BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #572310 przez kakaszka
haniu na pewno najlepszym prezentem będzie przyjazd całej naszej piątki razem pierwszy raz (siostra z mężem, my z moim facetem, on dopiero drugi raz będzie, no i wnusia)tak, ze kokarda na brzuch i do przodu :D
a skoro jesteś medium to powiedz kogo urodzę, dziewczynkę czy chłopca ( bo dużo ludzi ma wątpliwości co do płci,a na usg nie było widać na 100 %, a wolałabym nie mieć niespodzianek :)

Co do staników, to nie wiem czy będę kupować taki do karmienia. na razie zaczęłam nosić takie typu sportowe, ale sutki mi w nich widać, wiec łażę w nich tylko w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572332 przez rysa
Ja też chodzę w sportowych, tylko jeden mam "na wyjścia".Ale do karmienia chce sobie kupić w razie jak bym musiała karmić na spacerze, zakupach itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572388 przez natali
Dziewczyny tak czytam i czytam o tych facetach co piszecie i tak mysle ze ksiecia z bajki to tylko w telewizji mozna znalezc. Moj tez nie rozmawia z brzuszkiem nie glaska czy caluje czasami mam wrazenie ze on nie dostrzega ze w ciazy jestem,,,,,,,,, ale kazda z nas dokonala wyboru i ma to co brala a to ze ponarzekamy troche to tez nic strasznego wkoncu kazdej marzy sie czuly wrazliwy i uczuciowy maz czy ojciec dzieci ktory dostrzega nas i nsze pociechy jednak zycie jest czasem okrutne.


Co do staniczkow mysle ze kazda powinna miec chociaz jeden bo rozbieranie sie co dwie godziny nie jest zbyt wygodne i praktyczne tym bardziej jezeli sie nie ma wprawy.


Dzis mialam wizyte u poloznej teoretycznie z maluszkiem wszystko wporzadku, wyniki tez cukier w normie a waga 5kg na plusie. Co do tych boli brzucha to taki urok mojej ciazy i jezeli brzusio nie twardnieje to wszystko jest wporzadku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572429 przez Hania84
kakaszka ... dziewczynka będzie na bank :D

Ja chcę kupić ze dwa staniki do karmienia. Niech są.

a oto domek Lenki :D 25 tydzień:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572468 przez WisniaJ
Rysa spokojnie akurat ze stanikami można brać w ciemno, jeśli mają tabelkę rozmiarów. Pamiętaj tylko, żeby obwód pod biustem mierzyć bez stanika, a obwód biustu w sutkach W STANIKU :) Wtedy na pewno będzie dobry. No waśnie - czy to nie za wcześnie na kupowanie biustonosza do karmienia?? Też się zastanawiam, ale nie wiem, może dopiero w maju? Bo co jak cycki urosną jeszcze? Ja się chyba wstrzymam do maja jednak :) Ale teraz na wypłatę panuję kupić sobie jakąś seksi koszulkę dla karmiących mam :)

Co do bielizny z H&M to ja nie jestem przekonana, wszystkie staniki były jakieś nie takie jakie bym chciała... wolę z New Yorkera, ale tam nie ma takich specjalistycznych, jak do karmienia, więc też będę brała z allegro, upatrzyłam sobie ten:
allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-lupo-...f-g-i3030816726.html z rozmiarówki wynika, że mam miseczkę D, a miałam B... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572535 przez Mirella
Hejka, wiecie że u nas na blogu do wygrania bardzo fajny przewodnik: pierwsze dwa lata życia dziecka? Zajrzyjcie bo wygrać baaardzo łatwo :lol:

wrolimamy.pl/konkurs-poznaj-aplikacje-moje-dziecko/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572606 przez rysa
Też jeszcze nie mam zamiaru kupować stanika ,dopiero w maju.Stwierdziłam że zmierze jakiś w sklepie żeby potem zamówić na allegro:-)U mnie ze stanikami zawsze było ciężko dobrać fason i dlatego mam jeden model we wszystkich możliwych kolorach:-D
Więc nie moge kupowac w ciemno
Wisnia też patrzyłam na ten co Ty ale troche drogi jak dla mnie:-/

Haniu mieszkanko dzidzi cooraz większe,chociaż chyba nie ma dużej różnicy od ostatniego zdięcia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572615 przez Hania84
rysa przybyło mi od ostatniego zdjęcia 6cm w pasie :) Ja małą różnicę widzę na zdjęciach :)

U mnie ze stanikami też zawsze był problem , więc muszę przymierzyć nie ma innej opcji. Przed ciążą miałam miskę "c" więc teraz może nawet być już "E" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572636 przez Agusia83
Dziewczynki, jestem juz w domu :laugh: Jak Emi pojdzie spac, postaram sie Was nadrobic......widze, ze mam do przeczytania kilka dobrych stron :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572688 przez Hania84
Witamy w domu Agusia :) taaak dziś masz trochę do nadrobienia :) Wszystko już okej? Jak się czujesz? To teraz wiesz...zero dźwigania !!! Oszczędzaj się.

Ściągnęłam z lutówek :kiss: bardzo fajna sprawa :) Oglądajcie brzuchatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572695 przez Marta1985
Witamy Agusiu :-) odpoczywaj dużo :-) nie wiem jak wy dziewczyny ale ja już nie wiem jak mam się położyć :-( oblozylam się poduszkami ale nie wiem na ile to pomoże :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572737 przez Ikunia1910
Agusia witajcie:) nadrabiaj sobie nas i dużo odpoczywaj:*

Haniu a to nie jest ten filmik o technikach uspokajania dzieci? Jeśli tak to przerobiłam cały juz jakies 3 tyg temu na maila dostałam od tej położnej co tą stronkę stworzyła. Godny polecenia i przydatne techniki usypiania:)

Co do staników to ja miałam miseczkę A bądź jak ja to mówię wypchane B (czyli push-up :silly: )
Rozmawiałam z moją mamą i ona tez miała takie gwizdki jak była młoda a rozmiar D-E miała dopiero kilka dni po porodzie. Dlatego ja jeśli już będe kupowac taki gadżet a na pewno by się przydał to dopiero po porodzie jak już będę wiedziec na 100% jak mi cycuchy urosły.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572797 przez natali
Agusia nadrabiaj zaleglosci,,,, bardzo cie tu brakowalo ciesze sie ze juz jestes a wlasiwie jestescie :laugh:

Zapomnialam dodac ze wedlug poloznej przewidywany termin porodu mam na 13tego takze Haniu jak bedziesz uaktualniac liste to popraw moj termin, imie dla naszego malca jeszcze nie wybrane nie mozemy z mezem dojsc do porozumienia, podejrzewam ze jeszcze to troche potrwa.

Ten filmik tak rzucilam okiem tuz przed pujsciem spac zobacze bo wydaje sie interesujacy. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572995 przez Marta1985
Czesc dziewczyny i Maluszki :)

My z Bartusiem wyruszamy na podbój sklepów dziecięcych :laugh:

A wieczorem na wizytę idziemy do Pana doktora :) mam nadzieje,ze będzie już ok i skończą się cotygodniowe wizyty i wrócimy do ich starego harmonogramu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573005 przez violcia00
UDANYCH ZAKUPÓW MARTA :) i milej wizyty u lekarza :woohoo: Ja tez dzisiaj mam wizyty po poludniu,mam nadzieje ze wszystko ok z maluszkiem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl