BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 tygodni temu #644798 przez Hania84
Rysa ja nie miałam jeszcze tego. Nie wiem kiedy będę mieć i czy czasem tutaj mi moja lekarka tego nie zrobi. nie wiem .

Właśnie gdzie Kakaszka i gdzie Agusia ????????

Hallllo dziewczyny...odzywać mi się tu ładnie !!!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644805 przez KasiaS
Agusia mam nadzieję odpoczywa a mąż koło niej skacze B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644806 przez malutkamilka
a ja tak przed samym spankiem funduje sobie maly seansik "poloznych"
tu link tvnplayer.pl/programy-online/polozne-odcinki,1243/
ale zapewne juz ogladalyscie predzej ode mnie...

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644817 przez rysa
To GBS sie robi miedzy 35 a 37 tc ale nie kazdy gin o tym pamieta a to podobno wazne badanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644845 przez WisniaJ
Malutkamilka mi też poszło głównie w tyłek i uda... Ale taka nasza natura widocznie :P No i najważniejsze, że mężczyznom naszym się podoba ;) Z resztą i tak i tak zgubimy to szybko.

Piękne te wasze psiaki, moja wariatka to mieszaniec, ale jest tak kochana i głupiutka że nie da się jej nie kochać :lol:

A niedziela u nas pozytywnie, pomijając to, że mi mąż się zachowuje jakby był w ciąży a nie ja :/ I czasem mnie wnerwia, ale przypuszczam, że po prostu już mu się udziela fakt, że to już coraz bliżej :) Więc mu to wybaczam :) Byliśmy dziś porobić porządki na cmentarzy, później Przemek poszedł wybiegać się na piłką, a ja na udane ploteczki :)

A w Tesco zakupki też udane, tym razem tylko zaspokoiłam co prawda swoje zachcianki ;p Naładowałam do wózka pełno owoców i teraz mogę wcinać dużo bez wyrzutów sumienia :lol: I kupiłam też pieczywko ryżowe bo dawno nie jadłam a jak je zobaczyłam to nie mogłam wytrzymać :ohmy:

Rysa nie pomogę ci niestety, ale czytam, że każda kobieta w 35-37tyg powinna to mieć, wiec pewnie jak pójdę w piątek do doktorka, to też mi da na to skierowanie :/ Widzę tylko, że próbki się pobiera w gabinecie gin, ale poszperam jeszcze, moze coś znajdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644850 przez rysa
No wlasnie czasami trzeba sobie samemu pobrac.gin mi niby powiedzial jak to mam zrobic a na necie tez o tym troche pisze tylko nie wiem jak "gleboko"mam ta paleczke sobie wsadzic :):)Podobno na samym poczatku przy wargach sromowych bo jak tego paciorkowca wychodowalam to itak go wykryja ale juz sama nie wiem.

Mi kg poszly w uda i ramiona i barki,taka sie poteżna zrobiłam od szyi w dół :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644855 przez WisniaJ
Znalazłam tylko takie info:

"Umyj wejście do pochwy , później ręce, włóż rękawiczki, dodaj kilka kropel soli NaCl na wacik wymazówki, rozchyl wejście do pochwy (najlepiej jest w pozycji leżącej pobierać wymaz) i włóż wymazówkę do pochwy, pocierając wacikiem o ściany pochwy. Wyjmujesz wymazówkę, wkładasz do żelu, opisujesz probówkę i zanosisz do laboratorium. Koniec :)
Dodam jeszcze, że takie samodzielne pobranie nie wpływa na wiarygodność wyniku. Jeśli GBS jest w pochwie to nawet z najmniej dokładnego pobrania przez lekarza zawsze go wyhodowałam :)"

Cóż, pewnie mi się też przyda, bo pewnie mój doktorek też mi zleci żebym sobie sama pobrała :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644858 przez violcia00
Mi moj B mowi ze chuda jestem,tylko brzuch mam olbrzymi i piersi urosły(miło z jego strony)i jak mowie ze jestem gruba to on na to ze jestem w ciazy i jakos sie nie załamuje,ale mam oczy i widze :dry:

Rysa chyba jestes pierwsza w kolejce odnosnie tego wymazu...ja bede robiła to 1o maja-w laboratorium maja mi pobrac ale wolalabym sama to zrobic,ale jakos przezyje :huh:

Zmykam do lozeczka,mam nadzieje ze uda sie szybko zasnac.
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644901 przez aleksiaa88
Padnięta po nocy mały tak się rozpychał mało co spał na dodatek zaczął mnie sutek boleć- kuć dotykam a tam mokro :cheer: kiedyś to poleciało kilka kropel, a dziś to taka plama wielka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #644943 przez KasiaS
Witam wyspana :)

Właśnie z mężem zjadłam pyszne śniadanko ( jak ja lubię takie wspólne poranki...). Włożyłam już do pralki pranko :) Teraz tylko muszę zmobilizować męża do malowania pokoiku i okna w nim :) Zaraz się też koło jakiegoś sprzątanka zakręcę... a potem chwile na nowym uzdrowiskowym miejscu w mieszkaniu :) raczej poza nim - na balkonie. Mąż mi marudził, że co znów wydziwiam z tym leżakiem i kratką na pnące kwiaty bo tam w ogóle nie ma miejsca. A wczoraj jak tam jako tako powciskałam wszystko to stwierdził, że fajnie i będzie sobie tam siadał :P że ja mam sobie siedzieć jak będzie w pracy a potem on B) Zagryzłam zęby i nie powiedziałam mu, że znowu miałam racje :angry: niestety powierzchnia naszego ogromniastego balkonu nie pozwala na włożenie tam 2 leżaków. No ale będę się z nim dzielić.

Moje palce dalej zdrętwiałe.

A co do przytycia w ciąży to jakoś pozytywnie tez nie wpływa na mojego męża. Chociaż nic nie mówi to tak jak Ty Violu widzę to i owo w jego oczach. No nic jeszcze trochę a potem treningi :)

Życzę wszystkim mamusią miłego słonecznego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #645004 przez kakaszka
witam dziewczyny :)

wczoraj mialam leniuchowy dzien w lozku z moim chlopakiem. takie dni zdarzaja sie bardzo zadko, bo on nie umie usiedziec caly dzien w domu ( ostatnio go zrabalam za to, ze jest ciagle gdzies, ciagle z kims, to w koncu zrobil mi ta przyjemnasc). fajnie jest tak nic nie robic, ogladac tv, rozmawiac, smiac sie, ah... no ale takie dni mam raz w pol roku, zebym sie nie przyzwyczajala za bardzo :) dlatego tez odpuscilam wczoraj sobie internet.

a teraz musze leciec do laboratorium po wyniki moich badan, bo jutro gin na mnie czeka :) mam nadzieje, ze zrobi mi USG, bo juz nie pamietam jak moje dziecko wyglada.

dziewczyny co sa szczyple prosze mi tu nie marudzic na swoja wage :P hipopotama jeszcze nie widzialyscie :D

ja tez za bardzo nie kumam czy mam te skurcze czy nie. ostatnio myslalam, ze mam, ale sie chyba pomylilam i to tylko coreczka po pecherzu skakala. takze nie mam zielonego pojecia i narazie chyba nie chce wiedziec, bo odrazu bym paniki dostala :)

a dzis mi sie snilo, ze juz z wozeczkiem sobie laze, a w nim syn ( dalej nie jestem pewna czy to bedzie dziewczynka :) )

milego dzionka dziewczyny i uciekam po rezultaty siuskow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #645006 przez malutkamilka
Witam się i ja z rana.

Tak pięknie słonko świeci że chyba zaraz pojadę na działeczkę zrobić parę ciekawych kompozycji kwiatowych, po drodzę kupię jakieś sadzonki.

Moja niunia dostała dziś pierwsze pieluszki. Z pampersa, może nie będą jej uczulać bo jak patrzę na allegro to ich nie widzę. W każdym bądź razie przyszły wujek mojego szkrabka postanowił, że na początek przywiezie ze sobą i sprawdzimy czy nie będą uczulać, jak uczulą to będziemy szukać innych. Wychodzi nawet taniej. 43 sztuki na allegro kosztuje okolo 23zł, a ja mam dwie paczki po 25 sztuk za łączną kwotę 15zł na nasze. Kurcze jak nie będą uczulać to by było super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #645010 przez violcia00
Dzien dobry.

Ja miałam nie najlepsza noc,zasnelam o 2:oo,jakies dwie godziny pozniej obudził mnie mocny bol brzucha i plecow,przestraszyłam sie ze cos nie tak i prawa piers mnie bolała,a raczej czułam mocne kłócie,ale jakos o 5:oo znow zasnełam,teraz znow czuje kłócie w brzuchu,ale juz sie troche usspokoiłam.

Teraz jem sniadanko a pozniej trzeba skoczycna zakupy :blink:

Kakaszka fajne masz sny-miejmy nadzieje ze to jednak bedzie dziewczynka :silly:

Miłego dnia zycze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #645013 przez WisniaJ
Witam w ten przepiękny słoneczny i gorący poranek :lol: U nas dzis już 20 stopni :) A my od rana na nogach. Pranko już się suszy w słonku, a w kuchni mężulek buszuje, bo wczoraj kupiliśmy 4 kg :ohmy: karkówki w kawałku, zaraz idziemy robić marynatę i może starczy te 4kg na ten sezon grillowy :lol: zwłaszcza, że już niedługo niestety sobie pysznej karkóweczki z grilla nie pojem... :) Ah moja kaleka dziś musiała wziąć wolne, bo sobie skręcił kostkę grając w piłkę... :/

Rysa daj znać jak poszło z tym wymazem :)

Malutkamilka my też mamy Pampery na pierwszy rzut, później popróbujemy z Higgiesami i innymi, ale tylko, jeśli Pampery będą złe. Ja tą paczkę 46 pieluch kupiłam za 22zł w Auchanie, w innych sklepach stoją podobnie. Ale kolejną paczkę kupujemy już nie Newborny tylko te zwykłe 4-6kg :)

A o wadze jakoś tak mój Przemek za bardzo nie wspomina, tylko jak ja marudzę to mówi żebym przestała w końcu jestem w ciąży. W sumie to chyba nie ma aż tak na co narzekać, tylko by spróbował :silly:

Co do skurczy ja je mam, dalej są słabo wyczuwalne, ale już coraz mocniej mi się brzucho ściska. Często przechodzą z góry do dołu, wiec może to już tuż tuż...? :lol:

A propo snów - mi się śniła Gabi po raz drugi, leżała w swoim łóżeczku i oczywiście jak w każdym śnie z naszą córcią - nie radziłam sobie z nią :dry: Oby te sny się nie sprawdziły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #645043 przez kakaszka
ja juz wrocilam z laboratorium. wyniki wyszly mi identyczne co 2 miesiace temu, troche za malo zelaza, wiec pewnie jutro gin powie mi zebym zaczela lykac go.

ja juz sie sobie nie podobam strasznie, w ogole juz mnie denerwuje pileczka z przodu. jak gdzies wychodze to musze wszedzie miec kible po drodze, bo caly czas mam wrazenie, ze sie zleje ( juz nie wspominam o nocach, juz przestalam liczyc ile ja razy wstaje na kibel ), teraz wchodzilam po schodach i pierwszy raz musialam stanac na 2 pietrze odsapnac, bo bym nie dala rade na 4 wlezc odrazu ( zalamka ).

Wisnia ale mi narobilas smaka ta karkowka, mmmmm. ja sie chyba nie doczekam grilla w tym roku, predzej urodze. mial byc na majowki, a padalo caly czas, a teraz nawet nie wiem kiedy sie uda. grr

wlasnie dzownila przyjaciolka, takze dzis dzien ploteczek :)

no super, pojawily mi sie rozstepy na udach :angry: dobrze, ze sa wysoko, takze nawet miniowka przykryje, ale jakos nie jestem zachwycona tym wydarzeniem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl