BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 tygodni temu #663961 przez Ikunia1910
Martusia Bartuś jest śliczny i taka kruszynka z niego :)
Uwazaj na siebie i nie mdlej nam juz, dobrze?:*
Udanych przytulasków z synusiem :*

P.s. Dzień dobry.
Która dzis rodzi? :silly:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #663979 przez aleksiaa88
Wczoraj mi się to napatoczyło i chce to mieć

allegro.pl/ramka-z-glina-grawer-odcisk-n...ent-i3244826659.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #663980 przez Agusia83
FDzień dobry.

Martus,slicznego masz synka,znów sie poryczalam na widok jego buzkiem słodkiej.
Odpoczywaj i dawaj nam znac jak sie czujesz. Pozdrów super męża i tate. Dobrze,ze tak sie Tobą opiekuje.
R
Ja do 1:30 miałam dość silne skurcze,które w końcu ustąpiły. Znając życie Musze cze?ac az mi wofy odejda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #663998 przez Hania84
Witam.

Marta synuś przesłodki i prześliczny :kiss: do wycałowania. Ale piękny no. Nie mogłam się na niego napatrzeć :)
A Ty uważaj na siebie. Super że mąż tak dzielnie Ci pomaga. Dużo sił życzę dla Ciebie a dla Bartusia zdrówka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W nocy miałam bardzo dobre ciśnienie. mierzyłam 2 razy raz było 124/73 a drugi raz 131/80. Ale rano już 147/87 czyli wyższe...a jak trochę pochodziłam to 151/93. Widocznie musiałabym leżeć wciąż bo wtedy jest dobre.
Lena się pokrętoliła trochę w nocy...ale nie za dużo już. Mam schizy i wciąż dotykam brzuch i mówię do niej by się ruszała. Poruszy się coś tam trochę...ale też już mniej. Pewnie ma mało miejsca już i jej ciężko.

Agusia Ty to masz z tymi skurczami, ja to bym chyba dawno panikowała. Ja nie mam nic...co też mnie martwi :dry: tak źle i tak nie dobrze.

Marta a powiedz mi jak to z Twoim karmieniem jest, jak synuś w inkubatorze? Karmisz? Nie karmisz? Masz pokarm? Jak to wygląda, bo ciekawa jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664014 przez Gochens
Dzień doberek ;)

Marta ależ słodziak ten Twój synuś ...szczerze mówiąc też się wzruszyłam jak tak patrzę na niego i wiem, że już niebawem będziemy mieć takie kruszyny u boku..

Hania ja się przyłączam do postów dziewczyn one w sumie już wszystko napisały więc dodam tylko, że napewno wszystko się poukłada po Waszej myśli i DBAJ O SIEBIE!! BO DBAJĄC O SIEBIE DBASZ O LENKĘ!!!

Kurdę czy któraś jeszcze NIE ma skurczów/skurczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664025 przez Ikunia1910
Jaaaaaa :huh:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664027 przez Gochens
Uff... Ikunia jak nas walnie to chyba się posramy z bólu... a może tak przez cały poród co? ale by było bosko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664033 przez Agusia83
Dziewczyny te skurcze, co ja mam sa bolesne, ale przy tych prawdziwych porodowych tez pewnie bede sie chciala
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664044 przez Ikunia1910
Gochens jak sie zacznie cos dziac to Ty bedziesz mnie słyszała z widzewa, a ja ciebie az z obywatelskiej :p
Nie bedzie trzeba nawet dzwonic :p

Smarkalam nosek i wyleciala mi taka rzadka wydzielinka jak mleko troche biala troche bezbarwna... :unsure:
ale nic sie nie dzieje...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664068 przez Agusia83
a ja wlasnie szukam jakis stanikow do karmienia...kurcze, wszystkie cyckonosze, ktore posiadam uwieraja mnie pod biustem...ale zem sie rozrosla :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664085 przez kakaszka
dzien dobry mamuski :)

Martus megaprzecudny ten twoj synek :)
boze, jak ja na niego patrze to do mnie nie dociera, ze u mnie w brzuchu tez jest takie cudo i ze nie dlugo, ze mnie wyskoczy. wkurza mnie to, ze nadal nie moge tego ogarnac. mam wrazenie, ze u was wszystkich bedzie dziecko, a ja tu jestem tylko widzem :)

ja tez nie mam skurczy, chyba. no bo jakbym miala, to bym chyba wiedziala? :silly:

no widze dziewczyny, ze mi naczarowalyscie pogode na dzis, bo sloneczko pieknie swieci :) moze nie jest za goraco, ale wazne, ze nie pada, wiec w koncu bede miala wielkie grillowanie :)

milegod nia zycze bez nerwow i stressow :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #664092 przez Gochens
Ja właśnie wczoraj "uzbroiłaqm" się w stanik do karmienia w H&M.. Jest z dość "grubego" materiału więc jak włożę do środka wkładkę i założę przylegającą bluzkę to nie będzie widać ;) Narazie zakupiłam jeden w rozmiarze C ale wydaję się być napraaawdę duży więc jeśli będę kupować kolejny to już jak berbeć na świecie będzie..

Kakaszka daj trochę pogody.. U nas cały tydzień pochmurno i przelatują po nas deszcze heh

My dziś do teściówki na Dzień Mamy idziemy a jutro zabieramy moją do PIZZERII- może pomysł mało oryginalny ale moja mamuśka miała problemy zdrowotne i była na ścisłej diecie i ostatnio jak w tv zobaczyła reklamę pizzy to mało tv nie zjadła ;) Heh więc dla niej to zapewne wielki rarytasik będzie ;)

Uciekam z suczą trochę na małe porzucanie piłeczki buziaczki kobietki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664094 przez WisniaJ
Dzień dobry mamuśki:D

Jak to która rodzi?? Ja już w pogotowiu od dawna jestem, tylko Gabryśka mi to się zaparła i dupa, nie wyjdzie chyba nigdy :P Ale dziś w nocy mnie dość mocno bolał brzuch an samym dole i aż noga bolała, już myślałam, ze może się zacznie, a jak usnęłam po nocnym siusiu to mi się nawet to śniło... I nic :P

Marta śliczny jest Bartuś, pulchniutki :) Oj czuję, że Gabryśka się przepycha jak zobaczyła zdjęcie przystojniaka... :D

Ja dziś pospałam po raz pierwszy od dawna prawie do 11 :ohmy: Rano poleciała mi krew z nosa, w ogóle jakoś fatalnie się czuję, a przeziębienie nie chce puścić... Dziś odpoczywam, tylko podłogi pomyję, jutro w sumie też luzik bo jedziemy do rodziców z kwiatkami i na obiad. Pogoda beznadziejna, 10 stopni i pada, wiec nawet na żaden spacerek nie wyskoczymy...

Aleksia ta ramka super kupiłam ją kuzynce jak rodziła 1,5 roku temu i mam andzieję, że ktos wpadnie na taki pomysł i nam też sprezentuje takie coś :D

Gochens a powiedz ile za ten stanik w H&M? Bo może się skuszę po porodzie :) I zazdroszczę ja z moją suczą dziś szybki kurs bo po deszczu mi się łazić nie chce... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664114 przez malutkamilka
kakaszka napisał:

no widze dziewczyny, ze mi naczarowalyscie pogode na dzis, bo sloneczko pieknie swieci :) moze nie jest za goraco, ale wazne, ze nie pada, wiec w koncu bede miala wielkie grillowanie :)


Tak kakaszka wyczarowały czarownice nasze forum-owe ;) u mnie jak w nocy zaczelo padac tak pada do tej pory i nie widac by zamierzalo przestac! Do tego jeszcze ta temperatura, taka niska ze az mi sie spojrzec nie chce przez okno, a musze isc do garazu przebrac swoje kartony z duperelkami i powyrzucac co nie bede targac ze soba.

Podłańczam drukarke i skanuje paragon dla Ikuni tylko musze odkopac adres e-mail.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #664116 przez rysa
Hej dziewczyny! :)

Matra cudowny chłopczyk, trzymajcie się :kiss:

Haniu nie przejmuj się już bo tylko Tobie lub Lence to zaszkodzi a wiadomo że jest to nie potrzebne :kiss:

Kakaszka u Ciebie słoneczko bo pewnie modły były :laugh: u mnie leje i nawet mohery berety przywdziały :laugh:

Aleksia, Wisnia też się przymierzam do kupienia takiej ramki z odciskiem, pamiątka na całe życie :)

Te staniki w H&M fajne są ale dość drogie jak dla mnie :dry:

A co do rodzenia to u mnie kurde nawet tych przepowiadających skurczów nie ma :dry: a poród niby na dniach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl