BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #674111 przez Hania84
Z tymi wodami to faktycznie fajna sprawa hihi..."robisz siku" i nie potrafisz tego zatrzymać :lol: mnie odeszło trochę we wannie (było widać pływającą złuszczoną skórkę Lenki) a później już w pokoju porodowym jak klęczałam na łóżku...ale tam miałam już zielone.

Kakaszka ciesz się że mama przyjedzie, dużo ci pewnie pomoże ...a ty podpatruj i później sama rób pod okiem mamy :) taka pomoc na początku jest nieoceniona....mnie na szczęście dużo pomaga mój A. i jest na prawdę taka pomoc super :)

Agusia tak jak natali pisze...pewnie od dźwignięcia Emi coś Ci strzyknęło. Uważaj na siebie, nie forsuj się tak przed porodem...wiem, że łatwo się pisze ...ale kochana uważaj proszę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674113 przez Agusia83
No mnie sie saczyly...trochę polecialo i przestało,a pozniej znow...o 9:55 zaczęły mi leciec wody,o 12 bylam w szpitalu,w tym czasie zuzylam te dwie wielgachne podpaski.

Dostalam wiadomosc od nsnatala.
Po 16h męce urodzila Malgosie, 3400g i 55cm:-)
Ogromnie gratulujemy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674114 przez malutkamilka
Oj Kakaszka, Kakaszka Ty to potrafisz. Prozę mi sie tu cieszyc a nie plakac.
I sama nie jestes, ja tez w ciemnej d... bo nic sie nie dzieje.

Myślałam że coś sie ruszy, bo przeciez od poniedzialku tyle robilam ze mialam nadzieje ze cos sie zaczyna skracac, roziwierac.... a tu nic

Lekarz zbadal i powiedzial ze nic od ostatniej wizyty sie nie zmienilo. Szyjka 1,5 brak rozwarcia. Tetno idealne i coz mala wazy 2900g wiec waga chyba dobra. Ja na plusie dalej 14 kg iwec nic od ostatniej wizyty nie przytylam. Takze czekam


Zapytalam sie co gdy w wyznaczonym terminie nie urodze. To powiedzial ze 24 czerwca na KTG i z wynikiem do niego 26 czerwca. Jezeli na badaniu i na KTG nic sie nie bedzie dziac to da skierowanie do szpitala ale tam gdzie on przyjmuje i bedziemy wywolywac od razu, nie bedziemy czekac na przepisowe 10 dni, bo dziecko moze osiagnac taki rozmiar ze bede sie meczyc i nie urodze sn bo trzeba bedzie robic cc. wiec czekam. mam nadzieje ze samo sie roziwnie do 20 czerwca, bo tak mam kolejna wizyte.

Powodzenia dziewczeta, ja uciekam spac bo jestem zmeczona po zakupach. jutro bede ukladac w szafkach w kuchni tak po swojemu by wiedziec gdzie co mam i ostatecznie posprzatac podlogi bo jeszcze dzis w butach chodzilismy po mieszkaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674119 przez Ewelina 1985
Gochens:U mnie nic sie nie dzieje.Delikatne bóle czasami.Poza tym nic :( Jeszcze mam 4 dni do terminu.Ale jakies przeczucie ,że urodze po terminie tak jak pierwszą córe.Nie chciałabym no ale cóż :(

Agusia:To nie masz lekko z Emi jak jesteś sama.14 kilo to juz troszke jest.To moja Ola chyba jest chuda bo ma 18 kilo a ma 5 lat.Na szczęście nie muszę już jej dzwigać.Rozbierze się do kąpania sama.ale się juz wymądrza i ciągle gada.

Ja też zazdroszcze jak patrze na wasze zdjęcia. :S Już jesteście po wszystkim i macie w ramionach maleństwa :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674124 przez Marta1985
Gratulujemy :-)

Dobranoc dla Dzidziusiow i Mam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674128 przez Hania84
nsnatala Gratulacje !

Dziewczyny...a Beata się już dawno nie odzywała...któraś wie co się z nią dzieje? Teraz tak zauważyłam że dawno jej nie było . Dziś już zbyt późno ale jutro do niej napiszę.

Malutkamilka Ty to masz powera :D podziwiam Cię...ale pewnie co trzeba to trzeba porobić i nie ma wyjścia co nie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674137 przez Gochens
O lubie wejść i takie miłe wiadomości ;)
GRATUUUUUULACJE nsnatala ;) i czekamy na foty Gosi ♡

Oglądajcie top madl ?? Ja właśnie wypilam piwko 0% i siusiam po nim jak po normalnym !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674138 przez natali
nsnatala gratulacje czekamy na kolejne wiesci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674140 przez Ewelina 1985
abra:mnie dzisiaj też bolała głowa ,jak nigdy :(
Jak się schylałam i chciałam coś podnieść to czułam ból.
Czytałam ,że takie bóle głowy to oznaka porodu,ale u mnie nic na razie.
Może to przez pogode?

A czemu nie dzisiaj?

Gratulacje dla nsnatali :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674184 przez Agusia83
Dziewczyny przedstawiam Wam Małgosię nsnatali :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Abra, jak samopoczucie?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674224 przez natali
Sliznotka, :laugh: kto by pomyslal ze w nas maga rozwijac sie takie cuda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674242 przez Ikunia1910
Nsnatala gratulacje śliczna córcia:)

Dzień dobry.
U mnie narazie jeszcze nic sie nie dzieje. Wczoraj odchodzil mi ten czop od rana a i wieczorem śluz był gęstszy i zabarwiony krwią, troche bolał brzuch ale w nocy nic sie nie rozwinęło. Dziś zakupy i na 12:20 na ktg. Szczerze mówiąc chcialabym juz zostac w klinice bo zaczynam sie martwić, mała rusza sie coraz mniej.

A wasze maluszki wszystkie cudasne i każde z osobna bym normalnie ukochała na śmierć;)
spokojnego dzionka




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674262 przez malutkamilka
No tak jest, jak mus to mus. Mama mi z grubsza rozgraniczyla zakupy jak mowilam gdzie co do jakiej szafki, ale wszystko wrzucone i w opakowaniach :/ z jednej strony dobrze bo uloze jak bede chciala. No i w lodowce musze poukladac bo wczoraj i kuzyn z Norwegii przyjechal i glupio tak zeby siedzial i pil kawke a ja przed lodowka sie wyginala. No i oczywiscie umyc musze moja kuchenke ;) moze na weekend cos upieke takiego szybkiego i malo absorbujacego by wyprobowac piekarnik.

Najgorsze jest to ze szfae mam dwa metry na dwa i nawet jak ktos by mi ja rozkrecil to nie bede miala czym przewiesc i na razie ubrania ktore teraz nosze bede musiala poukladac na kartonach i czekac na meza. Ale kanape to chyba jeszcze w niedziele sobie przewioze bo bedzie jakby co komu ja wniesc bo mam lawe ale nie mam na czym do niej usiasc.

I tak sie zastanawiam nad jazda jeszcze dzis na dzialke bo kwiatki trzebaa podlac i wkurza mnie ten syf w altance co zostawil moj kochany maz. żeby cos wziasc trzeba pol godziny poswiecic by rozejrzec sie w kolo i wszystko popodnosic by zlokalizowac jakas rzecz, co sie konczy tym ze kazdy sie denerwuje bo i tak nie znalaz tego co szukal. Czego zawsze my baby musimy dbac o porzadek :laugh: a tym facetom tak ciezko


Nsnatala gratuluje Małgosi śliczna dziewczynka

Heh no to mamy trzy śliczne panny i trzech przystojnych kawalerów :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674472 przez Hania84
Witamy się i my :)

Nocka fajnie przespana. Lenka budziła się na karmienie o 23.30, 2.30, 4 i 7 rano. Rano też o 7 odciągnęłam 90ml z obu piersi.

Jesteśmy teraz po śniadanku. Lenka śpi.

nsnatala - Małgosia śliczna :)

A Wy dziewczyny jak się czujecie? Rozkręca się coś u którejś?


U nas śliczna pogoda...zapowiadają plus 25 stopni także znów spacerek zaliczymy :)

malutkamilka - super ta tabelka ;) no i faktycznie...mamy jak na razie parki hehe :lol: 3-3 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674479 przez kakaszka
nstalka gratulacje :ohmy: troszke sie biedna pomeczylas, ale wazne, ze juz po wszystkim. sliczna masz coreczke.

ja sie szykuje na przyjscie tesciowej, mam nadzieje, ze dlugo siedziec nie bedzie.
pozniej zdam relacje.

buziaki i milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl