BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 1 tydzień temu #645324 przez Ikunia1910
Hej!

U nas tez piękna pogoda a mnie drugi dzień z rzędu nosi, ciągle mi się robota w rękach pali. Ale zmuszam sie i siedze z tyłkiem coby sie nic złego nie przytrafiło.
Dziś byłam na spacerku w Rossmannie i byłam zoabczyć wózek poniżej wstawiam zdjęcie. Ojciec ma się złożyć z mamusią dla Zosieńki. Wózeczek jest praktycznie nowy nilicząc tego ze przez rok najzwyczajniej w świecie stał nieużywany. Jestem nim oczarowana :) Ale ze względów finansowych zakupimy go w czerwcu dopiero.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645372 przez WisniaJ
Rysa ja polowałam na koszulę i nie było :( Ale za radą Joasi wstrzymam się i poczekam do 13 maja bo w Biedronce mają być te koszule i wyglądają całkiem całkiem: gazetki.biedronka.pl/g89,modnie_i_radosn...0i%20rado%C5%9Bnie/0
Właśnie doczytałam, że koszule są dopiero od 20 maja, dla mnie moze się okazać trochę za późno... :pinch: Wolę nie czekać na ostatnią chwilę.

No i dziewczyny klamka zapadła - w niedzielę robię Baby shower - jeszcze nie wiem czy w domu, czy u rodziców na ogrodzie - zależy od pogody :lol: Znalazłam fajną stronkę z konkursami itp jak któraś byłaby zainteresowana www.baby-shower.pl/BABY-SHOWER/Gry-i-Zabawy/ Macie jeszcze jakieś pomysły? Chcę też kupić odlew brzuszka na allegro, najtańszy znalazłam za 69zł allegro.pl/odlew-zachowaj-wspomnienia-br...art-i3178524860.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645395 przez aleksiaa88
Ikunia wózek śliczny, a kolor cudowny jeszcze takiego nie widziałam taka brzoskwinka
Co do brzucha też mi się wydaje, że trochę opadł może grawitacja działa i ciągnie ciężar do dołu, obwód 2cm+ czyli 98

Jutro zmuszę męża żebyśmy pojechali do szpitala się rozejrzeć ileż można zwlekać :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645505 przez Hania84
aleksiaa brzuszek większy...ale faktycznie jest niżej już.

Ikunia wózek prześliczny :)

A w tej gazetce fajne rzeczy są :) już większe body dla malucha :) fajne kocyki :) i grzechotki...chociaż one to trochę drogo chyba wychodzą.
Może mamę namówię na większe body żeby kupiła i na ten kocyk :)

Wiśnia a ten odlew jakbyś robiła to gdzie go później będziesz trzymać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645579 przez natali
Czesc dziewczyny
Wlasnie odprawilam gosci po tygodniowej wizycie jestem wykonczona ich pobytem ale ciesze sie ze juz pojechali( nie zebym byla wredna) ale troche zle trafili z czasem, bo nie stety ja juz sie nie nadaje na wycieczki.

ale mam zaleglosci ponad 10 stron postaram sie szybko nadrobic bo wogole nie jestem w temacie.

mam tylko mala prosbe bo ktoras z was wstawiala link z allegro o kocykch w sumie byly dwa ale mnie interesuje jeden taki przewiewny i ponoc bardzo byl chwalony przez znajome.

i jeszcze prosba do ikuni bo ostatnio czyscilas pralke za pomoca octu chyba, moglabys napisac jak dokladnie to robilas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645641 przez kakaszka
wrocilam jakas chwile temu od kolezanki, poplotkowalysmy sobie, ponarzekalysmy na tesciowe i odrazu lepiej :)

zdjec nie komentuje, bo niestety mam slaby transfer, wiec mi sie nie otwieraja :(

co do biedrony to troche sie cenia powiem wam. ze wszystkiego zainteresowal mnie kocyk, bo fajne wzorki i moze nad recznikiem sie zastanowie. ja tak odrazu porownuje ceny z neta i pepco i jedno w pepco wszystko wychodzi najtaniej.

wlasnie zjadlam kolacje i mi mala zwariowala ( troche ja dzis poglodzilam), lazi po calym brzuchu jak szalona.

dziewczyny jak ja wam zadzdroszcze tych lumpow. ja to u mnie w miescie mam tylko takie male i smierdzace, w ktorych ciezko jest cos znalezc. jeden jest fajny, ale tez malutki. jak tak was czytam, to tyka oszczednosc, chociazby na taka koszule dla karmiacych. chyba musze popytac u znajomych, moze jakis fajny lumpeksik jest, a ja o nim nic nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645650 przez violcia00
Ja juz wykapana i gotowa do spania-no ale do polnocy jeszcze daleko :P

Jutro mam wizyte u dentysty-złamało mi sie kawałek zeba i trzeba to naprawic :silly:
Tez mi sie podoba ten wozek Ikunia,ładny kolorek :blink:

Natali do mnie jak goscie przyjezdzaja to na poczatku ok ale jest to meczace,trzeba kolo nich chodzic no i wiadomo ze chca tez pozwiedzac...w normalnym stanie bywa to uciazliwe,a co dopiero w tak zaawansowanej ciazy...do mnie nie długo tesciowa przyjezdza,na miesiac :blush:

Ale sie dzis wyleniłam jak nigdy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645680 przez WisniaJ
Haniu nie wiem mamy trochę miejsca w szafie więc może wygospodaruje tam miejsce na tzw "pamiątki" czyli zdjęcia, ślubne sprawy i będę dorzucać pamiatki Gabi z czasem, z resztą niedługo dojdzie nam nowa szafa zabudowana w przedpokoju więc myślę, że znajdzie się jakieś miejsce na ten odlew, a doszłam do wniosku, że to taka super pamiątka w skali 1:1 :)

Co do biedronki to ja na bank kupię te okrycia kąpielowe bo wychodzą dość tanio w porównaniu do innych sklepów czy allegro.

Kakaszka poszukaj lumpeksów internetowych, sporo ich jest :) No i na allegro często można coś używanego tanio wyrwać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645700 przez Agusia83
Dziewczynki jestem. Przeraszam, ze sie nie odzywalam...ale wczora mielismy dzien rodzinny..najpierw obiadek, pozniej kawka u sasiadki, bo nas zapraszala, lody na starowislnej (to te najlepsze w Krakowie )spacer nad wisla, jeszcze wracaja co domku pizza pod parasolka i w koncu domek Bardzo fajny dzien byl....
zaraz wrzuce Wam fotke...
a dzis od rana brzuch mnie bolal tak okresowo i do tego kregoslup tez napitala...przy skurczach...Na szczescie przeszlo...a popoludniu jak tata wrocil do wyciagnelam go na spacerek...Emi sie wybiegala...a tata przy okazji...zeszla do nas tez kolezanka i pochodzila z Myszka, bo ja ledwo zipalam .

Oj brzuszki bardzo mi sie podobaja...aleksia, faktycznie sporo urosl i jak na moje oko, obnizyl sie...ale ciezar robi swoje :silly:

Ikunia, wozek swietny...bardzo mi sie kolory podobaja :laugh:

Violcia, mnie tez sie ulamal zab...juz dzwonilam do kolezanki by mnie jakos wcisnela w termin :blink:

Haniu, mam nadzieje, ze dr Ci pomoze i wszystko bedziesz wiedziala, co i jak zorbic by dostac te pieniazki.

a tu macie mnie z Emi...i moja torpede :silly:

Malgosiu, ciesze sie, ze u maluszka wszystko dobrze i ze pieknie przybiera na wadze :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645730 przez Hania84
No w końcu jesteś Agusia :) Brakowało tu Ciebie :lol:
Fajnie wyglądasz...laska normalnie...z tym brzuszkiem to wygląda to tak jakbyś tam sobie piłkę włożyła :lol: reszta jest zgrabna jak ta lala :) ... tej a może Ty nas coś nabierasz na ta ciążę co ? :lol: :D hihi
A Emisia śliczna dziewczynka i jak grzecznie siedzi w tym ładnym wózku :) Taki będzie miał Wasz syn?
Zjadłabym sobie te najlepsze w Krakowie lody :)
Agusia no mam nadzieję, że mi coś podpowie bo wciąż tylko o tym ostatnio myślę czy uda mi się to wszystko pozałatwiać po porodzie bo trochę tego jest...a muszę szybko być na chodzie, żeby za tym pobiegać :P aż mi się nie chce jak o tym pomyślę. Muszę się postarać chociaż papiery potrzebne skompletować do porodu...ech a ten mój wciąż w pracy a sama nie dam rady polatać po urzędach. Może jutro uda mu się wyjść wcześniej...zobaczymy. A jak nie to w przyszłym tygodniu musi wziąć dzień wolny, bo niestety w tym mu nie dadzą bo 9 maja mają tu święto i dzień wolny od pracy (dzień zjednoczenia niemiec)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645742 przez Agusia83
Haniu, nie uwazam sie za brzydka osoba , ale nie za pieknosc :silly: teraz zupelnie inaczej rozkladaja mi sie kg niz przy Emi :silly: faktycznie torpeda mi rosnie...
Tak, w takim wozku bedzie jezdzil Arturek :silly: tez wozeczek na Emi juz za maly...ale jakos jeszcze daje rade :silly:
Jak tylko bedziesz w krakowie, zapraszam do siebie i zabiore Was na lody!
Ciesze sie, ze sie cieszysz, ze jestem :laugh:

Haniu, musi sie udac...trzymam kciuki...a czy w domu rodzinnym masz kogos, kto swietnie mowi i zna niemiecki? A moze kolezanke, niekoniecznie mieszkajaca w niemczech...moze tak sie dowiesz, co i jak? A ta polozna? Moze ona by cos poradzila?

Maly kretoli sie niemilosiernie i wklada mi lapki tam, gdzie nie powinien :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645761 przez kejti22
Dobry wieczór dziewczynki :kiss: :kiss:

Agusia, ładny brzuszek, ale wysoko jeszcze :) no i jakie cudo w wozeczku :kiss:

Gazetka z biedrony, fajna, nawet nie widziałam jej nigdzie, ale ciekawe i niedrogie rzeczy są, może kupie sobie takie balerinki kapciowe do szpitala, kocyków na pewno nie, bo mam pełno, ale warto, bo cena naprawde korzystna :)

W tym tygodniu mały remoncik przedpokoju mnie czeka, wybrałam wanilie na ściany :) :)

A z kolei w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta ojczulka małego, nie wiem czy mam sie cieszyc, czy już zacząc sobie aplikowac relanium w dupsko :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645770 przez Hania84
Agusia niestety nie mam tu nikogo kto by mi mógł ze znajomych pomóc. A z położną już gadałam na temat jednego zasiłku to nic nie wie na ten temat...a jakiś czas temu sama rodziła...wiec wiesz...chyba tak to jest że jak się sama nie dowiesz to nikt ci nie pomoże. Ale mam nadzieję, że ginka mi coś podpowie.

Lecę do wyrka bo mój mnie nawołuje z łóżka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645774 przez Agusia83
Wiem wiem Haniu, dlatego pytam o znajomych w Polsce....

Milego wieczorku zycze :laugh:

Kejti, spokojnie...zobaczysz, co bedzie mial do powiedzienia...
uwazaj przy tym remoncie by sie nie przeforsowac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645779 przez Marta1985
natali napisał:


mam tylko mala prosbe bo ktoras z was wstawiala link z allegro o kocykch w sumie byly dwa ale mnie interesuje jeden taki przewiewny i ponoc bardzo byl chwalony przez znajome.


allegro.pl/kocyk-pled-robiony-na-drutach...ski-i3183575898.html

Wyglada bardzo ladnie i jest naprawde przewiewny mysle ze w sam raz na lato - moja kuzynka miala podobny i tez rodzila w czerwcu i chwalila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl