BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #538315 przez kejti22
No ja jak sie dowiedziałam,że to syn, strasznie płakałam w gabinecie,hormony :) a mój partner, od samego początku wiedział,że jak już ma być, to będzie synek :)
Chłopcy są zazwyczaj za mamą,tak mówią, ale co by nie było,ważne,żeby było zdrowe, reszta się nie liczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538411 przez Hania84
Dokładnie, nie liczy się płeć, najważniejsze by było zdrowe :)
Wczoraj czytałam na tym forum ale w innym temacie (chyba mamusie kwietniowe lub majowe...) nie pamiętam teraz dokładnie, że jedna z kobiet jest 3 raz w ciąży ... ma już 2 córki i teraz oczekuje na kolejną córcię :) a cieszy się niezmiernie. Więc cieszcie się dziewczyny z każdej płci :)

Dziś rano pierwszy raz poczułam nie łaskotanie, a delikatne kopnięcia mojej dzidzi :) !!!
Fantastyczne uczucie :)

Ja od początku ciąży przytyłam 2 kg. Najpierw do 12 tygodnia schudłam 2kg, później do 18tyg przytyłam 1kg i teraz do 20 tyg. znów przybył kilogram :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538426 przez WisniaJ
kakaszka my tu jesteśmy od tego, żebyś mogła powiedzieć to, czego nie powiesz innym. Swoją drogą ja od zawsze wiedziałam, że będę miała córę i sama nie wiem, jak bym zareagowała na chłopaka. Nawet mój Przemek mówił wczoraj, jak tak chodziłam szczęśliwa z tej naszej małej pipki w końcu cały dzień, że z chłopaka to bym się tak nie cieszyła :) Wszystko będzie ok! :)

Co do wagi to fajnie macie ;) Ja jestem na plusie prawie 5kg a to jest 22 tydzień. O dziwo wyglądam bardzo dobrze, brzuszek wyrwał do przodu, biust trochę urósł bo zawsze miałam taki marny a teraz mogę chodzić o go pokazywać i wygląda tak, jak zawsze chciałam :D No i tyłek i uda chyba bez zmian, troszkę cellulit ale wiem, że on zejdzie jak będę karmić i cwiczyć :) Postaram się na dniach wrzucić jakieś zdjecie aktualne mojego brzucholka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538705 przez Agusia83
Haniu,gratulacje.

Z. Rana bylam na badaniach,bo we wtorek wizyta u ginki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538715 przez natali
Wlasnie wrocilam z wizyty u gina i bede miala slicznego synka, troszke rozczarowana ale na cale szczescie rozwija sie prawidlowa. Moj maz wzkrakal tych 2muszkieterow i bedzie mial. Teraz pytanie jak mu dac na imie, dla dziewczynki bylo wybrane a dla chlopca?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538730 przez Hania84
No to gratulacje natali :) Będziesz miała teraz w domu nie dwóch a trzech muszkieterów :)

Odświeżam listę:

01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy bedzie córka to Karolinka,a na chlopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - Albert
14.06.2013 kejti22 - chłopczyk
14.06.2013 sunflower - synuś (na razie bezimienny)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2012 Małgoska - corka Nina
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538759 przez Agusia83
Natalii, ogromne gratulacje :laugh: Czyzbysmy mialy przewage chlopcow?
Ja di Was pisze a dzidzia kopie po prawej stronie...a wczesniej czulam jakby sie rozpychala :silly: chociaz jeszcze ma sporo miejsca...
Dzis stuknelo mi polowe ciazy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538776 przez Hania84
Dokładnie, mamy przewagę chłopców na razie :)
Mnie teraz też na zmianę łaskocze i kopie :) I do tego mam od wczoraj skurcze Braxtona-Hickinsa ;P

Agusia gratulacje z okazji "stuknięcia" połowy ciąży :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538777 przez natali
TO PRAWDA 3 MUSZKIETEROW A JA JEDEN RODZYNEK W DOMKU. SZCZERZE WAM POWIEM ZE NIE DOWIERZAM JESZCZE CIEZKO MI SIE TROCHE POGODZIC Z TA DIAGNOZA GDYZ MOJE ODCZUCIA MOWIA INACZEJ.
mOJ MALUSZEK NA WIZYCIE TEZ WYJATKOWO DUZO SIE RUSZAL AZ LEKARZ TO ZAUWAZYL. NIC MAMUSKI TRZYMAJCIE SIE JA ZARAZ BEDE MIALA MALEGO GOSCIA W DOMKU TAKZE TROCHE PRACY MNIE CZEKA.
DBAJCIE O SIEBIE I O MALENSTWA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538780 przez Agusia83
Natalii, a dr mowil ile maly mierzy, wazy?

Haniu, juz Ci sie spina macica?

Dzis jak wracalam ze szpitala..bo u siebie robilam badania...strasznie bolalo mnie podbrzusze...ale od czego? Czulam klucia po lewej stronie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538791 przez Hania84
Agusia brzuch mi się napina na chwilę. Czytałam o tym trochę i w piątym miesiącu jest to juz możliwe. Ja tak myślę, ze to jest to bo tak na 100% się nie znam. Ale co innego mogłoby być jak na chwilę mi twardnieje brzuch (oczywiście bezboleśnie).

Agusia a szłaś pieszo do i ze szpitala? jeśli tak to masz odpowiedź :) Nie martw się. też tak mam. Dziś też mam właśnie takie kłucie lekkie :)

Link do skurczów Braxtona- Hickinsa.

polki.pl/rodzina_ciaza_artykul,10013569.html

Macicy nie czuję by mi się napinała, nic z tych rzeczy, ale na dosłownie kilka sekund twardnieje mi brzuch. Mam tak ze 2 razy na dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538797 przez Agusia83
Haniu,pewnie to wlasnie te skurcze...Twoja macica juz cwiczy do porodu :laugh: To prawda moga sie juz pojawic w 5 miesiacu :laugh:
Bo to brzuch Ci twardnieje, ale tak naprawde to macica ...tez tak mialam przy Emi...na poczatku to spoko...a pod koniec to czasem pobolewal mnie brzuch...
Przy porodzie jest tak samo...jak nie mialam ktg podpietego, to polozna sprawdzala skurcz dotykajac mi brzucha..jak twardnial to oznaczalo skurcz

Do, jechalam z mezem samochodem, ale z powrotem szlam na nogach...w ogole ostatnio tak mnie pobolewa...nie wiem czy dzidzia naciska na jakas tetnice, zyle?niby jeszcze maly i sporo miejsca ma...ale kto wie?

Bodaj, ze we wtorek zmowilam sobie w citeam pakiet 300 zdjec...tzn odbitek....uwierzycie, ze dopiero teraz bede miala na papierze zdjecia ze slubu? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538802 przez Hania84
Nawet jeśli szłaś z powrotem pieszo to miało prawo cię zakłuć. Nic się nie martw. Teraz odpocznij i będzie okej.
Prędzej to naciągająca się macica i więzadła niż naciskanie na tętnice. Bo jakby naciskało na coś to np. by ci drętwiały nogi czy bolał kręgosłup.
No tak pewnie już zaczynają mi się te ćwiczenia...:)


01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy bedzie córka to Karolinka,a na chlopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - Albert
14.06.2013 kejti22 - chłopczyk
14.06.2013 sunflower - synuś (na razie bezimienny)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2012 Małgoska - corka Nina
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538823 przez Agusia83
Haniu, zrob sobie ladnego suwaczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538829 przez Hania84
Nie umiem :( sierota ze mnie :( mam tylko w podpisie ... jak się to kliknie to wtedy się pojawia mój suwaczek ...

Proszę bardzo rysa :)

01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy bedzie córka to Karolinka,a na chlopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - Albert
14.06.2013 kejti22 - chłopczyk
14.06.2013 sunflower - synuś (na razie bezimienny)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2012 Małgoska - corka Nina
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl