BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 1 tydzień temu #647008 przez kakaszka
witam dziewczyny :) u mnie upal, a to dopiero 10 godzina. juz sie boje co bedzie pozniej, mam nadzieje, ze burza :)

gusia nie przejmuj sie tym facetem, on sie nie zna :P

ja mam pepek w srodku i chyba tak zostanie, bo jeszcze troche ma w srodku :)

Wisnia a kiedy twoj facet ma urodziny? bo cos mi sie wydaje, ze po pannie jest waga ( moj jest z pierwszego dnia wagi :) ) to moze dlatego maja tyle wspolnego :D mojego tez do lekarza nie zmusisz pojsc, no chyba, ze bedzie umieral z bolu.

milego dnia dziewczyny i powodzenia u lekarzy :) czekam na opisy jak poszlo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647014 przez Gochens
Witam się i ja z rana ;)

Wiśnie nie zaniedbałam no coś Ty przecież codziennie z Wami byłam duchem i ciałem..tylko nie słowem pisanym ;)

Też mam jeszcze pynpol wklęsły ale widzę, że powoli chce wyjść.. dziurka od kolczyka mi się trochę rozciągnęła i zaczerwieniła, mam nadzieje, że nie pęknie...

Miłego dzionka brzuchatki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647022 przez violcia00
Dzien dobry.

Ja jakos straciłam rachube...myslalam ze dopiero 9:00,dopiero jak Kakaszka napisala ze juz 10:00 to przejrzałam na oczy :lol: ,to pewnie ze zmeczenia.

Powiem Wam ze mam juz dosc-jak mam nie spac w nocy to wole zeby to było zasługa mojego synka,ktory mnie obudzi(oczywiscie juz poza brzuszkiem),bardzo to meczace jest-niby jestem zmeczona,chce mi sie spac ale nie zasne,znów wrocił ten cholerny bol nog :huh:
Zazdroszcze tym dziewczyna ktore dobrze sypiaja...
No ale jakosa trzeba funkcionowac :dry:

U mnie tez dzis cieplo,ale jak na razie nie mam planów-moze pojdziemy na basen a jak nie to napewno na jakis spacer :blink:

Wisnia Ty jeszcze zaczekaj z tym rozpakowywaniem przynajmniej do konca maja :silly:
Ja cos czuje ze urodze po terminie-tak 10 czerwca,moj synek tez bedzie z czerwca tak jak mamusia :laugh: ,choc chcialabym wczesniej urodzic,jakos przestalam sie bac porodu,przynajmniej na chwile,wydaje mi sie ze to nic takiego i ze pojdzie dobrze...nie wiem skad takie mysli :lol: :unsure:

Miłego dnia laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647058 przez cukierek100
Witam wszystkie mamy czerwcowe ;)

Jestem tu nowa, ale tez z terminem na koniec czerwca ;)
Będziemy mieli synka ;)

chciałam sie od Was dowiedziec min czy robiłyście badania na obecnosc wirusa hiv, pytam poniewaz ja bedac na ostatniej wizycie u mojego ginekologa sama zapytałam o to badanie - lekarz powiedział mi ze to badanie nie jest obowiążkowe.. po czym dziwnie na mnie spojrzał i zapytał czy sie czegoś boję i ze jeśli chce to moge sie zbadac.
Trochę dziwnie sie poczułam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647061 przez kakaszka
witam nowa mamusie :)
co do badania HIV robilam na samym poczatku ciazy. dostalam odrazu komplet badan na 200 zl, no ale przynjamniej wszystko wiedzialam co i jak ( ale to prywatna ginka mi zlecila to zrobic, a jak z nfz to ja nie wiem).
imie juz macie dla syneczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647063 przez Ewelina 1985
Cześć dziewczyny!!
Jest taka pogoda,że troszkę siedze sobie na dworze.
Podczytuje was więc wiem co się mniej więcej dzieje.

Ja tez mam jutro wizyte u ginka więc zobaczymy co tam.
Dzisiaj pobierałam krew:morfologia ,mocz i toxoplazmoza.

Tak wogóle to ja nie mam nic uprane jeszcze dla małej.

cały czas mówie jutro,jutro.
Ale naprawde jutro musze coś zacząc!Ma mi przyjśc komoda,więc będe miała gdzie powkładać to wszystko :) :)

Wiśnia:Pisałaś kiedyś .że zamówiłaś butelki.Znajoma mi mówiła ,że są fajne butelki z tej firmy.Kupowałaś na allegro??Możesz przesłac linka tej strony??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647079 przez cukierek100
synuś bedzie miał na imię Julek ;)

Chodze do lekarza prywatnie dlatego tez sie zdziwiłam kiedy tak mi powiedział..
U mnie tez mega upał.
Wyprawka jeszcze nie skompletowana, nic nie poprane.. ale myśle ze zdąże ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647101 przez violcia00
Czesc cukierek:)

Ja tez robiłam to badanie na poczatku ciązy i tez prywatnie.
A z wyprawką to spokojnie,jeszcze zdążysz...a na kiedy masz dokładnie termin???
To twoja pierwsza ciąża??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647127 przez cukierek100
;) to moja pierwsza ciążą ,jesteśmy 2 lata po ślubie, zaszłam w ciąże przypadkiem ;)hehe bo jeszcze nie planowaliśmy - ale oboje sie z tego bardzo cieszymy ;)
termin mam na 28 czerwca , wiec to juz sama koncówka czerwca ;) już nie mog sie doczekac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647129 przez cukierek100
Dziewczyny a czy wasza morfologia dobrze wychodzi , chodzi mi o leukocyty - ja od poczatku mam podwyższone ;/ troche mnie to niepokoi, podobno w ciazy to normalne ale z kim bym nie rozmawiała to tylko mi odbiegaja od normy ;/ ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647192 przez violcia00
A u mnie dzisiaj i jutro świeto(zapomniałam o nim)a ja czekam na listonosze bo miała mi przyjsc paczka z PL,a tu oni nie pracuje,to sobie poczekam jeszcze :dry: ,przynajmniej spokoj dzisiaj mamy ;)

Obiadek juz sie robi-leczo dzisiaj :silly: i pranie robie,jeszcze zamierzam kocyki i maskotki uprac dla małego-bo prawie o nich zapomniałam.

Jak tam dziewczyny po wizytach???pewno jeszcze nie wrociłyscie?? :unsure:

To wracam do pracy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647193 przez Małgośka
Witaj Cukierek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647288 przez rysa
Właśnie wróciłam ze spacerku, potem zakupy, jak przyszłam to wysprzątałam mieszkanie, usapałam sie jak nie wiem co i poraz pierwszy sobie myśle że mogło by troche popadać :P

Kakaszka pewnie chodzi Ci o mojego faceta bo maja wiele wspólnego :laugh:

Witamy Cie Cukierek :) Ja badań na Hiv nie robiłam, morfologie mam perfekcyjną, ale wydaje mi sie że nie powinnaś się przejmować tymi leukocytami, jeżeli lekarz nie widzi problemu tzn że jest dobrze :) A imię dla synka super! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647295 przez aleksiaa88
My już po wizycie mały ma ponad 2300 :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: na ostatniej wizycie czyli 5 tyg temu było 1400 coś więc się zaszokowałam, że tak skoczył ale nadal nie wiem jak on się tam mieści chyba musi być dobrze zwinięty :huh:

Poza tym muszę jeszcze raz glukozę 75 zrobić gdyż w moczy się pokazała więc doktorek stwierdził albo błąd wystąpił albo naprawdę tam jest, jak robiłam 3 miesiące temu to była w normie, więc lecę jutro na badania i jak wyjdą dobrze to wizyta za 3 tyg, a jak nie to za tydzień mam przyjść, zobaczymy co wyniknie

Znów byłam na zakupach małe pierdółki zakupione do tego podkłady i wkładki laktacyjne więc torba prawie gotowa jeszcze tylko majtki siatkowe i stanik i by było wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647296 przez WisniaJ
Kakaszka my jesteśmy dwa bliźniaki - Przemek ma 24 maja, a ja 10 czerwca. Także już niedługo będziemy już trzy bliźniaki :lol: I ciekawe, czy Gabi będzie Przed Przemkiem, między nami, czy może po mnie? :silly:

Ja HIVa nie robiłam mój lekarz stwierdził, że on żadnych tych bzdurnych badań wymaganych przez szpitale mi robić nie będzie bo to bez sensu, a oni żądają tych wyników tylko dla chronienia własnej dupy (oczywiście nie wszystkie badania :P ).

A wróciłam dopiero co do domu, nawet nie zajechałam po koszulę i te staniki, bo mama mnie tak przegoniła, że odwiozłam ją i jedyne czego pragnęłam, to domku i kanapy... Już się więcej na takie podróże nie zgodzę w najbliższym czasie. Idę na szybko spacer z psem i odpoczywam, a po koszulę pojadę jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl