BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #573021 przez natali
Witajcie
Udanych zakupow Marta i czekamy na wiesci od lekarzy.
Obejrzalam wczoraj ten filmik fajna sprawa dla pierworudek szczegolnie. Ja wiekszosc tych metod wykorzystywalam przy pierwszym dziecku same przyszly, czlowiek tak naprawde uczy sie na dziecku. Na mojego synka najbardziej dzialalo kolysanie glowki odlatywal w mgnieniu oka,,,,polecam filmik napewno rady sie przydadza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573070 przez Hania84
Natali co do przesuniętego terminu porodu to niech zostanie tak jak jest. Jak urodzisz wcześniej to urodzisz wcześniej :) Ja też mam termin przesunięty z 13-ego na 8-ego i nie zmieniam już. Wiadomo, że poród może się zawsze przesunąć dwa tygodnie do przodu lub to tyłu. Nie chcę już za bardzo grzebać w tej tabelce bo to trochę roboty jest :cheer:
Będę jedynie wpisywała nowe mamusie jak przybędą lub imiona dzieci. A datę porodu wpiszemy jak urodzi każda z nas to wtedy będzie widać którego nasze bobasy się urodziły :) :kiss:


Tak filmik jest super jak dla mnie. Ja osobiście nie miałam pojęcia o takich technikach uspokajania i usypiania. Byłam w szoku jak to zobaczyłam, że w tak krótkim czasie można uspokoić dziecko praktycznie bez wysiłku :) Gościu jest genialny :)

Marta udanych zakupów i powodzenia u lekarza :)
Violcia powodzenia u lekarza :) Jak da ci jakieś zdjęcie z USG to wklej nam na forum :)

Agusia...no co jest? Miałaś się odezwać :) Gdzie jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573181 przez kakaszka
Witam mamuśki.
ja właśnie wróciłam z tamtego świata. :)prawie zemdlałam chwilę temu. na szczęście to się stało w domu, więc sobie poradziłam jakoś. dawno się nie czułam tak źle jak 5 minut temu. Ale już się czuje lepiej, tylko jakoś kolorów mi na twarzy zabrakło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573200 przez WisniaJ
Kakaszka to pewnie nic groźnego ja też mam czasami takie napady, wtedy się kładę bo już wiem kiedy "to" nadchodzi. Na szczęście od ponad miesiąca mam spokój. Zjedz coś i napij się wody, kolorki odzyskasz w pół godziny :)

A jak tam humorki dzisiejsze? Mój super :) Właśnie zaczynamy 27 tydzień a więc ostatni trymestr :) Mała kopie od rana. Zaraz idę się wygrzać pod cieplutkim prysznicem i pstryknę sobie zdjęcie z okazji 27 tygodnia :D

9 marca idziemy zrobić z moją przyjaciółką fotografką zdjęcia z brzuszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573314 przez Hania84
A ja właśnie wróciłam ze sklepu. Kupiłam sobie balsam do cała. Klapki pod prysznic do szpitala i malutkiej chusteczki Pampers sensitive bo były w promocji (3 opakowania w cenie dwóch) , kupiłam tez sobie drożdżówkę z makiem...pożarłam ją w minutę taka głodna byłam :S Morał taki, że nigdy do sklepu nie wychodzi się na głodnego :silly:

U nas właśnie pada śnieg z deszczem...co za paskudna pogoda :huh: chyba przygnało to z PL.

Idę robić obiados ... makaronos plus sosos pomidoros :lol: :silly:

kakaszka uważaj...takie zawroty mogą być niebezpieczne. Poleż i zjedz coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573418 przez aleksiaa88
Witam my już po obiadku dostarczyłam małemu taką porcję warzyw, że mu starczy na 2 dni, wpierniczałam aż się trzęsłam taką miałam ochotę na warzywa- były warzywa z ryżem, jeszcze pewnie wieczorem zjem dokładkę :woohoo:
Noc ciekawa 3 razy wstawałam a po wstaniu spanie przechodziło jak ja to lubię :angry: malutki w nocy nóżką lub rączką pogrzebał mi w dole brzucha chwilę i poszedł spać, a ja leżałam. Dzisiaj doszło do mnie, że luty już na finiszu :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573446 przez Marta1985
Witam dziewczęta :)

zakupy zakończone :) dużo kupiliśmy ... parę rzeczy z wyprawki można wykreślić - oczywiscie bez sponsoringu się nie obeszło, ale załapaliśmy się jeszcze na promocje w Smyku i C&A:)

W Smyku jedna z przyszłych Mamus kupowała właśnie wózek taki jak my chcemy, także byłam świadkiem całej prezentacji z jego funkcjonowania - a aktualnie weszła lekko ulepszona jego wersja i postanowione - KUPUJEMY :) Jedo Fyn 4ds Memo :)

allegro.pl/jedo-fyn-4ds-memo-2w1-akcesor...owa-i3046946247.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573458 przez aleksiaa88
allegro.pl/jedo-fyn-4ds-memo-2w1-akcesor...owa-i3046946247.html [/quote]
Marta1985
Śliczny wózek 2 ostatnie poszycia te w kropeczki są cudne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573516 przez WisniaJ
Marta no to gratuluje, bo wybór wózka to ogromny sukces, dla mnie chyba największy :D Reszta już nie jest aż tak ważna jak to :) No i w sumie widzę, że bardzo podobny do naszej Marity wiec pewnie będzie to udany zakup :)

Ja zjadłam żurek na obiadek i teraz chrupiemy ciasteczka maślane ;) A teraz na wypłatę szarpnę się na komplet butli podgrzewacz i inne takie pierdołki :) Zatem przede mną decyzja - Tomme czy Avent? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573520 przez violcia00
Ja juz po wizycie u ginekologa,bardzo szybko poszlo,z dzidzia wszystko dobrze,wazy 1kg z kawalkiem...bylam jeszcze u kolezanki-tez ciezarnej :laugh: a teraz szykuje obiad.
Jesli waga dobrze dziala to w ciagu tygodnia przytylam 3 kg,przerazilo mnie to jak sie wazylam :huh: Niestety nie dostalam zadnej fotki,ale przynajmniej poogladalam sobie malego,zaslanial twarz raczka,chyba wyczul ze jest obserwowany :silly:
Teraz troche zaczal mnie bolec brzuch, ale stalam dlugo w kolejce bo byla nowa pani na kasie i powoli jej szlo :angry:,bol powinien minac.


Wisnia ja tez zaczelam dzisiaj 27 tydzien.. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573532 przez violcia00
Wisnia polecalabym Avent...z tego co sie dowiadywalam to jest lepsza firma i ja sama zamierzam z tej firmy kupowac (laktator tez mam z tej fifmy) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573604 przez WisniaJ
A ja właśnie skończyłam sobie robić moje "domowe mini SPA"... Nigdy nie sądziłam, ze tak się zmęczę przy malowaniu paznokci u stóp... Zasapana odpoczywam, resztę zostawiam na jutro :P Ostatni raz przed porodem to sobie chyba fundnę kosmetyczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573705 przez Marta1985
:) I wszystko u pana doktora ok :) teraz jakaś kolacyjka i do mężulka trzeba się przytulic bo coś dziś nie w sosie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574037 przez kejti22
Dzień dobry dziewuszki
Jak się spało??? ^^
Ja w końcu doświadczyłam uczucia wyspania :D
Zrobił się ze mnie bułkoholik, od dwoch dni nie jem nic innego tylko bułki z serem żółtym :D
Jakie plany na dzisiaj??? ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574075 przez Małgośka
Cześć!
Ja ostatnio sypiam bardzo źle :( , odlatuję koło 21 a potem budzę się co 2 godziny i nie potrafię sobie znaleźć miejsca, poza tym wizyta w toalecie w środku nocy :(.
Czuję się trochę zmęczona, ale nie bardzo mam jak iść na L4, własna działalność :(
Jeśli chodzi o dobre wiadomości to do wyprawki to brakuje mi tylko pieluch tetrowych i kosmetyków :). Ubranek mam tak dużo w rozmiarach 0-6 miesięcy, że Ninka będzie przebierana 5 razy dziennie :woohoo: :woohoo:
A co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl