BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #544467 przez Hania84
Tak Agusia to buźka z profilu :) Widać ładnie nosek, bródkę, oczko :) a dalej to szyja i kawałek klatki piersiowej ;)
No to duża dziewczyna była ta Twoja Emi w 21 t.c. :)
Wiecie co ...ale dziś jestem rozkojarzona przez tą wiadomość o córci hihi :) Aż mi się literki na klawiaturze mylą i wciąż mi podkreśla na czerwono i muszę wciąż poprawiać :P

No to dziś się troszkę nadźwigałaś...ale uważaj by nie za dużo :)
Widzę, że chłopaków i tak będzie więcej nawet jak Ty Agusia będziesz miała córcię :) Na razie jest 7 do 4 ;) Nie wiadomo co z Cordis bo już dawno się nie odzywała i co z Renatą, bo chyba tylko raz tu zajrzała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544529 przez kakaszka
Do Hani. Śliczne zdjęcie córeczki, gratulacje. Chciałam dodać swoje zdjęcie usg, ale muszę zmieniać format zdjęcia, bo za duże do dodania, a mi się za bardzo nie chce w to bawić. :)

Dziewczyny opowiadacie jak pożytecznie spędziłyście dzień, a ja znowu leń. Prawda z rana mój partner zepsuł mi humor ( bo sam wstał lewą nogą), no nie miałam ochotę na spacer, ale się zmusiłam. A miałam iść i szukać dla niego prezentu, bo w czwartek mamy rocznicę odkąd jesteśmy razem. Ale byłam taka na niego wkurzona, że olałam to. Będę musiała jutro wystartować na maraton po sklepach. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544556 przez Agusia83
Haniu, dopiero teraz zobaczylam buzie w calej okazalosci...a wczesniej jakos inaczej patrzylam...piekna buzia..nosek wyglada na taki kuleczkowy :laugh: uwielbiam takie noski.

Oj dziewczyny, korzystajcie z tych wolnych dni, leniuchujcie ile wlezie...ja tez bym tak czasem chciala...jak juz jest dzidzius to troche ciezej..ale i tak Wam powiem, ze szczerze odkad mam Emi jestem bardziej zorganizowana niz przed jej narodzinami. A przecie teraz mam jeszcze wiecej obowiazkow...no i nigdy nie myslalam, ze bede co drugi dzien odkurzac i pucowac mieszkanko :silly:
W ogole Emi stala sie takim przytulaskiem i calusnica...dzis z rana najpierw zrobila mi "cacy" a pozniej dala kilka buziakow :lol: cudowne uczucie i to jak mowi mama i biegnie do mnie polozyc glowke na nogach, przytulic sie...zobaczycie, cos cudownego :lol:

Kakaszka,co sie stalo? Czym sie zdenerwowal partner?
Gratuluje rocznicy, ktora to juz? :lol:

Ja tez juz musze pomyslec o walentynkach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544595 przez Marta1985
Oj ja bym chciała leniwie spędzić dzień ... już mi się to marzy :) Ale jak zawsze kiedy planuje urlop to wszystkie projekty się komplikują i jest masa roboty ale dla dobra Bartusia w piątek po pracy zapominam o tym wszystkim i niech sobie radzą przez ten cały rok beze mnie ... :)

A teraz idziemy z maluszkiem i mężulkiem leżakować :)

Spokojnego wieczoru Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544620 przez Hania84
Zazdroszczę ci Aguś już tych takich przytulanek i pierwszych słów i w ogóle :) Fajnie :)
Dzięki dziewczyny za Gratulacje !!! Cieszę się niesamowicie z mojego skarba :)
Dziś pierwszy raz poczułam co to miłość matczyna :) Piękne uczucie :) wzruszyłam się bardzo na tym USG...najbardziej wtedy kiedy malutka włożyła kciuk do buźki i go zaczęła ssać :) piękny widok :) Takich wspomnień mi nikt nie odbierze :) Kocham malutką szalenie :)
Właśnie z moim A. ukołysaliśmy ją do snu :P hihi .

Kakaszka dawaj tu szybko zdjęcie dzidziulki :) Chcemy zobaczyć :) Nie ma obijania się, do roboty zmniejszaj zdjęcie :P

Ja mojemu kupiłam już prezent, ale najpierw na urodzinki bo ma w piątek. Chciał plecak do pracy ;) A teraz czas pomyśleć nad walentynkami...może jakaś romantyczna kolacja...hmmm muszę pomyśleć :)

Marta no to teraz będziesz miała więcej czasu na wszystko jak już w piątek ostatni dzień :)
Przynajmniej będziesz mogła urządzić pokoik marzeń dla synka :) Powodzenia w inspiracjach :)

Kakaszka nie martw się spięciami...myśl o sobie i o dziecku :) Wszystko się unormuje jak Dzidzia przyjdzie na świat , zobaczysz :)

...a z tego mojego zdjęcia to już chyba widać , że to dziewczynka .. hihihihihi :P Tylko zastanawiam się do kogo podobna :D hihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544631 przez Agusia83
Haniu, ja to tez sie smialam, bo moje kolezanki z profilu mojej dzidzi wyczytaly, ze to chopok..haha...zobaczymy juz niedlugo czy sie potwierdzi...chociaz maz caly czas powtarza, ze on tylko dziewczynki robi :silly:
Haniu, zobaczysz, jak to szybko zleci..najpierw do porodu...koncowka bedzie nam sie dluzyc, ale jak dzidzia sie urodzi, to juz jak z bicza strzelil...nim sie obejrzysz, a dzidzia bedzie sie usmiechac, jesc swoje nozki, siadac, wstawac, chodzic...no i mowic oczywiscie...ja juz sie nie moge doczekac jak Emi zacznie skladac wyrazy :lol: juz wiem, ze bedzie klapacka po mamusi...

Wisnia, Emi tez byla taka ruchliwa w brzuchu i masz racje, ze to sie przeklada na pozniejsze zycie poza lonem mamy.... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544647 przez Hania84
hahaha Aguś ale się uśmiałam "mąż cały czas powtarza, że robi dziewczynki" hihi :D ...a może jednak tym razem niespodzianka i ...boy :)
Tak bym już chciała tulić mojego skarba :) Niech to szybko zlatuje :)

Chyba coś w tym jest, ze jak sie dużo wierci to jest ruchliwe po porodzie...moja przyjaciółka jak była w ciąży to mówiła że mały ją wciąż kopie, i wciąż głodny bo szybko nałykał się zawsze płynu owodniowego i ze 10 razy nieraz na dzień miał czkawkę...a brzuch to jej wciąż podskakiwał...a dziś mały łobuz jest ...wszędzie go pełno. No i ponoć już na pierwszej możliwej wizycie wykrywania płci pokazał co ma między nogami i do dziś nago z fifonem po mieszkaniu lata...:D
Moja to nie chciała pokazać co tam ma...lekarz musiał poprzekręcać to urządzonko żeby zobaczyć, więc może wstydnisia będzie ;)

Ciekawe co z kejti bo dawno się nie odzywała.
Rysa dobrze, że dziś się odezwalaś...bo też długo Cię u nas nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544717 przez Agusia83
Dzień dobry,zbieramy sie do endo..odezwę sie jak wrócimy.
Miłego dnia brzuszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544756 przez Hania84
Witam z rana
Mnie dziś ból zęba , a raczej ból dziury po zębie obudził o 5 rano. Boli jak jasna. Nie wiem co się dzieje, przeciez tydzień temu miałam tam wszystko robione i czyszczone. Do dziś był spokój i znowu... :( Jestem zła... już nie mam siły z tym zębem, a raczej już jego brakiem teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544835 przez rysa
Witam dziewczyny! :) Używacie jakiś preparatów do brzusia? Ja dotychczas smarowałam się serum Perfecta Mama, ale dzisiaj mi się skończył i myślałam żeby może wypróbować coś innego :dry: Może macie jakieś polecone lub wypróbowane kremy, balsamy, oliwki? :)

Haniu może się okazać że jednak nie do końca dentysta zrobił dobrze zęba, albo może jakis nerw pulsuje.. :dry:


No i mój Filip "akrobata" :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544868 przez aleksiaa88
Hania84co do bólu dziury po zębowej też miałam miałam wyrywaną 7-mkę i szytą dziurę bo musiał naciąć dziąsło. Zęba wyrwałam niby wszystko było ok ale po jakimś czasie okazało się, że pobolewa i zauważyłam, że dobrze jeszcze się nie zasklepiło i jedzenie mi tak wchodziło więc na jakiś przestałam jeść tą stroną i zagoiło się możliwe że jedząc naruszyłam dziąsło, które nie było dobrze zagojone.

Rysa co do kremów zakupiłam sobie oliwkę z Hipp ale u mnie się do niczego nie nadała posmarowałam się parę godzin później skóra sucha aż szorstka. Więc zakupiłam Palmersa balsam jak jego posmaruję na noc to rano czuję, że skóra jest jakby wilgotna i miękka. Tylko strasznie to drogie. Ale i tak smaruje się od wielkiego dzwonu leń ze mnie przeogromny.
Dałam jeszcze jedną szansę oliwce skórę na łokciach mam taką suchą, aż biała więc użyłam oliwki i nic się nie zmieniło za rzadka jest czy co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544879 przez rysa
aleksia ja właśnie też myślałam o Palmersie bo same dobre opinie i komentarze na róąnych forach. Ale strasznie duży wybór i nie wiem na co się zdecydować :unsure: a kupowałaś na allegro w aptece czy gdzies indziej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544901 przez WisniaJ
Dziewczyny ja używam Palmer's dla kobiety w ciąży od tygodnia, kupiłam ten pierwszy:

palmers.info.pl/ciaza_i_laktacja.php

Opinie ma bardzo dobre, jak będzie - zobaczymy. Odkąd zaszłam w ciążę stałam się niesamowicie systematyczna ;) Wiec smaruję brzuch, piersi, "boczki" i pośladki codziennie wieczorem, a co drugi dzień też rano. Skóra jest po tym niesamowicie miękka i nawilżona. Do tego praktycznie cały dzień pięknie pachnie kokosem :) A i cena moim zdaniem jak na preparat specjalistyczny jest bardzo niska - kupiłam 250ml na allegro za 20zł + przesyłka. Stawiam, ze jedno opakowanie wystarczy mi na miesiąc. Teraz po przetestowaniu, jestem mega zadowolona i kupię na wypłatę od razu dwa lub trzy opakowania.

Hania ja stawiam, że boli rana, niedługo powinna się zagoić, ale może idź lepiej do dentysty, bo może się okazać, że będziesz musiała brać antybiotyk.

Zauważyłam, że według suwaczka i ostatniego USG nasza mała kruszynka ma już 23 tygodnie :D Szkoda, że mama już nie jest kruszynką ;) Mam nadzieję, że dotrwam z wagą 60 do kolejnej wizyty u lekarza... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544990 przez kakaszka
Witam Mamuśki :)

Dobrze, że zaczęłyście temat oliwek, balsamów itd. Bo muszę dziś coś kupić, a też nie mam pojęcia co. Nie lepiej jest kupić jakiś balsam na rozstępy? Bo ogólnie skóry nie mam suchej, no i nie przepadam za uczuciem tłustej warstwy na ciele.

dziś idę szukać prezentu dla chłopaka ( to dopiero 3 rocznica). Pojęcia nie mam co kupić, ale myślę, że coś na pewno wybiorę.

wysyłam zdjęcie córeczki, mam nadzieje, że tym razem się uda.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545029 przez aleksiaa88
Swojego palmersa kupiłam w drogerii ale był drogi więc lepiej w necie. W moim mieście tylko w jednej drogerii go mieli więc kupiłam heh i zapomniałam, że istnieje coś takiego jak allegro a tam by taniej wyszło. Jeszcze mam też oliwkę jest tak gęsta , że nie wiele jej potrzeba a zapach unosi się cały dzień i czuję, że skóra jest taka lekko wilgotna, miękka ale ubrań nie brudzi.

Robiąc dziś pranie nasunęła mi się myśl jak to będzie jak dzidzia będzie znaczy jak to pranie będę robić bo teraz używam proszków zwyczajnych i jak otwieram pojemnik to czuć proszkiem ze środka więc jest intensywny chyba będzie trzeba prać wszystkie ubrania domowników proszkiem dla dziecka bo jak między praniami ze zwykłym proszkiem wsypie dla dziecka jak pralka i tak wali tamtymi proszkami i na dodatek w szufladzie na proszek zostają resztki proszku.
Może któraś wyrazi opinię na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl