BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #674535 przez Ewelina 1985
Witam!!
Ja dziś czuje się zle :( Głowa mnie boli drugi dzień.
noc miałam nieprzespaną,budziłam się często.
Na dodatek mam katar.Masakra :

Ikunia:to może Cie dzisiaj zostawią w Klinice i coś sie zacznie :)

Kakaszka:Ty to masz z tą teściową :( Chociaz Cię rozumiem bo ja ze swoją też nie lubie za długo siedzieć.Męczy mnie :(

Ide się chyba położyc bo nie wiem czy dam rade coś robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674552 przez violcia00
NsNatala gratuluje,coreczka sliczna :)
Teraz pora na jakiegos chlopca,moj syn niestety nie chce jeszcze wyjsc...czekamy do niedzieli jak do tej pory sie nie urodzi to w poniedzialek jedziemy do szpitala-zobaczymy co nam tam powiedza :unsure: ,to czekanie mnie dobija juz :angry:

A dzis sie nie czuje najgorzej,w nocy jakies male skurcze mialam,teraz po sprzataniu tez poczulam lekkie bole brzucha ale trwaly krotko,wiec nic sie nie zapowiada :angry:
Pogoda u mnie piekna-sloneczko ladnie grzeje,pozniej chyba pojde do ogrodka zrobic porzadek bo troche mi tam juz zaroslo :S

To milego dnia dziewczyny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674555 przez Hania84
Dziewczyny pisałam do Beciary i oto co mi odpisała !!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674584 przez rysa
Nsnatala gratuluje pieknej corci :)

Pisalyscie o odejsciu wod polodowych.U mnie bylo tak ze lexalam sobie juz w szpitaly a tu nagle normalnie jakby mi balon peknal,nawet bylo slychac....:)

Dziewczyny nie przejmujcie sie ze nic u Was nie wskazuje na "koniec".Tez sie martwilam a w rezultacie wszystko rozstrzygnelo sie w ciagu jednej doby a wczesniej totalnie nic.

A ja po kolejnej trudnej nocy.Filip do 3wojowal.Jak juz zasna to pobudka juz o 6 .Takze tylko 3 godz snu...:(
Ale rano byla polozna i mowila ze widocznie taki juz charakterek Filipa albo juz sie kolki pojawily.Bo po zbadaniu jest wszystko ok.Cycuszki i jajeczka tez na miejscu :)Tylko ze mna srednio :/

Oj nie dobrze u Beciary.Trzymajmy kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674603 przez natali
Witajcie
U mnie nocka znowu srednio zauwazylam ze codziennie o 3 w nocy budza mnie skurcze takie jak na miesiaczke dosc bolesne i do rana spie jak zajac co chwile sie przebudzam. Do tego wczoraj czulam jakies dziwne klucia nad pepkiem mam nadzieje ze to nic powaznego.

Faktycznie z beciara kiepska sytuacja ale faktycznie lepiej niech odpoczywa w szpitalu pod stala kontrola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674604 przez Gochens
Witam się i ja ;)

nsnatala córcia piękna.. Teraz czekamy na jakiegoś chłopca :P No chyba, że Zosia się zdecyduje ?

Haniu pozdrów od nas Beciare niech się trzyma, będzie dobrze!!

U mnie bez zmian w nocy jak się przebudziłam miałam takie okresowe bóle ale po przyjściu z wc już przeszło więc może to bardziej z pęcherzem coś?

Byłam dziś na rynku i zakupiłam w końcu młode ziemniaczki bo były dość małe więc dziś na obiada zaserwuję kurczaka z papirusa, mlode zieniaczki z kopereczkiem i salatę ;)

Kakaszka tylko arszenik schowaj głęboko do szafki!! :)

Miłego dzionka dziewczyny Ikunia daj znać jak na KTG ja ide jutro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674629 przez violcia00
Oj to faktycznie nie wesoło u Beaty,pozdrów ja Haniu.

My chyba pojedziemy jutro albo w sobote do szpitala,zobaczyc co z moim synkiem,moze cos mi powiedza polozne???Bo ostatnio wizyte u lekarza mialam 20 maja,a tak to siedze i czekam w niepewnosci :huh:

Ja juz po obiadku-tez mialam mlode ziemniaczki i zielona salete i piers z kurczaka,a na deser oczywiscie lody :lol: ,a teraz chyba sie na chwile poloze bo kregoslup napierdziela :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674648 przez szósteczka
Nsnatala gratulacje śliczna corcia.
Ja od rana walcze ze starszymi dziećmi szlak mnie trafił jak zobaczyłam bajzer mimo że w pon. sprzątalam i na dodatek nie moge uporosic sie trzech uczennic żeby u siebie posprzątaly. Z Pawelkiem czekamy na wizytę patronazowa ale cos nie moga do nas dojechać a ja zaraz musze iść po corcie do przedszkola , dzis to mnie na wszystko szlak trafia chyba to przez ta pogodę i zaczyna dopadac mnie przemeczenie. Jutro ide z małym na dzień rodziny do przedszkola wreszcie wyjde z nim z domu moze złapie psychicznie oddechu jak pobede z dorosłymi ludźmi. Powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674657 przez kakaszka
zdaje relacje z mega " milej" wizyty tesciowej :D nie uwierzycie dostalam prezenty :ohmy: : 4 tetrowe pieluchy i plyn do plukania ciuchow, ale naszych nie dziecka ( najbardziej potrzebna rzecz dla ludzi oczekujacych na dziecko) :D byla moze z 20 minut, jak zawsze pytala o imie i o termin i wiecej nie mialysmy tematow :D zobaczyla ile rzeczy mamy, a jak zobaczyla wanienke, to reakcje miala: " a to takie plastikowe, pfi.." kurwa :ohmy: a jaka ma byc wanienka dla dziecka? porcelanowa??????? :D mnie juz ta kobieta nawet nie denerwuje, a rozsmiesza, jakas ona jest z innej planety.
gochens arszenik sie nie przydal, ona nawet kawy sie nie napila :D

teraz sie ogarniam po woli i de do kolezanki na ploteczki :) musze sie wygadac komus :) tym bradziej ze swoim dupkiem juz drugi dzien jestem na tak/nie, bo mnie wkurwil ostatnio. juz dawno zapomnialam o co poszlo, ale mine obrazona jeszcze trzeba troche potrzymac ( przynjamniej smieci wyrzucac zaczal :) ).

biedna beciara, torche sie u niej porobilo i jak na zlosc na koniec ciazy. tak to kurna jest w zyciu, kiedy kobieta ma najbardziej sie relaksowac, cos sie musi stac. grr

rysa trzymaj sie kochana, za pare lat odpoczniesz ( wiem, ze umiem pocieszyc :D )

szosteczka ty to jestes dla mnie bohater ztaka gromadka sie uprawiac. minelo pare dni od porodu, a ty juz latasz, podziwiam :) ja to pewnie bede sie nad soba urzalac pol roku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674686 przez aleksiaa88
Kakaszka kobita zaszalała z tekstami :laugh:

Wczoraj był jakiś masakryczny dzień po południu nie wiem co się ze mną działo ale co mąż się do mnie odezwał to ja w ryk, trochę się uspokoiłam znowu zaczął mówić, a ja dalej w ryk, w końcu pyta się czemu wyję, a ja na to a skąd mam wiedzieć bo mi się chce, ponad pół godziny tak wyłam :dry:

Żeby było śmieszniej wieczorem znowu zaczęłam wyć. Na dodatek od wczoraj głowa mnie boli :angry: .

Poza tym nic mnie jeszcze nie bierze tylko czasem jak mnie złapie w kroczu to chodzić nie mogę.

P.S.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


DO karmiących piersią: co jecie, możecie dać parę przykładów produktów pliss oczywiście wiem, których rzeczy nie wolno jeść (groch, kapusta, smażone, cytrusy, truskawki) To ja się pytam co na śniadanie?

Ja już zgłupiałam mianowicie:
1. jak odejdą wody, a skurczy nadal nie będzie to mam jechać do szpitala czy czekać?
2. a jak czop odejdzie, a poza tym zero odczuć to ile mam tak czekać, żeby jechać?

***Dajcie mi młotek, bo sama nie mogę dziś ze sobą wytrzymać, czasem mam takie dni, że sama nie mogę ze sobą wytrzymać :angry:

***masło maślane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674700 przez cordis
Kakaszka jak ja się cieszę, że mogę Cię czytać Twoje wpisy mi tak humor poprawiają (zwłaszcza a taki ponury dzień). Podczas kolejnej wizyty teściowej pewnie otrzymasz tą porcelanową wanienkę ;-). Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674706 przez Gochens
Aleksia ja tez sie zastanawiam właśnie jak zaczną mi "powoli" lecieć wody to czy jechać do szpitala jak innych oznak brak... Bo chyba jak chlusną to trzeba jechać bo dzidzia w czym się kąpie?

Ja dziś mam taki dzień, że ryczeć mi się chce i wszystko mnie wkurza... Suczy już przyłożyłam bo mnie też denerwuje, oczywiście zaraz ją przytuliłam, ale nerwy mam jak nie wiem ;/

Podbrzusze mnie napieprza jak posiedze chwile i chce wstać to jak połamana-wyprostować się nie mogę...


I też nie wiem co mam jeść w ogóle nic nie wiem!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674726 przez aleksiaa88
GOCHNES hasło dnia dzisiejszego to: WIEM, ŻE NIC NIE WIEM :laugh:

Też czasem jak mnie złapie to chodzę zgięta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674748 przez Agusia83
Hej dziewczynki...ja po wizycie.
Główka się ładnie ustawiła, mam rozwarcie na palec :laugh: ale w ujściu zewnętrznym, tym wewnętrznym jeszcze nie, poza tym szyjka sie skróciła i nadal miękka...
Zadzwoniłam do spzitala i jutro jadę na ktg, ciekawe ile będzie czekania, bo już miejsc nie było...
Poza tym dzis mąz jakoś mnie pozytywnie ponastawiał i tak jakoś mi się miło zrobiło :lol:

Dziewczyny, jak zaczną Wam odchodzić wody, czy to będzie chlust, czy też będą się lać do pewien czas, macie jechać do szpitala

gdy odpada czop, nie jedzie się

ale jak występują regularne skurcze co 10-7minut, też pędzimy do szpitala :lol:

Rany, Beciara, leż spokojnie w szpitalu...kurcze współczuję tego, co Ciebie teraz spotyka i Twoich bliskich...oby z synkiem było wszystko w porządku, z drugim bejbikiem też...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674782 przez Ikunia1910
Jej, Beciara trzymaj się kochana. przykro mi że takie rzeczy Cię spotykają :(

Ja po Ktg. Skurcze dochodziły już do 80%, ale to wciąż te przepowiadające...
Później obowiązkowa "poterminowa" wizyta u doktorka. Krajewski zrobil mi masaż szyjki, teraz mam mocniejsze bóle okresowe, ale caly czas i leci mi krewka. Podobno w nocy albo jutro rodzimy :lol: Także chyba następna będzie Zośka jeśli żadna udek nie rozkłada ;)

Gochens Krajek powiedział że jak odejdą wody to odrazu mamy przyjeżdżać. A jak skurcze to tak jak Agusia pisala jak będa takie co 10 min to mamy się zbierać do kliniki :)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl