BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #362800 przez ewelinda83
Kala no nam jednak bardzo pomogl Octenisept i pepuszek odpadl na 3 dobe, ale jak widac dla kazdego cos innego :dry: mam nadzieje ze jednak sobie sami dacie rade z tym pepuszkiem bez pomocy chirurga :dry:

Kinia wstala o 8.00 dostala cyca, pousmiechala sie , pobawila i pogadala sobie z mamusia i znowu poszla spac :)

Ja dzis pelnie podwojna role mamuski :lol: u Kubusia jest dzisiaj nowa niania i ciocia Ewa doglada Kubcia i pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362805 przez ewelinda83
Czy wasze szkaraby tez sobie upodobaly jedna pozycje kladzenia glowki ??? moja tesciowa zwrocila mi na to uwage i powiedziala zebym jej ta pozycje zmieniala a najlepiej kladla sie z drugiej strony tak zeby ona sobie sama ta glowke obracala.
Kinga bardzo lubi lezec na prawej stronie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362876 przez Karola1990
ewelinda moja Ola lubi spać zwinięta w kłebek :D
staramy się ją kłaśc na różne sposoby żeby główkę miała w miarę równą bo nam też mówili żeby na jeden bok nie kłaść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362882 przez ewelinda83
ach ta tesciowa miala racje ze swoja uwaga :silly: no teraz tez przekrecam jej glowke, zle ona i tak woli ten prawy boczek :dry:

u nas za oknem slonko wiec sie zbieramy na spacerek :)
milego dnia mamcie :) pozniej sie odezwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362899 przez Elwerka00
a u nas od wczoraj leje jak nie wiem,noc jak zwykle,co godzina cycek,a maly i tak plakal,nie wiem dlaczego. pieluszke zmienialam z 4 razy i tylko jesli chodzi o noc.

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362907 przez nelka
ewelinda a ty bierzesz tabletki i karmisz piersią?

elwerka przy karmieniu piersią kupki są bardziej luźne.

kala znajomym pępek odpadł dopiero w 5tyg! i też używała oct. i spirytus i tyle to trwało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362986 przez kala321
nelka nie strasz mnie z tym pępkiem,ze tyle to trwa,bo jak do niedzieli nie odpadnie,to mam już skierowanie do chirurga,a nie chciałabym musieć z nim iść:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362989 przez misia88
My przemywaliśmy pępek octeniseptem i ładnie odpadł po 9 dniach.

Jeśli chodzi o szczepionki to bierzemy 6 w1 + rotawirusy. Fakt, nie ma pewności, że dziecko nie zachoruje, ale przynajmniej lżej przejdzie chorobę, jeśli do tego dojdzie. Na pneumokoki zaszczepimy, jeśli Mała będzie szła do przedszkola, bo nie ma ograniczenia czasowego. :)

Jejku, co za paskudna pogoda, nawet na spacer nie można wyjść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362992 przez misia88
Moja Lilka ma problem ze wzdęciami, daję jej trochę herbatki koperkowej i sama ją piję. Mam nadzieję, że przejdzie. Do tego robi dzisiaj pomarańczowe kupy, czy to normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363014 przez Karola1990
a może jak wam się tak dzieciaczki obsikuja to większe pampersu kupcie na próbę.
Ja swojej małej zaczne 2 zakładać bo juz 2 dzień 3 razy dziennie przebrać ją muszę.
Siostra powiedziała żebym spróbowała z wiekszymi bo wcześniej taksamo zapinałam i nic nie wylatywało

a kupki to ja w vaniszu mocze najpierw a później piore w proszku dla dzieci. inaczej nie zejdą a szkoda mi ubranek :P
nawet piochtanina fioletowa się odprała a podobno nie schodzi to nawet po 10 praniach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363021 przez Karola1990
misia... u nas na bączki pomaga masowanie brzuszka i przyciskanie nóżek do brzuszka aż mała stęknie.
Ola bardzo lubi te ćwiczenia i bardzo ją uspakajają.

u nas na początku Ola robiła żółte kupki i tak jest do teraz ale wcześnie były z takimi gródkami jak twaróg a teraz są całkiem rzadkie. Ważne że robi wogóle. a matwiłabym sie wtedy jakby robiła kilka kuper w ciągu godziny.


mam godzinke odpoczynku bo o 13 miałamją karmic ale zasneła to nie będę jej budziła. o 14 mineły 4godziny od ostatniego karmienia więc pewnie za chwilę się obudzi i przywita ją czysty pampersik i butelkla mleczka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363043 przez Elwerka00
moj olek ma kupki zolte z grudkami,bo jak sie karmi piersia to tak jest.. Dzis mu sie tak ulalo,ze jak lezalam obok niego,to mnie zalal tak... Tak daleko jakby zwymiotowal.az sie przestraszylam. Teraz skarbek spi.czekam na kuriera mam nadzieje,ze zdazyy przyjechac zanim maly sie obudzi..ah


mamy ktore karmia piersia,jaka macie diete? Co spozywacie czego unikacie?

A pepek nam tez ladnie odpadl a teraz jeszcze troszke krwi tam jest.. Ale mamy przemywac ..

Karola,nie pochwalilas sie Nam jeszcze Ola ;) albo ja zdjecia nie widzialam ;p

Madziuuuuu ! Gdzie Ty sie podziewasz?;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363048 przez ewelinda83
Nelka tak, przy karmieniu biore tabletki, mam Cerazette ale slyszalam jeszcze o Azali
sa to tabletki dla karmiacych, musisz sobie o nich poczytac bo ja nie umie wytlumaczyc dlaczego moge przy nich karmic ;)

kupki tez mamy rozne .... czasami jest jedna na dzien, a czasami 4 lub 5 tak jak np. wczoraj ;) kolor zolty / musztardowy, rzadkie z jakimis grudkami :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363050 przez ewelinda83
my po spacerku, bo pogaoda od kilku dni ladna Kinia zasnela o 11 i dalej spi
mam chwile dla siebie :) no powiedzmy ze dla siebie bo jeszcze obiad z doskoku robie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363056 przez ewelinda83
Elwira ja jem wszystko ;) i wiekszych problemow nie mamy, czasami problem z brzuszkiem ale staralam sie odlozyc jedzenie ktore myslalam ze jest tego przyczyna ale problem sie powtarzal :( kinga miala wysypke po ogorku kiszonym, nie jem nic wzdymajacego i staram sie nie pic gazowanego ale jak mam ochote to pije, czekolade tez jem ale wiadomo w malutkich ilosciach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl