BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664289 przez Hania84
Agusia podziwiam Cię z tym prasowaniem. Ja nienawidzę tej czynności...a szczególnie właśnie prasować koszul :S dobrze, ze A. tak rzadko w nich chodzi.
A co do objawów gestozy to mam to ciśnienie, opuchnięte stopy i dłonie oraz białkomocz. :dry: muszę uważać teraz na silne bóle głowy i ból w górnej części brzucha...bo gdyby się takowe pojawiły to natychmiast na sygnale do szpitala muszę jechać.

Też sapię jak lokomotywa...majtki zakładam na siedząco i też z tym problem i tak mam...stękam i w ogóle.

Zjadłam obiad i po 20 minutach popędziło mnie do kibelka :silly: normalnie rozwolnienie dostałam.
Agusia ja żadnego parcia na pupę nie czuję...czasem tylko zdarza mi się czuć parcie na krocze , ale to też nie często. Może ze 3 razy na dzień...ale to wtedy chyba mała naciska na szyjkę...tak mi się zdaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664294 przez Ikunia1910
Parcie na pupe...hmmm nie wiem czy to parcie, ale czuje jakby Zoska robiła baran baran buc z moja pupa. Kilka razy z rzedu tak mi puknie i pozniej spokoj i znow. A takto nadal malo sie juz rusza, przyznam ze bardzo sie do tych ruchów przyzwyczaiłam i troche mi do nich teskno...




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664295 przez Hania84
A tak dla ciekawostki...to nie wiem czy wiecie...ale gestoza u wielu kobiet pojawia się też w pierwszym trymestrze ciąży :) objawem tego są poranne wymioty :) nawet nie wiedziałam że to się nazywa gestozą czyli zatruciem ciążowym. No ale najniebezpieczniejsza gestoza to ta właśnie w III trymestrze niestety. I trzeba uważać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664313 przez rysa
też się usapie nawet przy mówieniu :)

Ja do 20tc caly czas rzygalam ale nie mialam wysokiego cisnienia ani opuchniec, a bialkomocz pojawil sie w 22tc

Mnie tez jeszcze dzisiaj czeka prssowanie :/Chociaz znajomi sie zapowiedzieli ze przyjda a ja wogole nie mam ochoty na towarzystwo :/Czuje sie jak lokomotywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664321 przez WisniaJ
O kurczę dziewczyny dziękuję, nie spodziewałam się że mój torcik takie pozytywne opinie zbierze :D No cóż robiony z miłości w końcu ;) Jakbym mogła to bym wam po kawałeczku chociaż wysłała :) Agusia co ty, sama wycinałam to serce, dlatego takie trochę koślawe wyszło... :P

Mój mężuś się pindrzy, ja już wykąpana i wyszykowana, znajomi nas zaprosili na wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów więc lecimy wieczorem trochę do ludzi, bo już niedługo pewnie będziemy tak zakochani w córci, że jej nie zostawimy nawet na godzinę, żeby gdzieś wyjść... :)

Kakaszka ale fajnie, ze macie te najważniejsze rzeczy już :) Co do torta to ty lepiej grilla oddawaj! Bo u nas dupa z pogodą, ciagle pada i 10 stopni... :(

Gochens ja ci powiem, ze mam kilka staników z H&M i jakosciowo są takie sobie, dlatego daj znać, jak będzie z tym po kilku praniach :)

Co do tego jak sie czuję, to ja lepiej moze nic nie powiem, bo czasami czuję się leciutka jak owieczka, a czasami jak słoń, jak wstaję z kanapy to sapię i pewnie jestem przy tym wszystkim bardzo subtelna i seksowna... :P Ale sapanie przy rozmowie jakoś mi minęło ok 2 tyg temu, wcześniej to ciągle sapałam aż się koleżanki śmiały bo jestem straszną gadułą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664329 przez Agusia83
Haniu, to Ty uwazaj na siebie bardzo...bo z tego co sie orentuje, to gestoza to cos bardzo niedobrego, akurat teraz...

Kurcze ja tez chyba 4 miechy wymiotowalam i przy kazdej chorobie i ozniej przy myciu zebow tez...nawet w tamtym tygodniu witalam sie z kibelkiem....

A ja myslalam, ze mialas taka foremke i jak dla mnie wcale nie zdeformowane ksztalty Ci wyszly :laugh:

Haniu, a co mam zrobic? Ciuchy mi leza chyba pol roku :silly: wiem, wstyd...ale nie mialam sily prasowac...a teraz sie za to wzielam w najgorszym momencie ciazy...hahaha...narazie odpuscilam, za kilka godzin sie znow za to wezme...a propos prasowania, to ja je uwielbiam...ale koszul nienawidze...a moj maz je uwielbia..i nie przesadzajac ma ich z 30 jak nie wiecej...zreszta ja go lubie takiego eleganckiego :laugh: tylko musi sie nauczyc prasowac :silly:

Wiecie, zauwazylam, ze czasem piszac Wam cosik o moim bablu, to zastanawiam sie czy napisac moj, czy moja...chyba jakos do mnie jeszcze nie dociera fakt, ze bedziemy mieli synka :blink:

Wyszlam spod prysznica, zrobilam peeling i jestem gladka...powiesilam pranko, wsadzilam kolejne....i smaza mi sie frytasy :silly: ...ciekawe kiedy maz wroci...?

Wasze maluszki juz sie uspokajaja do porodu, a moj w ogole o tym nie mysli....non stop sie kretoli...nawet dzis maz sie smial, co synus z moim brzuchem wyprawial :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664383 przez Hania84
Dziewczyny jadę z A. do szpitala zaraz. Ciśnienie mi nie spada od 2 godzin. Miałam nawet ciśnienie 201/123...ćmiący ból głowy mam i wolę jechać to zbadać. Pewnie mnie zostawią już na obserwacji. Będę pisać do którejś z Was...pewnie do Agi to Wam będzie relacje zdawać.
Trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664392 przez Marta1985
Dziewczynki, ja dziś cały dzień z Bartusiem jakoś się uczymy pomału siebie :-) ale spiosZek ogromny :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664395 przez malutkamilka
Haniu jedzcie jak najszybciej, nie ma co zwlekać. Niech zobaczą cie lekarze. na pewno wszystko bedzie dobrze takiem mam przeczucie.

trzymam kciuki:)

Wisnia tylko spokojnie z emocjami na meczu bo jeszcze Gabi zacznie sie za mocno z toba cieszyc i zache sie jej wyskoczyc ;)

Marta to dobrze ze spi, odpoczywa i ty tez odpoczywaj bo jak Bartus zbierze sily na powrot do domu to bedzie ci ciezko odpoczac w domku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664400 przez Agusia83
Hania, przerazilas mnie...jedzcie szybko...cholera jasna...byc moze zrobia zCi cesarke...Lenka jest donoszona....

Martus super :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664420 przez _Klara_
Martuś śliczny Twój synuś :kiss: do schrupania, super że już jesteście razem.

Wiśnia boski ten torcik. :P Za mną też chodzi tort ale dużo z nim roboty a ja wczoraj miałam lenia upiekłam ciasto cytrynowe jest dobre ale to nie to.

Posprzątałam dzisiaj całe mieszkanko, zrobiłam porządki w szafach, wyprałam firanki i umyłam pozostałe okna "szykuje gniazdo na nadejście Juli" :lol: Mój M miał mi pomóc ale zawiesił tylko firanki a teraz pije z kolegami :( ach te chłopy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664430 przez Agusia83
ja sie zdenerwowalam i czekam na wiadomosci od Hani...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664435 przez _Klara_
Też się martwię o Hanie, trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664439 przez aleksiaa88
Wisnia ale dałaś napatrzyłam się dłuższą chwilę na torcik i jakoś się nasyciłam heh żart :lol: ja takich zdolności nie posiadam z ozdabiania :dry:

Wyprałam ostatnią turę jasnych ubranek, pościel i resztę co została i wsio.
Spakowałam swoje rzeczy i okazało się, że muszę przepakować do większej hehe niby wiele nie trzeba, a torba wypchana ręcznik, kapcie i koszule i oczywiście mega podkłady tyle miejsca zabrały

Mój niuniek też szaleje, może dlatego, że za dużo dziś się ruszałam to teraz sobie odbija. Czasem jak sobie powierci to wydaje mi się, że się posikam od razu takie mam dziwne wrażenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664466 przez Agusia83
mam jakies przeczucia, ze Hania jak sie odezwie, to powie, ze ma juz Lenke przy sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl