BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #536340 przez kakaszka
Agusia jak ja cię rozumiem, miałam to wczoraj wieczorem i za nic nie mogłam się ułożyć, pół nocy się męczyłam.
dziewczyny też taka macie, że przed ginekologiem się stresujecie, czy wszystko będzie w porządku, czy mały dobrze się rozwija? Bo ja mam cykora, chociaż i nie mogę się już doczekać a jeszcze parę godzin do spotkania.
Cordis a co do cery, to na pewno nie jest tak źle jak u mnie :) jak w życiu pryszczy nie miałam, to teraz dostaję za wszystkie czasy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536401 przez cordis
kakaszka czuję się jak nastolatka z ta buzią:) a w sobotę zmieniam stan cywilny więc panie będą miały ze mną robotę ;-)
ta bezsenność mnie wykańcza a gdzie tam do czerwca... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536482 przez kakaszka
Cordis to moje gratulacje z powodu zmiany stanu cywilnego :) mnie to jeszcze czeka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536566 przez Agusia83
Emi wlasnie zasnela wiec mam troche czasu...

Cordis, przyjmij ode mnie gratulacje :laugh: i szczescia na nowej drodze zycia :laugh: Nic sie nie chwalisz...panie od make up na pewno sobie poradza...nie takie rzeczy sie tuszowalo :silly: napisz cosik wiecej o uroczystosci...pokaz nam swoja sukienke :laugh:

Kakaszka, a Wy kiedy sie pobieracie?Juz wszystko ustalone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536679 przez Hania84
Nie byłam jednak oglądać ciuszków dla dzidzi, bo ząb mi na to nie pozwolił. Byłam za to u dentysty go usunąć :) już o wiele lepiej :) Ciuszki chyba jutro pójdę pooglądać :)
Cordis gratuluję zmiany stanu cywilnego:) Czekamy na zdjęcie sukienki ślubnej i relację z dnia zaślubin :)
My też się zamierzamy pobrać ...ale to możliwe że dopiero w przyszłym roku w lato. A później wspólna sesja zdjęciowa z córką lub synkiem :) ... i od razu byśmy może zrobili chrzest i roczek. Czyli 3 w 1 hihi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536701 przez WisniaJ
Hania i jak ekstrakcja zęba, którego wyrywałaś? Bo ja mam do wyrwania siódemkę i póki co nie idę, bo przy siódemkach jest już chirurgiczny zabieg i boję się, że będę musiała brać antybiotyki... Jutro spytam lekarza czy mogę, wtedy lecę, ale chcę wyrwać na NFZ, teraz każdy grosik się liczy :)

Też chciałabym wziąć ślub, najlepiej na święta wielkanocne, czekam tylko na pierścionek, czy się doczekam nie wiem... :) A zależy mi na tym bardzo, zwłaszcza, że dopiero co udało mi się po dwóch latach walki z eks - tyranem uzyskać rozwód... Więc może się doczekam tego pierścionka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536715 przez Hania84
Samo wyrywanie nic nie bolało...zupełnie nic...miałam jeszcze stan zapalny i mi skrobał tam, ale to też zupełnie nic nie bolało. Niepotrzebnie z bólem zęba się męczyłam tyle czasu. Bo ból odnawiał mi się średnio raz na tydzień. Znieczulenie miałam podane dwa razy. Takie dla kobiet w ciąży. A dwa razy dlatego, że jak mi dał raz to poszedł do innego pacjenta i go z pół godziny nie było...a ja się nudziłam na tym fotelu jak mops...zaczęłam wszystko liczyć w gabinecie...aż w pewnym momencie oczy mi się zaczęły zamykać z nudów. Jak przyszedł to mu powiedziałam, ze myślałam że o mnie zapomniał... hihi ... naśmialiśmy się co nie miara. Nie ma co czekać w ciąży z dentystą...bo jak się ból wkradnie to maskara, i niedajboże jakaś infekcja to już w ogóle źle dla dziecka. Teraz powoli będzie mi schodziło znieczulenie...zobaczymy jak po będę się czuła. :)

Ja pierścionek zaręczynowy już mam :) dostałam go w jego imieniny czyli 6 października :)

Wiśnia spokojnie dostaniesz "brylant" , po zdjęciu z twojego awatara widać, że świata poza Wami nie widzi, więc spokojnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536748 przez WisniaJ
To fakt mamy kochającego tatusia, ale zobaczymy! :)

Jutro w takim razie na wszelki wypadek spytamy doktorka (o ile znów nas nie wystawi) czy możemy wyrwać zęba i nie będę czekać. Fakt, że mnie nie boli, bo przed ciążą rozpoczęłam kanałówkę, więc ząb jest zatruty, ale nie kończyłam, bo wiecie jak to z ludźmi, wszyscy tylko "w ciąże dentysta?!" itp, no i odłożyłam to, ale chyba jednak pójdę, skoro mówisz, że to bezpieczne! Którego zęba rwałaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536764 przez Hania84
Sam mój stomatolog mówił, że bez obaw można leczyć zęby w ciąży. Lepiej wyleczyć niż potem miałyby być komplikacje w ciąży czy przy porodzie (bo ponoć stany zapalne zębów mogą doprowadzić do przedwczesnego porodu). Dobrze, że pozbyłam się stanu zapalnego bo kto wie co by z tego wynikło.
Wiesz nawet nie wiem który to numer zęba bo aż tak się na tym nie znam...mogę jedynie powiedzieć, że 3 od końca u góry :)

Pytaj i działaj :) Powodzenia na jutrzejszej wizycie :) ... no i czekamy na zdjęcie dzidziuni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536798 przez WisniaJ
To fakt mamy kochającego tatusia, ale zobaczymy! :)

Jutro w takim razie na wszelki wypadek spytamy doktorka (o ile znów nas nie wystawi) czy możemy wyrwać zęba i nie będę czekać. Fakt, że mnie nie boli, bo przed ciążą rozpoczęłam kanałówkę, więc ząb jest zatruty, ale nie kończyłam, bo wiecie jak to z ludźmi, wszyscy tylko "w ciąże dentysta?!" itp, no i odłożyłam to, ale chyba jednak pójdę, skoro mówisz, że to bezpieczne! Którego zęba rwałaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536851 przez kejti22
Jejku,tak czytam te posty,ahh, też bym chciała zmienić stan cywilny,chciałabym być szczęśliwa jak co to niektóre,ale wiecie co, od kilku dni dziwnie się czuję, zupełnie nic mnie nie cieszy, mam przecież partnera,jaki jest taki jest,ale ważne że jest, spodziewam się upragnionego synka, ale mimo tego,czuję okropną pustkę, mam nadzieję,że to nie jest objaw jakiejś depresji ciążowej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536886 przez WisniaJ
Ja średnio co dwa - trzy dni mam ochotę usiąść i ryczeć, że mój mnie nie kocha, wymyślam sobie jakieś chore rzeczy, wiec myślę, że to chyba normalne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536898 przez kejti22
Ja non stop wymyślam,jestem podejrzliwa,mam cudowny humor,a za chwilę bez kija lepiej nie podchodzić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536958 przez kakaszka
Ja czytając jakiekolwiek fora mam wrażenie, że wszystkie mają takich idealnych facetów, a ja wiem, że mam zwykłego mężczyznę ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami. I powiem szczerze, że centralnie się dołuję. Strasznie się kochamy, ale często ryczę ( nie wiem czy to przez niego, czy ja mam jakąś psychozę).Znam go jaki jest i przyjmuję go takim, a co dotyczy pytań o zmianę stanu cywilnego, to u nas jest to mniej romantyczne. Bo ja pochodzę z Białorusi i nie mam obywatelstwa polskiego, więc musimy się pobrać ze względu na dziecko, żeby maleństwo miało obywatelstwo polskie bez żadnych problemów. Chociaż w tym momencie jest to temat tabu, bo muszę jakoś go zaciągnąć do urzędu stanu cywilnego, sama za bardzo tego nie chce ( bo się boję, nie wiem czego). Dlatego zostawiam rozmowę z moich facetem mojemu tacie, jemu raczej się uda namówić go na ślub.
Ale się rozpisałam, prawie całą historię swojego życia wylałam :)
A teraz napiszę o tym wspaniałym :)

Właśnie wróciłam od ginekologa i obiecany chłopczyk okazał się dziewczynką :)Jestem w szoku, bo byłam pewna chłopaka, a tu psikus :) Ważne, że się rozwija prawidłowo. Muszę tą informację przespać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536997 przez Agusia83
Dziewczyny, jestesmy w ciazy i buzuja nam strasznie hormony dlatego w jednej minucie smiejemy sie do rozpuku, a w drugiej ryczymy, jakby jakas katastrofa miala miejsce i to jest normalne..
Uwiezcie, ale potrafie plakac na glupiej reklamie pampersow :silly: faceci nigdy tego do konca nie zrozumieja.
Jesli sie tyczy ich, to chyba nie ma idealnych partnerow, mezow, kochankow itd....
Kazdy ma swoje wady, a trzeba podkreslic to, ze sa prosci jak konstrukcja cepa. Jesli cos od nich chcemy, musimy powiedziec wprost, inaczej moga sie nie zorientowac i to tak na 99%. Jesli o cos placzecie, jestescie smutne, a oni zapytaja Was " dlaczego, czemu...czy cos sie stalo?" musicie im opowiedziec, co i jak, bo odpowiedz typu "nic" uwazaja, za wystarczajaca i ich zdaniem faktycznie "nic sie nie stalo" i dociekiwac raczej nie beda.
Ja tez mam wiele problemow z D. raz sie klocimy, raz jest super, chociaz od urodzenia Emi wiele rzeczy sie zmienilo...niby kobieta mysli, ze po slubie nic sie nie zmieni...moze i nie, ale gdy na swiecie pojawi sie dziecko...oj tak...zreszta same zobaczycie...I to nie chodzi o to, ze na gorsze...po prostu cos sie zmieni, juz nie maz bedzie najwazniejszy lecz ta mala kruszynka...byc moze nawet do jakis niesnaek bedziecie inaczej podchodzic.
Gdy bylismy narzecześtwem , kazda klotnie przezywalam...rycalam, zamartwialam sie...a teraz? Moze to jakas znieczulica...wiadomo, ze rozmyslam, jestem zla, poirytowana czasem...ale juz nie placze..

Kakaszka,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A tak w ogole, to serdecznie gratuluje Ci coreczki :woohoo: , prosimy o fotki.
Moja Emi do 34tc byla chlopcem...a gdy sie dowiedzialam, ze jednak to baboszka...to dobrze, ze wowczas lezalam na kozetce, inaczej chyba bym sie przewrocila :silly:

Dziewczyny, a ile macie lat?

Wisnia, dobrze, ze uwolnilas sie z toksycznego zwiazku :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl