BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 15 godzin temu #648507 przez violcia00
Natali to faktycznie z ta twoja tesciowa cos nie halo,co Ci tesc pomoze?Tez bym nie chciała takiej pomocy bo trzeba by było kolo niego biegac zamiast odpoczac...do mnie przyjezdza tesciowa,choc wolałabym mame,ale ona nie da rady :(

Czyli co Natali jak sie uda to wracacie na stałe do Pl??to fajnie,tez bym chciała wrocic.

Ja tez odkad jestem w ciazy nie spotkałam sie zeby mnie ktos przepuscił w kolejce-wszedzie chyba sa ludzie tacy sami,udaja ze nie widza :angry:

Fajnie macie z tymi wizytami-tak często odwiedzacie doktorka i wiecie co tam u Waszych maluszków,ja dopiero 23 mam wizyte-jedyna w tym miesiacu,a jestem ciekawa jak tam Oskar sie rozwija i ile wazy,no ale poczekam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 godzin temu - 11 lata 15 godzin temu #648509 przez kakaszka
Haniu podziwiam twoja reakcje na tego faceta, ja bym mu sie w twarz rozesmiala, bo bym pomyslala, ze zartuje i jeszcze bym kolo glowy palcem pokrecila.
gratulacje z zaltwianiem, widzisz nie bylo tak zle :)

ja tez mam wizyte 21, ale to bedzie USG :) jakos nam sie wyrownaly wizyty :)

ja na tesciowa przy porodzie nawet nie licze. po tym jak postapila z moimi rodzicami ( ze oni przyjezdzaja ja poznac, a ona wypierdala do swojego nowego faceta na weekend) nawet nie chce jej widziec. znajac ja, to jak jej pierwsza wnusia urodzi to i tak dla niej ten facet bedzie wazniejszy. na szczescie moi rodzice beda, mama napewno, a tata jak bedzie mial mozliwosc, chociaz jestem pewna, ze rzuci wszystko i tez przyjedzie :D przyzwyczaialam sie, ze moge liczyc tylko na moja najblizsza rodzine i wiecej nikt mi nie jeste potrzebny do szczescia.

na mnie w kolejkach mochery czy gdziekolwiek patrzal jak na tredowata, jakbym miala 15 lat i chodzila z brzuchem ( tak mi sie wydaje, ze mysla, ze jestem malolata bez obraczki, wstyd i chanba). ale jeszcze nic nie uslyszalam w swoja strone, bo bym napewno odpowiedziala, bo do wscibskich emerytow nie mam szacunku.

zapomniala dodac, ze moj wredny domownik wlasnie robi mi obiadek, a ja siedze i nozkami macham :D mialam dzis posprzatac mieszkanie, ale zostawiam to na jutro ( tak jak pisala chyba hania :D )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 godzin temu #648513 przez natali
Violca mam taka nadzieje wprawdzie mostow za soba palic nie bedziemy ale jak wszystko pojdzie zgodznie z planem to powiemy "adios" i juz nas nie ma i wolalabym nie wracac tym bardziej ze dzieci jak juz pojda do przedszkola to bedzie im ciezko sie odnalezc w innym kraju gdybysmy musieli wrocic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 godzin temu #648514 przez Hania84
No to faktycznie sporo nas na tego 21-ego :) któraś jeszcze ;)

natali - no to super informacja :) Trzymam kciuki by się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 godzin temu #648527 przez kejti22
Wiśnia, ma byc w poniedziałek, także tuż tuż... :)

U nas dziś pogoda hmm dziwna :laugh: rano piekne słoneczko, po południu burza i nieziemska ulewa, a teraz znów słońce :laugh:

Zaraz zmykam z kuzynką też w ciąży (16 tydzień) do Rossmana i Biedrony...
I tak zaraz pewnie znowu mnie skrzyczycie ide po lody :lol: :lol:
Czas uczcic,że wypłata na koncie :D Hehe :lol:

A i kolejną wizyte u ginekologa mam 15 maja zoobaczymy co tam u Kuby słychac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 14 godzin temu - 11 lata 14 godzin temu #648539 przez Hania84
Ja jestem po drugiej serii ćwiczeń. Chyba 2 serie po 15 minut starczą na dzień co nie Marta? :silly: powiem szczerze , że od tych oddechów mi się trochę w głowie kręci :silly:
ale fajne są te ćwiczonka lepiej się nawet po nich czuję :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ciekawe czy Lenuśka się okręci. Oby, oby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 14 godzin temu #648540 przez WisniaJ
Haha no tak, ja właśnie czczę moja wypłatę, ale na allegro, bo mnie już że tak brzydko powiem wkurwiają te sklepy dyskonty i inne dupki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 14 godzin temu - 11 lata 14 godzin temu #648553 przez rysa
Przespałam sie godzinkę, wypiłam kawe, zrobiło mi się lepiej i znowu na ten ukrop, naszczęście lekki wiaterek wieje i słońce jakieś za mgłą, mam nadzieję zże potem troche popada :silly:

Wiśnia w tym Lidlu zawsze tak jest, chyba trzeba by było stać przed wejściem i czekać na otwarcie.Zawsze jak coś chce kupić fajnego z gazetki to już nie ma :angry:

Agusia tez byłam dzisiaj w Biedronce i chciałam kupić pościel z Kubusiem Puchatkiem bo super cena ale nie chciałam odpakowywać żeby sprawdzić jakość. A Ty co myślisz?

U mnie jest tak że wypłata znika z konta baaardzo szybko(dostałam dzisiaj o 15 ,a juz prawie połowy nie ma :laugh: ;) ) [img/] fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-a...263_1614277951_n.jpg

Powyżej rodzaje pensji :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 13 godzin temu #648568 przez WisniaJ
Heheh moja to zdecydowanie miesiączka - trwa 3 dni ;) Ale teraz troszkę zamierzam przyoszczędzić, bo w sumie wyprawka już kompletna. Wydatków prawie nic - ciuchów sobie nie zamierzam kupować, ewentualnie jakieś buty, ale póki co nie chce mi się dupska z domu ruszać :lol: Z resztą i tak pewnie to lato całe przelatam w balerinach.. Mam 3 pary, najwyżej kupię jeszcze jedną plus trampki bo ostatnio mi się strasznie podobają, ale muszę znaleźć koniecznie MIĘTOWE bo się uparłam i kropka :) Kupiłam sobie też tą koszulę do szpitala drugą, stanik jeden mam i drugi jednak kupię dopiero jak urodzę i sprawdzę częstotliwość jego używania no i w ogóle, czy potrzebny...

Co do Lidla to nienawidzę ich... :P Może mi kiedyś przejdzie, póki co na sam dźwięk słowa "Lidl" mam ochotę tam iść i ich skopać... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 13 godzin temu #648569 przez Agusia83
Rysa,wieczorem wsadze dopralki,to powiem po:-)

Wypłata extra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 13 godzin temu #648587 przez kejti22
Widziałam tą pościel z Kubusiem Puchatkiem... szczerze??? Żadna rewelacja. Myślałam, że coś lepszego bedzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 13 godzin temu - 11 lata 13 godzin temu #648592 przez Hania84
A zapomniałam Wam napisać, że te położne (przynajmniej te co były dziś na dyżurze) są strasznie miłe i uprzejme :) Ta co mnie dziś "obsługiwała" to strasznie uśmiechnięta. Dużo się wypytywała i mówiła, że mam się nie bać bo dają tu też dożylnie we wenflon przeciwbólowe środki. No a oprócz tego na życzenie to PDA. Zobaczymy jak to będzie...a na do widzenia podała nam rękę i pomachała do nas serdecznie :) Fajne wrażenie zrobiła...aż normalnie chce się rodzić :D
ach - no i dodała, że faktycznie pracuje u nich jedna Polka :) sprawdzała w grafiku czy ma akurat dyżur tego 21-ego ...no ale niestety nie...ma dyżur dzień wcześniej...no ale może się tak złoży że będzie miała dyżur jak będę rodzić :silly: liczę na to szczęście :silly:
Mała nawet wyczuła chyba gdzie przyjdzie na świat bo w momencie kiedy wjechaliśmy na to piętro (położnictwo jest na 6...ostatnim - latem pewnie gorąco) to zaczęła się więcej rozpychać niż zwykle :D
...ale zauważyłam, ze odkąd jest głową do góry to rusza się znacznie mniej. Chyba jej tak wygodnie :dry: na szczęście jak ja podrażnię...albo położę ręce na brzuchu to daje znać że mam się zabierać z jej terenu :silly: ...ale i tak mogę stanowczo powiedzieć, że rusza się mniej niż jak była głową w dół.

Beciara
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 12 godzin temu #648610 przez violcia00
A mnie znów zaczął kręgosłup bolec-oj czuje ze noc bedzie ciezka,ide zaraz wziac ciepła kapiel,moze cos pomoze :huh:

Jutro rano idziemy na badania krwi,moczu i GBS.

U mnie teraz zaczeło padac,ale troche deszczu nie zaszkodzi :silly:
Ide cos zrobic z tym bolem bo nie wytrzymam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 12 godzin temu #648624 przez Beciara
Jak wy to robicie, ze czasem sa czesci tekstu niewidoczne dla niezarejestrowanych uzytkownikow? Chcialam tak odpisac i za cholere nie kumam jak to zrobic.

Hania, jak wyladuje w lozku to Ci napisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 12 godzin temu #648628 przez Hania84
Beciara musisz wejść w "odpowiedź na temat" jak odpisujesz (nie w szybką odpowiedź) i tam jest okno tekstowe...a nad tym oknem tekstowym masz różne możliwości...albo pismo pogrubione, albo ukośne...później masz spoiler (ale to widać jeśli jesteś niezarejestrowana) i później masz takie Buźki(pamperki) nie wiem jak to nazwać i to jest właśnie to. Musisz dokładnie popatrzeć co tam jest nad tym oknem tekstowym (klikasz to i od razu piszesz bo kursor musi być tam gdzie jest w momencie gdzie go klikasz. Inaczej nie potrafię tego wyjaśnić :P

Czekam na odpowiedź Beciara ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl