BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #363728 przez Elwerka00
u nas Olek tez ma takie krostki,ale to od oliwek.nie pasuja mu.wiec Karola moze u Ciebie to tez jakies uczulenie?

Zazdroszcze wam tych spokojnych nocek,ja znow mialam tragiczna.ryk i wrzask co godzine ,codziennie boli mnie glowa wrrr.i jeszcze w nocy kregoslup mnie chwycil,eh..

czy wy tez czujecie,ze nasze dzieci sa coraz ciezsze?bo mi sie wydaje ze Olek to co noc to wiecej wazy ;p grubasek sie robi ;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363738 przez Karola1990
Ola zrobiła już 2 kupki :) teraz lezy w łóżeczku i gada z pozytywka tygryskiem :)

nelka też na to wpadłam dlatego olilatum albo emolium kazałam M kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363741 przez ewelinda83
nelka zdradz swoj sposob na usypianie :)

Kinia dalej spi :S dostala o 8.00 cyca, odlozylam ja do lozeczka i spokoj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363764 przez ewelinda83
Elwii moja wazyla w niedziele 3960g czyli od porodu przybrala tylko kilogram ale powiem ci ze odczuwam ten kilogram ;) taka fajna sie juz zrobila, juz gdzie niegdzie takie slodkie faldki jej sie robia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363767 przez kala321
mój głodomor o 11:30 obudził się na jedzonko,przewinęłam, nakarmiłam, a teraz kupkę robi:)
potem pójdzie spać,bo muszę popracować dzień Matki tuż tuż, promocje muszę zrobić na sklepie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363770 przez Elwerka00
Ewus takie fałdki sa slodkie ;D rzeczywiscie ;D
ja nie wiem ile Olek wazy bo polozna nawet go nie wazyla,wiec zapewne na szczepieniu mi go zwaza..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363864 przez ewelinda83
kala jak twoj pokarm ? lepiej cos juz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363865 przez misia88
Moja Lila urodziła się 3150g, przy wypisie było 2890g, a ostatnio było 3490, więc ładnie przybiera...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363872 przez ewelinda83
misia a ty gdzie meza wysylasz ?

ide nakarmic gloda :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363894 przez nelka
elwerka ale ten twój Oluś ma słodką czuprynkę :lol: mój pączek też coraz cięższy się robi, jest co dźwigać :huh:

kurcze od wczoraj nie robiła kupki, zaczynam się martwić choć nie sprawia wrażenia żeby ją coś męczyło ale to dziwne...

ewelinda najpierw ją tule na rękach, potem jak jednym niby śpi niby czuwa odkładam do łóżeczka, otulam kołderką i głaszcze po główcę tak przysłaniam jej ręką powieki, czasem drugą ręką trzymam żeby smok jej z buźki nie wypadł i mi powoli odpływa a ja przestaję ja głaskać i powoli się oddalam :lol:

Zośka od początku sporo waży 3670g więc ma troszkę tego ciałka a teraz pewnie dobija do 4kg :laugh: przynajmniej mi łatwiej że nie jest taka mega drobna i krucha i ma przesłodki pucusie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363896 przez ewelinda83
Oj Nelka mysle ze jak twoja Zosia wazyla przy porodzie tyle to teraz bedzie miala ponad 4 kg :blink:
dzieci ponoc moga kupki nie robic przez kilka dni, wiec jak widzisz ze nic ja nie boli to moze nie ma co sie denerwowac.

no ja wlasnie odlozylam Kinguchne do lozeczka bo na rekach mi ladnie spala a ta odrazu zrobila oczy jak 5 zl i po spaniu :angry: ale przynajmniej grzecznie lezy i sie wpatruje w swoja karuzele :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363910 przez nelka
ewelinda moja w dzień też tak robi na rękach śpi a jak odkładam to się budzi, choć czasem nawet 30min zajmuję jej zorientowanie się że została odłozona i ma potem taka gniena minke :lol: dłuzej spi tylko na spacerze albo w nocy choc usypianie jej troszke trwa :huh:

jadłam czekolade wiec moze ma zatwardzenie, dzisiaj pije mleko dla rownowagi :woohoo: jest coraz wieksza wiec bedzie tych kupek na dobe robic mniej tak czy siak troszke to niepokojace ale zobaczymy jak bedzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363911 przez nelka
aha ewelinda nadal karmisz z nakładkami? czy twoja Kinia tez czasem wylewa mleczko z nich, nassa sobi i nie polyka tylko splywa gdzies bokiem?

a tu coś o szczepieniach, ja zrobiłam dzisiaj rundke po aptekach zeby porownac ceny, u mnie 5w1 kosztuje 140zł a 6w1 240zł
www.ochoroba.pl/artykuly/1301-kalendarz-szczepien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363915 przez misia88
ewelina Mąż od września wyjeżdża za granicę, na Ukrainę(w pracy jest taka możliwość). To szansa na zarobienie pieniążków na mieszkanie. Po kilku miesiącach mamy do niego dojechać.

nelka Jeśli karmisz piersią to możliwe, że dziecko nie robi kupki kilka dni.

A moja Lila się meczyła dzisiaj. Nadal ma gazy i jakoś ciężko jej odchodzą. Dałam jej kropelkę Esputiconu, piję herbatkę koperkową i mam nadzieję, że będzie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363939 przez Elwerka00
Nelka dziekuje ;*
Przy urodzeniu mial czarne wloski a teraz juz mu jasnieja..

Zjadlam popcorn. Nie zaszkodzi maluszkowi?jak myslicie?

To raczej przy karmieniu butelka kupki sa nawet raz na dzien,a przy karmieniu piersia nawet 4 na dzien.. Bo mleko matki szybciej sie trawi..

Glowa mi peka. Wiecie co?mam ochote na papierosa. przed ciaza palilam 5 lat. od czasu gdy sie dowiedzialam o ciazy nie pale.ale mi sie chce ojjjoooj. Ale zamierzam karmic jak najdluzej wiec i dlugo nie sprobuje smaku tego..

Olek ma tak samo jak Wasze pociechy z tym usypianiem;p ale nie wiedzialam,ze takie zakrywanie oczek i trzymanie smoka pomaga;D musze sprobowac;D bo u mnie wlasnie maly wyplowa smoczek i placze,chociaz malo go uzyywam to jednak uzywam...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl