BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 tygodni temu #644195 przez Agusia83
Haniu, Twoj tez bedziemy przezywac...i znajac zycie, to bardziej niz swoje :silly:
wiesz to prawda, pod koniec chce sie juz urodzic i miec dzidzie przy sobie...pamietam jak czekalam na Emi...rano wstawalam a lozeczko bylo jeszcze puste...i taki smutek ogarnial mnie...ale jak sie pojawila, to byly momenty, ze chcialam by na chwile wrocila do brzuszka...bo tam nie plakala i nie wolala jesc jesc jesc..(a wowczas sutki mialam poranione)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #644204 przez Ikunia1910
Heloł :)

Dziewczynki piękne brzuszki. A raczej : Maluszki, piękne macie domeczki...ale już coraz ciaśniej..hihi :side:

Tak sobie czytałam ile to sie zrzuca przy porodzie mam nadzieję że ze mnie nie zejdzie aż 10 kg skoro nawet tyle mi nie przybyło, bo się załamię, bym wyglądała jak anorektyczka chyba... :angry:


Dzisiaj taki zdjęciowy dzionek to ja wstawiam moje foteczki z działki :)

Tu ja i mój malutki braciszek, przerwa w spacerku ;) :


A to mój pupilek, będzie strzegł Zosieńki jak oka w głowie, obiecał mi, hihi :




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644210 przez Agusia83
Ikunia, fajnie wygladasz z bratem :laugh: i ta zielona trawka :laugh: a pupilek?Slodko :laugh: na pewno bedze bronil Zosi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644223 przez WisniaJ
Beciara ale się uśmiałam tą słoniną :lol: weszłam do was na chwilkę w przerwie w komedii, a widzę, że tu lepsze rzeczy niż w filmie :D

Malutkamilka świetnie wyglądasz aż się wierzyć nie chce :) Jakbyś tam poduszkę upchała, figurka super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644224 przez Hania84
Ikunia fajnie tak poleżeć i poleniuchować na trawce co? ;)
Psiak tez fajny :) widać po nim, ze nie da Zosi skrzywdzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644226 przez Ikunia1910
A faktycznie Beatko ta słonina zamiast dydusia kolokwialnie mówiąc w deche :)

Haniu jak się tak walnęłam na tą trawkę to szczerze mówiąc wstać się nie chciało. Leżeliśmy i obserwowaliśmy rolników przy pracy w polu, a mój burek polował na sarenki, bigające nieopodal :P




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644315 przez Ikunia1910
A co tu taka niedzielna cisza...?

Czyżby wszystkie brzuszki jeszcze slodko spały? :side:

My juz po kawusi. W centrum piękna pogoda, słoneczko.
Więc wszystkie mamusie i maluszki witam gorąco w tak piękny dzionek :)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644325 przez rysa
Witam dziewczyny :)

Ale cichutko, leniuchujecie jeszcze?Ja dzisiaj wyjątkowo wstałam o 8.45 ale tylko dlatego bo telefon zadzwonił :angry: ale wczorajszy dzień mnie wykończył.
Już się szykowałam na jakiś spacerek a tu znowu chmury, a rano szyściutkie niebo było, nawet R. poszedł na rower(zazdroszcze :silly: )

Dziewczyny piękne macie figurki z pięknymi brzuszkami :) Ja mam nadzieję że faktycznie zaraz po porodzie strace przynajmniej 10 kg a potem reszte, no i przed samą ciążą przytyłam 4g(na wczasach-wiadomo lody, dobre jedzonko i totalne leniuchowanie :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644332 przez Hania84
Witamy sie i my :)

Wstaliśmy o 9 rano...zjedliśmy śniadanko i teraz jednym okiem patrzymy na targi ślubne a drugim w laptopa :silly:

Lenka zaliczyła już poranną czkawkę.

Bóle podbrzusza mam jak na okres i czasem w dole kręgosłupa ściśnie. A tak poza tym jest okej...chociaż dziś jak wstałam to strasznie kręciło mi się w głowie.

Pogodę mamy super...słońce ostre i niebo bez chmur.

Dziś na obiad rosołek :)

...no to chyba relację Wam zdałam co i jak u mnie :silly:

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644335 przez violcia00
Czesc laseczki.

Ja juz od dawna nie spie,słucham sobie muzyki i tak wspominam...
U mnie pieknie słoneczko swieci,ptaszki spiewaja,zapowiada sie piekny dzien :blink:
Wczoraj wieczorem bylismy na długim spacerku,pozniej w restauracji-troche zaszalelismy,wrócilismy pozno,ja padnieta,ale szybciutko zasnełam,a dzisiaj chyba spedzimy dzien na swierzym powietrzu-trzeba korzystac z pogody :)

Dziewczynki super wyglądacie,brzusie cudne :blink:

Tez mam nadzieje ze uda sie szybciutko po porodzie zrzucic zbedne kilogramy :silly:

Miłego,słonecznego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644341 przez KasiaS
Hej mamusie :)

Jeszcze śpicie??

DO mnie znów wróciły nieprzespane noce, ale nadrobiłam to rano :) bo mąż znów w pracy :P

Dziewczyny jakie Wy jesteście piękne i zgrabniutkie na tych zdjęciach :ohmy: :ohmy: :ohmy: Ja niedawno na imprezie byłam fotografowana i jak się potem na tych zdjęciach zobaczyłam to mi się odechciało... niby tylko 7 kg przytyłam ale jakaś taka jestem napuchnięta :P bleee

Wiśnia jaki kolor masz w tym pokoiku? Pokoik super! My wczoraj z mężem staliśmy chyba z pół godziny przed farbami w sklepie... i nic nie wybraliśmy. Tez mam pokoik mały, ale szukam czegoś jasnego, rozświetlającego...

Patent ze słoniną wystrzałowy :silly: Mój mąż na początku mi mówił, że kiedyś kobiety na polu rodziły itp... ale potem jak zobaczył, że to wszystko nie jest takie kolorowe to przestał :)
Też denerwują mnie te "dobre rady". Kiedyś pisałam tu jak bardzo mnie denerwują słowa "ciąża to nie choroba". Niedawno pewna osoba mi powiedziała (nie wiem czy to miał być wyrzut czy wyraz zazdrości), że jak to ja już tak długo mam L4..? ona do końca jeździła do pracy i to daleko autobusem... A co to mnie obchodzi. Ja miałam powód żeby iść na L4. Nie rozumiem takich słów (oczywiście były odpowiednio zabarwione emocjonalnie) czułam, ze chyba miałam się poczuć gorsza. Poza tym praca pracy nierówna.

Synuś mój wariuje w brzuchu jak szalony :) Teraz właśnie brzuch skacze co chwile bardzo energicznie. Chciałabym mieć synusia sportowca :laugh:

O kilku dni mam ścierpnięte opuszki dwóch palców u ręki. Dziwne uczucie :) Znalazłam w necie, że to charakterystyczne w ciąży, zwłaszcza gdy się w organizmie zbiera woda :)

Miłego dnia Wam dziś życze :) u mnie za oknem pięknie świeci słońce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644345 przez KasiaS
O jak pisałam notkę to pojawiły się mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644383 przez aleksiaa88
Witam obiadek się już gotuje i czekam na rosołek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #644396 przez Beciara
Dzien dobry.

Wstalismy dzis dopiero o 9-ej. Cud, ze nasz maly spal do tej pory. Zazwyczaj Denis wstaje okolo 7-ej.

Tak, moja mama i ciotki tez pracowaly do samego konca i opowiadaja o tym czasem dodajac komentarze typu: Ech,ta mlodziez taka zwapniala dzis jest... :)

Slonina to rewelacja, ale tylko do momentu jak sobie uswiadomisz, ze Twoj maz ssal od urodzenia slonine :D Do dzis go nakrecam ta slonina. Mowie: nie kupujmy smoczkow dla dzieci, wezmy 5 kilo sloniny, powinno starczyc na jakis czas :D On twierdzi, ze w zyciu nie ssal sloniny, no ale jak w to wierzyc, skoro jego mama twierdzi, ze wszystkich dzieciom dawala :D

Ech, zjadlabym ciasto, ale nie chce mi sie piec. Albo torta. Torta cytrynowego! Nie potrafie czegos takiego przyrzadzac :( Wyciagne wszystkich na lody albo co...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644425 przez WisniaJ
Dzień dobry mamuśki :kiss:

Tak jak mówiłam wczoraj, tak też właśnie zaraz uczynię - wyciągam męża na zakupy :lol: A później kolejna część lenistwa niedzielnego. Dziś wstaliśmy o 8, zjedliśmy śniadanko i poszliśmy dalej spać :silly: Dopiero teraz się powoli wynurzamy. A Przemek jedzie o 19 pokopać piłkę i mnie po drodze zawiezie do koleżanki na ciastko i ploty :lol:

Kasiu my w tym pokoiku mamy dość ciemny fiolet, z kolekcji Ewy Minge, nie można go już dostać nigdzie - szukaliśmy bo prawie farby zabrakło :lol:, kupiliśmy go w Leroy Merlin. Bo pokoik miał być na początku garderobą, ale po drodze na monitorku USG pojawiła się Gabi :lol: I kolor już został. Nigdy bym go nie kupiła docelowo z myślą o pokoju dla dziecka i byłabym w błędzie bo wyszedł super :)

Widzę dziś u wszystkich rosołek, u ans także. Ale na drugie chyba jakiś fast food :lol:

No to lecimy powydawać trochę pieniędzy, miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl