BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 4 miesiąc temu #546829 przez Hania84
kakaszka tyle co trzeba to widać :) fajny brzusio :) ale widzę, że nosisz jeszcze pasek...nie uciska Cię ? mnie to już spodnie dresowe nie raz cisną (mam takie jedne na wyjścia ze sznurkiem w pasie...maskara) :P i najchętniej chodziłabym w samych majtasach hihi :P

Tak to jest zakupy dla naszych pociech uzależniają :) Ja mam to samo, jak wejdę do sklepu z dziecięcymi ciuszkami to nie mam opamiętania :P
Najważniejsze, że już się przekonałaś do pipulki ;) Bo hamburgerki też są fajne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546831 przez WisniaJ
Hania no mi się przyda wyciskarka bo nie mamy :) Z resztą ten mi się jakoś bardziej podoba może przez ten pomarańczowy akcent ;) Dobra jesteś, ja licząc banana i jogurt to już miałam dziś 4 posiłki ;) I ja się dziwię że już mam +6kg :D Ale zrobiłam dziś TAKĄ PYSZNĄ lasange :) Lepsza niż w restauracji.

Kakaszka ale mikro zdjęcie ;) brzuszek ładnie odstaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546838 przez Hania84
A wiesz Wiśnia...ja mam swojego ciałka więcej więc nie muszę tyle jeść :P dzidzia co chce to weźmie ode mnie ;) Muszę w końcu iść zjeść ten obiad (mam śledzie w śmietanie i ziemniaki) Bo jestem na razie na 2 kromkach chleba od 12-ej ;) mmmm Wiśnia nie rób apetytu...taka domową lasagne sama bym zjadła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #546867 przez Marta1985
A my mieliśmy dziś krokieciki z kapusta i grzybami w sosie czosnkowym :)

A teraz idziemy leżakować ;)

Jutro ostatni dzień pracy :)i od soboty będziemy robić pierwsze zakupy dla dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546915 przez kejti22
Wiecie co dziewczyny, ja jakoś nie jestem przekonana do tych całych podgrzewaczy i sterylizatorów, myślę, że to zbędny wydatek.. ;) Może też dlatego tak uważam, bo wiele osób mi mówiło, że to nie jest konieczne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546923 przez kejti22
Ale musze się was zapytać, czy wy też macie tak "suche" brodawki i sutki??? Normalnie z dnia na dzień takie się stały ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546926 przez WisniaJ
kejti też chyba mam, tak mi się wydaje, ale w sumie nie wiem, co z tym zrobić. w sumie sutek jest ok, tylko na czubku tak jakby brodawka była sucha.

Co do podgrzewacza mi się wydaje, że nie jest to niezbędne, ale na pewno przydatne - jak będzie to zobaczymy, bo doświadczenia nie mam, ale 5 dyszek nie będzie mi szkoda, jakby się okazało, że będzie mało przydatne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546932 przez Hania84
No i moja mała po tych śledziach się zbuntowała :ohmy: zaczęła mnie tak kopać że szok :silly: nigdy więcej śledzi B)

Wiesz co kejti ja nie mam suchych brodawek, może dlatego że co drugi dzień smaruję je balsamem dla kobiet w ciąży.
A jeśli chodzi o te podgrzewacze/strylizatory to uważam że podgrzewacz to właśnie fajna sprawa bo nastawiam na 40 stopni bo taka jest podana do podgrzewania mleka i wiem, że będzie ono dobre...nie za zimne ,nie za gorące. A że przy okazji sterylizator jest też w tym to jeszcze lepiej...a nie kosztuje to kosmicznych pieniędzy przecież :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546933 przez kejti22
No właśnie u mnie jest całość taka suchawa.. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546958 przez Agusia83
A ja wlasnie kapie Emi,która wpitala mi piane.
Ja podgrzewacz mam aventu, dostalam go i jest bardzo pomocny nawet teraz. Herbatka do butelki na noc i jak sie w nocy obudzi,wszystko mam pod ręką.

Kakaszka piękny brzuszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546965 przez rysa
Ja jeszcze nie myślałam o podgrzewaczu, ale wydaje mi się że to może być przydatna rzecz, szczególnie w nocy tak jak Agusia pisze :)

A brodawki też mam suche pomimo,że smaruje rano i wieczorem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546978 przez rysa
A jakiej firmy kupujecie lub już macie te podgrzewacze? ja zmierzam kupić butelki Aventu, nie wiem czy do każdego podgrzewacza będą pasowały :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546993 przez WisniaJ
rysa te co pokazałyśmy gdzieś wcześniej z Hanią oba są uniwersalne, ja butle chyba kupię Tommee Tippee jakoś mi się szczególnie podobają ;) i można do nich kupić antykolkowe końcówki, nie wiem na ile to bzdura, a na ile jakiś "hicior", no ale nie zaszkodzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547007 przez Agusia83
Ja mam butelki i podgrzewacz z aventu. Jestem bardzo zadowolona. Tommee Tippe tez są dobre.
Ja brodawki tez mam troszkę suche,ale otoczki juz nie. Są bardzo nawilzone,zresztą w sutkach mam bialawe grudki,chyba mleko czasem wypływa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547069 przez kejti22
no dobra, może się przekonam do tych podgrzewaczy ;) ale ja mam kupione buteleczki z tommy tippie i myślę, czy są podgrzewacze właśnie do tych butelek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl