnowałam i do tej pory czasem myśle, jaki bym błąd popełniła rozchodząc się z moim J. :) widocznie nie nadaję się na związki na odległość.

Robię karpatkę :cheer: jakieś 3 miesiące temu poszło mi dwa razy szybciej, a dziś cackam się z tym jak z dwudaniowym obiadem. Prasowanie chyba przełoże na jutro, albo na kiedyś :D

To ja też wrzucam zdjęcie :D jak wszystkie to wszystkie :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596678 przez Alex_87
A tu jeszcze jedno :) od 9 do 30 tygodnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596727 przez moniaaak
Wróciłam od lekarza. Ogólnie chyba jest ok.
Maluszek w ciągu 3 tygodniu urósł 500g i teraz ma już 1400, aż w szoku byliśmy :ohmy: . Czyli ja przytyłam 1,5 kg- ale jego jest pół;). Z radości w drodze powrotnej zjadłam pół czekolady :side: :side: :blush: :blush: :blush: :blush: .

Poza tym to obrócił się i jest główką w dół, ale ta główka niestety jest za nisko i uciska na szyjkę. I ta nieszczęsna szyjka...od ostatniej wizyty skróciła się o ponad centymetr. I lekarz kazał mi więcej leżeć i odpoczywać i nie forsować się.
Jak ja i tak mało robię... przecież jak pójdę na małe zakupy, trochę posprzątam i ugotuje obiad to nie jest nie wiadomo co:( :angry: . Hmmm... zeźliłam się :angry: :angry: .
Ale cóż- Maluszek jest najważniejszy, więc zaczynam uskuteczniać leżenie...

PS. Sevilla urządzenie do brzuszków męża jest. Kupił, bo w pewnym momencie przybierał na wadzę równo ze mną. Ale pewnie mnie też się przyda, jak już się rozpakuję i dojdę do siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596861 przez Daarikaa
moniiiak 500g w 3tyg to bardzo ładnie przybiera Twój maluszek :)

Dziewczyny macie sliczne brzuszki

Ja np nie wyobrażam sobie życia z mężem na odległość, nienawidze samotności... Moi rodzice tak żyli : mama w Polsce a tata w Niemczech widywali się raz na trzy, cztery tygodnie no i dzisiaj są po rozwodzie :dry:
Wiem jednak że są pary którym sie to udaję i do tych par napewno należycie Wy Joasiu :)

Pogoda straszliwa brrrr..

Godzinke temu wróciliśmy ze szkoły rodzenia, kąpaliśmy noworodki.... fajne zajęcia. Ale w szok się wbiłam jak położna nam pokazała wiaderko :ohmy: :ohmy: do kąpania niemowlaków SZOK! ale podobno niemowlaki to kochają bo czują się jak w brzuchu mamy, mi jednak to się nie spodobało chociażby z czysto technicznych spraw, jak w takim czym umyc plecki dziecku, jak podtrzymywac główkę...itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596865 przez ewela86
annabelle szczerze to ja nie słyszałam o takiej firmie EMMALJUNGE dopiero poczytałam jak ten kuzyn się zaoferował i właśnie dowiedziałam się że to jakaś bardzo dobra firma, a Ty teraz jeszcze potwierdzasz. Wiem tylko że oni byli bardzo zadowoleni.

ależ macie śliczne brzuszki - WSZYsTKIE. postaram się wstawić swój :)

dzisiaj robiłam pomiary:
101 cm i 9,5 kg na +
nie wiem na ile ten stan jest wiarygodny ale mam nadzieję że mnie tutaj moja waga nie oszukuje!

joasia masakra z tymi związkami na odległość! mój też od jakiegoś czasu w rozjazdach ale sam stwierdził że to ostatni miesiąc i rezygnuje bo nie chce być wirtualnym mężem i tatusiem. nie wiem jak to będzie bo z pracą na miejscu ciężko, nie mówiąc już o zarobkach :ohmy: a odłożone pieniądze znikają w zastraszającym tempie, a jeszcze przy małym dziecku! Ale spróbujemy :) mojej kuzynki mąż też wyjeżdza do norwegi - starają się o dziecko 5 lat!!! ona miała trochę problemów z tarczycą, prolaktyną, ciążą pozamaciczna ale kiedy już wszystko się unormowało i lekarz dał im zielone światło to on nigdy nie trafia w "te dni"... OBŁĘD!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596866 przez joasia10015
Dziewczyny czy ci faceci są aż tak prości ?????? :unsure: :unsure: :unsure:
Myśli taki że jak wyśle na ,,skajpaja ,, ;) emotikona SERDUSZKO to kobieta posika sie ze szczęscia i wybaczy wszystko ???? O Boszszszszeeee :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596872 przez lania
moniak, no to odpoczywaj, przyda się trochę regeneracji przed narodzinami dzidzi :silly: :silly: :silly:

Alex piękny domek :) :) :)

Darika miałam podobne odczucia, kiedy zobaczyłam to wiaderko, a jak umyć główkę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596900 przez ewela86
joasia to znak że mu zależy:) i możę troszkę przyznaje Ci rację...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596905 przez Domiś91
Jak wszystkie, to wszystkie :)

Oto my do 33 tygodnia :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596908 przez joasia10015
No to mnie dziewczyny pocieszyłyście ;) Szczególnie ten przykład rodziców po rozwodzie :ohmy: :silly:
Ja wierzę że damy rade-na przekór wszystkim którzy mówią że to nie małżenstwo na odległosc,że sie rozwiedziemy,że to nie życie....ble,ble,ble-ja w to wierzę-gorzej z moim mężem .Jak przestanie sie starac to faktyczne dojdzie do tragedii B) :( Mój M.wyjezdza bardzo róznie -przeważnie na 4 tyg.ale bywa jak np.w listopadzie że siedzi w domu 1,5 msc.-24 h z nami ,ostatnio też był 3 tyg.w domku ,jak urodzę bedzie 1,5 msc.w domku-więc nie ma jakiejs tragedi-daję radę (póki co :huh: )ale co bedzie za jakis czas??? Uwierzcie że dałabym duzo żeby miec M.na co dzien w domu ,ale bylismy w takiej sytuacji że nie było wyjscia jak wyjazd :(
Apropo zachodzenia w ciąże to mój M.jest na tyle często w domku ( :blink: ) że obu synków spłodziliśmy według planu :silly:
Żadnej z WAs nie życze życia na odległosc ,oby nigdy was sytuacja do tego nie zmusiła :dry: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596926 przez Szarla
No to ja już po wizycie.

Bóle, które mam -> tak ma być!
Mała ułożona prawidłowo, jej bicie serduszka w normie. Szyjka w odpowiedniej długości nic sie nie skraca :)

Więc pozostaje mi tylko no-spa w razie naprawdę dużego bólu.

Jedyne co zaniepokoiło lekarkę to moje wysokie tętno - 116! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Oby nie miało to większego znaczenia dla małej.

Daarikaa - my ostatnio też mieliśmy takie zajęcia :-)
Od przewijania, przebierania po mycie :)
W wanience kąpanie lalki - ale to głównie zajęcie dla taty :lol: Taki był przykaz położnej ;} Mama ma w tym czasie swoje "5 min"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596942 przez Domiś91
Ja waże 73,5 kilo czyli już 15 na plusie :( a gdzie tu do końca :((

Joasia, współczuję Ci.. Napewno będzie dobrze!! Nie przejmuj się, faceci są strasznie dziwnymi stworzeniami i nie rozumieją naszego "błogosławionego stanu".. Nie dochodzi do nich że możemy mieć humorki ;) np. do mojego w ogóle.. Ale taki nasz los, męczyć się z durniami :) Mam nadzieje że mój syn będzie inny :D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl