BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #405140 przez Elwerka00
nooo to jak we 3 weszlyscie to chlapanie na calego;D ale extra musialo byc;p

Tak te zdobycze;D mnie tez to zadziwia;p ahhh ;)

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405226 przez szolrak1
ja tez to mam karolciu i od czasu gdy tego uzywam mały nie chcce wychodzic z wanienki do tego daje mu zabawki i kopie je w wodzie ;];];] uwielbiam to;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405229 przez szolrak1
oj biedny olus:( nazbierało mu sie mleczka dobrze ze ma taka madra i szybko reagujaca mamusie!!!

a moje malenstwo ładnie juz trzyma głowke a wasze??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405233 przez kala321
dziś kupiłam szczoteczkę do zębów i nowe smoczki,bo nasz przegryza smovczki od butelek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405234 przez kala321
mały w nocy nad ranem kiepsko spał,jakoś tak rękoma i nogami machał
wzięłąm go do swojego łóżka,ale nic lepiej nie było,potem rano zasnął od 10-10;30,potem chwilę na spacerze, w domu jeszcze z godzinkę,ale ja padnięta jestem
trochę poprasowałąm,jeszcze ful,bo 3 pralki
5 par spodni mam do skrócenia,także mam co robić
dzis chyba uporam się z prasowaniem wieczorem,a jutro lub pojutrze szycie
_________________

tak nasz mały już cały czas by siedział lub stał nóżkami na naszych kolanach lub łóżku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405256 przez nelka
Kala sadzasz już małego? nie boisz się o jego kręgosłup?

Elwi jak wrócę do pracy to będziemy się na zmianę zajmować Zosią o ile moja szefowa pojdzie mi na rękę :huh: jak będę w pracy to M będzie z małą i na odwrót, mimo tego wyjdzie na to że ja będę pracować 3 dni i 1 będę mieć wolny więc on częściej z nią będzie :blink: a w przyszłym roku jak się nauczy chodzić to pójdzie do żłobka...

My jesteśmy nad jeziorkiem z całą gromadką :laugh: troszkę się bałam że Zosi będzie przeszkadać taki tłok i hałas ale jest zadowolona, co chwilę ktoś podchodzi i ją głaska i całuje :lol: mamy prawdziwe przedszkole! Zosia, mój siostrzeniec 2latka, kuzynka 3lata i druga 7lat gromadka nie do ogarnięcia :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405301 przez Elwerka00
ohh Madziu,wpore zareagowaalam ale co by bylo gdybym spala? Ahh a dzis na dworze tez tak mial ale samemu mu sie udalo polknac i zaczerpnac powietrza... I to slina..slini sie na potege.. Ale on tak ma ze chce ja polknac a nie zawsze moze..

Dzis wyszlam z malym na dwor a sa ciotka z wojkiem i mowia ze oni to by tak nie wyszli ze chlodno jest zebym poszla do domu.to moja mama nic nie mowila a ci.. Az mnie wrylo i taka wkurzona poszlam do domu.. Nie uwazam zeby bylo zimno..;/ ale juz mi sie klocic nie chcialo..ale nienawidze takich rad wyjetych z dupy za przeproszeniem,zeby tylko pokazac ze oni jako rodzice byli rzekomo lepsi ..wiecie o co kaman;/ a ze ja gowniara 21 lat mam to juz zla matka..

Nelus to masz szalenstwo ;p dobrze,ze Zosia nie marudzi;p tyle twarzy ;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405401 przez Karola1990
ja Olusię też tak na raczkach trzymam jakby siedziała. ... jest bardzo sztywna więc nie boje się że mi się wyśliźnie ale nie sadzam jej samej bo troche się boje jeszcze.
Pewnie Kamila tak samo robi. :P

Elwerka.. ja nie chodzę do teściów i mam święty spokój a jak ktos mi złote rady daje to ich nie słucham !!
W sobotę i niedzielę się z nimi spotkam i mi wystarczy. !

Ojciec wrócił w Danii i przywiózł od mojej siostry super ubranka dla Oli mojej :) W Polsce takich bym nie kupiła. Rozmiar 74 80 mam już prawie kompletny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405428 przez szolrak1
elwi tak zawsze jest ... nast razem powiedz ze nie jest zimno a nie ma nic lepszego dla dziecka niz swieze powietrze . dokladnie cie rozumiem. dzisiaj piatek wiec tesciowa pewnie zadzwoni albo napisze haha bo ona nie dzwoni do mnie ...:) naspisze sms ze chcce małego a ja jje na spacer małego nie dam.

malenki podnosi głowke na lezaco i cudownie ja trzyma na rekach probujemy siadac w bujaczku ale widze widze super postepy:D n arekach swietnie trzyma łebecek hihi:D

a m sie rozchorowal.... cierpi:P:P hehe

na chate nie starczyło kasy bo nam osoby ktorym m pozyczył kase nie oddały i auta nie bede miała ......... tak mnie wywalili...........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405430 przez szolrak1
jak maluszek siedzi w bujaku to delikatnie chwytam go za raczki i pomagam delkkatnie w pochylej pozycji go posadzic trzymajac go tak mi lekarka pokazała:D ale zeby siedziec to nie bo jest za mały i kregolek nie ten:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405474 przez Elwerka00
ohh Madziu...masz racje,badz twarda..;*

Ja z malym tez cwicze..glowke trzyma ale troche chwiejnie;p na rekach ladnie juz dawno 3ma;p ale jak podnosze za raczki to jak flaczek hehe

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405477 przez kala321
włąsnie tak jak pisze karola opieram małego o siebie i tak siedzi lub trzymam pod paszkami i tak siada przodem do mnie,ale jak chcę go położyć w foteliku lub w wózku na pół leżąco to on sam do siadu się podnosi

mam pytanie,czy wasze dzieci też zaczęły kiepsko jeść,mój jadł ładnie a dziś w nocy co 2 godziny po 60 ml
płakał i wyginał się w nocy,jak dałam mu zimny gryzaczek lub palec to chwila ciszy,ale płąkał jakby go ze skóry obdzierali tak z 10 min
może to te zęby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405514 przez szolrak1
albo zabki albo skok rozwojowy . lekarz mi mowil ze mały bedzie wiecej jadł i tak jest je mało a czesto w nocy zawsze o 20 spał do 24 a teraz co godzinke do 23 sie co 30 min budzi na jedzenie a potem wstaje o 4 i 5 wszystko jakby sie rozregulowało hmm ale waga dobra 6,5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405516 przez szolrak1
kalus poza tym jest upalnie i moze budzi sie bo jest spragniony a jak juz sie obudzi to sobie przypomina o zabkach i zaczyna plakac bo do tej pory tak nie wstawałi tez go to meczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405612 przez kala321
włąśnie dostałam zestaw z bobovita,z deserkiem i poradnikiem żywieniowym,oraz kuponem na próbki mleka bebiko 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl