BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #574776 przez aleksiaa88
Naszła mnie ogromna ochota na grzanki z dżemem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574830 przez rysa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574848 przez Ikunia1910
Wiśnia ładnie rośniecie:)

Mam pytanko czy któraś z Was ma problemy z cerą? W ciąży strasznie mi sie pogorszyła, pełno jakiś krost i wągrów... :( Nie wiem czy iść z tym do dermatologa czy liczyc na to że po ciąży to minie.... Moja mama mówi że to Zośka mi urodę zabiera :silly: Jeśli tak to niech bierze ile tylko chce... :blink:

Haniu mam nadzieję że zaspokoiłaś zachciewajkę?
Mnie się dzisiaj marzył chlebek ze szczypiorkiem, i patrzę a tu mi cebulka szczypiorek wypuściła więc jestem zadowolona:) i najedzona... :blush: Wiosno, nadchodź!

Dziewczyny znalazłam fajną stronkę z ciuszkami dla cieżarnych, całkiem tanie !!
sklep.brzuchatki.pl/




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574957 przez aleksiaa88
Co do cery mam lat ile mam przed ciążą wyskakiwały mi niespodzianki leczyłam to pół roku przerwy miałam a potem wracało więc przestałam z tym walczyć bo tylko pieniądze na antybiotyki mi szły a potem nawrót więc myślałam może teraz przyjdzie poprawa ależ gdzież by inaczej jest tydzień gdzie mi wywali trochę potem przychodzi jakieś 2 lub 3 tyg ciszy i w tym czasie cera jest tak sucha, że wióra się z niej sypią znaczy suche skórki i tak co miesiąc i oczywiście wtedy wszystko się goi ale na krótko. Już się przyzwyczaiłam. Jakby ktoś by mi powiedział tak będziesz mieć córkę bo odbiera ci urodę to bym mu w głowę po pukała i wyśmiała bo nic to nie ma wspólnego.
Nauczyłam się z tym żyć, a co do lekarza to myślę, ze szkoda iść w ciąży bo i tak antybiotyku nie dostaniesz a raczej niczego do łykania co do maści to niektóre są takie że wchłaniają się i zostają wydalane z moczem przynajmniej ja taką miałam więc w ciąży i podczas karmienia jest zakazana.
Ja bym tam dała na wstrzymanie aż dzidzia będzie ns świecie bo i tak hormony w nas szaleją

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575068 przez Agusia83
Wisnia, slicznie wygladacie...w koncu widze u Ciebie duzy brzusio :laugh:

Ikunia, to hormonki...wiesz, cos w tym jest bo przy Emi tez mi sporo dziadostwa wychodzilo, a teraz nawet nie...ale cere nadal mam sucha i musze sporo ja nawilzac.

Odebralam ten olejek ze slodkich migdalow i jestem pod wrazeniem. Co prawda jeszcze nie wiem czy bedzie dzialalo na rozstepy, tzn, zeby ich nie bylo :silly: ale super sie rozprowadza...najlepiej na wilgotna skore...i rano jak sie obudzilam, to mialam mieciutka i gladka skore :laugh: musze sie pilnowac i smarowac 2 razy dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575134 przez all for pregnant

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575137 przez rysa
U mnie z cerą jest na odwrót.CAłe życie miałam problemy z wypryskami,pryszczami itd.Myślałam że może przejdzie do dwudziestki ale już prawie trzydzieści i nic.Mama na pocieszenie xawsze mi powtarzała,że po ciązy przejdzie :) i faktycznie jak narazie nie narzekam :)Ale znając moje szczęście pewnie po rozwiązaniu problem powróci. ja bym się nie fatygowała z lekarzem bo to pewnie jak Agusia pisze -hormony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575139 przez Hania84
Ja też mam cerę skłonną do wyprysków. Miałam trądzik młodzieńczy jak dojrzewałam. Chodziłam do dermatologa...wygoiło się w 95% ... czasem coś tam mi wyskoczy i w ciąży też. Tak to już jest.

Oglądałam właśnie mecz Bayern Monachium- Borussia Dortmund. :) Monachium wygrał 1-0 ;)

Muli mnie na spanie po tej glukozie i ta pogoda do tego...dziś spałam po południu ponad dwie godziny. Ciekawe czy czasem w nocy się nie przebudzę.

Uciekam spać. Dobranoc brzuchatki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575207 przez aleksiaa88
Jeszcze tylko coś przegryzę i można już spać ;) 23:30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575332 przez Marta1985
Po ciężkiej nocy (po nocnej wizycie w kibelku przez mojego chrapiącego męża - który nigdy wcześniej nie chrapał - nie spalam 1,5 godz !!!) nastał słoneczny dzionek :)

Przymierzyłam dziś swoje wiosenne kurtki i płaszczyki ... i nawet w piersiątkach się nie dopinam :( Zdecydowanie muszę coś zakupić :)

Jest ładna kurteczka która sobie upatrzyłam z możliwością odjęcia jednego elementu i noszenia jej tez po ciąży :) Chyba po proszę męża, żeby na urodzinki mi kupił :)

www.happymumpl.nazwa.pl/sklep3/j364b,pla...ti_beige_jacket.html

Jest tez kolekcja ślubna dla zainteresowanych:

www.happymumpl.nazwa.pl/sklep3/0,kolekcja_slubna.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575342 przez WisniaJ
Ja jestem załamana moimi wiosennymi kurtkami i paszczami bo też mogę zapomnieć o choćby jednym guziku - ale nie wiem, czy chcę kupować coś na dosłownie kilka chwil... Wiec chyba będę chodziła a cebulkę, a na to przewiążę się płaszczykiem :)

Martusia piękne sukienki i niedrogie, coś czuję, że jedna z nich wyląduje w mojej szafie zaraz... :) www.happymumpl.nazwa.pl/sklep3/d468,slubna,230-emma_dress.html ta chyba jest moją faworytką, co wy na to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575349 przez klaudia69
no to jeszcze ja. mam termin na 19 czerwca. :)juz sie nie moge doczekac maluszka:) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575363 przez Marta1985
Witamy Klaudia wśród Nas :)

Czekamy na info od Ciebie, chłopak czy dziewczynka i jakie imię no i oczywiscie coś o Tobie :)


Wiśnia super ta sukienka - tez mi się ona podoba :) A jak po spotkaniu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575376 przez WisniaJ
Na spotkanku po latach było miło, ale strasznie odstaję od swoich rówieśniczek, one tyko studia, faceci i imprezy w głowach :) No i nie chce mi się wierzyć, jak zmienia się myślenie przez jedną, małą fasolkę w brzuchu. Dziewczyny zrobiły wielkie oczy jak powiedziałam, że chciałabym rodzić naturalnie, dla nich cesarka to najlepsze co może być, bo przecież poród naturalny mnie tak rozciągnie, że będę szeroka jak studnia i nie będę zadowalać Przemka w łóżku już... ;) Ah pamiętam, jak kiedyś sama tak mówiłam, że jak poród to tylko cesarka!

A tak się wystroiłam wczoraj, wymalowałam po raz pierwszy tak ładnie od sylwestra. Żebyście widziały miny facetów, ze stolika obok, jak wstałam siusiu i spod stolika pokazał się brzucholek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575411 przez klaudia69
będę miała synusia:) a nad imieniem jeszcze się nie zastanawiałam. w sumie mam jeszcze trochę czasu do namysłu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl