BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #363955 przez kala321
nelka ja tez tak usypiam jak ty,tylko raczej bez smoka

Patryk 2800,przy wypisie 2850, a u lekarza 3650-mały głód rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363958 przez misia88
Elwerka Ja przed ciążą paliłam ponad rok. Też bym chętnie zapaliła, ale wiem, że nie mogę. Poza tym te papierochy to kosztowny interes, nic dobrego z tego nie ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363960 przez kala321
nie z moim mlekiem się nie poprawiło,ale daję to co mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363979 przez Karola1990
u nas mała z zasypianiem tak samo :)
ale to w dzień.
już się kapneła o co chodzi i jak lezy na rekach to co pare min otwiera oko żeby sprawdzić gdzie lezy w łożku czy na rękach. kłade się obok niej na łóżku naszym i jak otwiera oko i widzi moją buzie to zasypia dalej...czasami uda się że zaśnie mocniej i zapomina sprawdzać.

Właśnie się przebudza :P

wasze maluchy też się tak przeciągają? Ola wyciaga się jakby rosła :) bardzo jej się to podoba i robi to co raz częściej

oho... otwiera oczka ale jeszcze się śmieje więc pewnie za chwilę wstanie.

ewelinda a mówili ci że jak się karmi nakładkami to trzeba odciągać troche pokarmu bo sutki tracą bodźce czuciowe i później jak byś chciała dzieciątko karmić bez nakładek to może nie lecieć.

misia mojej pomaga masaż brzuszka jak się pręży. albo kładę ja na ramie tak jak do odbicia i klepie w pupę ale tak troche mocniej żeby cała podskakiwała. wtedy masuje się brzuszek i coś się jeszcze napewno dzieje bo pomaga to tez na kolki.

misia... mam nadzieję że będziesz miała internet :) widzę na pasku że odchudzanie zaczynasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363987 przez Karola1990
A to Oleńka ... na fb są inne zdjęcia :)
bo jeszcze się nie chwaliłam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363995 przez ewelinda83
Nelka dalej karmie z nakladkami i tez mala tak zasysa ze leci mleko po mnie dlatego podkladam sobie pieluche zeby powycierac pozniej mojego Mlecznego Potworka no i siebie :lol:

Karola dzieki, nikt mi nie mowil ze trzeba odciagac i ostatnio robie to tylko wtedy kiedy mi znowu cycy nabrzmia i bola albo jak mam gdzies wyjsc i wiem ze mala bedzie potrzebowala butli. sporadycznie ja przykladam do cyca zeby przetkala kanaliki ;)

misia rozumie cie jak najbardziej :) sama mieszkam w Irlandii bo w Polsce miala bym dluga i ciezka droge do kupna mieszkania a tu na obczyznie finansowo latwiej jednak :dry: teskni sie za krajem :( ale najwazniejsze ze jestesmy tu cala rodzina - ja, maz i nasz maly wielki skarb :kiss:

Elwii przy karmieniu cycem tez sa problemy z kupkami, mojej kolezanki corcia nie robila ponad tydzien i p.doktor stwierdzila ze to normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363997 przez ewelinda83
ale te dzieciaczki cwane sa ;) Kinia sobie lezy w lozeczku i wola, krzyczy ( nie placze ) a jak tylko podejde to usmiech cala geba :lol: :kiss:

moja najukochansza :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364010 przez kala321
Karola słodka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364020 przez Elwerka00
Ewus,wiem ze przy karmieniu piersia sa problemyy z kupkami tez...;)

A ja Karola nie mam Ciebie na fb.;(

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364028 przez nelka
też karmie z nakładkami i nie wiedziałam o tym ;) może dlatego mam mniej pokarmu :huh: czasem przystawiam ją bez a czasem ale rzadko ściągam pokarm... a jak często powinno się to robić?

Karola śliczna Oleńka, wygląda na tym zdjęciu jak taka dorosła dziewuszka :woohoo:

Ja do mojej Zośki jak leży sama i marudzi to krzycze żeby jeszcze chwilę poczekała bo coś tam robię i czasem się uspakają i czeka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364059 przez Elwerka00
hahaha Nelka widzisz jaka grzeczna masz coreczke?;D

Moj jak placze i jak mnie zobaczyy ze ide dopiero sie uspokaja ,a tak to nic nie pomoze;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364064 przez ewelinda83
a tak sie cieszylam ze mi dziecko dlugo spalo :)
tylko ze teraz ciagle sie drze drze i drze :angry: daje cyca to chwila spokoju, nawet rece dzisiaj nie pomagaja :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364080 przez agata250885
Czesc moje kochane mamusie. Przepraszam ze tak puzno sie odzywam ale nie mam netu w domku i na chwile sie wyrwalam zeby do was napisac. Gratujuje wam cudownych bobaskow i zycze szczescia, cudowne zdjecia mamunie!! :laugh: Ja urodzilam 3 maja o 18 45 Leosia, waga 3400 i 54 cm. Nikogo juz tu nie nastrasze wiec moge napisac wam prawde ;) WNET UMARLAM!!! 17 godzin sie meczylam z okropnymi bulami. Tydzien trzymali mnie w szpitalu bo miala przerazajace bole glowy po znieczuleniu, ktore dostalam dopiero 2 godz przed porodem. I kroplowe na wzmocnienie bo zabraklo mi sil na porod. Ale kochane Leos jest cudowny i kocham go nad zycie :) . Jestem bardzo szczesliwa. Tylko te nocki bywaja ciezkie :dry: Ale dla niego wszystko :) . Caluje was i bobaski mocno. Wpadne za jakis czas poczytac sobie i nadrobic zaleglosci. Teraz musze spadac bo tatus nie ma cycochow. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364083 przez nelka
Zośka tylko udaje że jest grzeczna a tak to istna złośnica :blink: teraz mam chwilkę spokoju ale zaraz wybije jej godz na dręczenie rodziców...

muszę wkącu zabrać się za zrzucanie nadmiaru kg :ohmy: brzuszek się w miarę wciągnął trzeba teraz nad nim popracować :huh: a jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364141 przez Elwerka00
Agatko!w koncu masz to za soba;D zdrowka kochana;* dla Was;*

Ja brzuch mam jak lozko wodne;/ trzesie sie i faluje przy kazdym ruchu;/ nigdy tego nie zrzuce..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl