BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #362200 przez nelka
elwerka musiała byś w dzień karmić go co te 2-3godz w zalezosci jak czesto go karmisz normalnie i nie pozwalac przespac pory karmienia zeby za dlugo w dzien nie drzemał, wieczorem powtarzac ten sam rytuał kapania, karmienia, usypianania zeby załapał ze to noc i tak dzien w dzien... napewno bedzie to trudne i wyczerpujace ale konsekwetne działania powinny go unormowac...

a powiedz mi elwerka tobie ktos przy małym pomaga? czy sama musisz ogarnac go i siebie jedzenie itp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362255 przez Elwerka00
Nelus ja go czy w dzien czy w nocy karmie co godzne praktycznie bo ciagle sie ubiega o to.
Ale sprobuje tak jak mowisz;)

Aa w domu do 16 jestem sama z malym,potem mama wraca to bawi sie z malym a ja robie obiad,a w dzien czasem nie mam czasu zjesc,nie wspomne juz o sprzataniu,praniu,wiec jak tylko zasnie maly to biegiem ogarnac dom. Wieczorem jestem padnieta a o spaniu i tak moge zapomniec,eh...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362262 przez martela89
Ja miałam tak samo,przez pierwsze 3 miesiące mała ciągle na cycu wisiała.
Ale jakoś dawałam radę sobie ze wszystkim,pozytywnie się na wszystko nastawiałam i jakoś to było :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362273 przez szolrak1
a u nas biegunka:? zjadlam kefir wczoraj i biedactwo robi sorbet pomaranczowy do pieluszki:/ jesli do jutra nie minie ide do lekarza. nocki co godzine... moj bidulek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362282 przez Karola1990
my tez w domu same siedzimy długo od 6 do 18 albo 19
jakos to stram sie ogarniac a jak obiadu nie zrobie to M na obiad zupche chinska ma albo pulpety ze słoika :D
teraz juz moge zjesc cokolwiek ale wczesniej masakra byla tez nie mialam kiedy.
nauczylam sie w jednym reku mala trzymac a druga cos robic :D
teraz tak pisze a mała śpi na ręku :D muły będziemy niezłe miały :D

szolrak .. biedny dzieciaczek... ale przynajmniej wiesz ze nie mozesz jesc tego wiecej

elwerka a pseudo tatuś się uspokoił troche?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362283 przez Elwerka00
Madzia,a skad wiesz ze to biegunka?moj tez robi zadkie kupki zolte takie... Hm..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362314 przez Elwerka00
Karola niby sie uspokoil,ale nie pomaga mi,nawet finansowo,mowi ze za szczepienia mam sobie sama zaplacic ,ogolem chce czerpac z rodzicielstwa same korzysci,ale nie mam sily nawet sie klocic i olewam to...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362407 przez ewelinda83
mamuski ale mam ostatnio masakre :( Kini sie cos poprzewracalo i placzliwa sie zrobila, a sapac to tylko u mamusi na cycach ;)

My mamy szczepienie 28 maja :huh: pneumokoki sa u nas darmowe, a na rotawirusy tez bede szczepila zebym pozniej sobie w brode nie plula jak mi mala zachoruje. po szczepionce tez dzieci choruja ale ponoc wtedy duzo lagodniej przechodza chorobe.

Kinia tez robi bardzo rzadkie kupki, dzisiaj juz walnela 4 :ohmy:

Czy wasze szkaraby tez sobie upodobaly jedna pozycje kladzenia glowki ??? moja tesciowa zwrocila mi na to uwage i powiedziala zebym jej ta pozycje zmieniala a najlepiej kladla sie z drugiej strony tak zeby ona sobie sama ta glowke obracala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362418 przez ewelinda83
obiad udaje mi sie ogarnac czasami na szybko a czasami gotuje cos na dwa dni. pranie czeka na wyprasowanie juz 3 dzien i mocy nabiera :ohmy:

wczoraj zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne ;)

Karola z tym drugim dzidzisuiem to nie tak odrazu, ale napewno chcemy. mysle ze tak za ok 2 lata :blink: ale pod warunkiem ze znowu bede miala zneczulenie - Epidural :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362490 przez Elwerka00
mi podali znieczulenie jak juz mialam parte skurcze i rodzilam,tak sie pospieszyli ;/ zadzialalo jak mnie zszywali chyba dopiero,a szycie i tak bolalo..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362583 przez ewelinda83
elwii ja mialam konsko dawke znieczulenia wiec mnie nic nie bolalo :) nawet nie wiedzialam ze mnie nacinali i szyli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362592 przez martela89
Ja znieczulenia nie miałam tylko miejscowe podczas szycia-nie byłam nacinana(pękłam lekko),a jak mnie szył to sobie z nim żartowałam bo nic nie czułam,także wierzcie mi,ze poród się zapomina juz 1-2mies po ,a 2 lata po to juz się uważa to za całkiem miły ból :blink:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362658 przez ewelinda83
martela89 nie dziekuje nie skorzystam ;) skoro sa metody na zwalczenie tego bolu to ja z nich bede korzystac :) przy Kindze mialam ZZO i jestem zadowolona z porodu mimo ze trwal on prawie 20 godzin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362661 przez ewelinda83
u nas nic dzisiejsza przebiegla nawet spokojnie :) raz tylko Kinga sie obudzila z bolem brzuszka :( ale tulenie mamusi i masowanie brzuszka i pleckow pomogly i sloneczko nadal spi od 4 rano :)

dzisiaj sie zapowiada spacerek :) slonka nam przyswieca juz kolejny dzien :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362764 przez kala321
mały brzdąc zasnął,zsikał mi się 3 razy po same plecy(mimo ściągania siusiaka na dół),potem w końcu zjadł,a potem kupa,potem znów sikanie,teraz śpi słodko a mama pracuje
ale chyba się na chwilę z książką położę, mam pozmywane i ziemniaczki na obiad obrane
martwię się tym pępkiem,bo tam daleko,chyba jednak ten chirurg będzie nas czekał-martwię się tym,bo co on mu zrobi z tym?
kurcze aby odpadł,ale daleka droga jak mu dziś robiłam tym spirytusem,staram się robić przy każdym przewijaniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl