BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #547899 przez Hania84
Fajniutka ta Twoja Emi :kiss:

Tylko jak ci gin/ginka powie, że nie może dojrzeć to powiedz , że prędzej nie wyjdziesz jak nie zobaczysz płci bo dziewczyny na forum czekają za info hihi :laugh: :silly:

Teraz to fajny, opłacalny zawód z tego co widzę. Sporo osób robi teraz takie sesje...a faktycznie za dwie godzinki to ładnie sobie wołają...lepiej jak lekarz chyba :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547904 przez Agusia83
Haniu bede pamietac, to usg bedzie robic moja dr...i ona juz wie, ze musi wypatrzec :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547917 przez WisniaJ
Agusia ja tam czuję w kościach, że zobaczysz dziewuchę ;)

Zazdroszczę tego sprzątania u nas w dalszym ciągu akcja "pokoik"... dziś szlifowanie, więc masa kurzu wszędzie... może się uda do niedzieli skończyć?

Przemek walczy ze szpachelkami, a ja lecę do kerfura po foremkę i zabieram się do murzynka. Kolejne podejście do naszej prehistorycznej kuchenki, może tym razem się uda... W ulotce juz wyczaiłam słodziutkie skarpetunie w promocji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #547925 przez Agusia83
Wisnia,ja tez czuje,ze będzie dzioiluszka:-)choć nie powiem,ze w duchu myślę o synku.
Dzidzia kretoli sie non stop,wczoraj tak do 23...czuje,ze będzie kolejne żywe srebro.

Cisza? Relaksujecie sie w lozeczku? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548150 przez Hania84
Ja za chwilę idę na relaksację do łóżeczka z moim A. hihi...wiecie ma urodzinki to jakiś prezent by się przydał dodatkowy wieczorkiem :)

Agusia to pewnie tak jak mówisz, będzie kolejne żywe srebro. Moja malutka dała dziś o sobie znać tylko 3 razy :)
Ja też tak czuję, że będzie córa u Agusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548165 przez Agusia83
Haniu, to pewnie lez i daj mu najlepszy prezent jaki moze otrzymac :laugh: I zloz A. zyczenia ode mnie :laugh:
Milej nocki Wam zycze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548171 przez Marta1985
My z mężulkiem tez się wybieramy do łóżeczka ... zaplanowany mamy seans filmowy :)

To udanego wieczoru dziewczyny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548212 przez WisniaJ
Ah chciałabym też się porelaksować, ale dziś pół dnia poza domem, a drugie pół w kuchni :) Efekty zaraz zobaczę, za 5 min wyciągam murzynka z piekarnika...

Dołączam taki malutki skromny zakup z wyprzedaży... :D Myszka 10zł, truskaweczka 8zł :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548223 przez kejti22
Śliczna ta Emi, na jednym zdjeciu sie pieknie usmiecha :-). Ja dzisiaj bylam na zakupach, kupilam na promocji w Smyku 3 pary rekawiczek niedrapek, becik i spioszki :-) a dzisiejszy wczor poswiecam tylko i wylacznie swojej urodzie, brwi, wlosy itp :-) a jutro "randka" z tatusiem :p pewnie znow go na bilard wyciagne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548368 przez aleksiaa88
Wczoraj skompletowaliśmy całe wyposażenie łóżeczka. Mąż nie mógł się powstrzymać i je złożył jak to cudaśnie wygląda, postawiliśmy na górze i zapełniamy go wyprawką. Przy okazji łóżeczko się wietrzy bo pachnie drewnem. Postawiliśmy na kolor jasny zielony.
Jeszcze wkleję pierwsze zabawusie małego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548375 przez WisniaJ
Aleksia zazdroszczę, też już nie mogę się doczekać aż rozłożymy łóżeczko :) Ale jeszcze trochę pokoik już prawie gotowy :)

Ale mi pycha murzynek wyszedł wczoraj, mięciutki i puszysty, jestem z siebie dumna, bo w naszym piekarniku to nie lada wyczyn :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548399 przez Marta1985
Dzień dobry Dziewczyny :)

My po śniadanku, teraz jakaś herbatka a potem zabieram się z obiad :)

Po popołudniu jedziemy na maluszkowe i mamine zakupy :)

Milego dnia Dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548411 przez Hania84
Witajcie laseczki :)
Agusia życzenia złożę dziś od Ciebie :) bo wczoraj już nie byłam na forum i nie widziałam, że napisałaś ;)
Wiśnia...oba ciuszki śliczniutkie...a jaki fajny opis tej truskaweczki :D
kejti, życzę udanej randki :) na pewno wyglądasz oszałamiająco :)
aleksiaa zazdroszczę złożonego łóżeczka. Też bym już chciała je mieć w sypialni, ale musimy się z moim wstrzymać bo sypialnia malutka, a w miejscu łóżeczka na razie stoi karton z naszymi pierdołkami :P ... śliczne te zabaweczki :)..a zdjęcie łóżeczka?
Wiśnia daj kawałek murzynka...nie bądź taka i podziel się ;)
Marta to życzę udanych zakupów i czekam na zdjęcia co tam ciekawego kupiłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548419 przez WisniaJ
Właśnie zmierzyłam sobie brzuch, w najszerszym miejscu mam niecałe 90cm. Przed ciążą w talii miałam 64, teraz 76 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548500 przez Agusia83
Piekne wszystkie ciuszki :laugh: fajnie, ze mozna tak oko nacieszyc :laugh:

Aleksia przykryjcie jakas folia lozeczko by sie na nie nie kurzylo...tydzien lub dwa przed pojawienienm sie dzidziusia warto rozlozyc lozeczko, by tak jak pisala Aleksia wietrzylo sie.

A ja juz nie wiem co robic...dzis sie totalnie do dupy czuje...jestem slaba, biodro napitala, a do tego czekalam godzine po sniadaniu by umyc zeby a i tak, wszystko zwrocilam :angry: jestem juz w tym mistrzynia..

Emi wyszly czerwone krostki na brzuszku, klp i plecach, kilka na raczkach...nie wiem czy to ospa, rozyczka, odra, a moze jakies uczulenie? Podam jej 5ml syropu z loratadyna...moze akurat pomoze...na sama mysl,wszystko mnie swedzi....

Po wykonaniu zakupow prosze o piekne fotki :lol:

Wisnia, daj przepis na pysznego murzynka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl